Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie chyba tylko nadzieja w proshopie na tego 3080 Suprim, bo morele mi karty nie wysłało i nie wiadomo kiedy to zrobi, no chyba, że coś jeszcze skapnie na jakimś dropiku, ale zaczynam w to powątpiewać :)

Edytowane przez RENMEi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Kronos30 napisał:

Ciekawe. Trzymam kciuki.

Cofnęli mi wczorajsze zamówienie z moreli skompletowane do wysyłki, czekające na kuriera, z podanym numerem przewozowym, tak samo jak @SEBA@RTX.

Na infolinii powiedzieli, że dostałam wczoraj info o wysyłce PRZEZ POMYŁKĘ i BYĆ MOŻE karta dzisiaj do mnie wyjdzie.

Szał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że te 3080 x-trio z moreli zobaczymy jak świnia niebo, niemniej jak by ktoś jednak karciochę otrzymał, to niech da znać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy xkomowe " Planujemy, że całe zamówienie będzie czekać na Ciebie w salonie od 09.12.2020." to dobry znak ? Zamówiłem jedną z wysyłką wczoraj o 15 to wysłali mi że styczeń. Wczoraj zamówiłem drugą i teraz nagle 9 grudzień ?

czy to jakaś loteria?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, EmiRX napisał:

Cofnęli mi wczorajsze zamówienie z moreli skompletowane do wysyłki, czekające na kuriera, z podanym numerem przewozowym, tak samo jak @SEBA@RTX.

Na infolinii powiedzieli, że dostałam wczoraj info o wysyłce PRZEZ POMYŁKĘ i BYĆ MOŻE karta dzisiaj do mnie wyjdzie.

Szał.

Jaka karta? Wszyscy klną na xkom, a wychodzi na to, że morele to jeszcze większy ściek. Dropy po 5 tyś, anulowanie wysłanych zamówień. Dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mckarmi napisał:

Jaka karta? Wszyscy klną na xkom, a wychodzi na to, że morele to jeszcze większy ściek. Dropy po 5 tyś, anulowanie wysłanych zamówień. Dramat.

3080 x trio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mckarmi napisał:

Jaka karta? Wszyscy klną na xkom, a wychodzi na to, że morele to jeszcze większy ściek. Dropy po 5 tyś, anulowanie wysłanych zamówień. Dramat.

Ale rozumiem, że przeczytałeś, że xtrio za 5k to nie od morele tylko ze sklepu partnera ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej chwili są gdzieś 3060 ti do zamówienia (max z 2100-2200) w miarę na bieżąco? Z tego co widzę pi waszych komentarzach to jednak nie? 

Czy w tej chwili są gdzieś 3060 ti do zamówienia (max z 2100-2200) w miarę na bieżąco? Z tego co widzę pi waszych komentarzach to jednak nie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie podbić temat z wczoraj. Jeśli nie będzie chętnego - karta wróci do sklepu.

Cytat

Z kolegą złożyliśmy zamówienia na Aorus GeForce RTX 3060Ti Master w owocowym, żeby podwoić swoje szansę na zakup. O dziwo oba zamówienia zostały skompletowane, a karta potrzebna jest tylko jedna (ja mam w budzie już 3070). Nikt z moreli się ze nami nie kontaktował, tylko od razu skompletowali zamówienia. Jeżeli jest ktoś zainteresowany tym modelem, to chętnie odstąpię. Mogę odebrać kartę i odsprzedać bez januszowego (cena sklepowa) lub podać dane do odbioru karty w centrali UPS (Olsztyn, W-M).

image.png.3b0a03d3611b5e25300bc52f1e44bba1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po cholerę polujecie na 3080 xtrio z moreli, czy inne modele, które są do zamówienia tylko w preorderze. I macie później żal do sklepu, że cofnęli taką wysyłkę.

Jeśli pojawia się jakaś sztuka do upolowania to tylko przez błąd systemu czy pracownika. Oni mają obowiązek anulować te zamówienia, jeśli chcą być fair dla tych wszystkich czekających w kolejce od dnia premiery. Często są to zamówienia opłacone 2 miesiące temu. 

Jakie by było oburzenie (słuszne zresztą), gdyby tacy ludzie dowiedzieli się, że ktoś dostał kartę poza kolejką.

Edytowane przez stanko11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, stanko11 napisał:

Po cholerę polujecie na 3080 xtrio z moreli, czy inne modele, które są do zamówienia tylko w preorderze. I macie później żal do sklepu, że cofnęli taką wysyłkę.

Jeśli pojawia się jakaś sztuka do upolowania to tylko przez błąd systemu czy pracownika. Oni mają obowiązek anulować te zamówienia, jeśli chcą być fair dla tych wszystkich czekających w kolejce od dnia premiery. Często są to zamówienia opłacone 2 miesiące temu. 

Jakie by było (słuszne) oburzenie, gdyby tacy ludzie dowiedzieli się, że ktoś dostał kartę poza kolejką.

Przecież piszą, że dostali kartę poza kolejką.

Taki żarcik na rozładowanie stresu, poniżej

Clipboard01.jpg

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Minciu napisał:

Media expert przyjmuje zwroty. Kupujesz w sieci. Płacisz i odbierasz w sklepie. Zwracasz paczka lub w sklepie.

Zwrot w sklepie jest wypas, dajesz im karte i dostajesz kasę do ręki. 

Pudełko może być otwarte A nawet uszkodzone jak moje. Problemów nie robili.

U mnie nawet nie zaglądali do pudełka jak oddawałem im swojego Gamerocka 3080 :-) Kasiorka do rączki i po temacie.

Później się zastanawiałem a co by było gdybym do pudełka wrzucił zupełnie coś innego?

Tak na poważnie to obsługa w ME jeżeli chodzi o zwroty - WZOROWA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Pioy napisał:

Czy w tej chwili są gdzieś 3060 ti do zamówienia (max z 2100-2200) w miarę na bieżąco? Z tego co widzę pi waszych komentarzach to jednak nie? 

Czy w tej chwili są gdzieś 3060 ti do zamówienia (max z 2100-2200) w miarę na bieżąco? Z tego co widzę pi waszych komentarzach to jednak nie? 

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/podzespoly-komputerowe/karty-graficzne/karta-graficzna-palit-geforce-rtx-3060ti-dual-oc-8gb-gddr6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, stanko11 napisał:

Po cholerę polujecie na 3080 xtrio z moreli, czy inne modele, które są do zamówienia tylko w preorderze. I macie później żal do sklepu, że cofnęli taką wysyłkę.

Jeśli pojawia się jakaś sztuka do upolowania to tylko przez błąd systemu czy pracownika. Oni mają obowiązek anulować te zamówienia, jeśli chcą być fair dla tych wszystkich czekających w kolejce od dnia premiery. Często są to zamówienia opłacone 2 miesiące temu. 

Jakie by było (słuszne) oburzenie, gdyby tacy ludzie dowiedzieli się, że ktoś dostał kartę poza kolejką.

Z tego co widziałem z wklejanego info na forum to takie właśnie strzały poza kolejnością na ten model się zdarzały. Proszę o potwierdzenie osób, które tak ustrzeliły i sfinalizowały zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, aureumchaos napisał:

Ja RTX 3080 asus strix poza kolejką....

To zupełnie inna sytuacja. Nie ma kolejki na Strixa OC w morelach. Jeśli się pojawia, to właśnie na strzal do upolowania. A Strixa non OC nie ma wcale.

Podobna sytuacja jest z TUF OC, czy Aorus Masterem. Te karty też można upolować, bo nie były nigdy w preorderach.

Edytowane przez stanko11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kolejki w morele to ja dostałem info, że się niestety spóźniłem i nie wiadomo kiedy karta zostanie wysłana, bo jak narazie nie wiedzą kiedy będzie następna dostawa (zamówione 15:01:34). A pół godziny po tym jak dostałem tę wiadomość dostałem automatycznego maila, że moja karta jednak została wysłana :D Także nie znacie dnia ani godziny. Sklepy też już średnio ogarniają ten sajgon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, amsztel napisał:

 Potem kupie 3080 w cenie MSRP albo i taniej. 

Optymista z Ciebie:rotfl:

Problemy z dostępnością kart będą trwały jeszcze kilka miesięcy, więc o MSRP można zapomnieć.

A co powiesz na to? Jakiej karty to MSRP?

 https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-pcie-msi-rtx-3070-ventus-3x-9962415555?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Acategory&bi_c=OTIyYzEyOTUtMWFkZS00YWY3LTkzYTItNTQ3OGM4NTBhYjU0AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=97b998f6-1955-47ba-932c-a7bcc9346e4d

I ktoś to kupił???? 

Edytowane przez tomyx
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, kamar59 napisał:

A miały być za 1899 zł

Wersja Founders a inne modele trochę droższe. Ale i tak widzisz, że ludzie kupują ja w cenie 3070. za 2-3 miechy ceny powinny być normalne. A teraz niech żerują na napaleńcach :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka była msrp 3080 aorus master? Poniżej 4k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tomyx napisał:

Jeszcze przypomne Tobie ten post ;)

Co do linku to coz... Ja nikomu nie bronie kupowania kart nawet za 20k. Kazdy zarzadza swoimi pieniedzmi jak uwaza :)

Ja gardze takimi antykonsumenckimi praktykami i to jest glownym powodem, dla ktorego jeszcze nie mam 3080.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Crew 900 Będą normalne, albo nie będą. Dopiero co pojawiła się w necie wypowiedź kogoś z Nvidii, że problemy z dostawą mogą potrwać nawet kilka miesięcy. Plus z każdym miesiącem coraz więcej kart będzie wykupowanych do kopania. Ja niestety uważam, że za parę miesięcy będzie tylko gorzej. Poza tym jak ktoś potrzebuje na teraz i jest w stanie odrobinę przepłacić to nie widzę w tym żadnego problemu. Czasem ktoś woli mieć już i być biedniejszy o 200 zł niż czekać pół roku żeby te 200 zł zaoszczędzić. Inny potrzebuje karty do pracy. Jeszcze inny ustawi kopanie i karta się od razu zacznie zwracać.

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...