Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Pentium D napisał:

eZ6lnyX.jpg

 

Dałbyś kolegom linka do aukcji, przyda się do spuszczenia pary przed godziną zero oficjalnej premiery 3060ti ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Althais napisał:

Mózg sobie spal. Przez takich jełopów januszeria tylko się utwierdza, że może sobie podbijać w nieskończoność ceny.

zaraz bedziesz mial pretensje, ze mieszkania drogie, bo ludzie kupuja takie drogie. Ochlon, wyjdz przewietrz sie i kultury lyknij troche, bo z domu nie wyniosles niestety

Edytowane przez lumi33
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@_File_ @Cypeq @Permanenta_Invigilacja

 

Słuchajcie, ja mam tego dość.

Nie wierzę w to że tych kart nie ma, przynajmniej w takiej ilości żeby nie mogli ich wysłać do ludzi co zamówili kartę w premierę.

 

W tym momencie Xkom z Morele nałykali się preorderów w tysiącach. Przemnóżcie to z ceną karty i wychodzi załkiem pokaźna sumka w milionach.?

 

Prawda jest taka że pomimo iż nvidia zabroniła preorderować, xkom z morele wykonują gruby przekręt obracając tymi pieniędzmi.

(Bardzo możliwe że mają te karty i czekają na Peak aby zacząć je grubo sprzedawać na serwisach aukcyjnych po zawyżonych cenach, patrz premiera cyberpunka 10 Grudnia oraz święta Bożego narodzenia) .

 

Tutaj żadne wysyłanie pism, ani UOKIK nie pomoże, tutaj po prostu trzeba uderzyć od razu do mediów.

Uwaga, tvn, etc. Oni nie będą się pieścić tylko od razu zaczną sprawę drążyć do cna.

To nie jest sprawa ala "Pan Stasiu zastawił Pani Jadzi samochód", tylko gruby przekręt. Termin dawno minął, faktury zostały wystawione, i Xkom i Morele dalej nie wywiązali się z umowy mydląc ludziom oczy tą samą farmułką na infolinii.

Ja zaczynam w tej sprawie działać , i bardzo bym prosił o nadsyłanie na maila wszystkie co pomoże sprawę nagłosić:

  • - Screeny (np: z cenami z Allegro, ze zdjęciami prosto z magazynów)
  • - Zdjęcia z portali aukcyjnych (np: te z magazynów)
  • - Historie (np: z usuwania zamówień, mydlenia oczu, nieucziwych zmian statusu )
  • - Nagrania rozmów z konsultantami (z tego co słyszę od was i znajomych, wszyscy mówią dokładnie to samo jeden do jeden)
  • - oraz każdego innego dowodu 

Adres E-mail: marysiazlotnicka@wp.pl

Wszystkich chętnych do pomocy w sprawie zapraszam do kontaku mailowego, pamiętajcie że im nas jest więcej tym szybciej uda nam się sprawę przyspieszyć i nagłośnić.

 

 

  • Like 4
  • Haha 1
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wystarczy wybrać płatność przy odbiorze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było. Czy otrzymał ktoś w ostatnich dniach Tufa bez OC 3080 od X-comu? Jeżeli tak, to z jakiej godziny.

Edytowane przez IIMechatronikII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, pazur13 napisał:

Swoją drogą, wiadomo już ,czego się spodziewać co do cen 3060 ti? Miałem w planach wydać max 2400 zł i nie wiem, który model odświeżać przed premierą.

3060 Ti powinno być (cenowym) następcą 1060 6GB, a 3060 następcą 1060 3GB. Czyli $200, 900 zł za 3060 i $250, 1125 zł za 3060 Ti. Dolar ostatnio staniał. To są normalne ceny i ktokolwiek kupuje za więcej, dał się omamić marketingowi Nvidii.

Nvidia stosuje taktykę januszową: podnieść ceny o 50-100%, przyzwyczaić do tych cen i klienci będą cieszyć się gdy może nieco spuścisz. Coś jak "Black Friday" w wielu sklepach, tylko na dłuższym okresie czasu.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, GraczPierwszy napisał:

A jak powinienem podłączyć?

Podbijam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, GraczPierwszy napisał:

A jak powinienem podłączyć?

Dwa osobne z zasilacza 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ini1 napisał:

ja mam hx850i corsair, już 2 bo 1 siedzi w poprzednim kompie, super zasilacz, cichy, wiatrak włączył się tylko raz gdy odpaliłem 2 stres testy, na proka i grafę, do tego ma wyjście usb mini na zwykłe, podłączasz kabel i w apce icue masz wszystkie wartości podane, napięcie, pobór prądu, obroty wntylatora, wszystko :}

ogólnie polecam corsiry ten mam rok, poprzedni 4 lata, a przedtem miałem też corsara tylko że 1200, wiem zaszalałem :}

i też działa bez problemu 6-7 lat

a ma co zasilać :}

..

thx, ja mam pozytywne doświadczenia ze starym HXem, mam 650tkę od czasów 2500K i pewnie będzie dalej służyć w kompie dzieciaków ;) ale jak już się wypuściłem na RTX 3080 w połączeniu z 5800X to niekoniecznie trzeba cebulę na zasilaczu odstawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kynareth napisał:

3060 Ti powinno być (cenowym) następcą 1060 6GB, a 3060 następcą 1060 3GB. Czyli $200, 900 zł za 3060 i $250, 1125 zł za 3060 Ti. Dolar ostatnio staniał. To są normalne ceny i ktokolwiek kupuje za więcej, dał się omamić marketingowi Nvidii.

Nvidia stosuje taktykę januszową: podnieść ceny o 50-100%, przyzwyczaić do tych cen i klienci będą cieszyć się gdy może nieco spuścisz. Coś jak "Black Friday" w wielu sklepach, tylko na dłuższym okresie czasu.

Nic na to nie poradzimy ale też nikt nikomu nie przykłada broni do głowy żeby kupować po zawyżonej cenie. Można wybrać z dwóch zasad "czekać, czekać i czekać" albo dopłacić kilka stówek i mieć wy....bane grając i się nie przejmując.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten x-trio z pcprojektu za 2640 nadal dostępny? :D 

Moja predykcja, zobaczymy czy się sprawdzi: 

najtańsze modele paździerze 2300. Lepsze modele od 2600 w górę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, uni.que napisał:

@_File_ @Cypeq @Permanenta_Invigilacja

 

Słuchajcie, ja mam tego dość.

Nie wierzę w to że tych kart nie ma, przynajmniej w takiej ilości żeby nie mogli ich wysłać do ludzi co zamówili kartę w premierę.

 

W tym momencie Xkom z Morele nałykali się preorderów w tysiącach. Przemnóżcie to z ceną karty i wychodzi załkiem pokaźna sumka w milionach.?

 

Prawda jest taka że pomimo iż nvidia zabroniła preorderować, xkom z morele wykonują gruby przekręt obracając tymi pieniędzmi.

(Bardzo możliwe że mają te karty i czekają na Peak aby zacząć je grubo sprzedawać na serwisach aukcyjnych po zawyżonych cenach, patrz premiera cyberpunka 10 Grudnia oraz święta Bożego narodzenia) .

 

Tutaj żadne wysyłanie pism, ani UOKIK nie pomoże, tutaj po prostu trzeba uderzyć od razu do mediów.

Uwaga, tvn, etc. Oni nie będą się pieścić tylko od razu zaczną sprawę drążyć do cna.

To nie jest sprawa ala "Pan Stasiu zastawił Pani Jadzi samochód", tylko gruby przekręt. Termin dawno minął, faktury zostały wystawione, i Xkom i Morele dalej nie wywiązali się z umowy mydląc ludziom oczy tą samą farmułką na infolinii.

Ja zaczynam w tej sprawie działać , i bardzo bym prosił o nadsyłanie na maila wszystkie co pomoże sprawę nagłosić:

  • - Screeny (np: z cenami z Allegro, ze zdjęciami prosto z magazynów)
  • - Zdjęcia z portali aukcyjnych (np: te z magazynów)
  • - Historie (np: z usuwania zamówień, mydlenia oczu, nieucziwych zmian statusu )
  • - Nagrania rozmów z konsultantami (z tego co słyszę od was i znajomych, wszyscy mówią dokładnie to samo jeden do jeden)
  • - oraz każdego innego dowodu 

Adres E-mail: marysiazlotnicka@wp.pl

Wszystkich chętnych do pomocy w sprawie zapraszam do kontaku mailowego, pamiętajcie że im nas jest więcej tym szybciej uda nam się sprawę przyspieszyć i nagłośnić.

 

 

TVN cię śmiechem zabije to nie jest nośna historia. Jak to sobie wyobrażasz? Bogole rzucają się, że nie mogą kupić kart po 4 czy 8 tysięcy złotych. Jakby w historii były jakieś mniejszości, upośledzeni umysłowo, uciśnione kobiety samotne co bez karty ich bombelek nie może się zdalnie uczyć to może coś by z tego było tylko ta ceny się nie dodają w głowie przeciętnego polaka. Kurde tyle piniendzy na konkuter wydawać kto to widział xD

 

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 9
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Minciu napisał:

W proshopie jak jest termin dostawy w trakcie składania zamówienia, to jest to realny termin dla naszego zamówienia. Trzeba mieć pecha aby zapisać się na ten termin a się nie załapać. Musiałby być bład w ilości sztuk w trakcie potwierdzonego transportu. Czyli np 48szt realnie z potwierdzonych 50sztk. 

Też składałem zamówienie na Suprim3070 i miałem termin, który został dotrzymany.

 

Co ciekawe kod do GeforceNow dostałem już na maila, mimo iż jeszcze karty nie otrzymałem ;) 

Dostałeś już swojego Suprima bo ja jeszcze nie,został wysłany 28.11???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, elo200 napisał:

Udało się mi właśnie upolować rtx 3070 tufa od asusa za pobraniem oczywiście z owocowych. Teraz tylko czekać ? 

Po ile już chodzą?

14 minut temu, Piter2007 napisał:

Dostałeś już swojego Suprima bo ja jeszcze nie,został wysłany 28.11???

W piątek bodaj wysłali. Tracking pokazuje od wczoraj zwiedzanie Niemiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś media expert strajkuje w tym tygodniu. Jak w zeszłym się coś pojawiało, tak teraz nic, null, zero. 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Minciu napisał:

Po ile już chodzą?

W piątek bodaj wysłali. Tracking pokazuje od wczoraj zwiedzanie Niemiec.

 

5 minut temu, Minciu napisał:

Po ile już chodzą?

W piątek bodaj wysłali. Tracking pokazuje od wczoraj zwiedzanie Niemiec.

Dzwoniłem wczoraj do Proshopu i dostałem informację,że przesyłka od nich do Pl idzie 4 dni robocze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, k4tOo napisał:

Podbijam

Skoro podpięcie jednym przewodem = źle, to...?
Co podpowiada logika (= 1000 stron tego wątku)?
Siedmioma?

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos dostal juz kodzik na coda z mediaexpert? trzeba sie upominac? bo wlasnie 5min temu minelo mi 14dni od aktywacji i nic nie dostalem jeszcze, to wysyla automat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Art385 napisał:

TVN cię śmiechem zabije to nie jest nośna historia. Jak to sobie wyobrażasz? Bogole rzucają się, że nie mogą kupić kart po 4 czy 8 tysięcy złotych. Jakby w historii były jakieś mniejszości, upośledzeni umysłowo, uciśnione kobiety samotne co bez karty ich bombelek nie może się zdalnie uczyć to może coś by z tego było tylko ta ceny się nie dodają w głowie przeciętnego polaka. Kurde tyle piniendzy na konkuter wydawać kto to widział xD

 

Serio nie potrafisz rozgraniczyć "fanaberii rozgoryczonego gracza" od wielomilionowego wałka finansowego?
Zebrali kasę za nic. Nic więc nie trzeba sobie dopowiadać.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JeRRy_F3D napisał:

Serio nie potrafisz rozgraniczyć "fanaberii rozgoryczonego gracza" od wielomilionowego wałka finansowego?
Zebrali kasę za nic. Nic więc nie trzeba sobie dopowiadać.

Ja mogę - media? niekoniecznie. Serio nie rozumiesz jak działają media? rozgoryczeni gracze nie oglądają zbytnio TV dla reszty to będzie fanaberia.

  • Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Kronos30 napisał:

Nic na to nie poradzimy ale też nikt nikomu nie przykłada broni do głowy żeby kupować po zawyżonej cenie. Można wybrać z dwóch zasad "czekać, czekać i czekać" albo dopłacić kilka stówek i mieć wy....bane grając i się nie przejmując.

Ale czemu ludzie zachowują się jakby jedyne gry to były najbardziej wymagające tripyl eje z ostatnich dwóch lat, max trzech lat? Można grać w starsze gry, nawet fajniejsze albo w nowe, te mniej wymagające. Np. AoE II DE jest w moim odczuciu fajniejsze od AoE III DE, mimo że ma znacznie niższe wymagania i działa mi w 4K 60fps na 1060 6GB. Teraz już nawet w to przestałem grać i tylko retro. Doom, Mario 64, Quake I, Lost Kingdoms II i więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Art385 napisał:

Ja mogę - media? niekoniecznie. Serio nie rozumiesz jak działają media? rozgoryczeni gracze nie oglądają zbytnio TV dla reszty to będzie fanaberia.

Ale odetnij graczy od tego, a skup się na meritum - wałku finansowym.
Gdyby to było mrożenie kasy i obracanie nieswoją gotówka w przypadku przedpłat na mieszkania (temat już zdarty), to byłoby ok afera?
Jeden widziałeś taki materiał? Przecież nie chodzi o to kto jest dymany, tylko kto dyma, dlaczego (i dlaczego fiskus o tym nie wie) :).

 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, JeRRy_F3D napisał:

Ale odetnij graczy od tego, a skup się na meritum - wałku finansowym.
Gdyby to było mrożenie kasy i obracanie nieswoją gotówka w przypadku przedpłat na mieszkania (temat już zdarty), to byłoby ok afera?
Jeden widziałeś taki materiał? Przecież nie chodzi o to kto jest kiwany dymany, tylko kto dyma, dlaczego (i dlaczego fiskus o tym nie wie) :).

 

Tak bo mogą być bombelki poszkodowane.

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kynareth napisał:

Ale czemu ludzie zachowują się jakby jedyne gry to były najbardziej wymagające tripyl eje z ostatnich dwóch lat, max trzech lat? Można grać w starsze gry, nawet fajniejsze albo w nowe, te mniej wymagające. Np. AoE II DE jest w moim odczuciu fajniejsze od AoE III DE, mimo że ma znacznie niższe wymagania i działa mi w 4K 60fps na 1060 6GB. Teraz już nawet w to przestałem grać i tylko retro. Doom, Mario 64, Quake I, Lost Kingdoms II i więcej.

Ale czemu próbujesz komuś wmówić swoje zdanie na temat tego, w co trzeba grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...