Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, raiders napisał:

 Według sprzedawców, klienci po tygodniu lub dwóch powinni dostać jednak zakupioną kartę.

 Po tym przestałem czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest z Trójmiasta to w Klifie w Gdyni mam do odbioru z płatnością w sklepie RTX 3060 Ti od Gainwarda, wersja Ghost. W Media Expert za 2250 zł. Jak ktoś chętny to mogę podać nr zamówienia i odbierzesz sobie za mnie ;) jak coś to PW.

Edytowane przez Dirian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatwierdzili mi właśnie eagla w morelach, będzie w poniedziałek

byłem 11 w kolejce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kronos30 napisał:

 Według sprzedawców, klienci po tygodniu lub dwóch powinni dostać jednak zakupioną kartę.

 Po tym przestałem czytać.

Nikt nie mówił ze będzie tam  rzetelne info .

Dla mnie to papka marketingowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kronos30 napisał:

 Według sprzedawców, klienci po tygodniu lub dwóch powinni dostać jednak zakupioną kartę.

 Po tym przestałem czytać.

A co mieli powiedzieć, że karty będą na początku marca i nie ma żadnej kolejki? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, raiders napisał:

Dobre bzdury, wg nich 6800 jest słabsze niż 3070. Nie w RT, tylko ogólnie słabsze, co jest kompletną bzdurą.

I jeszcze tekst o 'promowanym teraz w grach Ray Tracingu', no faktycznie w tych 5 grach, w których działa jest promowany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś gdzieś w Polsce zamówił ale nie odebrał jakiegoś sensownego RTXa 3070? Już kurdę nawet do Sosnowca pojadę jak trzeba będzie. Aż mnie skręca na myśl o weekendzie bez karty :(

  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jack.alderr napisał:

eh

Co zamawiałeś kolego? Myślałem, że ME tak nie robi i sprzedaje tylko stany magazynowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Owoce ośmieszają iXy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał zakupić to na x-komie mają dostępnego Zotaca RTX 3080 AMP w cenie 4099zł   https://www.x-kom.pl/p/605862-karta-graficzna-nvidia-zotac-geforce-rtx-3080-amp-holo-10gb-gddr6x.html Złożyłem zamówienie właśnie na ten model 25.11 i dzisiaj dostałem informację, że pakują przesyłkę więc na pewno dostali parę sztuk na magazyn. Największa obawa to taka, że Zotac wypada blado na tle innych nie referentów, a wersja AMP właściwie nie ma żadnych recenzji poza paroma testami koreańskimi. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajj te morele... 

Kliknalem zotaca, ale znalazłem testy gdzie się okazało że to najgorszy 3060ti z wszystkich ... 

Anulowałem 10min od zakupu, zgodnie z procedura w morele - wysłanie wiadomości przez formularz do biura obsługi klienta. Wysłałem drugi formularz jakis czas temu. 

Rano pierwszy formularz z statusem "oczekuje na odpowiedz" , patrze pol godz temu wystawiona faktura i nr paczki, mija 20min dostaje odpowiedz na pierwszą wiadomość, że niestety nie można teraz zmienic zamowienia i paczka mimo wszystko zostanie wysłana, jeśli nadal nie chce tej karty to nie mam odbierać paczki ... 

Człowiek chce dobrze, nie blokować kolejki, oszczędzić kosztów a i tak zlali temat... 

Tego odkurzacza nie odbieram, myslalem ze nie ma testow i druga sprawa- każdy wie, jaki jest problem globalny z gpu, wiec trzeba klikać jak jest dostępny... 

No cóż, szkoda ze tak to się zakonczy. 

X-kom na razie milczy z ventusem x3. Jeśli mi oleole odpowie, że 3070 bedzie do końca następnego tygodnia to anuluje również na xkom, albo przekieruje na inną osobę za cenę z premiery. Widzę że już januszerka z 3060ti sie uprawia na olx/allegro to szkoda anulować jak ktos moze bedzie potrzebujacy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3070 eagle non oc w xkom po rownym miesiacu od zamowieniai oplacenia wyslalem maila z anulowaniem i zwrotem kasy - nie ma sensu czekac dluzej w szczegolnosci ze 3060ti jest 500 tansza a hash ten sam

Edytowane przez duniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, duniek napisał:

3070 eagle non oc w xkom po rownym miesiacu od zamowieniai oplacenia wyslalem maila z anulowaniem i zwrotem kasy - nie ma sensu czekac dluzej w szczegolnosci ze 3060ti jest 500 tansza a hash ten sam

a ty kopaczu jeden 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Art385 napisał:

a ty kopaczu jeden 

chcialem do kompow zwyklych zeby sie pozbyc czesci ale jakos zaisnteresowania nie ma wiec nie ma sensu kupowac kolejnej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, el pistolero napisał:

Jak by ktoś chciał zakupić to na x-komie mają dostępnego Zotaca RTX 3080 AMP w cenie 4099zł   https://www.x-kom.pl/p/605862-karta-graficzna-nvidia-zotac-geforce-rtx-3080-amp-holo-10gb-gddr6x.html Złożyłem zamówienie właśnie na ten model 25.11 i dzisiaj dostałem informację, że pakują przesyłkę więc na pewno dostali parę sztuk na magazyn. Największa obawa to taka, że Zotac wypada blado na tle innych nie referentów, a wersja AMP właściwie nie ma żadnych recenzji poza paroma testami koreańskimi. Pozdrawiam

A wuj, zamówiłem dla sprawdzenia czy zrealizują :P zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, el pistolero napisał:

Jak by ktoś chciał zakupić to na x-komie mają dostępnego Zotaca RTX 3080 AMP w cenie 4099zł   https://www.x-kom.pl/p/605862-karta-graficzna-nvidia-zotac-geforce-rtx-3080-amp-holo-10gb-gddr6x.html 

Wziąłem za pobraniem jakieś 30 minut temu, znowu była informacja, ze otrzymam jutro. Czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Re4ction napisał:

Co zamawiałeś kolego? Myślałem, że ME tak nie robi i sprzedaje tylko stany magazynowe...

Gigabyte OC 3060Ti. Więcej szczegółów nie znam, może po prostu będzie 1-2 dni poślizgu ze względu na mikołajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, duniek napisał:

3070 eagle non oc w xkom po rownym miesiacu od zamowieniai oplacenia wyslalem maila z anulowaniem i zwrotem kasy - nie ma sensu czekac dluzej w szczegolnosci ze 3060ti jest 500 tansza a hash ten sam

Faktycznie, 3060ti moze byc mistrzem koparek ... wiec kariera niskiej ceny tej karty sie juz kończy... sam bym wzial 3060ti dla siebie, cena swietna, ale jak mam czekać przypuszczalnie do końca roku, a potem moze kolejny miesiąc to nie wiem czy jest sens ... kopać nie chce mi się, bo bym wzial 3070 i 3060 i kopal, to by sie karty zwracały, a obie kupione po "taniosci" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni to losowo przydzielają. W x-kom mam termin na 15 stycznia z Trio X, a zamówienie złożyłem w ciągu 10 sekund od pojawienia się karty :D. W morelach pewnie podobnie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec, kupmy sobie po sprężonym powietrzu i będzie ok ;)

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, elo200 napisał:

Mam i ja ?
Upolowana na morelach 01.12 a już dzisiaj w domu się ogrzewa.

Dzień przed premierą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, forfun napisał:

Oni to losowo przydzielają. W x-kom mam termin na 15 stycznia z Trio X, a zamówienie złożyłem w ciągu 10 sekund od pojawienia się karty :D. W morelach pewnie podobnie.

Ja złożyłem z ciekawości na x trio o 15:17 pobranie. Termin 1.01.2021. Te daty to nie wiem kto wymyśla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, novi napisał:

Faktycznie, 3060ti moze byc mistrzem koparek ... wiec kariera niskiej ceny tej karty sie juz kończy... sam bym wzial 3060ti dla siebie, cena swietna, ale jak mam czekać przypuszczalnie do końca roku, a potem moze kolejny miesiąc to nie wiem czy jest sens ... kopać nie chce mi się, bo bym wzial 3070 i 3060 i kopal, to by sie karty zwracały, a obie kupione po "taniosci" 

nawet nie chodzi o kopanie

2600 karta to w secie policze 2700 nawet a reszta sprzetu w okolic 1800 to sie robi 4500, a jak bede miał karte za 2100(2200) to moge policzyc calosc 3999 - moze chetniej kupią

mam 10core ivy bridge z tanią mobo x79 i 16gb - ciekawy jestem jak bedzie 3070 tam dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pazur13 napisał:

Dzień przed premierą?

Przecież to jest 3070 :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...