Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, mad0 napisał:

Bez komentarza normalnie....

Na żartach się nie znasz :D ? 

3 minuty temu, Pavel87 napisał:

Może kupił za 4450 (x-trio było chyba w takiej cenie w janusztroniku)

Nigdy bym jej nie sprzedał zwłaszcza patrząc na to co się dzieje teraz gdzie karta wyszła mnie 3600zl :) sprzedać ja i kupić nowa za 4tys+ to mija się z celem 

moge ci ta druga za 300 pogonić 1050ti :D 

Edytowane przez Ko4lapl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ko4lapl napisał:

Na żartach się nie znasz :D ? 

Nigdy bym jej nie sprzedał zwłaszcza patrząc na to co się dzieje teraz gdzie karta wyszła mnie 3600zl :) sprzedać ja i kupić nowa za 4tys+ to mija się z celem 

moge ci ta druga za 300 pogonić 1050ti :D 

Wiesz, ludzie w wątku są już trochę nerwowi, więc różnie można to odebrać;)

Sam polowałem, ale dałem spokój, spokojnie poczekam do przełomu styczeń/luty.

Edytowane przez mad0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bleidd napisał:

Ja dalej czekam

Dzwoniłem dzisiaj do ME z prośbą o wysłanie kodu, mają się odezwać. Ja 12 listopada zgłaszałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaje do koszyka rtx 3070 a tu o "Niestety nie posiadamy w tej chwili produktu TUF GeForce RTX 3070 Gaming OC 8GB GDDR6 " i znów się nie udało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, mad0 napisał:

Wiesz, ludzie w wątku są już trochę nerwowi, więc różnie można to odebrać;)

Sam polowałem, ale dałem spokój, spokojnie poczekam do przełomu styczeń/luty.

Jak można być nerwowym przez (zabawkę) czekaniem w tym przypadku można zyskać niż stracić ja miałem farta bo zaraz po premierze odkupiłem mojego trio od januszerki jeszcze po niższej cenę niż teraz lata w sklepie co najlepsze do tego udało się z FV i odliczeniem podateczku i karcioszka wyszła mnie prawie tyle co latają teraz 3070 wiec w sumie może i nawet trochę te nerwy wasze rozumiem ale niestety nie są warte to tylko GPU za rok kolejna nerwówka będzie bo wyjdą wersje super bądź TI i tak co roku nerwy tracić z powodu rzeczy ?  A co do cen wątpię by spadły już bo jak oglądam ustabilizowały się w granicach 4/4,5k i takie już pozostaną niestety witamy w Polsce ;) wróżbita Maciej nawet mi powiedział ze ceny które były na początku dopiero będą osiągalne na premierę hopperów (może) o ile ceny nowych gpu nie wyskoczą po za orbitę obecnych ampere bo będzie 10% wydajniejsze taki mamy rynek niestabilny i ludzie sami są sobie winni niestety podbili sztucznie sobie cenę a teraz płaczą :) januszerka sama siebie załatwiła również i kisza się teraz z kartami i maja biedę sprzedać bo sklepy dorównały się z ich cenami i kisza teraz po 3 Rtx w domu i siwieją bo miał być zarobek na święta a karpia na stole będzie miał w postaci 3080 bo wyjebal całe oszczędności bo myślał ze ugrał i zarobi miliony. Chytry 2x traci pozdrawiam i wytrwałości panowie w czekaniu na zamówienie z xkoma jeśli nie znajda sposobu by się wymigać od tych zamówień za początkowe ceny i zaczną to wysyłać i dostaniecie te karty po tamtych cenach to jedynie możecie powiedzieć ze warto było czekać :) Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek zamówiona w ME msi 3070 gaming x trio, wczoraj odbiór w sklepie. Udalo się za 2969 zł. Strasznie się wczoraj namęczyłem z odpaleniem na gigabyte z270 x ultra gaming. Ciągle miałem brak sygnału na ekranie monitora ( zasilanie było bo się świeciła), wkońcu po aktualizacji biosu, wyczyszczeniu cmos, przywróceniu domyślnych ustawień w biosie, kilkukrotnym restarcie kompa wkońcu odpaliła ale windows się nie chciał załadować (problem z ostatnim uruchomieniem a następnie komunikat o problemie ze sprzętem ) ... następnie odzyskanie windowsa do stanu początkowego (niepełen format) i w końcu działa ? nie wiem co było problemem ale się gryzło z mobo, po pracy będę testował bo już wczoraj nie zdarzyłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Zaknafar napisał:

Mnie zmęczyło czekanie i liczenie na złoty strzał więc  wyskakuje z jadącego pociągu

 https://www.morele.net/karta-graficzna-palit-geforce-rtx-3070-jetstream-oc-8gb-gddr6-ne63070t19p2-1040j-5945387/

zrobi się UV i spokojnie poł roku+ do czasu 3080super/ti doczekam. 

Nie ma się co spinać, odkupią się ci najbardziej napaleni, kolejka zejdzie z X-ów, a później będzie można normalnie kupić wersję jaka nas interesuje. Na Polskę i tak trafi jakaś ilość sztuk co już nikt nie będzie chciał. Kupno karty za 4 koła to spory wydatek dla większości osób, a półka cenowa xx80 jak i xx70 mocno się przeciągnęła z 2000 na 4000 jak i 1500 na 3000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy widział ktoś testy Phantoma GS? Jakoś nic z sensem się nie pojawiło w wyszukiwarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rasala napisał:

A czy widział ktoś testy Phantoma GS? Jakoś nic z sensem się nie pojawiło w wyszukiwarce.

Odnosząc sie do recenzji @Kaczorex26 ta karta nie jest warta uwagi zwłaszcza w cenie 4250 zł. Jak chcesz przepłacić to kup x-trio lub polecanego na forum aorusa. Tuf tez wydaje sie byc ok, chociaz ja za niego nie zapłaciłbym więcej niż 4200.
 

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kowallosu napisał:

Odnosząc sie do recenzji @Kaczorex26 ta karta nie jest warta uwagi zwłaszcza w cenie 4250 zł. Jak chcesz przepłacić to kup x-trio lub polecanego na forum aorusa. Tuf tez wydaje sie byc ok, chociaz ja za niego nie zapłaciłbym więcej niż 4200.
 

Dzięki. Ja czekam na TUF 3080. Jak się nie pojawi przed 3080 TI to zacznę strzelać to drugie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś rtx 3070 tuf na xkom warto się ustawić w kolejce czy lepiej polować okazje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, elo200 napisał:

Zamawiał ktoś rtx 3070 tuf na xkom warto się ustawić w kolejce czy lepiej polować okazje ?

w xkom towaru nima ale zamówienia można składać co jest totalnym bezsensem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wiadomo o 3060 ti? przestalem sledzic temat

kiedy premiera? jakie ceny? jak z wydajnoscia>

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kacpi278 napisał:

co wiadomo o 3060 ti? przestalem sledzic temat

kiedy premiera? jakie ceny? jak z wydajnoscia>

 

14:00

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Rasala napisał:

A czy widział ktoś testy Phantoma GS? Jakoś nic z sensem się nie pojawiło w wyszukiwarce.

Karta obleci ale tylko 24 msc gwary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, RadZiuw napisał:

Ciekawe w którym sklepie była. Do 10:15 zdążyłem wbić 90% miast z ich listy i w żadnym nie było :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Grze_chu napisał:

BTW. 3080 X Trio z wczorajszego dropu ME gotowe do wysyłki :) 

Jaki masz nr zamówienia? Zamawialiśmy w tym samym czasie.

Edytowane przez RNGGod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Heylen napisał:

Ciekawe w którym sklepie była. Do 10:15 zdążyłem wbić 90% miast z ich listy i w żadnym nie było :/

tez z ciekawosci sprawdzałem kazde miasto z ich listy i nigdzie nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

14:00

dzisiaj?

jak z wydajnością?i cenami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...