Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

W 3080 taktowanie na poziomie 2000MHz to chyba realne tylko do max 1440p i power limicie powyżej 400W?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, kowallosu napisał:

Zależy za ile je sprzedales ?

w calym PC policze je 2900, ale narazie mam u siebie, musze w koncu w tego quake2 rtx pograc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Inclouds napisał:

Nie jesteś tym pracownikiem z xkoma który na czacie olewa ludzi i się rozłącza? To by pasowało do Ciebie, w końcu jeden klient to 0.0000001% zysków, więc jest zupełnie nieistotny wedle twojej logiki ;) Oj nie byłbyś dobrym prowcem. Gówno się zawsze rozlewa po większej powierzchni, niż bezpośrednio poszkodowani klienci :)

na forum jest kierownik jednego z warszawskich salonów ...

ale ja nie mam z ta firma nic wspólnego ...

(w zasadzie to sam mam zastrzeżenia do tego jak traktują osoby składające CV ... ale to już standard z którym się pogodziłem)

prawda jest brutalna ale jako ostatnie ogniwo pokarmowe nie mamy wpływu na żadne z poprzedzających 
kupujesz co Ci dają a ze nie jesteś silną grupą lobbującą na dany temat to już nic nie poradzisz, biznes jest biznes i nie ma sentymentów

w Polsce jest 40 000 przedsiębiorców ale nie są żadnym licznym elektoratem dla rządzących z powodu nie wielkiej liczebności (np. emerytów jest dużo więcej)

liczycie na obsługę premium a tak naprawdę nie jesteście żadną liczącą się silą, smutne i niestety prawdziwe
jedynie można się z tym pogodzić i żyć dalej ...

 

Edytowane przez Auberon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Rickyx12 napisał:

https://www.x-kom.pl/lista/6xbv7kujp

Opłaca się teraz brać? Czy lepiej poczekać do tego nowego roku?

Widziałem, że trochę osób mówi, że ceny mogą jeszcze pójść w górę, ale obstawiam że kompa bym i tak dopiero otrzymał w styczniu :d

Supremo na allegro od moreli jest na promo, płytę brałbym MSI Gaming Plus z cashbackiem  ramy ballistixy z amazona za ok 230 zł zaoszczędzoną resztę zainwestowałbym w RTX3080. Dodatkowa na amazonie obecnie masz 970 evo plus w tej samej cenie co w x-kom evo bez plusa + do płyty MSI z tego co kojarzę dodają nowego Assasina którego być może da się odsprzedać.

Edytowane przez Hero586

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Auberon napisał:

na forum jest kierownik jednego z warszawskich salonu ...

ale ja nie mam z ta firma nic wspólnego ...

(w zasadzie to sam mam zastrzeżenia do tego jak traktują osoby składające CV ... ale to już standard z którym się pogodziłem)

prawda jest brutalna ale jako ostatnie ogniwo pokarmowe nie mamy wpływu na żadne z poprzedzających 
kupujesz co Ci dają a ze nie jesteś silną grupą lobbującą na dany temat to już nic nie poradzisz, biznes jest biznes i nie ma sentymentów

w Polsce jest 40 000 przedsiębiorców ale nie są żadnym licznym elektoratem dla rządzących z powodu nie wielkiej liczebności (np. emerytów jest dużo więcej)

liczycie na obsługę premium a tak naprawdę nie jesteście żadną liczącą się silą, smutne i niestety prawdziwe
jedynie można się z tym pogodzić i żyć dalej ...

 

Przed wyborami partię błagają na kolanach żebyś na nie zagłosował, więc mylisz się, wtedy jesteś dla nich istotny. Co innego już po wyborach, wtedy leją na Ciebie ciepłym moczem, bo co im zrobisz. Porównanie xkoma do polityki jest błędne, bo w przeciwieństwie do polityki, głosujesz na nich portfelem za każdym razem jak robisz u nich zakupy lub głosujesz przeciwko, robiąc zakupy u konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Hero586 napisał:

Supremo na allegro od moreli jest na promo, płytę brałbym MSI Gaming Plus z cashbackiem  ramy ballistixy z amazona za ok 230 zł zaoszczędzoną resztę zainwestowałbym w RTX3080. Dodatkowa na amazonie obecnie masz 970 evo plus w tej samej cenie co w x-kom evo bez plusa + do płyty MSI z tego co kojarzę dodają nowego Assasina którego być może da się odsprzedać.

Bardziej mi chodziło, czy aktualnie opłaca się brać komputer ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Inclouds napisał:

Przed wyborami partię błagają na kolanach żebyś na nie zagłosował, więc mylisz się, wtedy jesteś dla nich istotny. Co innego już po wyborach, wtedy leją na Ciebie ciepłym moczem, bo co im zrobisz. Porównanie xkoma do polityki jest błędne, bo w przeciwieństwie do polityki, głosujesz na nich portfelem za każdym razem jak robisz u nich zakupy lub głosujesz przeciwko, robiąc zakupy u konkurencji.

sorry ale grafe kupujesz codziennie jak bułki? raz na kilka lat ...

Edytowane przez Auberon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Auberon napisał:

sorry ale ja grafe kupujesz codziennie jak bułki? raz na kilka lat ...

Ale np przez cyrk z RTX, PS5 wiadomo aby nie kupować od nich nic wcześniej niż mają na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Rasala napisał:

Ale np przez cyrk z RTX, PS5 wiadomo aby nie kupować od nich nic wcześniej niż mają na stanie.

Szczerze to po tegorocznych odwałach lepiej dopłacić 30 złotych i już nigdy w xkomie  niczego nie kupić.

Edytowane przez Macck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Macck napisał:

Szczerze to po tegorocznych odwałach lepiej dopłacić 30 złotych i już nigdy u nich niczego nie kupić.

Ja kiedyś wolałem kupić tam drożej. Teraz szukam najpierw u konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli że 3070 też wywiało i robią się trudno dostępne? Własnie sprzedałem nowego Palita 3070 komuś tutaj z forum za 2850 czyli po kosztach z xkom ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Rickyx12 napisał:

https://www.x-kom.pl/lista/6xbv7kujp

Opłaca się teraz brać? Czy lepiej poczekać do tego nowego roku?

Widziałem, że trochę osób mówi, że ceny mogą jeszcze pójść w górę, ale obstawiam że kompa bym i tak dopiero otrzymał w styczniu :d

Ja bym się wstrzymywał, obecnie okres przedświateczny i ceny są (moim zdaniem) zawyżone. Jak jestes cierpliwy to się wstrzymaj do stycznia.
W Twoim zestawie zmieniłbym plyte glowna, ram, procek (szedlbym w intela jesli nie bedziesz korzystal ze smart access memory w polaczeniu z radeonem)  i doplacil do 3080.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś, będzie reflektował na ASUS Dual GeForce RTX 3070 OC Edition 8GB GDDR6, będę miał do sprzedania zakupiona w wulkano.pl jakiś niecały miesiąc temu w oczekiwaniu na 3080 z x-kom, która prawdopodobnie do mnie już jedzie lub będzie :)
Cena jaką dałem była 2899 zł myślę ze 100 zł opuszczę za niecały miesiąc używania, jak ktoś chętny proszę dać znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Rasala napisał:

Ale np przez cyrk z RTX, PS5 wiadomo aby nie kupować od nich nic wcześniej niż mają na stanie.

czyli nic na premiere w pre-orderze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Ambasador napisał:

 

 

Zakrztusiłem się z niedowierzania pierwszy raz jak szybko rzuciwszy oczami zobaczyłem 3080 TI za ~500E... (Może święta wcześniej nadeszły czy komuś się coś popiii... Z korzyścią dla klienta)

Drugi raz się zakrztusiłem, jak zobaczyłem co tam naprawdę za te 500E widnieje, czyli 3060 Ti...

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi proszę po uj 3060 TI a nie normalnie 3060 bez "TI"??? To ma być słabsze od 3070 czy lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mckarmi napisał:

Chyba ściągnęli, bo już nie ma, a jak była informacja, że kupiło 21 osób, tak dalej jest 21.

Rozwiń listę to zobaczysz, że jest 22. Możliwe że dodali później. 

Gr...uk 2020-11-30 13:10:53 sprzedany za przeszło 5k rtx 3080 vision na morele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie ma byc również 3060 zwykłe z  6Gb i 12 Gb pamięci?

3060TI będzie słabsze od 3070

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pwitcher napisał:

Wytłumaczcie mi proszę po uj 3060 TI a nie normalnie 3060 bez "TI"??? 

bo ta karta powstaje z chipow, ktore nie przeszly QC do 3070. 3060 bedzie pozniej, bo chip jest robiony od zera

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, hopes napisał:

Rozwiń listę to zobaczysz, że jest 22. Możliwe że dodali później. 

Gr...uk 2020-11-30 13:10:53 sprzedany za przeszło 5k rtx 3080 vision na morele

Faktycznie ?. Niezły desperat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerażająco te ceny wyglądają, zastawiam się czy nie zaklepać 3080 w x-kom w normalnych cenach. Obawiałem się o zasilacz ale po konsultacji w dziale "Chłodzenie, obudowy, zasilacze i modyfikacje" po UV powinno być ok. Pytanie jaką wersję brać? Cenowo najlepiej wypada Ventus i Eagle warto dopłacacić do innej wersji? Wizualnie najbardziej podoba mi się Vision, ale dla samego wygląda trochę słabo tyle dopłacać, tym bardziej, że cała opłacalność zależy od sprzedaży Turinga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...