Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Melman1980 napisał:

Mam prośbe, daj znac czy dzwonią cewki

podbijam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, andrzej1971 napisał:

ma ktoś do sprzedania albo oddania watch dog legion lub najnowszego coda?

Dołączam się do kolegi odnośnie CoD również przygarnę gdyby ktoś nie chciał skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Monn napisał:

Ktos tu wczesniej pisal ze 200zl zarobku z kopania na 3070 na miesiac na karcie to mało ze lepiej na gieldzie zarobi. To jest 2400zl rocznie czyli roczna stopa zarobku to 100%. To jest super interes, zadne inwestycje nie daja takiego zwrotu obecnie.

To nie jest tak że jak teraz masz 200zl miesięcznie to za dwa miesiące będzie tak samo, trudność kopani rośnie, ceny krypto się wahają, ciężko to obliczyć tak dokładnie w dłuższej perspektywie jak to wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, migal napisał:

Do 3070 też trzeba osobne? Serio? On leci na 550W zasilaczu 

Co zdecydowało? :)

Za 4299zł? :szczerbaty:

zalezy jaka 3070, jak masz 2x8pin to w TEORII moze tam leciec 300W - majac to na jednym kablu masz pare przewodow obciązonych 100W (ponad 8A) jestli kable i piny są grube (bequiet/corsair i moze inne tez to dzialac bedzie chociaz lepiej byloby na dwoch)
takie silentiumy/modecomy nawet gold maja o wiele ciensze kable gdzie te 8A to juz granica wiec zwyke kable sie palą w tych zasilaczach

inna sprawa ze 3070 raczej tyle pradu nie wezmie, do tego jak ktos robi UV to juz wogole,  chociaz dwiewiązki lepiej wyglada bo nie ma zadnego dublowania i łatwiej to podłaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.11.2020 o 15:19, Marvelm napisał:

Posiada ktoś z was już Zotaca 3070 twin edge i może się podzielić ja działa, warto ją brać za 2900 zł?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, HiT92 napisał:

To nie jest tak że jak teraz masz 200zl miesięcznie to za dwa miesiące będzie tak samo, trudność kopani rośnie, ceny krypto się wahają, ciężko to obliczyć tak dokładnie w dłuższej perspektywie jak to wyjdzie.

Prawda, jak wykopiemy w tym miesiącu urobek o wartości 200zl, to nie jest powiedziane, że za dwa miesiące urobek będzie wart tyle samo. Waluta trafia do portfela i sami decydujemy, w którym momencie ją spieniężymy na giełdzie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Matakujce napisał:

 

Jeśli podbijasz pytanie to na youtube ktoś opisywał że chłodzenie gorzej sobie radzi od FE czyli jedna z tańszych wersji. Nie wiem czy zotac po rejestracji daje przedłużoną gwarancję, ale jeśli tak to będzie jej największy atut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem info z Euro.com.pl na temat tego dropa ostatniego z X Trio, do tej pory nie anulowali zamówienia, nadal wisi że kompletowanie, wysłałem maila i dowiedziałem się że zostanie zrealizowane z najbliższej dostawy, więc w sumie nic nie wiadomo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaka zaliczka. Na przesyłkę tam i z powrotem w razie nieodebrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Grze_chu napisał:

Dostałem info z Euro.com.pl na temat tego dropa ostatniego z X Trio, do tej pory nie anulowali zamówienia, nadal wisi że kompletowanie, wysłałem maila i dowiedziałem się że zostanie zrealizowane z najbliższej dostawy, więc w sumie nic nie wiadomo :)

Pytanie kiedy najbliższa dostawa (też wtedy zamówiłem). Mam zamówionego jeszcze SuprimX z proshop, ale liczę, że jednak X-trio z euro będzie szybciej bo wolałbym x-trio :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 

Numer produktu Opis Ilość Kwota Całkowita suma  
2885269 MSI GeForce RTX 3070 SUPRIM X - 8GB GDDR6 RAM - Ka
Produkt dostępny na magazynie.
1 2 999,00 zł 2 999,00 zł

 

Suprim z proszopu nadjechał ;D 

Edytowane przez Minciu
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że będę czekał jakoś długo a tutaj miała niespodzianka w euro już RTX 3070 wydany kurierowi. Wygląda na to że jak wrzucają już na stronę to mają od ręki.  Sprawdziłem jescz goodie i normalnie mi naliczyło 65,98 zł zwrotu więc nie długo będą testy. Teraz jeszcze Turinga opchnąć w dobrej cenie i pewnie niewiele dopłaty wyjdzie ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, maras2574 napisał:

...a ten od tego Strixa non OC zaliczkę chce :boink::rotfl::rozga:

2976279500_1606472272_thumb.jpg 

Czyli to jest 3080 strix non oc z xkomu? Wow, czyli jednak te karty istnieją!

Ciekawe z której godziny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Hero586 napisał:

Myślałem że będę czekał jakoś długo a tutaj miała niespodzianka w euro już RTX 3070 wydany kurierowi. Wygląda na to że jak wrzucają już na stronę to mają od ręki.  Sprawdziłem jescz goodie i normalnie mi naliczyło 65,98 zł zwrotu więc nie długo będą testy. Teraz jeszcze Turinga opchnąć w dobrej cenie i pewnie niewiele dopłaty wyjdzie ?.

Ja kartę mam już u siebie,  zapomniałem o goodie:(, myślałem, że nie starczy czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Minciu napisał:

Suprim z proszopu nadjechał ;D 

Daj znać potem jak wydajność :) póki co mam 3070 x-trio i jestem zadowolony, więc sam jestem ciekaw czy 3070 suprim będzie lepszy wydajnościowo czy tak jak 3080 suprim gorszy od x-trio :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, pisałem o magazynie sklepu, nie o moim domu. Grun,t że jest przypisane i nikt po drodze nie zatopił tratwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo martwić, ale na Proshopie przy 3070 nie widac coś nowych terminów dostaw.

https://www.proshop.pl/?s=3070

Wszystko jakby się zastało i zostały jedynie niedobitki. Koniec grudnia czy styczeń, nic nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Minciu napisał:

Suprim z proszopu nadjechał ;D 

Jestem ciekaw jak wypadnie bo gdyby nie to że trzeba płacić z góry to bym też zamówił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Minciu napisał:

Nie chcę nikogo martwić, ale na Proshopie przy 3070 nie widac coś nowych terminów dostaw.

https://www.proshop.pl/?s=3070

Wszystko jakby się zastało i zostały jedynie niedobitki. Koniec grudnia czy styczeń, nic nie ma.

Coś jest na rzeczy co raz bardziej się cieszę, że mam już 3070 bo zaraz się może okazać, że amperki gdzieś wetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się cieszę że dzisiaj wyrawłem 3070 bo to co się dzieje z cenami to patologia a największa to chyba w proline niedługo 3080 cenowo dobije do 3090.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...