Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

na X-com wysyłają maila jak się kupiło więcej niż 1 kartę, że duże ssanie i tylko 1 zamówienie na osobę robią.

Na morelach tzw przedsprzedaż ma być na piątek.

Więc dostępność kart chyba znakomita, musze z rana zadzwonic na morele by anulować 2 zamówienia.... chyba, że brać i +300zł januszowego na OLX? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, brzoza11 napisał:

Okej ja podsumuje moje dzisiejsze "podboje":

W xkom zamowilem lacznie 3 różne wersje 3060ti w momencie, gdy widniał napis "zamów w ciągu 59 minut aby otrzymać jutro", więc niby powinny być. Okazało się, że tylko odnośnie jednej z tych kart napisali, że będzie do odbioru w piątek (ale biorąc pod uwagę to co pisaliście wcale na to nie liczę).

W morelach 2 sztuki zamówione również w momencie, gdy były niby na stanie. Jedno zamówienie wciąż jest "nowe" (czyli sie spoznilem), drugie niby ma być dostarczone 7 grudnia, sytuacja podobna jak w xkom (palit dual za 2340 zl, wiec nawet jakby serio mieli wyslac to anuluje, chyba ze ktos chce odebrac w krakowie)

Media Expert: zamowilem 1 Palit Dual i 1 Gainward Ghost, oba po 2250, taniej niz w morelach i podobno ma byc do odebrania jutro w salonie :) Wychodzi na to, ze chyba tylko w ME sie naprawde uda kupić. Teraz myślę którą wybrać ?

 

Na cholerę tego tyle zamawiacie? Teraz ładnie zapłać za to wszystko bo inaczej to tylko kibel robisz i zmniejszasz szansę zakupu dla innych.

Każdy trajkocze tylko o 3060Ti. A może dzisiaj ktoś polował na 3080? Coś się pojawiło np w ME? Wczoraj wpadła jedna sztuka, ale się wahałem i ktoś inny z forum zakupił.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Althais napisał:

A może dzisiaj ktoś polował na 3080?

3080 gaming OC będzie u mnie w piątek. Chyba 5 sztuk dziś wrzucili na morele, 4300 ziko czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, RyszardGTS napisał:

a1WynDP_700b.jpg

LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, cancel napisał:

3080 gaming OC będzie u mnie w piątek. Chyba 5 sztuk dziś wrzucili na morele, 4300 ziko czy jakoś tak.

O której to miało miejsce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Althais napisał:

Na cholerę tego tyle zamawiacie? Teraz ładnie zapłać za to wszystko bo inaczej to tylko kibel robisz i zmniejszasz szansę zakupu dla innych.

Każdy trajkocze tylko o 3060Ti. A może dzisiaj ktoś polował na 3080? Coś się pojawiło np w ME? Wczoraj wpadła jedna sztuka, ale się wahałem i ktoś inny z forum zakupił.

W ME pojawiła się dzisiaj okrągła 1 sztuka jakiegoś Palita 3080. Może jutro będzie lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Althais napisał:

O której to miało miejsce ?

Punkt 17 wjechały na sklep. Sprawdź, ja kupiłem o 17.02 a później reszta osób.

Przynajmniej black OPS cold war będzie w prezencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Heylen napisał:

W ME pojawiła się dzisiaj okrągła 1 sztuka jakiegoś Palita 3080. Może jutro będzie lepiej...

O której godzinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaliście jakieś powiadomienia czy siedzicie cały dzień i odświeżacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, cancel napisał:

3080 gaming OC będzie u mnie w piątek. Chyba 5 sztuk dziś wrzucili na morele, 4300 ziko czy jakoś tak.

2 dni temu 3080 gaming oc był za 3999 i nawet taka kwota widnieje i tak w drogim RTV. Te Xszroty i trelemorele mają najdrożej ze wszystkich . Z ciekawości wbiłem na allegro zobaczyć po ile Janusze sprzedawali Xtreme i był za 5400, a drugi za 5800, a teraz trelemorele sprzedaje za 5400.

Edytowane przez Kronos30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Althais napisał:

Dostaliście jakieś powiadomienia czy siedzicie cały dzień i odświeżacie?

Na zdalnej robocie jestem, to mogę odświeżać xD Zasadniczo posucha straszna w tym tygodniu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Re4ction napisał:

Także na Ventusy X3 poczekamy. ;)
image.png.678309965545ed1a7291de0732d28645.png

To samo mam i też kupiłem punkt 15:00. Ja osobiście anuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, freelanc3r napisał:

na X-com wysyłają maila jak się kupiło więcej niż 1 kartę, że duże ssanie i tylko 1 zamówienie na osobę robią.

Na morelach tzw przedsprzedaż ma być na piątek.

Więc dostępność kart chyba znakomita, musze z rana zadzwonic na morele by anulować 2 zamówienia.... chyba, że brać i +300zł januszowego na OLX? :D

Wysyłają chyba tylko do wybrańców. :E Mnie potwierdzili najgorszą możliwą opcję, bo zamówiłem ją jako pierwszą. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie model rtx 3060 ti. eagle oc w porównaniu do msi rtx 3060 ti gaming x trio, to warto sobie zaprzątać głowę i próbować wyrwać msi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Althais napisał:

Dostaliście jakieś powiadomienia czy siedzicie cały dzień i odświeżacie?

w pracy raz na jakiś czas przeglądam ten temat. W domu przeglądałem morele i inne strony. Ale o wrzuceniu kart na morele dowiedziałem się z tego tematu,  poszukaj dziś około 17 co się działo bo to było duuuuzo stron temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i kupiłem 3060Ti ( nie miałem żadnej karty żeby przeczekać ).

Teraz sobie spokojnie będę czekał na 3080Ti.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, nozyczkowy napisał:

Jak uważacie model rtx 3060 ti. eagle oc w porównaniu do msi rtx 3060 ti gaming x trio, to warto sobie zaprzątać głowę i próbować wyrwać msi?

eagle ma tylko 2 wentyle i jest krótsza więc i powierzchnia chłodzenia jest zapewne mniejsza - tutaj masz chyba fabrycznie UV bo tdp jest mniejsze :D a bynajmniej wygląda to na zamierzony zabieg

x trio wydaje się być znowu udany

Niemniej różnica w cenie jest i ktoś kto szuka oszczędności nie będzie dokładał do lepszego chłodzenia i kultury pracy.

Trzeba zaznaczyć że chłodzenie gaming oc z 3060 ti to mniej więcej chłodzenie z eagle w 3070, natomiast gaming oc pro to dopiero gaming oc w 3070. Chłodzenie 3060 ti eagle jest zapewne gorsze od eagla w 3070.

Edytowane przez hopes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mushabelly napisał:

Nie wytrzymałem i kupiłem 3060Ti ( nie miałem żadnej karty żeby przeczekać ).

Teraz sobie spokojnie będę czekał na 3080Ti.

ja zakupiłem 3070 od pclabowicza wydajność do tego co gram w 100% wystarczająca teraz mogę siedzieć do wiosny albo nawet do kolejnej części battlefielda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tyber94 napisał:

Screenshot-2020-12-02-18-40-27.jpg

Screenshot 2020-12-02 20-05-25.jpg
Zamówiłem na morele i xkom, czy takie potwierdzenie daje jakąś gwarancję czy nadal nie ma 100% pewności?

godzine temu pytałem, a teraz dostałem taki mail od morele :E
Screenshot-2020-12-02-22-18-02.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Althais Właśnie z tego powodu, że nie da się teraz nic w normalny sposób zamówić, bo ludzie kupują botami żeby odsprzedać drożej (lub wsadzić do koparek). A jak się złoży kilka zamówień, to któraś z tych niby dostępnych może wpadnie.

Poza tym przez takie zamawianie karty ani nie znikają, ani nie lądują potem na olx (przynajmniej nie ode mnie), tylko po chwili przechodzą do nastepnej osoby. 

A finalnie na takim zamówieniu "byle coś siadło" skorzysta kolega z tego samego miasta, z forum, który zamówił jedną do grania mając nadzieję, że się uda. Tak to by tej karty w ogóle nie zobaczył w najbliższym czasie, a na pewno nie w dzisiejszej cenie, bo następne dostawy będą na pewno droższe ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...