Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

img-4249.jpg.ab48a2135d0fb58bb3554f4e596e3746.jpg

Tryton pakuje te karty tak jakby miały zostać wystrzelone armatą z tego Torunia bez szwanku. Szanuję

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Albanek napisał:

Panowie, pytanie. Czy subiektywnie potraficie ocenić, czy sytuacja przedpłaty za podzespoły coś zmienia? Bo słyszałem różne głosy w tej sprawie. Jedni mówią, że przedpłata przyspiesza zamówienie (oczywiście sklepy się wypierają i nigdy o tym nie powiedzą oficjalnie), a inni, że właśnie płatność przy odbiorze to dobry sposób na przyspieszenie otrzymania towaru? 

no, u mnie w naszym ulubionym sklepie na x kupiłem i zapłaciłem za asusa oc strix 3080 w dniu premiery, aż się wkurzyłem i wczoraj zażądałem zwrotu kasy, o dziwo dostałem po +/- 4h,  PODOBNO zwrot nie spowodował resetu kolejki i dalej wiszę z zamówieniem na 3080 z 15.08, ale teraz zapłacę jak już mi UDOWODNIĄ ze mają kartę dla mnie :{

to chyba rozwiewa twoje wątpliwości że opłacone są realizowane szybciej ? :{{{{

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, R.afau napisał:

Tryton pakuje te karty tak jakby miały zostać wystrzelone armatą z tego Torunia bez szwanku. Szanuję

w końcu sprzedają w cenie złota :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, stanko11 napisał:

Też sądzę ze to burdel a nie świadome działanie moreli. 

Inaczej nie dostałbym ja i kilkanaście innych osob z kolejki w cenie 3789 zł. A jednak wysłali je w zeszły piątek. Dziś też wysłali kolejnym kilku osobom z kolejki.

A miałeś opłacone czy płaciłeś przy odbiorze?

Edytowane przez toffikmaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, lumi33 napisał:

jak ustawic szukanie ME na cala PL, a nie w promieniu 50km ?

 

Poszperaj kilka/nascie stron wstecz, było opisane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bez powodu wzialem 3070 za 2800zl , czuje ze taniej nie będzie a dostępność sie tylko pogorszy w najbliższych dniach. Dlatego wolę mieć wróbla w garści niz gołębia na dachu. 

Mialem szanse dorwac 3070 po 2570-2670zl eagle i ventus x3 , ale nie wzialem, los tak chciał ze udało się dorwac trio , cebula boli ale nie będę płakał z tego powodu. Byle cewki mi budy w drgania nie wprowadzały, bo się mocno wkurzę i ta karte odesle :). I tak przekroczyłem swoją barierę psychologiczna jesli chodzi o cenę, wiec mocne granie cewek nie wchodzi u mnie w grę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój TrioX 3070 za 2799 z OleOle właśnie wyruszył w drogę także mieli na magazynie

Edytowane przez solaris557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, toffikmaster napisał:

A miałeś opłacone czy płaciłeś przy odbiorze?

Miałem opłacone. 

W komentarzach na stronie produktu są świeże dzisiejsze komentarze, z których wynika że 61 i 62 osoba z kolejki zamówień dostała informację o skompletowaniu i wysyłce karty, czyli znowu w piątek była duża dostawa, podobnie jak tydzień temu.

Jak co tydzień 20 osób z kolejki dostanie kartę, a 5 pójdzie bokiem i drożej na złoty strzał, to nie będzie źle. Morele dzięki temu nie będą stratni i przetrwają w tych cieżkich czasach :)

Edytowane przez stanko11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, sklepy się wycwaniły i olewają ludzi w kolejkach bo kupili wcześniej taniej i sprzedają na bieżąco po aktualnych wyższych cenach.

W sumie nie ma się co dziwić skoro ludzie biorą 3080 za 4500zł od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, novi napisał:

Nie bez powodu wzialem 3070 za 2800zl , czuje ze taniej nie będzie a dostępność sie tylko pogorszy w najbliższych dniach. Dlatego wolę mieć wróbla w garści niz gołębia na dachu. 

Mialem szanse dorwac 3070 po 2570-2670zl eagle i ventus x3 , ale nie wzialem, los tak chciał ze udało się dorwac trio , cebula boli ale nie będę płakał z tego powodu. Byle cewki mi budy w drgania nie wprowadzały, bo się mocno wkurzę i ta karte odesle :). I tak przekroczyłem swoją barierę psychologiczna jesli chodzi o cenę, wiec mocne granie cewek nie wchodzi u mnie w grę.  

 

To i tak lepiej ode mnie bo ja wyrwałem MSI Trio RTX 3070 za 2950 zł z ME :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, lumi33 napisał:

jak ustawic szukanie ME na cala PL, a nie w promieniu 50km ?

 

Poszperaj kilka/nascie stron wstecz, było opisane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, MarcoSimone napisał:

To i tak lepiej ode mnie bo ja wyrwałem MSI Trio RTX 3070 za 2950 zł z ME :P

Tylko nie wiadomo czy te 2950zł może się przypadkiem nie okazać bardzo dobrą ceną, jeśli się okaże, że górnictwo rusza pełną parą to do 4k zobaczymy 3070tki jak świnia niebo :E . Mam dziwne przeczucie że jednak boom na koparki wybuchnie zaraz, więc będzie nieciekawie dla kupujących, a bardzo ciekawie dla sprzedających :) . 

Edytowane przez novi
  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, novi napisał:

Tylko nie wiadomo czy te 2950zł może się przypadkiem nie okazać bardzo dobrą ceną, jeśli się okaże, że górnictwo rusza pełną parą to do 4k zobaczymy 3070tki jak świnia niebo :E . 

Jeszcze przy TrioX przełknę tą cenę....ale jak widzę Ventusy po tyle to kisnę :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejka Morele na RTX 3080 Gaming X Trio
Zamówienie złożone tydzień temu za 4000 zł

Stan obecny:

obraz.png.114f480922fbc051149290c8875534a5.png

  • Haha 3
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mientusa x3 mogłem mieć za 2670zł ale odpuściłem, w tamtym tygodniu eagle nonoc za 2570zł , ale biorę to co mogę mieć, tak głupim trafem się udało, bo osobiście nosem kręciłem jak widziałem dostępne, ale ktoś mnie wyręczył :) .

O proszę, na stornie status wysłana, na mailu "spakowana", czyli jednak dla mnie karta też leżała, nie sprzedali pod stołem ;) 

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Art385 napisał:

No to kłamią jebło mi 4319 z konta xD

Nic nie kłamią, pobierają z konta dopiero wtedy kiedy mają towar na stanie i gotowy do wysyłki. Kasę masz zablokowaną , ale nie wypłaconą do momentu skompletowania towaru. Możesz w każdej chwili cofnąć.

Edytowane przez Pitt_34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MarcoSimone napisał:

Jeszcze przy TrioX przełknę tą cenę....ale jak widzę Ventusy po tyle to kisnę :P

 

Zgadza, ja zapłaciłem za swoją 2899zł w dniu premiery na Morele, myślę, że mimo wszystko cena adekwatna do kultury pracy i wydajności 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj podłączyłem 3080 aorus master z tryton'a jest do tej karty jakiś gratis ? gra lub coś ? (karta zapakowana jak by była z cienkiego szkła)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytałem morelowych który jestem w kolejce na zamówionego X Trio w dniu 07.10,okazalo się że jestem około 174 :szczerbaty: To pewnie późna wiosna będzie :rotfl:

 6004875400_1606504833_thumb.jpg 

3 minuty temu, sedinix napisał:

Panowie dzisiaj podłączyłem 3080 aorus master z tryton'a jest do tej karty jakiś gratis ? gra lub coś ? (karta zapakowana jak by była z cienkiego szkła)

Tylko jak kupisz u partnera Nvidii,a Tryton zdaje się nie jest :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszego dropa z ME wyrwałem MSI GeForce RTX 3080 Ventus 3X OC 10GB za 3699, ponoć ma być na wtorek 1.12... dobry deal?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, GraczPierwszy napisał:

Z dzisiejszego dropa z ME wyrwałem MSI GeForce RTX 3080 Ventus 3X OC 10GB za 3699, ponoć ma być na wtorek 1.12... dobry deal?

Czyli praktycznie od ręki. Tak dobry deal. Teraz poniżej 4 tysięcy od ręki ciężko złapać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, GraczPierwszy napisał:

Z dzisiejszego dropa z ME wyrwałem MSI GeForce RTX 3080 Ventus 3X OC 10GB za 3699, ponoć ma być na wtorek 1.12... dobry deal?

Mój już w budzie, ta sama cena z 24.11. Kultura pracy w zasadzie jak Strix OC 2080. Może trochę bardziej szumi. Temperatury póki co dobijają do 75. Pewnie zrobię jakieś UV ale IMO nie ma tragedii. Cewek nie słyszę. Komp pod stołem (ale nie w szafce).

Edytowane przez Ksamek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdefiniuj co znaczy dla Ciebie często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...