Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Permanenta_Invigilacja napisał:

Ludzie anulują/zwrócą 3070 - jeżeli tylko dorwą 3060ti za ok 2200 - zwłaszcza 3070 powyżej 2900. Przeskok między nimi jest mały - lepiej na "matizie" poczekać na 3080Ti.

Ps. Ktoś może wyrwał 3060Ti FE ?

Zależy, 3070 jeszcze ogarnia 4k, 3060Ti już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kowallosu napisał:

+1 mam wrażenie, że ludzie się nic nie uczą na błędach swoich i błędach innych. 

Kupują tam gdzie taniej, ale przy tym będą sporo narzekać na czas realizacji :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, JDM napisał:

Zależy, 3070 jeszcze ogarnia 4k, 3060Ti już nie.

a co to za ogarnianie. Jeden suwak przesuwasz w lewo i na 3060 Ti masz te same wyniki co na 3070... 

Dopiero na 3080 czuć wyraźny przeskok w rozdzielczości 4k. Mi się grało na 3070 niekomfortowo w 4k. A na 3080 jest bajka, jeszcze na telewizorze... bajka :)

Teraz, hopes napisał:

Kupują tam gdzie taniej, ale przy tym będą sporo narzekać na czas realizacji :D 

Nie  wiem czy ten czas stracony na narzekanie i czekanie na kartę rekompensuje odrobinę niższą cenę ;) Ja na swojego TUF-a w realizacji nadal czekam :) zamówienie z 17 wrzesnia 15:19. Zero podejścia pro konsumenckiego w tym sklepie nie uświadczylem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W morele po złożeniu zamówienia istnieje możliwość zmiany adresu wysyłki czy tylko na poziomie koszyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, JDM napisał:

Zależy, 3070 jeszcze ogarnia 4k, 3060Ti już nie.

Po OC takie 3060 x trio względem stock 3070 ma 1-2 klatki różnicy w 4k według guru3d. Oczywiście 3070 też możesz podkręcić, ale jeśli stock 3070 Twoim zdaniem ogarnia 4k, to 3060ti jak się lekko nad nią popracuje też.

Edytowane przez mckarmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kowallosu napisał:

a co to za ogarnianie. Jeden suwak przesuwasz w lewo i na 3060 Ti masz te same wyniki co na 3070...

Skoro 3080 nie ma na rynku, a na wszystkich suwakach w prawo 3070 robi ponad 40 klatek to nie widzę sensu schodzenia do 3060Ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Re4ction napisał:

W morele po złożeniu zamówienia istnieje możliwość zmiany adresu wysyłki czy tylko na poziomie koszyka?

Napisz do nich maila. Mój znajomy zrobił literówkę i zapomniał dodać numeru domu to mu poprawili.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JDM napisał:

Skoro 3080 nie ma na rynku, a na wszystkich suwakach w prawo 3070 robi ponad 40 klatek to nie widzę sensu schodzenia do 3060Ti.

dla mnie granie poniżej 60 klatek nie wchodzi w grę nawet kosztem gorszej grafiki. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mckarmi napisał:

Po OC takie trio względem stock 3070 ma 1-2 klatki różnicy w 4k według guru3d.

A 3070 po OC ile miało? W Metro Exodus w 4K wszystko w prawo, mapa tajga najniższy drop w 3070 bez OC miałem 36FPS. Jak by się zachowało 3060Ti bez OC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji takie pytanko - jak wygląda sprawa anulowania zamówienie w morelkach? Ze strony klienta, bo z ich strony to już tu ludzie pisali że dostają maila "bo tak" i "hu..".

Pytam bo z ciekawości rzuciłem okiem i nie widzę opcji anuluj. Trzeba napisać do szanownej obsługi z prośbą? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Permanenta_Invigilacja napisał:

Przy okazji takie pytanko - jak wygląda sprawa anulowania zamówienie w morelkach? Ze strony klienta, bo z ich strony to już tu ludzie pisali że dostają maila "bo tak" i "hu..".

Pytam bo z ciekawości rzuciłem okiem i nie widzę opcji anuluj. Trzeba napisać do szanownej obsługi z prośbą? 

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ini1 napisał:

w xomie ?

Zapomnij :{

Dziś dostałem maila o poniższej treści z potwierdzeniem zamówienia strixa 3080 i datą jego dostępności na 31.12. Pytanie czy to realnie dojdzie na sylwestra, czy po prostu w systemie nie mogą ustawić bardziej odległej daty ;-) 

image.png.ea5572709c09298367c3a11b5e279180.png

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, qjin napisał:

Na x-komie niektóre modele już wybyły, coś i tak podejrzanie długo. :E 

Jakby co to ode mnie się coś na pewno zwolni, bo mam cztery zamówione: Eagle OC, Eagle, Trio X i Gaming OC. Wszystkie chyba do 15:07 udało się, pierwsza 15:01 albo 15:02. 

W Morele też się zwolni Gigabyte Gaming OC, bo zamówiłem, jak był jeszcze dostępny. 

3080?
Piszcie jakiego modelu dotyczy to o czym piszecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to na odczepke, żeby ludzie nie dzwonili, czy będzie przed, czy po Nowym Roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Luk3 napisał:

Dziś dostałem maila o poniższej treści z potwierdzeniem zamówienia strixa 3080 i datą jego dostępności na 31.12. Pytanie czy to realnie dojdzie na sylwestra, czy po prostu w systemie nie mogą ustawić bardziej odległej daty ;-) 

Kiedy zamawiałeś? Nie sugeruj się tym, u mnie 3080 TUF miał według tego być wysłany 30 Listopada - nadal cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Althais napisał:

3080?
Piszcie jakiego modelu dotyczy to o czym piszecie.

Z kontekstu i tego, że to po 15 było pisane da się ogarnąć, że chodzi o 3060 ti.

Edytowane przez Re4ction

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PACIK19 napisał:

Kiedy zamawiałeś? Nie sugeruj się tym, u mnie 3080 TUF miał według tego być wysłany 30 Listopada - nadal cisza.

Zamawiałem wczoraj w nocy, więc na teraz pewnie jestem przedostatni w kolejce czy coś ;-) Realnie nastawiam się na przełom stycznia-lutego. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh boli serduszko kiedy widzę, że ludzie dostają już potwierdzenia - 14:57 Gigabyte gaming OC, 15:00 ventus x3 na xkomie i żadnego potwierdzenia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to? Nie ma, że jest w realizacji czy cokolwiek? Jak zamawiałem 3070 z dostawą na następny dzień, to o wysyłce poinformowali w dzień dostarczenia, o 6:21 rano :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, prajbx napisał:

Ehh boli serduszko kiedy widzę, że ludzie dostają już potwierdzenia - 14:57 Gigabyte gaming OC, 15:00 ventus x3 na xkomie i żadnego potwierdzenia :(

mam tylko takie głupie pytanie ... co ma rozumieć jako potwierdzenie?

Cytat

Dzień dobry,
dostaliśmy Twoje zamówienie. Nadaliśmy mu numer 70000XXXXXXX. W kolejnej wiadomości wyślemy Ci potwierdzenie przyjęcia zamówienia.

czy też "potwierdzenie przyjęcia zamówienia" ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Luk3 napisał:

Dziś dostałem maila o poniższej treści z potwierdzeniem zamówienia strixa 3080 i datą jego dostępności na 31.12. Pytanie czy to realnie dojdzie na sylwestra, czy po prostu w systemie nie mogą ustawić bardziej odległej daty ;-) 

image.png.ea5572709c09298367c3a11b5e279180.png

No ale co? Dobrze napisali. Od (najwcześniej) 31.12.2020 do nikt tego nie wie. :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, prajbx napisał:

Ehh boli serduszko kiedy widzę, że ludzie dostają już potwierdzenia - 14:57 Gigabyte gaming OC, 15:00 ventus x3 na xkomie i żadnego potwierdzenia :(

Mam wrażenie że tych ventusów x3 to nie mieli na stanie w ogóle. Też o 15 równo zamówienie i coś prędko tej karty się nie spodziewam

Edytowane przez gruumpy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, GdzieTenRTX napisał:

No ale co? Dobrze napisali. Od (najwcześniej) 31.12.2020 do nikt tego nie wie. :D

Mi napisali, że przewidywana dostawa 24 grudnia więc liczę na gwiazdkowy cud xD

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, gruumpy napisał:

Mam wrażenie że tych ventusów x3 to nie mieli na stanie w ogóle. Też o 15 równo zamówienie i coś prędko tej karty się nie spodziewam

Na bank ich nie mieli. Przy innych modelach było "dostępny", a przy ventusie X3 było "możliwy wydłużony czas oczekiwania" już o 15:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Pavel87 napisał:

Była w Proshopie, sam zamówiłem, ma być u mnie 7-12 grudnia. Dzisiaj zapytałem czy spodziewają się jakichś opóźnień, napisali, że nie :)

Jaka była cena tego Suprima?

Edytowane przez Shade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...