Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Althais napisał:

Janusze będą zsyłani w otchłań!!!!?:rozga::pistols:

Wypraszam sobie ale sprzedałem kilka dni temu RTX 3070 Eagle OC za 2800 zł więc zrobiłem komuś prezent na święta a miałem odsyłać, ogólnie mega gówniany model, nie polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Re4ction napisał:

Może ktoś szerzej wypowiedzieć się o proshopie? Warto spróbować kupić na premierę jutro 3060ti stamtąd czy to na tyle duży sklep, że nie ma najmniejszych szans? Nawet jeżeli to jak z ich realizacjami patrząc na 3070? Nie znam tego sklepu od praktycznej strony a muszę przyznać, że podoba mi się ta transparentność odnośnie stanów magazynowych.

Jeżeli wystawią karty w Polsce i będziesz widział konkretny termin dostawy to bierz bez wahania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ketiw555 napisał:

Wypraszam sobie ale sprzedałem kilka dni temu RTX 3070 Eagle OC za 2800 zł więc zrobiłem komuś prezent na święta a miałem odsyłać, ogólnie mega gówniany model, nie polecam. 

W sensie co nie tak? Prócz tych wtyczek oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na proline ventus 3x 3080 za... 4999. Trio za 5299. Tragedia.

Edytowane przez pgmek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, RadZiuw napisał:

o kurrła, to nie ma tematu... ja zamawiałem w listopadzie :/

Wiesz, ja miałem już Ventusa za tyle samo, ale sprzedałem go koledze, bo potrzebował karty do komputera. No teraz żałuję, bo ten Ventus nie był taki zły w sumie xD 
Przynajmniej BYŁ, a TUF'a dostanę pewnie w Styczniu :/ A do Cyberpunka 9dni dni zostało (*).

Pozostało nam czekać na płynne dostawy, bo to jest w sumie największy problem. Jak będą im przyjeżdżać po 2-3karty, to będzie lipa... chociaż mogliby być szczerzy i informować o dostawach jak robi to proshop... @X-KOM.PL weźcie wyślijcie to komuś tam wyżej. 

 

8 minut temu, elo200 napisał:

Jak myślicie mogę otwierać szampana ? ?

 

Otwieraj ;)

Edytowane przez PACIK19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Re4ction napisał:

Może ktoś szerzej wypowiedzieć się o proshopie? Warto spróbować kupić na premierę jutro 3060ti stamtąd czy to na tyle duży sklep (z tego co widzę to działa w sześciu krajach...), że nie ma najmniejszych szans? Nawet jeżeli to jak z ich realizacjami patrząc na 3070? Nie znam tego sklepu od praktycznej strony a muszę przyznać, że podoba mi się ta transparentność odnośnie stanów magazynowych.

Sprzedawca ewidentnie nie z tego kraju maja bardzo dobre praktyki, jesli cos jest dostepne to jest, jesli jest z data dostawy to generalnie jak dostają więcej zamówień niż obsłużą na ta date produkt wycofują ze sprzedażny. I dotego ceny normalne a nie januszeria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kronos30 napisał:

Dzisiaj MSI zakodował znak 3080 wersje 20 GB. Czyżby?

Na videocadz była informacja że ma wrócić wersja z 20GB VRAM i że ponoć ma się pojawić w pierwszym tygodniu grudnia. Oczywiście pewnie w ilości kilku sztuk na cały świat ;)

https://videocardz.com/newz/msi-submits-geforce-rtx-3060-ti-and-geforce-rtx-3080-20gb-to-eec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, hopes napisał:

W sensie co nie tak? Prócz tych wtyczek oczywiście.

Wygląd mi nie pasuje, taki naleśnik, głośne to jak nie wiem i trochę się grzeje bo do 73 stopni dochodziło no i te wtyczki też jakieś takie nie ufałem im :E Dla mnie Gigabyte to zawsze był szrot jedynie zadowolony z 5700 XT Aorusa byłem zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ketiw555 napisał:

Wygląd mi nie pasuje, taki naleśnik, głośne to jak nie wiem i trochę się grzeje bo do 73 stopni dochodziło no i te wtyczki też jakieś takie nie ufałem im :E Dla mnie Gigabyte to zawsze był szrot jedynie zadowolony z 5700 XT Aorusa byłem zadowolony. 

Zdajesz sobie sprawę że wersja aorus to znacznie droższa wersja i w przypadku 3070 wcale nie jest super jak przy 3080. Wygląd mało ważny. 73 stopni to nie tragedia.

Jak bardzo głośne? RPM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Re4ction napisał:

Może ktoś szerzej wypowiedzieć się o proshopie? Warto spróbować kupić na premierę jutro 3060ti stamtąd czy to na tyle duży sklep (z tego co widzę to działa w sześciu krajach...), że nie ma najmniejszych szans? Nawet jeżeli to jak z ich realizacjami patrząc na 3070? Nie znam tego sklepu od praktycznej strony a muszę przyznać, że podoba mi się ta transparentność odnośnie stanów magazynowych.

Polecam sklep, też podchodziłem nieco sceptycznie, aczkolwiek moje pierwsze zamówienie (Ryzen 5900X w momencie premiery) przyszło po kilku dniach, zgodnie z datą dostawy którą podawali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś gdzieś MSI SUPRIM X 3080?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, 姫島 朱乃 napisał:

Czy ktoś z posiadaczy RTX 3080 ma też problem z tym że w randomowych momentach potrafi wam się wyłączyć na chwilę obraz i po 2 sekundach wrócić ?

Rzekomo był update biosu w kartach ale niestety ZOTAC z najnowszym biosem ma te objawy nawet na pulpicie xd jestem ciekaw jak reszta która już ma swoje karty, przy okazji też ciekawa informacja dla tych którzy czekają na karty.

ten problem masz od dziś ? bo grałem kilka godzin temu w dote 2 nic się nie działo, ale ale teraz w COD Warzone zaczęło dawać czarny obraz czasem na 2 sec a po 30 min nawet 5 sec obrazu 2 sec blackscreen, updatu sterów nie było z tego co widzę wiec dziwne.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, FoxBLOODLINE napisał:

ten problem masz od dziś ? bo grałem kilka godzin temu w dote 2 nic się nie działo, ale ale teraz w COD Warzone zaczęło dawać czarny obraz czasem na 2 sec a po 30 min nawet 5 sec obrazu 2 sec blackscreen, updatu sterów nie było z tego co widzę wiec dziwne.. 

Pisali ludzie żeby wyłączyć oszczędzanie energii PCIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Shade napisał:

Widział ktoś gdzieś MSI SUPRIM X 3080?

Była w Proshopie, sam zamówiłem, ma być u mnie 7-12 grudnia. Dzisiaj zapytałem czy spodziewają się jakichś opóźnień, napisali, że nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mckarmi napisał:

Pisali ludzie żeby wyłączyć oszczędzanie energii PCIE.

właśni sprawdzałem z ciekawości jak jest u mnie ustawione zanim zaczęło się to dziać i było wyłączone ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, FoxBLOODLINE napisał:

właśni sprawdzałem z ciekawości jak jest u mnie ustawione zanim zaczęło się to dziać i było wyłączone ^^

Może PSU niedomaga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja już mam wylane, mam zamówioną w xcomie asusa oc strix 3080 z 15.08 i ....

czekam :{

miałem ją przepłaconą z góry, ale w zeszłym tygodniu napisałem żeby oddali kasę i ....

dostałem w 4h

najszybsza dostawa w polsce, szkoda że nie tego co trzeba :{

osobiście nastawiam się na koniec stycznia, luty, a że w styczniu ma wyjść 3080 super z 20gb ramu, to pewno znowu zmienię zamówienie na strixa super i znowu będę czekał pół roku, więc realnie kartę zmienię pewno gdzieś w wakacje :{

ale luz, puki co jadę na strixie 1080 i to zwykłym a nie ti już 4 lata, więc i następne pól roku czekania ujdzie :{

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • z GPU może być jeszcze PowerColor RX 7900 XT Hellhound Spectral White (biale lub niebieskie ledy)
    • Witam, zamierzam sam zainstalować sobie monitoring wokoło domu i mam pytanie, ponieważ jestem laikiem. Czy można tak połączyć kamery za pomocą tych extenderów? 
    • Postaram się podrzucić następnym razem, jak będę na miejscu. Jak byłem ostatnio, to tyle pamiętam, że łapało LTE2100 z przekaźnika na odległości niecałych 4 km, a moc sięgała niżej niż -90dBm. Ogólnie tragedia z wczytaniem najprostszej strony internetowej, u 3 operatorów podobnie.   Powiem tak - została ta antena wybrana i zamontowana przez "fachowca" na zlecenie innych domowników. Ja się na tym tak nie znam, ale zanim się dowiedziałem jeszcze co tam w ogóle zostało zamontowane, to czułem już, że to będzie bubel, bo co innego może taki "fachowiec" zamontować. No i widzę, że moje przypuszczenia się potwierdzają. Żadnej poprawy to nie da? Bo trochę teraz ciężko będzie to zdjąć i rozmontować, nie wspominając już o poniesionych kosztach i ewentualnych następnych kosztach zakupu nowej anteny. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na resztę pytań dotyczących routera? Na przykład takie złącza to pewnie i tak zawsze będą te same, więc niezależnie od anteny router chyba można wybrać już teraz (mogę się mylić!). Chciałbym szczerze mieć coś ogarnięte przez majówką, o ile jest to osiągalne.
    • Witam po rocznej przerwie ; -). Odnawiam temat. Jak można łatwo odgadnąć, w poprzednim roku nic nie wyszło z kupna PC. Nic jednak straconego, gdyż jestem aktualnie gotowy do kupna gotowego zestawu lub zbudowania własnego PC. Budżet za samą jednostkę z softwarem (OS + Office) +/- 10000zł. Mogę dołożyć, o ile będzie miało to sens. Na początek, znalazłem taką oto promo w X-KOM: https://www.x-kom.pl/p/1220819-desktop-g4m3r-hero-i7-14700f-32gb-1tb-rtx4070s-w11x.html?sm=lowcygier Czy to dobra oferta? Czy też lepiej zbudować własną maszynę od zera?    
    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało. Zrobisz ja uważasz, ale osobiście uważam taką zmanię za kompletnie bezsensowną, bo obecna kara Ci wystarczy do tej rozdzielczości, a jak zmieniać to na 4090, żeby faktycznie poczuć różnicę, teraz dostaniesz 10% to wydajności. Jedyna opcja to sprzedaż obecnej karty za dobrą cenę i niewielka dopłata.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...