Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Doszedł tu już komuś RTX 3070 Suprim X z Proshopu? Kilka osób zamawiało i miało już karty w drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i ona. Pierwszy raz kurier przyszedł za wcześnie, a nie za późno :E  (zajebiście to zdjęcie zrobiłem, ucięło RTX 3060 Ti)

IMG_20201204_112545.jpg

  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, migal napisał:

Nie mam żadnych zastrzeżeń do TUFa, ale ja mam budę dobrze wyciszoną. Wydajnościowo dla mnie bomba, ale ja nie bawię się w jakieś OC itd. ;)

To jak uplynnisz TUFa, to wybor jest prosty. Aczkolwiek trumniarka Aorusa moze troche zszokowac na poczatku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jakieś przecieki widział o dostępności 3080 TI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Kronos30 napisał:

Karty będą dostępne ale na pewno nie liczyłbym na kwoty z premiery bo nasze rodzime Janusze na to nie pozwolą.

Dlatego ja będę olewał naszych Januszy

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, qjin napisał:

Liczą się sekundy. ;) Ja też miałem z 15:05 i mnie przez telefon powiedzieli, że nie udało się dopisać karty do zamówienia, chociaż może dlatego, że przypisali mi inną do wcześniejszego albo @Phoenixsuple pewnie był szybszy. :) Chociaż raczej złożyłem zamówienie bliżej 15:05 niż 15:06, bo miałem jeszzce jedno z tej samej minuty, złożone po MSI Trio.

Egzemplarzy tej karty na pewno nie mieli tyle, ile Gigabyte'ów. 

Do mnie dotarł Gigabyte Gaming OC z Morele, ale jak się uda wyrwać MSI, to pozbędę się Gigabyte'a. 

Rozumiem że w temacie Twojego zamówienia 3080 TUF non OC z iXów cisza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Rasala napisał:

Ktoś jakieś przecieki widział o dostępności 3080 TI?

Narazie nie ma zbytnio nawet przecieków o samej karcie, tak na prawdę nie wiadomo czy w ogóle się pojawi. Można jedynie spekulować że tak, ale nie wiadomo co tam w nvidii planują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, novi napisał:

@Phoenixsuple szkoda ze od razu nie kliknalem x trio ... bym pewnie karte do poniedziałku mial w domu bo klikalem 15.05 ventusa x3, ale po spokojnym namyśle, anulowałem ventusa i kliknalem trio, ale zapewne sie nie zalapie przez najbliższy tydzień na niego (kliknięte trio wczoraj) :)

Zamówiona 3 minuty po tym jak była dostępna kilka minut po 15:00. Nawet nie jest wysłana. W trakcie.

Czyli oszuści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, JDM napisał:

Ponieważ nie odwoływałem się do żadnych reżimów, tylko mechanizmów rynkowych, i to znanych od wieków, to pozwolisz, że Ci wyjaśnię:
Nvidia to taki rząd wyznaczający niskie ceny na towar baaaardzo poszukiwany i niedostępny, ludzie to ludzie - wiedzą, że towaru może nie być, więc trzeba wszystko wykupić, rynek to rynek - skoro towar jest poszukiwany, to można go sprzedać drożej niż oficjalne ceny.
I jeszcze raz - nie ma sensu krytykować kogoś za to, ze coś kupuje za swoje pieniądze, ceny i tak nie spadną.

Oczywiscie to prawda, ze masami daje sie latwo manipulowac przy uzyciu starych jak swiat prostych trickow psychologicznych. Popelniasz jednak jeden blad w swoim rozumowaniu - mierzysz wszystkich swoja miara. Ludzie to ludzie - tu sie zgodze, ale kazdy jest inny.

Nie masz tez racji piszac, ze trzeba wszystko wykupic. To nie towar pierwszej potrzeby - tutaj nic nie TRZEBA. Robia to jedynie podmioty, ktore wierza, iz znajda napalonych frajerow, ktorzy sa w stanie zaplacic za dany towar o wiele wiecej niz jego normalna cena. Podsumowujac - chciwi zeruja na proznosci innych.

Z mojegu punktu widzenia nie tylko jest sens, ale tez trzeba krytykowac takie zachowania zarowno sprzedajacych jak i kupujacych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kinia2020 napisał:

Zamówiona 3 minuty po tym jak była dostępna kilka minut po 15:00. Nawet nie jest wysłana. W trakcie.

Czyli oszuści.

Trio nie bylo dostepne 3minuty po 5 bo odswiezalem co sekunde, 15:05 sie pojawilo mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Kinia2020 napisał:

Zamówiona 3 minuty po tym jak była dostępna kilka minut po 15:00. Nawet nie jest wysłana. W trakcie.

Czyli oszuści.

To ciekawe bo ja wczoraj kliknąłem trio i przyszło mi że  9.12 do odbioru w punkcie ??  Fajna ta kolejność nie powiem. A ventusa zamówiłem o 15 i styczeń

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Griszah napisał:

Rozumiem że w temacie Twojego zamówienia 3080 TUF non OC z iXów cisza ?

Tak, jak dzwonili, to podpytałem, ale oczywiście nic wiadomo, brak przewidywanej dostawy, raczej przyszły rok. :E Nastawiam się najwcześniej na koniec stycznia, chociaż tym tempem to może być marzec. :E 

Ostatnio wysyłka TUF-ów z x-komu pokryła się mniej więcej z dostawą do Proshopu, ciekawe, czy to zbieg okoliczności (do Proshopu te ponad 50 kart ciągle płynie). W Scanie widzę, że są regularne dostawy TUF-ów (także non OC) od niedawna i w grudniu ma być ich nawet więcej. Zobaczymy, czy w Polsce też doczekamy się w końcu więcej Asusów. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Trio nie bylo dostepne 3minuty po 5 bo odswiezalem co sekunde, 15:05 sie pojawilo mi.

A przypadkiem 15.03 nie wjechały msi do klikania na xkom ? Ventusa mialem klikniętego 15:05 , a byl dostępny wcześniej, tylko patrzylem na ceny na różnych stronach z 2 minuty. 

Ale ta sytuacja mnie nie zdziwi, bo jak polowałem na 6800xt to ludzie kupili 2-3 min wcześniej niż u mnie pojawiła się możliwość dodania do koszyka ... ale i tak było za późno. 

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, qjin napisał:

Tak, jak dzwonili, to podpytałem, ale oczywiście nic wiadomo, brak przewidywanej dostawy, raczej przyszły rok. :E Nastawiam się najwcześniej na koniec stycznia, chociaż tym tempem to może być marzec. :E 

Ostatnio wysyłka TUF-ów z x-komu pokryła się mniej więcej z dostawą do Proshopu, ciekawe, czy to zbieg okoliczności (do Proshopu te ponad 50 kart ciągle płynie). W Scanie widzę, że są regularne dostawy TUF-ów (także non OC) od niedawna i w grudniu ma być ich nawet więcej. Zobaczymy, czy w Polsce też doczekamy się w końcu więcej Asusów. 

Ja już przepłaciłem za 3080 w Janusztroniku.

Ogólnie ostatnio bardzo mało Asusów się tam pojawia, ostatnio były jakieś TUF OC ale ze zwrotów sprzedawana jako nowe :E , ale Strixa to już nie widziałem tam od miesiąca, nawet na żulixach nic nie ma.

 

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że Morele bije na głowę Xkoma jeśli chodzi o dostawy. Co tam się dzieje z tym X? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, qjin napisał:

Tak, jak dzwonili, to podpytałem, ale oczywiście nic wiadomo, brak przewidywanej dostawy, raczej przyszły rok. :E Nastawiam się najwcześniej na koniec stycznia, chociaż tym tempem to może być marzec. :E 

Ostatnio wysyłka TUF-ów z x-komu pokryła się mniej więcej z dostawą do Proshopu, ciekawe, czy to zbieg okoliczności (do Proshopu te ponad 50 kart ciągle płynie). W Scanie widzę, że są regularne dostawy TUF-ów (także non OC) od niedawna i w grudniu ma być ich nawet więcej. Zobaczymy, czy w Polsce też doczekamy się w końcu więcej Asusów. 

Dzięki za jakieś info o mojej przyszłej nowej karcie :E Też pytałem jeszcze w listopadzie to typ powiedział żebym nastawiał się na przyszły rok. Dopytałem też o której wpłynęło do nich zamówienie ode mnie: "pół godziny od premiery". Ja tam mogę czekać, mam na czym, 970 nigdzie się nie wybiera do tego czasu. :E

Edytowane przez ireniqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warta swojej ceny. Bedzie 17sta bo jedna do nich wróci nie odebrana. Kultura pracy to tona mułu tej karty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Albanek napisał:

Wychodzi na to, że Morele bije na głowę Xkoma jeśli chodzi o dostawy. Co tam się dzieje z tym X? 

Mają wywalone bo nie stanowimy dla nich targetu obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Albanek napisał:

Wychodzi na to, że Morele bije na głowę Xkoma jeśli chodzi o dostawy. Co tam się dzieje z tym X? 

Podobno mają w ofercie za dużo dobrego towaru w jeszcze lepszej cenie. Wiedzą o tym zarówno oni jak i ... w sumie to nie wiem.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś jakieś update'y od Moreli w sprawie czwartkowego dropu 3080 X Trio? Mi niby na poniedziałek dostawę planują, ale coś nie chce mi się wierzyć, żeby to gładko poszło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, amsztel napisał:

Nie masz tez racji piszac, ze trzeba wszystko wykupic. To nie towar pierwszej potrzeby - tutaj nic nie TRZEBA.

Ale ja tak nie twierdzę, ja piszę o tym, jak ludzie myślą. Marzec 2020, idzie epidemia, ludzie myślą - TRZEBA nakupować papieru toaletowego, bo zabraknie grrr! Jesień 2020 - jak nie kupię teraz 3080 bo ma nie być, to kto wie, kiedy kupię? I wio do sklepu.

Czy ktoś już otrzymał 3080 z wczorajszego rzutu z X-komu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, novi napisał:

A przypadkiem 15.03 nie wjechały msi do klikania na xkom ? Ventusa mialem klikniętego 15:05 , a byl dostępny wcześniej, tylko patrzylem na ceny na różnych stronach z 2 minuty. 

Ale ta sytuacja mnie nie zdziwi, bo jak polowałem na 6800xt to ludzie kupili 2-3 min wcześniej niż u mnie pojawiła się możliwość dodania do koszyka ... ale i tak było za późno. 

Od 15:00 klikalem F5 non stop, kupilem o tej co napisalem bo wczesniej nie bylo mozna. Tu nie ma co drazyc, kto kupil to kupil. ja od premiery polowalem na 3080 bezskutecznie az poszedlem w konsole. Gdybym teraz nie trafil to napewno bym juz nie polowal i czekal. A jak udalo ci sie zamowic to czekaj cierpliwie, te karty to mniejszy chip i splywaja non stop do sklepow. A warunkiem zakupu bylo nie przeplacic bo nie jest to tego warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, radar410 napisał:

Miał ktoś jakieś update'y od Moreli w sprawie czwartkowego dropu 3080 X Trio? Mi niby na poniedziałek dostawę planują, ale coś nie chce mi się wierzyć, żeby to gładko poszło :P

U mnie mienił się status na "w realizacji". Podobno wczorajszy status "Skompletowane do wysłania" był błędem na stronie. Wysyłka ma nastąpić dopiero dzisiaj. No, zobaczymy ;)

Edit: info od konsultantki z infolinii

Edytowane przez macio787

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Taki komentarz znalazłem pod zakupem rtx 4070ti aero   w sumie to miedzy rtx 4070super a rtx4080super to jakieś od 1 do 30fps więcej za 2 tysiące więcej ... 
    • Bardzo milo, w tym roku to juz chyba 3 update firmware. W tamtym roku ludzie dlugo czekali na pooprawke do HDR a teraz dosc sprawenie im to idzie. 
    • No sry ale widać w tv nie czytają jakże opiniotwórczego działu z forum pclab. Xd Ale w tv jak zwykle sieją panikę i pewnie co poniektórzy już paszporty w garściach i zapasy papieru wykupują ze sklepów w oczekiwaniu na atak Hamasu na biedronkę.
    • Ok, takie maja zapisy regulaminu, ale nie zmienia to faktu ze sklep jest calkowicie legalny na terenie UK. Oczywiscie dla wielu osob zadna kluczykownia nie jest legit i nie jestem w stanie zmienic takiej opinii, niewazne jakich danych nie przytocze.  1. Zgoda, baza fanow jest wieksza, a zainteresowanie jest jakie jest, nie mamy wplywu na to ile osob kupi gre, pomimo oferowanej jakosci. 2.) Tak jak pisalem, nie zyjemy w idealnym swiecie. 3. Tak, oczywiscie, przeciez wrzucilem dane sprzedazowe z ostatnich 4 FF, to jest jedna wielka rownia pochyla, z tytulu na tytul jest coraz gorzej, wyniki finalowej odslony FFVII moga byc naprawde fatalne, jesli SE nie znajgdzie przyczyn problemu i nie sprobuje ich wyeliminowac. Tak jak pisalem wczesniej - rozbicie jednej gry na 3 czesci, 3-4 letni cykl wydawniczy, wiele zmian fabularnych, jedna platforma. Jakosci Rebirth nikt nie odmawia, te 4 czynniki powyzej robia krzywde tej grze i calej serii. I tu sie bardzo mylisz, bo ja wiem ze to bardzo dobra gra i bardzo chce ja ograc. Zarowno Wy, jak i osoby ktore znam prywatnie i ktore ja ograly mowia mi to samo. Nie podwazam jej jakosci w zaden sposob, za to bardza wkurza mnie ze tak dobry tytul przepada, przez idiotyczna polityke SE. Powody wymienilem, mozesz sie z nimi zgodzic lub nie. EOT.
    • Przy czym tego 1060 to fajnie by wymienić max do roku, bo inaczej trochę bez sensu iść w AM5 i siedzieć na takiej starej karcie. Pod 1080p to nie trzeba nie wiadomo czego, jakiś RTX 4060 /  4060 Ti / RX 6700 XT, to już będzie spoko.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...