Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, robson241 napisał:

A czego nie zrozumiales?

Szczerze, to niczego.
Przydałoby się foto.
Jak ktoś nie dostał paczki, tak jak Ty i nie ma jej przed oczami, to nie bardzo wiem, co chcesz powiedzieć.  

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Tomcat napisał:

Mój x2 też tak miał.  PO kartach od Gigabyte byóło zdziwienie.

Proponuje porobić tesy i od razu underwolting. Od razu inna kara - bez tego Ventusy to jednak suszary w wymagających grach - dla mnie 1870 rpm chłdzenia w Control było nieakceptowalne. Ty masz 3 wentyle nie 2, ale raczej ogromnej różnicy to nie robi.

Dzieki za rady. Dluga to dodali podporke. Ale tak szczerze to moze ja pogonie. Zdecydowanie bardziej mi podchodzi Gigus Vision ktorego tez mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Szczerze, to niczego.
Przydałoby się foto.
Jak ktoś nie dostał paczki, tak jak Ty i nie ma jej przed oczami, to nie bardzo wiem, co chcesz powiedzieć.  

Pudełko w którym jest bezpośrednio karta od MSI  nie jest zamykane, ale to już od dawna jest praktykowane, przykrywają styropianem, kopertą i tyle. Dziwne jest zdziwienie naszego kolegi, chyba, ze dawno dawno nie zmieniał karty od tego producenta :E

Edytowane przez Pitt_34
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Pitt_34 napisał:

Pudełko w którym jest bezpośrednio karta nie jest zamykane, ale to już od dawna jest praktykowane, przykrywają styropianem, kopertą i tyle. Dziwne jest zdziwienie naszego kolegi, chyba, ze dawno dawno nie zmieniał karty :E

No sory PIt ale zmieniam co 2 lata xDD

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, robson241 napisał:

No sory PIt ale zmieniam co 2 lata xDD

Msi przynajmniej od serii 2000 nie foliuje pudełek. Wcześniej miałem 1080 msi gaming X ale nie pamiętam czy pudło było foliowane. Przy Xtrio 2080Ti na pewno nie było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pitt_34 napisał:

Pudełko w którym jest bezpośrednio karta od MSI  nie jest zamykane, ale to już od dawna jest praktykowane, przykrywają styropianem, kopertą i tyle. Dziwne jest zdziwienie naszego kolegi, chyba, ze dawno dawno nie zmieniał karty od tego producenta :E

Dziwne / ryzykowna praktyka.
Mój ostatni emesaj to 970 ;) - był w klasycznym pudle.

1 godzinę temu, dadi82 napisał:

Msi przynajmniej od serii 2000 nie foliuje pudełek. Wcześniej miałem 1080 msi gaming X ale nie pamiętam czy pudło było foliowane. Przy Xtrio 2080Ti na pewno nie było. 

Foliowanie to jedno, a "budowa" samego pudła, to drugie.
W Palicie dostałem "zwykłe" pudło (ale pełne, zamykane :) ), ale też nie było foliowane - tylko naklejki na otwieranych elementach.

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakich cenach były dzisiejsze dropy z ME? Zaspałem ?

Edytowane przez GraczPierwszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila, licząc że karty 3080 poszły po cenie MSRP 700 USD, górnicy zabrali z rynku około 250 000 kart ? 

3090 za drogie a jeśli 3070 to poszło ich jeszcze więcej.

Edytowane przez apatch
bo zupa była zasłona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dostępna jest 3080

Msi Gaming x Trio

Jak ona wypada w porównaniu do Asusów i Aorusa pod względem wydajności, bo już mnie męczy czekanie...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, dunkunid napisał:

Panowie, dostępna jest 3080

Msi Gaming x Trio

Jak ona wypada w porównaniu do Asusów i Aorusa pod względem wydajności, bo już mnie męczy czekanie...

 

Srednio +10 fps od nazwy i + 15 fps za ledy w 720p. Nic tylko brac, ale tylko w kwocie powyzej 5k pln

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dunkunid napisał:

Panowie, dostępna jest 3080

Msi Gaming x Trio

Jak ona wypada w porównaniu do Asusów i Aorusa pod względem wydajności, bo już mnie męczy czekanie...

 

Po pierwsze cały ten wątek mówi tylko o tym, więc... mamy za Ciebie to przeczytać raz jeszcze (na głos)? - wybacz.

Po drugie wydajność 3080 jest w zasadzie zbliżona i nie ma sobie nią co zawracać głowy. Istotna jest kultura pracy (temperatury, obr wentyli), design, czas gwarancji, ilość wtyczek zasilania i - UWAGA najistotniejsze w tej edycji GPU = DOSTĘPNOŚĆ ;).

Wydajność to ostatnia rzecz IMO, na którą patrzy się przy serii 30xx. Karty są "równe".

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, dunkunid napisał:

Panowie, dostępna jest 3080

Msi Gaming x Trio

Jak ona wypada w porównaniu do Asusów i Aorusa pod względem wydajności, bo już mnie męczy czekanie...

 

Gdzie była/jest dostępna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wreszcie wczoraj wieczorem odebrałem kartę. Trochę to trwało. 500 € + ok. 100 zł. Raczej karta na przeczekanie.

Jeśli się spisze to z bólem serca pozbędę się mojej MSI GAMING X 1080 z drugiego komputera (do przeglądania neta jak znalazł) ;) 

 

RTX 3070 FE z 27-11-2020.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przed chwilą doszedł wczoraj zamówiony RTX 3070 Vison z RTV. Niestety opakowanie dosyć mocno oberwało pudełko zapkaowane w samą folie ... Mam nadzieję, że chociaż karta będzie działać na razie się ogrzewa bo jest zimna jak lód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, PT_TP napisał:

Ja wreszcie wczoraj wieczorem odebrałem kartę. Trochę to trwało. 500 € + ok. 100 zł. Raczej karta na przeczekanie.

Jeśli się spisze to z bólem serca pozbędę się mojej MSI GAMING X 1080 z drugiego komputera (do przeglądania neta jak znalazł) ;) 

 

RTX 3070 FE z 27-11-2020.jpg

Faktycznie elegancka ta "kobita", reszta przy tym wyglada jak z chinskiego bazaru. Gratulacje;)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Hero586 napisał:

Do mnie przed chwilą doszedł wczoraj zamówiony RTX 3070 Vison z RTV. Niestety opakowanie dosyć mocno oberwało pudełko zapkaowane w samą folie ... Mam nadzieję, że chociaż karta będzie działać na razie się ogrzewa bo jest zimna jak lód.

Elektro marekty niestety nie certolą się z pakowaniem i w większości przypadków zawijają tylko w folię.

31 minut temu, dadi82 napisał:

To i tak lepiej niż w Janusztroniku https://www.komputronik.pl/search-filter/1099/geforce-rtx-3070
 

W janusztroniku dobre przynajmniej jest to w przypadku 3070 że leżą na półce i nie trzeba biegać z wywalonym jęzorem po różnych stronach i sprawdzać dostępności Distilami.

44 minuty temu, dunkunid napisał:

Pytanie czy ten mocny komputer nie zniknie za chwilę z rynku i czy w razie draki nie trzeba będzie się bujać z gwarancją bezpośrednio u producenta. 

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Griszah napisał:

Elektro marekty niestety nie certolą się z pakowaniem i w większości przypadków zawijają tylko w folię.

W janusztroniku dobre przynajmniej jest to w przypadku 3070 że leżą na półce i nie trzeba biegać z wywalonym jęzorem po różnych stronach i sprawdzać dostępności Distilami.

Pytanie czy ten mocny komputer nie zniknie za chwilę z rynku i czy w taziebdragi nie trzeba będzie się bujać z gwarancją bezpośrednio u producenta. 

Pytanie czy Janusztronik nie zniknie, nad nim przecież syndyk "wisi."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zulixach coraz wieksza posucha, jak tak dalej pójdzie to przed świętami nawet ten poździeż za ponad 4k zniknie.

6 minut temu, dadi82 napisał:

Pytanie czy Janusztronik nie zniknie, nad nim przecież syndyk "wisi."

On już znika od lat i jakoś zniknąć nie może. 

Obsługa sprzedaży w tym sklepie to porażka, salony wydzierają sobie karty z rąk, ja zamówiłem ostatnio dwa  wentyle, jeden jest do odbioru, a drugi pomimo że miał być 1-2 dni już od tygodnia nie ma.

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce się ktoś pozbyć COD'a Cold War ???  Czekam na kod od moreli ale dopiero za 12 dni maja mi dosłać, a chciałbym już sobie popykać. oddam jak dostane swój. :)  Mile widziany na PW :) 
Ps.  Mam tego Tufa Oc od 2 dni i powiem ze mega wydajna karciocha w wiesku 3  63C nie przekracza a obroty dochodzą 1800obr/min. ( profil Performance na karcie) Cisza i spokój, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, KaMoRaDo napisał:

Mam tego Tufa Oc od 2 dni i powiem ze mega wydajna karciocha w wiesku 3  63C nie przekracza a obroty dochodzą 1800obr/min. ( profil Performance na karcie) Cisza i spokój, 

Resztę setupu musisz mieć nie najcichszą, bo u mnie TUF przy 1800 rpm był już wyraźnie najgłośniejszym elementem w budzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...