Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, deroftw napisał:

Dałbyś znać jakby się coś jutro zmieniło?

pomimo tego że nie zmieniło statusu od wczoraj, to pani zapewniła, że przyjdzie dzisiaj do sklepu, wiec oni tam chyba nie aktualizują tych statusów, albo dostawa do sklepu nie ma u nich konkretnej nazwy i dowiadujesz sie tylko jak juz jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czekaliście n zwrot z Proshop? Anulowane zamówienie 31.11.2020 a kasy dalej nie widać...

Z media expert podobna historia. Znajomy czeka na zwrot 3 dzień - sami anulowali mu 3070 - po czym tego samego dnia karta była 3 razy dostępna do zakupu i dostawy kurierem dzień-dwa później...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem xkom wyjaśniony, dostałem właśnie mail-a (dokładnie taki sam jak 17 września przy zamówieniu 3080, tam jeszcze mi wciskali 2080 super i sprężone powietrze do czyszczenia komedia ;)):

Cytat

Dzień dobry,

 

dziękuję za złożenie zamówienia. Uprzejmie informuję, iż karty graficzne RTX3060Ti, które miały swoją premierę w dniu 02.12. są na chwilę obecną niedostępne ze względu na globalny problem dystrybucyjny.

 

Zamówienia na wybrane urządzenia realizujemy według kolejności ich złożenia. Nie posiadamy obecnie dokładnej informacji o kolejnej dostawie, lecz z uwagi na wieloletnią współpracę z producentami kart, otrzymujemy dostawy w pierwszej kolejności. Proszę o wyrozumiałość.

Także jeszcze raz napiszę, jak chcecie naprawdę dostać jakąkolwiek kartę to unikać po wsze czasy xkomu jak ognia. Oni na żadną premierę nie mieli nawet 1 karty jakiegokolwiek producenta, najważniejszy partner nvidii w Polsce ;)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I już poszedł downgrade zamówienia

obraz.png.fdc5e42812d89c812934e08e9dabd101.png

Jeszcze przed chwilą było gotowe do wysyłki :)

Edytowane przez RENMEi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ojejku napisał:

Tak jak pisałem xkom wyjaśniony, dostałem właśnie mail-a:

Także jeszcze raz napiszę, jak chcecie naprawdę dostać jakąkolwiek kartę to unikać po wsze czasy xkomu jak ognia.

niby-czowiek-wiedzia.jpg

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic ME już potwierdził zamówienie. Trochę szkoda, że drożej i z badziewnym chłodzeniem ale zrobi się UV i będzie spoko. Do xkom nawet dodzwonić się nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, RENMEi napisał:

I już poszedł downgrade zamówienia

obraz.png.fdc5e42812d89c812934e08e9dabd101.png

Jeszcze przed chwilą było gotowe do wysyłki :)

Bym się zbulwersował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rtx 3080 Aorus Master z euro z poniedziałku. Właśnie dostałem SMS z info że można odebrać ze sklepu

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos mial do przekierowania jedno z zamowien na 3060ti to dawajcie znac na PW, bo ja wlasnie dostalem info ze moje zamowienie jest estymowane na styczen (kilka sekund po wystawieniu trio na xkom do sprzedania)...

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Art385 napisał:

Bym się zbulwersował

Napisałem do nich w tej sprawie, zobaczymy co mi odpiszą, jestem ciekawy. Ale zamiast mydlenia oczu, że paczuszka czeka na kuriera itp. mogli od razu pokazać środkowy palec i było by z głowy. A tak człowiek już troszkę cię cieszył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ojejku napisał:

Tak jak pisałem xkom wyjaśniony, dostałem właśnie mail-a (dokładnie taki sam jak 17 września przy zamówieniu 3080, tam jeszcze mi wciskali 2080 super i sprężone powietrze do czyszczenia komedia ;)):

Także jeszcze raz napiszę, jak chcecie naprawdę dostać jakąkolwiek kartę to unikać po wsze czasy xkomu jak ognia. Oni na żadną premierę nie mieli nawet 1 karty jakiegokolwiek producenta, najważniejszy partner nvidii w Polscie ;)

Co Ty nie powiesz, nie żeby ludzie od kilkuset stron wałkowali temat wałka jakim jest xkom :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam dla jak o 15;44 wyklikałem 3060ti Ventusa 2x za 2099zł.
Cekawe czy dostane go kiedyś.
Byłem rozsądny i wziąłem z  opcją odbioru i opłacenia w salonie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Griszah napisał:

3080tki nawet z Proline wymiotło. Widać ciśnienie coraz większe. 

https://proline.pl/?qp=RTX+3080&gk=

4999 za mientusa 3x. Nawet w piekle nie ma dla nich miejsca.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Art385 napisał:

4999 za mientusa 3x. Nawet w piekle nie ma dla nich miejsca.

To chyba taka promocja jak na magazynie brak, z tego co kojarzę to były po 5100 jak mieli na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Art385 napisał:

Bym się zbulwersował

Ale dlaczego? Te karty w ogóle nie powinny pojawiać się do kupienia, skoro jest na nie kolejka i ludzie czekają na dostawę od 17.09. Dopiero ci w kolejkach mogę się czuć wyrolowani, jak widzą że karty idą gdzieś bokiem, po wyższej cenie.

Powinni anulować te zamówienia i wydać je osobom z kolejek. Wtedy będzie w porządku.

Edytowane przez stanko11
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, stanko11 napisał:

Ale dlaczego? Te karty w ogóle nie powinny pojawiać się do kupienia, skoro jest na nie kolejka i ludzie czekają na dostawę od 17.09. Dopiero ci w kolejkach mogę się czuć wyrolowani, jak widzą że karty idą gdzieś bokiem, po wyższej cenie.

Jednak się pojawiają i są sprzedawane tak więc jeśli ktoś zapłacił frycowe i mu zresetowali status zamówienia to ma takie samo prawo być zbulwersowany faktem dymania go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem 2 maile z xkom jesli chodzi o mientusa x3 , pierwszy mail w skrócie informował, że w związku z sporym zainteresowaniem nie są w stanie określić kiedy karte otrzymam,  i że zamówienia sa realizowane chronologicznie. Drugi mail godzine później tak leci :

 

Dzień dobry,
co najmniej jeden produkt z Twojego zamówienia nie jest jeszcze gotowy do wysłania.
Planujemy wysłać Twoje zamówienie 03.12.2020.

 

Karta kliknieta 15.05

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Art385 napisał:

Jednak się pojawiają i są sprzedawane tak więc jeśli ktoś zapłacił frycowe i mu zresetowali status zamówienia to ma takie samo prawo być zbulwersowany faktem dymania go.

Burdel trzeba naprawiać. Jedyne właściwe i uczciwe rozwiązanie to anulowanie tych zamówień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak nawet na 3060Ti sa problemy z dostepnoscia na start przy tak duzym zainteresowaniu. ;)

A ktos tu wspominal, ze nie ma co zyczyc udanych zakupow, bo kart powinno starczyc dla wszystkich. :D

Jedno trzeba przyznac - zapotrzebowanie na Ampere w kazdym segmencie w jakim wychodza musi odpowiadac Panu Kurteczce...

Edytowane przez zachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, stanko11 napisał:

Burdel trzeba naprawiać. Jedyne właściwe i uczciwe rozwiązanie to anulowanie tych zamówień.

Świat nie jest uczciwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, IIMechatronikII napisał:

Czy kopanie znowu jest opłacalne i wszystkie karty będę wchodziły na pniu niezależnie od ceny?

Tak, a żeby było ciekawiej hype się dopiero nakręca i będzie tylko gorzej. Dopiero co BTC przebił ATH, następne miesiące to będzie powtórka z 2017 i wykupowanie wszystkiego czym da się kopać włącznie z 1660, 1650, 1050 ti itp :(

 

21 minut temu, reavan napisał:

No nic ME już potwierdził zamówienie. Trochę szkoda, że drożej i z badziewnym chłodzeniem ale zrobi się UV i będzie spoko. Do xkom nawet dodzwonić się nie można.

Ja też kupiłem najpierw w x-kom i morelach, ale mimo że w momencie zakupu było "zamów w ciągu xx aby otrzymać jutro" to kart nie otrzymam. Media Expert uratował święta i dziś odbieram Palita Dual :D Nie ma się co łamać, nie jest aż taka zła, a przynajmniej parę zł taniej niż xkom/morele. Zrobi się UV i będzie cicha jeśli o to chodzi.
Lepsza taka karta niż żadna. Ja nie mam zamiaru czekać pół roku żeby zaoszczędzić 100-200 zł, a potem będzie coraz gorzej jak się rozwinie kopanie w nowej hossie.

Edytowane przez brzoza11
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego od razu powinni anulować, a nie mówić w mailach i na infolinii, że tak, tak paczuszka będzie wysłana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zagwostke, bo mam jako sposób dostawy wybrany Paczkomat. Czy ktoś odbierał paczkę z x-komu i czy są one dobrze zabezpieczone? Czy jednak spróbować, aby zrobili korektę i wziąć kuriera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...