Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Kronos30 napisał:

sytuacja powinna się stabilizować za około 8 tygodni, a więc w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy. Dopiero wtedy ceny autorskich konstrukcji powinny oscylować w okolicach narzuconego MSRP

Czekać, czekać i jeszcze raz czekać. 

comment_15834955456rEJYlVwYBG9LwwrOgvq1e

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, PACIK19 napisał:


O której x-kom zazwyczaj informuje, że wyślą paczkę z kartą? 

Dobry żart. Haha

 Na Prima aprilis?

20 minut temu, Kronos30 napisał:

Za 9 tygodni..powinny oscylować w okolicach narzuconego MSRP

Nawet taniej. 3070 za 2k spokojnie wyjdzie. 3080 po 3k. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowe, a jak z wulkano.pl? Tam są ceny fajne, ale czy pojawiła się ostatnio jakaś sztuka czy nic? Warto tam zaglądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, mr_rzeznik napisał:

Panowe, a jak z wulkano.pl? Tam są ceny fajne, ale czy pojawiła się ostatnio jakaś sztuka czy nic? Warto tam zaglądać?

Ktos pisal w piatek, ze maja miec dostawe od MSI, ale sledzilem przez weekend i nic sie nie pojawialo. Mowa o 3070.

Edytowane przez andrzej6969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PACIK19 napisał:


O której x-kom zazwyczaj informuje, że wyślą paczkę z kartą? 

Chyba są tak zawaleni, że teraz nie informują. Szybciej miałem informację w apce inpostu , że paczka jest już w drodze.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Permanenta_Invigilacja napisał:

Trzeba polować na strzały na euro i media. Znajomy w piątek się załapał (już w chorej cenie 2999,99) na 3070. Ma być dostarczona kurierem jutro.

Ja tez, ale ze mam 3 dni na odbior z marketu to nie obraze sie na lepsza oferte. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do tematu o cenę wejściową 3060ti i tego co się aktualnie dzieje na rynku używek, to uważam, że nikt chyba tego nie przewidział. Zrozumiałbym jest, że w przypadku słabej dostepności nowej generacji, stara leci w górę, ale jak wytlumaczyć fakt, ze aktualnie na allegro najniższe 2070s jest tylko 300-400 zł tańsze niż 2080s ? Skoro rynek cały rośnie, to czemu nie każdy segment, tylko ten przedział 2-2.5k ?  Sam też chciałbym podpytać co bardziej obeznanych wyjadaczy rynku kart, czy  dajmy na to cena za kartę 13% gorszą od 3070 może być na poziomie 2.5 tysiacą może być dobrą opcją w obecnych czasach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być jeszcze jak. Patrząc co sklepy uskuteczniają z cenami resztek Turingów. To nie tylko dobra opcja a jak aktualnie będzie za 2,5k to wręcz okazja za cokolwiek ci się uda dostać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, account42 napisał:

Nawiązując do tematu o cenę wejściową 3060ti i tego co się aktualnie dzieje na rynku używek, to uważam, że nikt chyba tego nie przewidział. Zrozumiałbym jest, że w przypadku słabej dostepności nowej generacji, stara leci w górę, ale jak wytlumaczyć fakt, ze aktualnie na allegro najniższe 2070s jest tylko 300-400 zł tańsze niż 2080s ? Skoro rynek cały rośnie, to czemu nie każdy segment, tylko ten przedział 2-2.5k ? 

Sprawa jest oczywista, na karty za 3k+ jest dajmy na to 10% chetnych, na karty za 2k chętnych jest 50%, 2k to taka magiczna granica, coś koło typowej jednej wypłaty Polaka, koło ceny konsoli, dlatego chętnych na takie karty jest masa i sprzedający wie że będą ludzie rywalizować, do tego stare polarisy nie mają RT więc są z góry skreślone.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3099 za tufa 3070 to juz chyba za dużo dobrze mówię ? Te 2999 jeszcze bym dał ale jak widzę 3 z przodu to już mnie skręca ?

  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-3080-vision-oc-10gb-gddr6x-gv-n3080vision-oc-10gd-5944485/ Tyle nie dam...jest tu jakiś desperat?

Edit: polowałem na nią, bo jest wspólny blok wodny dla Vision, Eagle i Gaming OC, za 3899zł, czyli tyle ile była jako niedostępna jakoś bym przełknął, ale kur... bez jaj.

Edytowane przez mckarmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, elo200 napisał:

3099 za tufa 3070 to juz chyba za dużo dobrze mówię ? Te 2999 jeszcze bym dał ale jak widzę 3 z przodu to już mnie skręca ?

2999 + 100.

Lepiej? ;):E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel zamówił w xkomie wczoraj kompa z rtx 3070, będzie w styczniu :E:E:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kowal napisał:

2999 + 100.

Lepiej? ;):E

Pytanie czy to nie jest przepłacanie już 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, solaris557 napisał:

Cena jak na morele.... mnie zabiła... to już w proline były ostatnio za 4900

Edytowane przez tajfunikpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, elo200 napisał:

Pytanie czy to nie jest przepłacanie już 

Jest ale w granicach rozsądku bo sama karta jest ok. Jak się będziesz długo zastanawiał to ktoś kupi i gówno będziesz miał a nie 3070 a wyścig się dopiero zaczyna bo zaraz CP2077 i święta :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, mckarmi napisał:

https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-3080-vision-oc-10gb-gddr6x-gv-n3080vision-oc-10gd-5944485/ Tyle nie dam...jest tu jakiś desperat?

Edit: polowałem na nią, bo jest wspólny blok wodny dla Vision, Eagle i Gaming OC, za 3899zł, czyli tyle ile była jako niedostępna jakoś bym przełknął, ale kur... bez jaj.

Chyba ściągnęli, bo już nie ma, a jak była informacja, że kupiło 21 osób, tak dalej jest 21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O moja karta :D ktoś kupił? Jak coś to mogę swoją za 5 tysięcy sprzedać jeśli jest wzięcie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...