Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Subman napisał:

Ok, teraz widzę :D  

To euro musi mieć jakąś hybrydową politykę w takim razie. Zresztą proshop też kombinuje strasznie, bo np. teraz nie można u nich zrobić preordera na żadne karty, nawet 3070 czy też 3090.

Najwięcej na tą chwilę kart ma X i owocowy bo sprzedają w tysiącach i dalej można. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no cena jak za 3080 na jonuszotroniku :szczerbaty:

rtx.jpg

Edytowane przez elo200
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Saints napisał:

Ja wczoraj zamówiłem mastera z euro jak wyskoczyła dostępność i w statusie mam że karta została wysłana do sklepu, bo wziąłem z odbiorem także chyba normalnie da się ustrzelić.

Wersja extreme? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musieli mieć dosłownie 1-2 karty bo ja się nie załapałem a kupiłem chwilę po aktywacji możliwości zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kronos30 napisał:

Najwięcej na tą chwilę kart ma X i owocowy bo sprzedają w tysiącach i dalej można. 

z tym stwierdzeniem to bym nie szalał, bo X wygląda jakby tych kart nie miał wcale :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, RadZiuw napisał:

z tym stwierdzeniem to bym nie szalał, bo X wygląda jakby tych kart nie miał wcale :D

Sarkazm :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kronos30 napisał:

Sarkazm :D

a nawet srakazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica między Visionem a Gaming OC Gigusia? Poza kolorem oczywiście :-D

Podobno niektórzy mieli jakieś problemy z Gaming OC, słyszał ktoś o podobnych przypadkach z Visionem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Inclouds napisał:

Wersja extreme? 

Aorus Master

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, radar410 napisał:

Jaka jest różnica między Visionem a Gaming OC Gigusia? Poza kolorem oczywiście :-D

Podobno niektórzy mieli jakieś problemy z Gaming OC, słyszał ktoś o podobnych przypadkach z Visionem?

Z tego co pamiętam to oc ma dual bios i rok gwarancji więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Saints napisał:

Aorus Master

Aha, no to muszę sobie do kutasiarzy zadzwonić, bo ja mam zamówienionego Aorus Master z ole(ten sam magazyn co euro) i nie dostałem go do dzisiaj ;)

image.png.1330393a2e4f0108856b31f6b6a7aaa6.png

Edytowane przez Inclouds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Inclouds napisał:

Aha, no to muszę sobie do kutasiarzy zadzwonić, bo ja mam zamówienionego Aorus Master z ole(ten sam magazyn co euro) i nie dostałem go do dzisiaj ;)

Za ile zamówiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z posiadaczy RTX 3080 ma też problem z tym że w randomowych momentach potrafi wam się wyłączyć na chwilę obraz i po 2 sekundach wrócić ?

Rzekomo był update biosu w kartach ale niestety ZOTAC z najnowszym biosem ma te objawy nawet na pulpicie xd jestem ciekaw jak reszta która już ma swoje karty, przy okazji też ciekawa informacja dla tych którzy czekają na karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Inclouds napisał:

4.2k 

image.png.25297d279fe1f1ebb189441967f7ae16.png

No to jest już odpowiedź na Twoje pytanie bo kolega zapłacił 4550 więc lepiej zarobić więcej.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Inclouds napisał:

4.2k 

image.png.25297d279fe1f1ebb189441967f7ae16.png

No to masz odpowiedź xd podejrzewam że jak dostają nowe karty to część leci do realizowania kolejki a część leci na sell po wyższej cenie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na euro mam gaming oc i x trio w cenie 3.8k~ i też mają ten sam status od tygodnia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 姫島 朱乃 napisał:

Czy ktoś z posiadaczy RTX 3080 ma też problem z tym że w randomowych momentach potrafi wam się wyłączyć na chwilę obraz i po 2 sekundach wrócić ?

Rzekomo był update biosu w kartach ale niestety ZOTAC z najnowszym biosem ma te objawy nawet na pulpicie xd jestem ciekaw jak reszta która już ma swoje karty, przy okazji też ciekawa informacja dla tych którzy czekają na karty.

W tym wątku większość osób czeka na swojego RTXa dopiero. Co znaczy w randomowych? Na pulpicie gdy nie grasz też się wyłącza? Jaki masz zasilacz? Jaka temperatura karty? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie i o której jutro polować na rtx 3060ti ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Inclouds napisał:

Na euro mam gaming oc i x trio w cenie 3.8k~ i też mają ten sam status od tygodnia. 

Ja swojego Visiona też miałem taki status 5 tygodni, pogodzony z faktem ogrywałem tytuły na rtx 3070, a tu nagle mail od rtv euro agd, o zamówieniu przekazanym do firmy kurierskiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, Subman napisał:
9 minut temu, 姫島 朱乃 napisał:

Czy ktoś z posiadaczy RTX 3080 ma też problem z tym że w randomowych momentach potrafi wam się wyłączyć na chwilę obraz i po 2 sekundach wrócić ?

Rzekomo był update biosu w kartach ale niestety ZOTAC z najnowszym biosem ma te objawy nawet na pulpicie xd jestem ciekaw jak reszta która już ma swoje karty, przy okazji też ciekawa informacja dla tych którzy czekają na karty.

W tym wątku większość osób czeka na swojego RTXa dopiero. Co znaczy w randomowych? Na pulpicie gdy nie grasz też się wyłącza? Jaki masz zasilacz? Jaka temperatura karty? 

W tym wątku większość ma problem w tym że w randomowych momentach potrafią stracić chęć do czegokolwiek z braku zamówionych kart :P

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak to jest że dodają tego tufa 3070 na morele 1 szt dostaje powiadomienie od distilla klikam dodaj do koszyka i już błąd. Jestem za wolny czy pod ladą je rozdają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Subman napisał:

W tym wątku większość osób czeka na swojego RTXa dopiero. Co znaczy w randomowych? Na pulpicie gdy nie grasz też się wyłącza? Jaki masz zasilacz? Jaka temperatura karty? 

Cała afera z kondensatorami na kartach jest tutaj problemem. Niby poprawili to softem ale gówno prawda bo nadal jest problem np. Zotac 3080 Trio X

Problem występuje nawet na pustym pulpicie gdy nic nie robisz... zasilacz to nowy Sesonic Prime Ultra Titanium 1000w / Temp karty = zwykły spoczynek 48 stopni (pod obciążeniem jeszcze nie zauważyłem tego problemu to jest najciekawsze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, RTX3080 zamówiony z ME w dniu 27.11 miał być dostarczony na dzisiaj, a tu nic... chyba ME zaczyna się bawić w kolejki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 姫島 朱乃 napisał:

pod obciążeniem jeszcze nie zauważyłem tego problemu to jest najciekawsze

to nie pozwalaj jej odpoczywać bo może przysypia :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...