Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, jack.alderr napisał:

To kup i zobaczysz, że na jutro nie będzie ?

Kupiłbym, ale to nie jest karta, w którą celuję. Czekam na Premierową 3080 z Moreli i sobie jeszcze poczekam, strzał z OleOle 3080 i premierowa 3060 na przeczekanie - CP. Było kilka modeli dostępnych bez dopisku "przedsprzedaż", za to z dopiskiem "dostępny". Zamówisz, to dojdzie.  Strixy np. są 2 sztuki, a Zotac jeszcze 7.

Edytowane przez mckarmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xkom wali klienta dokładnie tak samo i to nie na kartach. Zamówiłem lapa - przy zamawianiu "dostępny na następny dzień roboczy". Po zamówieniu - będzie za tydzień... Może. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Re4ction napisał:

Drogo jak na wersję bez OC. ME jeszcze dzisiaj rano miało Gainwardy i Pality bez OC od prawdziwej ręki za 2249.

To weź OC. Już po 2700zl wyceniona XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Minciu napisał:

To weź OC. Już po 2700zl wyceniona XD

Do mnie dzisiaj bądź jutro (jest spakowany i gotowy do wysyłki) będzie jechał Palikot bez OC zamówiony wczoraj o 22 właśnie. :)

Edytowane przez Re4ction

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Kinia2020 napisał:

Przed złożeniem zamówienia miałem napisane, zamów w ciągu 40 minut, a paczkę otrzymasz jutro.

To zamówiłem. Paczki brak. Oszustwo.



znowu_mnie_oszukala_30190.jpg

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mckarmi napisał:

 Zamówisz, to dojdzie.  Strixy np. są 2 sztuki, a Zotac jeszcze 7.

No i to jest właśnie dziwne bo mam zamówienie z 15:01 i odpisali mi, ze nie wiadomo kiedy karta przyjdzie, a dziś kupiłem taką samą kartę i już mam w realizacji na poniedziałek. Czyli przeskoczyłem w kolejce sam siebie? :lol2: czyli kolejka gówno daje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DROPY ME!!!!

 

Aorus Master porwany przeze mnie jbc :)

Edytowane przez Kronos30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Delwin napisał:

Xkom wali klienta dokładnie tak samo i to nie na kartach. Zamówiłem lapa - przy zamawianiu "dostępny na następny dzień roboczy". Po zamówieniu - będzie za tydzień... Może. 

wydalem w X-Kom jakies 100k pln na sprzet przez ostatnie 2 lata. Nigdy nie mialem wiekszych problemow. 

W morele za to 3 zakupy kazdy w ch..a przyciety, czy to uszkodzone czy nie bylo na stanie. 

Problem z X-kom jest po czesci wina Morele i vice versa. Jakby Morele/X-Kom nie zbieralo pre-ordery bez towaru to Morele/X-Kom zapewne by tez sie wstrzymal a tak, coz morele jak i X-kom korzystaja z hype. W sumie sam bym taka decyzje podjal jakbym siedzial w zarzadzie, no bo niby dlaczego konkurencja ma miec tak drzwi na przychod otwarte a my zamykac :)

 Koniec koncow, katy przyjda a wiara dostanie zamowiony towar a wygrany, finansowo,  bedzie ten co nabral najwiecej pre-orderow.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dziwna rzecz mnie nurtuje bo niby Aorus Master 4499, a w zamówieniu 4599. Podobnie z Gaming OC cena się zmieniła po zamówieniu. Miał ktoś tak? upomnieć się o niższą kwotę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z głupia frant kliknąłem sobie na zamówienie 3080 MSI X trio w x-kom (nie było żadnej informacji, że jest dostępna). Właśnie zadzwonił miły pan z obsługi klienta poinformować, że "jak zapewne wiem" z kartami jest problem (he he he), i że zamówienia realizują chronologicznie. "On tak wstępnie" ustawił datę odbioru na 21.12, ale żebym miał świadomość, że jeśli to na prezent na święta, to może się nie udać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpowiedź dostałem w sprawie dropu Zotac na x-scamie. Standardowo przewidywana dostawa na styczeń. Oczywiście anulowane.

Pozostaje jedynie liczyć, że morele zmienią jutro status z "Skompletowane do wysłania (kurierem)" na "Wysłane"

Edytowane przez fejkb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dunkunid napisał:

Jak cie nurtuje to mi odstąp tego mastera

Polowałem na niego 3 dni. Co 3-5 min F5, przy zamawianiu klikałem szybko na pałę żeby nie znikło z koszyka bo kolejna okazja na taką kartę to kolejne czekanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, dunkunid napisał:

Jak cie nurtuje to mi odstąp tego mastera

Masz wyżej linka, możesz kupić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xtreme macie za piataka jeszcze xD Do koszyka wchodzi.

Edytowane przez wincyjognia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie ma,

Aorus Extream mi sie udało dodać do koszyka, ale na sam koniec wyszło koszyk pusty:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dunkunid napisał:

Już nie ma,

Aorus Extream mi sie udało dodać do koszyka, ale na sam koniec wyszło koszyk pusty:D

Co się dzieje, karty dostają nóg i same uciekają z koszyka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dunkunid napisał:

Już nie ma,

Aorus Extream mi sie udało dodać do koszyka, ale na sam koniec wyszło koszyk pusty:D

Mam to samo.

 

image.thumb.png.77540282cce7814deb413ea1a18535f3.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie w jakim mieście jest ten Gigabyte  RTX 3080 Gaming OC  na Media Expert?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz ktos kupil, takze po temacie. :) Przez chwile sie bawilem opcjami tego Xtrema, wiec chyba dlugo wisial. 

Edytowane przez wincyjognia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...