Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Ten BuyNew to pewnie januszotronik ?

Edytowane przez elo200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Kronos30 napisał:

Są testy i 3060ti spisuje się znakomicie. 

Nie ma zaskoczenia. 

 

17 minut temu, pazur13 napisał:

Czyli dobrze rozumiem, że wybór płatności przy odbiorze nie ma żadnych minusów, a wiąże się z szybszym złożeniem zamówienia?

Nie ma żadnych minusów. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przepraszam za zamieszanie w takim razie. To w jaki sposób rozpoznać, że jest dostępna od ręki? Znika napis przedsprzedaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jeheeze napisał:

Dobra, przepraszam za zamieszanie w takim razie. To w jaki sposób rozpoznać, że jest dostępna od ręki? Znika napis przedsprzedaż?

i ludzie nie ku#wią że jest niedostępna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jeheeze napisał:

Dobra, przepraszam za zamieszanie w takim razie. To w jaki sposób rozpoznać, że jest dostępna od ręki? Znika napis przedsprzedaż?

Mają od ręki, jak pokazany jest termin dostawy pod napisem "przedsprzedaż". Jeśli terminu nie ma, to po prostu wrzucają cię do kolejki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 姫島 朱乃 napisał:

Czy ktoś z posiadaczy RTX 3080 ma też problem z tym że w randomowych momentach potrafi wam się wyłączyć na chwilę obraz i po 2 sekundach wrócić ?

Rzekomo był update biosu w kartach ale niestety ZOTAC z najnowszym biosem ma te objawy nawet na pulpicie xd jestem ciekaw jak reszta która już ma swoje karty, przy okazji też ciekawa informacja dla tych którzy czekają na karty.

Nic takiego nie mam -  a sam mam bios oc wgrany w zotacu trinity

zaktualizuj stery i winde bo te najnowsze stery 457.30 to do najlepszych nie należą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, 姫島 朱乃 napisał:

Czy ktoś z posiadaczy RTX 3080 ma też problem z tym że w randomowych momentach potrafi wam się wyłączyć na chwilę obraz i po 2 sekundach wrócić ?

Rzekomo był update biosu w kartach ale niestety ZOTAC z najnowszym biosem ma te objawy nawet na pulpicie xd jestem ciekaw jak reszta która już ma swoje karty, przy okazji też ciekawa informacja dla tych którzy czekają na karty.

Nie. U mnie na szczęście ten problem nie występuje. ;-) A może przesadziłeś z UV? Chociaż skoro dzieje się tak i na pulpicie to raczej nie wina UV...

1 godzinę temu, pazur13 napisał:

Ma ktoś jakieś rady co do polowania na 3060 ti? W którym sklepie powinienem żerować? Brać któregokolwiek producenta, byle się wyrobić, czy jest jakiś, którego lepiej unikać? Produkt mam zaklepany od momentu dodania do koszyka, czy muszę sprintować z płatnością?

  • Olej polowanie i kup na spokojnie w Proline jak normalny człowiek... Stary wiem co mówię - spokój duszy warty wszystkich pieniędzy!:D
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie czasem nie ma obrazu po włączeniu PC, Mam podłączony TV po hdmi 2.1 i monitor przez DP. Muszę włączyć TV i w sekundę obraz do monitora zaczyna być wysyłany. Wtedy mogę już wyłączyć TV ^^. Tylko nie wiem jeszcze czy w takiej sytuacji daje obraz do momentu załadowania windy, jak daje to problem ze sterami jak nie to może być coś innego. Jutro i tak kurier bierze kartę do serwisu przez cewki i znowu czekania z 3-4 tyg.. xD 2 miesiące czekania na xtrio potem jeszcze miesiąc w serwisie, po ch$^%u ten gaming w 2020 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że na x-kom tylko MSI Ventus X2 i MSI GAMING X TRIO nie mają dopisku "Ten produkt ma wydłużony czas dostawy.".

Nie wiem jak z innymi sklepami np. Morele, RTV Euro AGD, ale domyślam się, że na zakup będzie max 2 minuty ;) 

Ten system chłodzenia w Ventusie w miarę spoko? Nie zamierzam robić OC, bardziej UV ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 姫島 朱乃 napisał:

Czy ktoś z posiadaczy RTX 3080 ma też problem z tym że w randomowych momentach potrafi wam się wyłączyć na chwilę obraz i po 2 sekundach wrócić ?

Rzekomo był update biosu w kartach ale niestety ZOTAC z najnowszym biosem ma te objawy nawet na pulpicie xd jestem ciekaw jak reszta która już ma swoje karty, przy okazji też ciekawa informacja dla tych którzy czekają na karty.

Limit "power'a" na PCI-Express trzeba wyłączyć, też tak miałem i myślałem, że to stery ale jak to zrobiłem to hula ładnie teraz.

tu masz "filma" od momentu jak to zrobić

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pytanie do tych co sledza wątek
Czy cos ruszyło u ludzi w zwiazku z dostawami 3080 tuf (bez oc) z xkomu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Konomi napisał:

Witam pytanie do tych co sledza wątek
Czy cos ruszyło u ludzi w zwiazku z dostawami 3080 tuf (bez oc) z xkomu? 

Gdzieś pojedyncze sztuki na zamówienia z pierwszych minut poszły. Mi z zamówieniem z 15:34 zaoferowali podmianę na "łatwiej dostępne modele" jakieś Pality czy jednego Zotaca. Co tydzień ta sama śpiewka z globalnym brakiem i nie wiemy kiedy ile dostaniemy - w sumie pewnie prawda bo Asus daje ciała na całej linii z ilością produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Konomi napisał:

Witam pytanie do tych co sledza wątek
Czy cos ruszyło u ludzi w zwiazku z dostawami 3080 tuf (bez oc) z xkomu? 

15:45 TUF bez OC, zapłacony, od 2,5 miesiąca olany przez x-kom.pl. Co kilka dni rozgłaszam dobrą nowinę czy to wśród znajomych czy w pracy żeby nikomu przypadkiem nie przyszło do głowy w x-kom kupować. 

 

Edytowane przez Macck
  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Macck napisał:

15:45 TUF bez OC, zapłacony, od 2,5 miesiąca olany przez x-kom.pl. Co kilka dni rozgłaszam dobrą nowinę czy to wśród znajomych czy w pracy żeby nikomu przypadkiem nie przyszło do głowy tam kupować. 

15:09 Robię dokładnie to samo w pracy i poza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Macck napisał:

15:45 TUF bez OC, zapłacony, od 2,5 miesiąca olany przez x-kom.pl. Co kilka dni rozgłaszam dobrą nowinę czy to wśród znajomych czy w pracy żeby nikomu przypadkiem nie przyszło do głowy tam kupować. 

A to ci co są 500+ w kolejce to dostaną swoje kart w 2077 roku w takim tempie. Będzie już wersja 9980,a oni dalej będą czekać na TUFa 3080.

Edytowane przez Kronos30
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kronos30 napisał:

A to ci co są 500+ w kolejce to dostaną swoje kart w 2077 roku w takim tempie. 

Na premierę RTX 4080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kronos30 napisał:

A to ci co są 500+ w kolejce to dostaną swoje kart w 2077 roku w takim tempie. 

jakkolwiek zestawienie tych dwóch liczb spowodowało że kekłem, to będąc w gronie osób które zamówiły od Xów mam nadzieję, że nastąpi to jednak szybciej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, RadZiuw napisał:

jakkolwiek zestawienie tych dwóch liczb spowodowało że kekłem, to będąc w gronie osób które zamówiły od Xów mam nadzieję, że nastąpi to jednak szybciej :P

easter eggs :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Pioneer83 napisał:

Nie. U mnie na szczęście ten problem nie występuje. ;-) A może przesadziłeś z UV? Chociaż skoro dzieje się tak i na pulpicie to raczej nie wina UV...

  • Olej polowanie i kup na spokojnie w Proline jak normalny człowiek... Stary wiem co mówię - spokój duszy warty wszystkich pieniędzy!:D

Chętnie bym poczekał na stabilizację ceny i popytu, ale niestety stary Radeon nie dożył premiery, a granie na integrze to nic przyjemnego, zwłaszcza przed premierą Cyberpunka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy komuś morele anulowało zamówienie czy tylko mi? Z jakiej paki w ogóle!? czekam od dnia premiery

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, uni.que napisał:

czy komuś morele anulowało zamówienie czy tylko mi? Z jakiej paki w ogóle!? czekam od dnia premiery

Po co mają ci realizować zamówienie, jak mogą przyciąć w hu..., anulować, i sprzedać za +2k więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Permanenta_Invigilacja napisał:

Po co mają ci realizować zamówienie, jak mogą przyciąć w hu..., anulować, i sprzedać za +2k więcej?

To już jest przegięcie pały, teraz serio jestem wk****y. Jak można 3 miechy obracać czyjąś kasą i odwalić coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...