Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Fenrir_14 napisał:

Grubo. Ceny miały się ustabilizować czy nawet lekko spaść po premierze Big Navi a tu odbicie w drugą stronę lol.

Black Friday w końcu.

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Khold napisał:

Black Friday w końcu.

Na Black Friday gracze są w czarnej pupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarła dziś do mnie karta z X. KFA2 RTX 3070 EX Gamer. Zapakowane ładnie, przyszło w 36h od zamówienia w środę, cena 2939. Na opakowaniu brak ewidentnych oznak, że zwrot. Nówka lub szukam na siłę że wcześniejszy użytkownik zostawił subtelne slady w okolcy naklejek boxa i folii antystat. 

Box Zawartość box

Karta przez noc sobie odtaja po całym dniu w paczkomacie i od rana się biorę za zabawę :)

Edytowane przez harfnir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Khold napisał:

Black Friday w końcu.

Dzisiaj była chyba tylko jedna dobra oferta na BF (1899 za lapka z i5 10300h i gtx 1650 + 120Hz matryca): https://www.pepper.pl/promocje/lenovo-ideapad-gaming-3-15imh05-156-120hz-intel-core-i5-10300h-8gb-ram-512gb-dysk-gtx1650-grafika-330429

Ciekawe, czy anulują :) 

2 godziny temu, kowallosu napisał:

Testuje 3 dzien Rtx 3080 vision oc, dzis mam stabilne ustawienia uv 0.87v 1920 MHz, ale musze powiedziec ze chłodzenie na procesorze nie wyrabia, ryzen 3600 dobija do 80 stopni. 
karta piekielnie wydajna, natomiast szykuje sie kolejny wydatek... ktos z was moze polecić jakies fajne chłodzenie nie AiO? 

Liquid Freezer II 240/280/360 o ile zmieści się do obudowy i nie musi być z ledami :) 

Edytowane przez Kaczorex26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończył się mój okres oczekiwań 3080 X Trio gotowe do wysyłki ?

dasdddddd

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nadzieja, że zrealizują zamówienia z 17 Września do końca roku, a kolejne dni będą realizować w 2021r , aż do Świąt. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kowallosu napisał:

Testuje 3 dzien Rtx 3080 vision oc, dzis mam stabilne ustawienia uv 0.87v 1920 MHz, ale musze powiedziec ze chłodzenie na procesorze nie wyrabia, ryzen 3600 dobija do 80 stopni. 
karta piekielnie wydajna, natomiast szykuje sie kolejny wydatek... ktos z was moze polecić jakies fajne chłodzenie nie AiO? 

Piekielnie wydajna to nie. W full HD w rdr2 przy wszystko na max plus 2xmsaa mam spadki nawet do 43 FPS w obozie czy w mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Kaczorex26 napisał:

Dzisiaj była chyba tylko jedna dobra oferta na BF (1899 za lapka z i5 10300h i gtx 1650 + 120Hz matryca): https://www.pepper.pl/promocje/lenovo-ideapad-gaming-3-15imh05-156-120hz-intel-core-i5-10300h-8gb-ram-512gb-dysk-gtx1650-grafika-330429

Ciekawe, czy anulują :) 

Liquid Freezer II 240/280/360 o ile zmieści się do obudowy i nie musi być z ledami :) 

Niezła promocja jak na dzisiejsze czasy. 

Jeśli zamontuje chłodnice na froncie obudowy, to powietrze z chłodnicy leciałoby na kartę, która byłaby jest blisko chłodnicy. Na gorze nie zmieści mi sie AiO :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra moje oczekiwanie na GPU dobiegło końca. Oczywiście nie dostałem strixa z x-kom zamowionego 20 września. Ale kolega z forum, odebrał xtrio a jego strix wylądował u mnie. Cena ok (4400), karta już siedzi w budzie, pierwsze testy porobione po OC 19K ptk pękło w time spy. Cewki słychać o czym wiedziałem ale dla mnie nie jest to problemem. 
Mam jeszcze w zamówieniach 2 xtrio, jedno z morele drugie z rtvagd obie za ~38xx zł. Ale pewnie je anuluje żeby nie blokować kolejki. Strixa z xkom nie anuluje żeby wiedzieć kiedy zrealizują. Znaczy pewnie anuluję przed samą wysyłką. Zobaczymy 

Edytowane przez dadi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zdesperowany za 4700 zł rtx 3080 gaming oc od gigusia komputronik KLIK

Edytowane przez hopes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, hopes napisał:

Jeśli ktoś jest zdesperowany za 4700 zł rtx 3080 gaming oc od gigusia komputronik KLIK

DLA zdesperowanych  4700 to niska cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj już była. Oni chyba 3 lata temu zaklinali się że gracze naj. A tu cyk bez stresu, kolejek, polowania koparki obsluzone. 

  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Minciu napisał:

Wczoraj już była. Oni chyba 3 lata temu zaklinali się że gracze naj. A tu cyk bez stresu, kolejek, polowania koparki obsluzone. 

No chyba nie uwierzyłeś w te brednie. Nvidia przede wszystkim jak każda firma ma zarabiać. Jak trafia się "klient" co wykłada 170 mln $. To chyba każdy by zrobił deal. A w marketingowe papki jacy to gracze są ważni, więżę tak samo jak w św Mikołaja.
nie dotyczy to oczywiście tylko NV ale wszystkich. 
Pierdzielenie, że samsung słaby uzysk, covid srovit a na końcu okarze się o ile to prawda że gpu dostali gór nicy. A "gracze" są na szarym końcu kolejki. 

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, dadi82 napisał:

No chyba nie uwierzyłeś w te brednie. Nvidia przede wszystkim jak każda firma ma zarabiać. Jak trafia się "klient" co wykłada 170 mln $. To chyba każdy by zrobił deal. A w marketingowe papki jacy to gracze są ważni, więżę tak samo jak w św Mikołaja.
nie dotyczy to oczywiście tylko NV ale wszystkich. 
Pierdzielenie, że samsung słaby uzysk, covid srovit a na końcu okarze się o ile to prawda że gpu dostali gór nicy. A "gracze" są na szarym końcu kolejki. 

Boli, ale... podzielam.To biznes. Kto kupi (choćby AMD wykupiło całą partię :) ), to już sprawa drugoplanowa.
W kasie ma się zgadzać (po to pracujemy - każdy - nv też). 

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyl mnie dzis kurier z OLe Ole z Mientusem 3070 x3. MSi normlanie tak pakuje, ze w pudelku te pudelko w ktorym jest karta jest bez zamkniecia? Pierwyj raz sie z tym spotykam. Sie mozna zdziwic jak pyknie na podloge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, robson241 napisał:

Zaskoczyl mnie dzis kurier z OLe Ole z Mientusem 3070 x3. MSi normlanie tak pakuje, ze w pudelku te pudelko w ktorym jest karta jest bez zamkniecia? Pierwyj raz sie z tym spotykam. Sie mozna zdziwic jak pyknie na podloge.

Oddychaj...
A po polsku?
 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój x2 też tak miał.  PO kartach od Gigabyte było zdziwienie.

Proponuje porobić testy i od razu underwolting. Od razu inna kara - bez tego Ventusy to jednak suszary w wymagających grach - dla mnie 1870 rpm chłodzenia w Control było nieakceptowalne. Ty masz 3 wentyle nie 2, ale raczej ogromnej różnicy to nie robi.

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...