Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

@GraczPierwszy

Moze zadzwon do Media Expert i sie dowiedz co jest z Twoja przesylka.

Jak zamawialem u nich monitor mialem bardzo dobry kontakt z ich obsluga - wszystko rzeczowo i jasno opisali i wyjasnili w kwestii zamowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, GraczPierwszy napisał:

Ech, RTX3080 zamówiony z ME w dniu 27.11 miał być dostarczony na dzisiaj, a tu nic... chyba ME zaczyna się bawić w kolejki?

Mam nadzieję, że twoja karta przez pomyłkę poszła na mój adres, bo też zamawiałem :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Inclouds napisał:

Mam nadzieję, że twoja karta przez pomyłkę poszła na mój adres, bo też zamawiałem :D 

ja też się nie obrażę, nawet kasę mogę zwrócić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś rady co do polowania na 3060 ti? W którym sklepie powinienem żerować? Brać któregokolwiek producenta, byle się wyrobić, czy jest jakiś, którego lepiej unikać? Produkt mam zaklepany od momentu dodania do koszyka, czy muszę sprintować z płatnością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, elo200 napisał:

Ja nie wiem jak to jest że dodają tego tufa 3070 na morele 1 szt dostaje powiadomienie od distilla klikam dodaj do koszyka i już błąd. Jestem za wolny czy pod ladą je rozdają...

czasami jest to błąd systemowy, tzn. karta niby wraca na stan, ale jest to towar widmo, którego fizycznie nie mają. Nie Ty jeden się z tym spotkałeś ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, zachy napisał:

@GraczPierwszy

Moze zadzwon do Media Expert i sie dowiedz co jest z Twoja przesylka.

Jak zamawialem u nich monitor mialem bardzo dobry kontakt z ich obsluga - wszystko rzeczowo i jasno opisali i wyjasnili w kwestii zamowienia.

Dzisiaj na infolinii powiedzieli, że czekają na potwierdzenie od producenta. Co jest dziwne, bo w weekend dostałem maila, że zamówienie zostało skompletowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, pazur13 napisał:

Ma ktoś jakieś rady co do polowania na 3060 ti? W którym sklepie powinienem żerować? Brać któregokolwiek producenta, byle się wyrobić, czy jest jakiś, którego lepiej unikać? Produkt mam zaklepany od momentu dodania do koszyka, czy muszę sprintować z płatnością?

w najlepszym sklepie x-komie 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pazur13 napisał:

Produkt mam zaklepany od momentu dodania do koszyka, czy muszę sprintować z płatnością?

Dodanie do koszyka nie "zaklepuje" produktu ani miejsca w kolejce, dopiero po dokonaniu płatności masz "gwarancję"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Inclouds napisał:

Mam nadzieję, że twoja karta przez pomyłkę poszła na mój adres, bo też zamawiałem :D 

Płaciłeś przy odbiorze czy za przedpłatą? ja za przedpłatą. W tym samym dniu 27.11 zamówiłeś? Chodzi o Ventusa 3080?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kowallosu napisał:

w najlepszym sklepie x-komie 

Widzę na tym forum psoro narzekania na X-kom - co jest z nimi nie tak? Naprawdę ich unikać?

2 minuty temu, RadZiuw napisał:

Dodanie do koszyka nie "zaklepuje" produktu ani miejsca w kolejce, dopiero po dokonaniu płatności masz "gwarancję"

W takim razie wybranie płatności przy odbiorze jest sensowniejszą opcją, jeśli chcę się wyrobić na pierwszą partię? Jaka jest w ogóle szansa na to, że dostanę kartę w ciągu miesiąca, jeśli nie używam bota?

Edytowane przez pazur13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kowallosu napisał:

czasami jest to błąd systemowy, tzn. karta niby wraca na stan, ale jest to towar widmo, którego fizycznie nie mają. Nie Ty jeden się z tym spotkałeś ;) 

Aaa rozumiem bo już mam dziwne podejrzenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, GraczPierwszy napisał:

Płaciłeś przy odbiorze czy za przedpłatą? ja za przedpłatą. W tym samym dniu 27.11 zamówiłeś? Chodzi o Ventusa 3080?

Nie, wczoraj zamówiłem xtrio z przedpłatą na 3ego grudnia. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, pazur13 napisał:

Ma ktoś jakieś rady co do polowania na 3060 ti? W którym sklepie powinienem żerować? Brać któregokolwiek producenta, byle się wyrobić, czy jest jakiś, którego lepiej unikać? Produkt mam zaklepany od momentu dodania do koszyka, czy muszę sprintować z płatnością?

Z obserwacji wątku wynika że ze sklepów, które mają karty na premierę, najlepiej spisują się morele i mediaexpert (jak karty są to karty są, a nie "problem globalny"). Unikać konstrukcji 2x fan, bo kultura pracy słaba. Jak chcesz podkręcać to unikaj też Ventusów, bo mają zwykle najniższy power limit z całej gamy (chociaż ja jestem zwolennikiem UV zamiast OC, więc 220W w 3070 mnie nie boli). Produkt zaklepujesz w momencie w którym potwierdzasz zamówienie - tutaj w zależności od sklepu warto rozważyć płatność za pobraniem albo przelewem tradycyjnym, żeby ominąć etap płatności.

Edytowane przez Lemonardo
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pazur13 sami sobie zapracowali na taką opinię. Mimo że udało mi się u nich kupić kartę, to zdania nie zmienię. Zero pójścia na rękę, traktowanie innych klientów lepiej niż drugich (np. mi anulowali zamówienia, bo mogłem mieć tylko jedno zamówienie na 3080, a innym zostawili po kilka zamowien i przyszło im kilka kart). Cały wątek o tym. 

W każdym razie ustaw się w wybranym przez Ciebie sklepie i sprintuj jak najszybciej aby zrealizować zakup. Najlepiej płatność na konto (nie blik, nie payu itd) zwykłym przelewem lub za pobraniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Jest już oficjalnie wiadomo, o której rusza wyścig? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pazur13 napisał:

Widzę na tym forum psoro narzekania na X-kom - co jest z nimi nie tak? Naprawdę ich unikać?

najkrócej rzecz ujmując, sporo osób zamówiło karty 3080 w dniu premiery i w dalszym ciągu ich nie dostali, a ja np zamawiając kartę w listopadzie dostałem info, że w grudniu dojdzie co już jak wiemy jest totalną ściemą

 

4 minuty temu, pazur13 napisał:

W takim razie wybranie płatności przy odbiorze jest sensowniejszą opcją, jeśli chcę się wyrobić na pierwszą partię? Jaka jest w ogóle szansa na to, że dostanę kartę w ciągu miesiąca, jeśli nie używam bota?

szansa jest zawsze, możliwe, że równa 0 ale jest.
zapłacić możesz od razu z góry, ale jeżeli w krótkim czasie nie dostaniesz informacji kiedy przyjdzie karta, to możesz poprosić o zwrot kasy z zachowaniem miejsca w kolejce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pazur13 napisał:

Dzięki za rady. Jest już oficjalnie wiadomo, o której rusza wyścig? 

3070 i 3080 były o tej samej godzinie, czyli 14:00 czasu zimowego, więc 3060Ti pewnie też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, RadZiuw napisał:

zapłacić możesz od razu z góry, ale jeżeli w krótkim czasie nie dostaniesz informacji kiedy przyjdzie karta, to możesz poprosić o zwrot kasy z zachowaniem miejsca w kolejce

W Euro RTV nie można poprosić o zwrot hajsu z zachowaniem miejsca w kolejce. Można tylko anulować zamówienie, żeby odzyskać pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, GraczPierwszy napisał:

W Euro RTV nie można poprosić o zwrot hajsu z zachowaniem miejsca w kolejce. Można tylko anulować zamówienie, żeby odzyskać pieniądze.

a, no to pozostaje zapłacić i czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze rozumiem, że wybór płatności przy odbiorze nie ma żadnych minusów, a wiąże się z szybszym złożeniem zamówienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Lemonardo napisał:

Przyjechał 3070 Ventus 3X z zeszłotygodniowego złotego strzału w OleOle (~2670cbl). Po lekkim UV i dostosowaniu krzywej wentylatorów karta pracuje całkiem kulturalnie. Cewki niestety głośno i wyraźnie śpiewają gdy karta wchodzi na >200fps, ale że monitor mam i tak 144 i nie zamierzam przez wiele lat mieć szybszego, jestem gotów to zaakceptować.

Tylko nie wiem czemu, po wymianie karty przed POSTem za każdym razem mam 4 piknięcia. Wszystko śmiga, RAMy widać, dyski widać, grafika działa, a UEFI za każdym razem pika. Nie wiem co o tym myśleć...

A żeby nie być gołosłownym, jako że i tak dzisiaj otwierałem peceta, zrobiłem zdjęcie zgodnie ze zwyczajem panującym w tym wątku. Politbiuro OleOle łaskawe, mój trud skończon:

20201201-155530.jpg

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jeheeze napisał:

MSI X TRIO na morele za 4089zł. 

 

1.PNG

PRZEDSPRZEDAŻ. Od reki masz za 5,6k z drugiego magazynu

Edit: czy tam "BuyNew" (XD)

Edytowane przez macio787

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, macio787 napisał:

PRZEDSPRZEDAŻ. Od reki masz za 5,6k z drugiego magazynu

3600 na premierę a dwa i pół miesiąca później przebitka 2k xD

cyrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...