Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Rasala napisał:

Na tylu stronach informacja, żeby nie brać od x-scam a i tak się wiele osób rzuciło jak szczerbaty na suchary.

Bo miał najtaniej. Jeśli dzis jednak potwierdzi sie ich planowana wysylka to nie ma co płakać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dostałem od x-koma takiego maila:

Dzień dobry, spakowaliśmy Twoje zamówienie i czekamy, aż odbierze je od nas kurier UPS. :)

Zamawiałem wczoraj Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti Gaming OC PRO 8GB. No to jutro powinna przyjsc :)

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, RadZiuw napisał:

Data dostępności 13.01.2021? ściema, coś za szybko :P

Ja mam na Ventusa 3x z X-kom datę dostępności trochę szybszą: 2021-01-04

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Rasala napisał:

Na tylu stronach informacja, żeby nie brać od x-scam a i tak się wiele osób rzuciło jak szczerbaty na suchary.

O tym, że ten sklep jest d. d... dowiedziałem się dopiero stąd jakieś...3 dni temu? Po prostu wcześniej nie siedziałem na forach, miałem lapka który mi wystarczał. Aż do momentu, kiedy chciałem sobie złożyć kompa pod cyberpunka, nawet nie sprawdzałem dostępności referenta 3080, bo z założenia wychodziłem, że referenty są do dupy i chciałem coś od innego producenta. Resztę historii chyba wszyscy znacie :D Potem miał być 5600X + 6800XT, jak to się skończyło, wszyscy wiecie :D Dwa tygodnie siedziałem na Quadro 410, aż zobaczyłem, że w X-komie jest 3070 ''na jutro'', kupiłem i faktycznie przyszedł na nast. dzień. Teraz 3060Ti zamówione ''na nast.dzień'' i na razie ''w realizacji''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, addept napisał:

Ja mam na Ventusa 3x z X-kom datę dostępności trochę szybszą: 2021-01-04

Jak to sprawdzić? Ja tylko w mailu dostalem ze planowana wysylka jest dzis .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, panonamo napisał:

A tak odnośnie 3070 eagle (non oc) z xcomu: Wysłałem zamówienie, pól godziny po premierze, jakąś estymowaną datę na 30.11 rzucili, ale mam wrażenie, że ta kolejka się wcale nie posuwa naprzód. Komentarzy na stronie też praktycznie nie ma. Czy ktokolwiek otrzymał tę kartę stamtąd? 

xcom.png

Ja dostałem. Tylko ja kupowałem o 13.58 czyli teoretycznie 2 minuty przed premierą. I z tego co mi wiadomo to nadal jest duży problem z tym konkretnym modelem karty, więc myślę że dostaniesz ja dopiero po nowym roku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, novi napisał:

Jak to sprawdzić? Ja tylko w mailu dostalem ze planowana wysylka jest dzis .

Dostałem w mailu - chłopaki wklejają tutaj takie tabelki od x-kom - w środku masz : "Data dostępności"

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy komuś się ostatnio udało skontaktować z c-xom?
próbuję się dodzwonić żeby zwrócili kasę za zamówienie ale albo się nie mogę połączyć albo jestem 29 w kolejce :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz od razu mail, przynajmniej będziesz miał to ''na papierze''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje trio zmieniło status na czeka w salonie.

 

:luxhello:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, addept napisał:

Dostałem w mailu - chłopaki wklejają tutaj takie tabelki od x-kom - w środku masz : "Data dostępności"

Wlasnie wyczaiłem bo nie czytałem tabelki z cenami, data dostępności niby na 28.12 ventus 3x . Jeśli dzis nie wysla to może anuluje i poczekam na 3070 trio jednak. Fakt 600zl więcej wiec doplata niezbyt adekwatna do zysku wydajności. Ale chyba jednak 3070 bedzie szybciej, a jak ja juz włożę do kompa i przetestuje to niechętnie bede chciał wrócić do słabszego modelu. Zobaczymy jak to się rozwinie, jak zrezygnuje z ventusa x3 i jest możliwość w xkom przekierowania zamówienia to bede mógł komuś z forum odstąpić, a kolejkę będzie miał wystana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Szaferski napisał:

Ja dostałem. Tylko ja kupowałem o 13.58 czyli teoretycznie 2 minuty przed premierą. I z tego co mi wiadomo to nadal jest duży problem z tym konkretnym modelem karty, więc myślę że dostaniesz ja dopiero po nowym roku. 

Podwójnie kiepski wybór z mojej strony: xcom + natańszy model. Dzięki waszej uprzejmości wypiszę się w porę z tego szaleństwa bo cyberpunk tuż tuż a ceny na rynku (również wtórnym) niemaleją. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem dwa takie maile.

9 listopada z datą dostępności 1 października -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEST JEST JEST ! Jednak pamiętają o mnie :D A było ''będziesz miał na jutro jak zamówisz''

''

Dzień dobry,

dziękujemy za złożenie zamówienia. Uprzejmie informuję iż w przypadku kart graficznych RTX3060 Ti są one na chwilę obecną niedostępne ze względu na globalny problem dystrybucyjny.

Zamówienia na wybrane urządzenia realizujemy według kolejności ich złożenia. Nie posiadamy obecnie dokładnej informacji o kolejnej dostawie, lecz z uwagi na wieloletnią współpracę z producentami kart, otrzymujemy dostawy w pierwszej kolejności. Prosimy o wyrozumiałość.

 

Zamówienie jest przez cały czas monitorowane i dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie przyspieszyć czas jego realizacji. Potwierdzenie nadania przesyłki, wraz z numerem listu przewozowego oraz odnośnikiem do pobrania faktury VAT, prześlemy w osobnej wiadomości e-mail zatytułowanej „Twoja przesyłka została wysłana”.

 

Dodatkowo zachęcam do zakupu sprężonego powietrza do usuwania kurzu z trudno dostępnych miejsc :

 

Edytowane przez JDM
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

dziękujemy za zainteresowanie zakupami w sklepie MediaExpert.pl. 
Jednocześnie informujemy, że realizacja Twojego zamówienia może się wydłużyć, za co najmocniej przepraszamy.

eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Permanenta_Invigilacja napisał:

Ile czekaliście n zwrot z Proshop? Anulowane zamówienie 31.11.2020 a kasy dalej nie widać...

Z media expert podobna historia. Znajomy czeka na zwrot 3 dzień - sami anulowali mu 3070 - po czym tego samego dnia karta była 3 razy dostępna do zakupu i dostawy kurierem dzień-dwa później...

Ja to czekam na zwrot od 23 chyba. Troche sobie poczekasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam już oficjalnego maila i SMS z zaproszeniem do salonu po odbiór MSI GeForce RTX 3060 Ti GAMING X TRIO 8GB GDDR6.

Zamówienie z 15:04.

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, JDM napisał:

JEST JEST JEST ! Jednak pamiętają o mnie :D A było ''będziesz miał na jutro jak zamówisz''

''

Dzień dobry,

dziękujemy za złożenie zamówienia. Uprzejmie informuję iż w przypadku kart graficznych RTX3060 Ti są one na chwilę obecną niedostępne ze względu na globalny problem dystrybucyjny.

Zamówienia na wybrane urządzenia realizujemy według kolejności ich złożenia. Nie posiadamy obecnie dokładnej informacji o kolejnej dostawie, lecz z uwagi na wieloletnią współpracę z producentami kart, otrzymujemy dostawy w pierwszej kolejności. Prosimy o wyrozumiałość.

 

Zamówienie jest przez cały czas monitorowane i dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie przyspieszyć czas jego realizacji. Potwierdzenie nadania przesyłki, wraz z numerem listu przewozowego oraz odnośnikiem do pobrania faktury VAT, prześlemy w osobnej wiadomości e-mail zatytułowanej „Twoja przesyłka została wysłana”.

 

Dodatkowo zachęcam do zakupu sprężonego powietrza do usuwania kurzu z trudno dostępnych miejsc :

 

Leżę ze śmiechu ?i jeszcze ta bajka o tym, że są tacy wypasieni, że dostawy docierają do nich w pierwszej kolejności :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-yz

co najmniej jeden produkt z Twojego zamówienia nie jest jeszcze gotowy do wysłania.
Planujemy wysłać Twoje zamówienie 04.01.2021.
3060TI MSI X Trio / zam. z godz. 15:21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T omnie ubawiło z maila xkomu :
 

Cytat

. Nie posiadamy obecnie dokładnej informacji o kolejnej dostawie, llecz z uwagi na wieloletnią współpracę z producentami kart, otrzymujemy dostawy w pierwszej kolejności.

Oni to tak serio ? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, radier napisał:

Panowie mam już oficjalnego maila i SMS z zaproszeniem do salonu po odbiór MSI GeForce RTX 3060 Ti GAMING X TRIO 8GB GDDR6.

Zamówienie z 15:04.

Xkom? Też mam trio z 15:04 ale na 28.12 niby mam :D Ale jeszcze nie zaplacone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z 15:44 ventus 2x i ani maila ani nic.
Napisałem kiedy spodziewać się i też nadal nie odpisali.

Czuję się olany a tutaj takei piękne  maile rpzysyłają...

Ogólnie zamówiłem tego 3060ti chyba tylko po to,żeby móc nadal udzielać się w tym wątku ;-)
 

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie x-kom https://bit.ly/39xebYS oczywiście strona już nieaktywna w aktualnościach, ale kopia strony jeszcze się zachowała. Brak słów na takie praktyki, mogli by chociaż numer usunąć ze strony. Jeżeli chodzi o kontakt mailowy to od kliku dni cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...