Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Twoja paczka kurierska od:
MEDIA_EXPERT
została przekazana do doręczenia. 

czyli dziś 3080 gamerock u mnie :D całe 3 dni oczekiwania

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, elo200 napisał:

Jestem ciekaw jak wypadnie bo gdyby nie to że trzeba płacić z góry to bym też zamówił.

• W przypadku płatności kartą VISA bądź MasterCard kwota zostanie pobrana w momencie wysyłki towaru. Otrzymasz w tym samym momencie również fakturę za Twoje zakupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, robson241 napisał:

• W przypadku płatności kartą VISA bądź MasterCard kwota zostanie pobrana w momencie wysyłki towaru. Otrzymasz w tym samym momencie również fakturę za Twoje zakupy.

W proshopie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, robson241 napisał:

NO tak maja napisane

No to kłamią jebło mi 4319 z konta xD

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Minciu napisał:

Nie chcę nikogo martwić, ale na Proshopie przy 3070 nie widac coś nowych terminów dostaw.

https://www.proshop.pl/?s=3070

Wszystko jakby się zastało i zostały jedynie niedobitki. Koniec grudnia czy styczeń, nic nie ma.

~300 sztuk mają w drodze, ale praktycznie wszystko pójdzie dla ludzi z kolejki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Art385 napisał:

No to kłamią jebło mi 4319 z konta xD

Hahahahahahahah. No jak bum cyk cyk, tak tam stoi. Zreszta pare dni temu zamawialem cos u nich jak mieli bledy cenowe (okzazalo sie pozniej). Zrobilem platnosc karta która przeszla ale ja nie mam sladu w banku po transakcji. Zamowienie oczywiscie anulowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anulowalem w tamtym tygodniu telefonicznie w Morele 3070 X Trio a dzisiaj mail że wyślą w przyszłym tygodniu xD chce ktoś X Trio z morele ? Jeszcze nie wysłali a nie wiem czy da się zmienić adres dostawy. Cena taka jaką widnieje w zamowieniu: 2899 zł + 10 zł pobranie.

Dodam że byłem koło 120 w kolejce, więc musieli dostać sporo kart.

Edytowane przez Khold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, robson241 napisał:

Hahahahahahahah. No jak bum cyk cyk, tak tam stoi. Zreszta pare dni temu zamawialem cos u nich jak mieli bledy cenowe (okzazalo sie pozniej). Zrobilem platnosc karta która przeszla ale ja nie mam sladu w banku po transakcji. Zamowienie oczywiscie anulowali.

Normalnie bym się wku***ł znaczy zdenerwował ale ta karta aktualnie mi się wizualnie podoba i 4300 za top to jeszcze mogę zapłacić jak przyjdzie to opierdziele 3070 i mnie nawet serce nie powinno boleć. Przydałoby się teraz aby kopacze zaczęli wsysać karty to jeszcze zarobię xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Art385 napisał:

Normalnie bym się wku***ł znaczy zdenerwował ale ta karta aktualnie mi się wizualnie podoba i 4300 za top to jeszcze mogę zapłacić jak przyjdzie to opierdziele 3070 i mnie nawet serce nie powinno boleć. Przydałoby się teraz aby kopacze zaczęli wsysać karty to jeszcze zarobię xD

A którą kartę zamówiłeś? SuprimX? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Pavel87 napisał:

A którą kartę zamówiłeś? SuprimX? 

Tak i mam przeczucie, że będę ją miał szybciej niż 3080 tuf non-oc z xkoma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Art385 napisał:

Tak i mam przeczucie, że będę ją miał szybciej niż 3080 tuf non-oc z xkoma. 

Też ją zamówiłem, dzisiaj zmienili mi szacowaną datę dostawy na 7-12 grudnia. Co do tego, że SuprimX to jest top, to większość testów stwierdza, że jest na tym samym poziomie lub delikatnie gorsza wydajnościowo od 3080 x-trio :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dalej nie chca potwierdzić płatności w oleole za zamówienie trioX. Zamawiał tam ktoś z przelewem tradycyjnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do x-kom bo anulowałem wcześniejsze zamowienie na 3070 to info że nic nie mają z Ampere. Nwm jakim cudem proline sobie magazynuje te karty xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Art385 napisał:

No to kłamią jebło mi 4319 z konta xD

podoba sytuacja była z ryzenami 9 u nich, które wyślą pod koniec grudnia. Kasa zniknęła mi z konta, po 2 tygodniach wróciła, zero historii na koncie w banku. Pobiorą kasę przy wysyłce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Pavel87 napisał:

Też ją zamówiłem, dzisiaj zmienili mi szacowaną datę dostawy na 7-12 grudnia. Co do tego, że SuprimX to jest top, to większość testów stwierdza, że jest na tym samym poziomie lub delikatnie gorsza wydajnościowo od 3080 x-trio :( 

Jak się gorszy chip trafił to będzie gorsza wydajnościowo najlepiej przestań czytać tych recenzentów ;) to loteria jest. Mi o chłodzenie chodzi, wygląd ma wypas, PL 430W po UV pewnie można lecieć non stop na 2.1 GHz bez otarcia się o PL. Jak na razie skończyłem reckę na TPU i no koleś się pruje, że musi ręcznie ustawić PL i przez to ma utrudnione OC skwituję to tylko aha.

3 minuty temu, miszczubrk napisał:

podoba sytuacja była z ryzenami 9 u nich, które wyślą pod koniec grudnia. Kasa zniknęła mi z konta, po 2 tygodniach wróciła, zero historii na koncie w banku. Pobiorą kasę przy wysyłce

Dobrze, że mówisz bo przed świętami raczej nie chciałem się pozbywać ponad 4 koła z konta xD

 

 

 

 

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie dzwonili z komputronika potwierdzic wysylke ventusa 3080 za 4299. Boli ta cena, ale przyjechal nowy monitor, 1070 spalila sie i siedze na pozyczonym 970 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Hero586 napisał:

Dziś dzwoniłem do x-kom bo anulowałem wcześniejsze zamowienie na 3070 to info że nic nie mają z Ampere. Nwm jakim cudem proline sobie magazynuje te karty xD.

Proline ma pełne półki bo sprzedaje karty takie jak RTX 3080 po 5 koła, a nie jak x-kom 3.6 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Hero586 napisał:

Nwm jakim cudem proline sobie magazynuje te karty xD.

Po większej cenie dostaną jako sklep większą ilość kart. Proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Art385 napisał:

Jak się gorszy chip trafił to będzie gorsza wydajnościowo najlepiej przestań czytać tych recenzentów ;) to loteria jest. Mi o chłodzenie chodzi, wygląd ma wypas, PL 430W po UV pewnie można lecieć non stop na 2.1 GHz bez otarcia się o PL. Jak na razie skończyłem reckę na TPU i no koleś się pruje, że musi ręcznie ustawić PL i przez to ma utrudnione OC skwituję to tylko aha.

Dobrze, że mówisz bo przed świętami raczej nie chciałem się pozbywać ponad 4 koła z konta xD

Ale to myślisz, że we wszystkich recenzjach się gorszy chip trafił? Techpower up, guru3d ma gorsze wydajnościowo wyniki (ilość FPS w grach) w stockowej wersji po wyjęciu z pudła co mnie ogólnie zastanawia, bo ma to być karta konkurująca ze strixem podobno. Zgadzam się, że wygląd super, dobre właściwości do UV, sam przetestuje to się przekonam, ale jeżeli przyjdzie do mnie wcześniej x-trio 3080 z euro to pewnie SuprimX anuluje ;) 

Edytowane przez Pavel87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena okej ale śmiesznie że tyle czasu po premierze bez kolejki dało wyrwać się taniej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Monn napisał:

Morele mi wlasnie skompletowalo zamowienie z premiery, dobra cena czy sie nie oplaca?

2 859 zł
Gotowe

Dziś też właśnie dostałem informację iż karta jest gotowa i czy odbiorę. A wczoraj byłem ok 10 w kolejce ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Pavel87 napisał:

Ale to myślisz, że we wszystkich recenzjach się gorszy chip trafił? Techpower up, guru3d ma gorsze wydajnościowo wyniki (ilość FPS w grach) w stockowej wersji po wyjęciu z pudła co mnie ogólnie zastanawia, bo ma to być karta konkurująca ze strixem podobno. Zgadzam się, że wygląd super, dobre właściwości do UV, sam przetestuje to się przekonam, ale jeżeli przyjdzie do mnie wcześniej x-trio 3080 z euro to pewnie SuprimX anuluje ;) 

Zależy co oni tam poustawiali na tablicy ;) Ja mam wywalone byle bym mógł lecieć na krzywej z zegarem bez oporów. W recenzji muszą robić OC tak aby ameba mogła je zrobić ;) Ja bym się bardzo nie przejmował przy OC i UV powinno się dać pogonić ją na konkretne zegary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...