Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem z x-komu potwierdzenie wysłania oraz numer śledzenia paczki na RTX 3080 GAMING X TRIO zamówionego 17 września. Dzisiaj przed południem wysłali mi maila z potwierdzeniem zamówienia a teraz już wysłane.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, di_kamilo napisał:

Właśnie dostałem z x-komu potwierdzenie wysłania oraz numer śledzenia paczki na RTX 3080 GAMING X TRIO zamówionego 17 września.

Troche sie naczekales. W jakiej cenie ja nabyles?

Generalnie - gratulacje! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zachy napisał:

Troche sie naczekales. W jakiej cenie ja nabyles?

Generalnie - gratulacje! :)

3 849,00 zł

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, di_kamilo napisał:

3 849,00 zł

Bedziesz Pan zadowolony! :)

17 minut temu, Fenrir_14 napisał:

Hahaha, odnośnie pakowania x-koma: jak była ta ich akcja 18te urodziny kupiłem klawe Asusa - ROG Strix Flare po rabacie z tym kodem peryferia czy co tam było. I klawę poprostu wrzucili w tą swoją torbę foliową z tym wielkim "X" bez jakichkolwiek wypełniaczy, nic. Klawa w siatkę i do klienta.

Nic sie nie uszkodzilo? Przeciez to jakas parodia, zeby wysylac sprzet praktycznie niezabezpieczony.

Szczegolnie ze elektronike, albo peryferia bardzo latwo jest uszkodzic i przewaznie srednio sa zabezpieczone do transportu w pudelkach, w ktore sa pakowane...

Zobaczymy jak Suprim super zapakuja x-komowcy.

Jak przychodzil 3070 z Morele zapakowany byl w wielki karton z wypelnieniem z foliowych woreczkow pelnych powietrza. Klasa sama w sobie jesli o ta kwestie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, zachy napisał:

Ceny spadna na wiosne, razem z deszczem i gradem... ;) szczegolnie jak gornicy beda wszystko wykupowac z predkoscia botow...

Była spora bańka parę lat temu, a teraz szykuje się nam kumulacje bo raz pandemia, niska dostępność, siedzenie w domu a dwa znów kryptowaluty rośną i przy okazji "kopanie" mocno "wraca do łask".

Tutaj najnowszy 3060ti, wg "górników" ma świetny perf watt vs krypto (zła wiadomość dla graczy).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, na szczęście sprzęt cały ale faktycznie nie czujesz profesjonalizmu żadnego. Morele tak jak piszesz, zabezpieczają elegancko tymi air-bag'ami.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, RyszardGTS napisał:

Tutaj najnowszy 3060ti, wg "górników" ma świetny perf watt vs krypto (zła wiadomość dla graczy).

Ciekawe, czy wystarczam i karty pokroju 3060/3060ti czy boom przeniesie sie na 3070 i 3080, ktore i tak sa slabo dostepne dosc.

Ci co czekali z zakupami moga sie o budzic z reka w nocniku, chyba, ze sklepy zaczna realizowac zamowienia zlozone od poczatku premier przy sensownych terminach ich realizacji.

O ile o sensownosci mozna mowic w przypadku ludzi, ktorzy czekaja nawet po 2-3 miesiace na karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, zachy napisał:

 

Jeżeli będzie naprawdę ogromny boom jak ostatnio to wyczyszczą wszystko. Ostatnio najbardziej opłacalną krypto vs watt ze stajni Nvidia była GTX 1070. Jak brakło 1070 to wyczyścili momentalnie GTX 1080 oraz 1060, a gdy już nawet 1060 zabrakło to kopali nawet na 1050/Ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, RyszardGTS napisał:

a gdy już nawet 1060 zabrakło to kopali nawet na 1050/Ti.

Plaga na skale szaranczy :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie jest lipa. Teraz z ciekawości sprawdziłem jeden z popularnych serwisów aukcyjnych w Skandynawii. Ceny podobnie jak u nas - między 5500 - 6500 za 3080. Jedyny plus taki, że tam sklepy podają daty dostaw i na bieżąco aktualizują sytuację, a jak są zapisy to na pulę kart a nie full open.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas wolna amerykanka jak zwykle i we wszystkim.

Tak samo jak z ofertami pracy bez podania widelek finansowych. Po co podawac, kto tanszy ten lepszy... :o

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, PapaYaroo napisał:

Tak, zalecam dodac do listy calosc 6800 XT, X---kom nie bralo pre-orderow na nie i czekalo na stany magazynowe. 

Dzisiaj rano byl tez dostepny 6800x PowerColora ale ktos mi go wciagnal 1 minute po.

 

image.thumb.png.4175c15104612282a971b1ed259c1bd7.png

Mogłby ktoś zdradzić co to za strona/program do monitorowania stron? Z góry dziękuję bardzo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, shakal84 napisał:

Ma ktoś tutaj Gainward GeForce RTX 3080 Phoenix GS ?  warto dopłacić 60 zł do GS ? jak temp i OC ?

Ty się lepiej podziel gdzie można je kupić, skoro masz wybór jaki model można  wybrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Fenrir_14 napisał:

Ceny podobnie jak u nas - między 5500 - 6500 za 3080

Kupie troche kart za 3999, sprzedam za ta kwote, ktora podales, to moze sie uzbiera na nowy samochod ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, biongoo napisał:

Mogłby ktoś zdradzić co to za strona/program do monitorowania stron? Z góry dziękuję bardzo :D

distill.io - wtyka do chrome chociażby

sprawdza Ci zmiany na stronach co jakiś odstęp czasu, tak w uproszczeniu xD

Edytowane przez EmiRX
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, biongoo napisał:

Mogłby ktoś zdradzić co to za strona/program do monitorowania stron? Z góry dziękuję bardzo :D

https://app.distill.io/

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, RyszardGTS napisał:

Była spora bańka parę lat temu, a teraz szykuje się nam kumulacje bo raz pandemia, niska dostępność, siedzenie w domu a dwa znów kryptowaluty rośną i przy okazji "kopanie" mocno "wraca do łask".

Tutaj najnowszy 3060ti, wg "górników" ma świetny perf watt vs krypto (zła wiadomość dla graczy).

 

Prędkość kopania jak w 3070 prawie ;) Znaczy jak daje +1500 na ram to ma 3070 w wydajności ale z 50 wat mniej :D Może też powinienem mocniej ciąć TDP na przerwę między partyjkami w grach? :D 

 

15 minut temu, RyszardGTS napisał:

Jeżeli będzie naprawdę ogromny boom jak ostatnio to wyczyszczą wszystko. Ostatnio najbardziej opłacalną krypto vs watt ze stajni Nvidia była GTX 1070. Jak brakło 1070 to wyczyścili momentalnie GTX 1080 oraz 1060, a gdy już nawet 1060 zabrakło to kopali nawet na 1050/Ti.

Racja. 1050TI kopała z 10zl na dzień z tego co pamiętam (może więcej) :D karta za 600zl jakoś? Nawet mniej ? 

Na OLX reszta poszła :D Pokopały z miesiąc i się sprzedały. Łopaty szybko drożały. Czyli Risery, zasilacze wszytko :D 

U mnie ostatecznie 2x1080ti wylądowało na nieco dłużej. 

 

Gratulacje! Sprzedałeś komplet przez Kup Teraz

 

Nazwa Zotac GeForce GTX 1050TI 4GB Gwarancja Morele.net (numer 6870141853)
Cena kup teraz 690,00 zł za komplet

Dzień dobry!

Twoje zamówienie zostało zatwierdzone.

 

 

lp. ID produktu Nazwa Cena   Ilość Wartość
1 1073471 Zotac GeForce GTX 1050 Ti Mini 4GB GDDR5 (128 Bit) DVI, HDMI, DP, BOX (ZT-P10510A-10L) (Karty graficzne) 629,00 4
lp. ID produktu Nazwa Cena   Ilość Wartość
1 975510 Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti D5 4GB GDDR5 (128 Bit) HDMI, DVI-D, DP, BOX (GV-N105TD5-4GD) (Karty graficzne) 629,00 1
Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłane

Wysłaliśmy paczkę. Możesz śledzić swoją przesyłkę.

 

!!! Idzie moj Suprim !!! :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gratki. Czyli jesteś tutaj jedyny :D 

Reszta będzie trzymać szereg. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X moje zamówienie z Cyber Monday wsadziło w 3x za duży karton, wszystko osobno w folię zawinięte, bąbelkowej aż 5 warstw.
Sprężone powietrze, kabel, pianka i karta pamięci, wartość 41,97 zł :E

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zachy napisał:

Wysłane

Wysłaliśmy paczkę. Możesz śledzić swoją przesyłkę.

 

!!! Idzie moj Suprim !!! :)

Który miałeś numer zamówienia/czas zamówienia (ze strony) jak można spytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem jak się czuli ludzie wygrywający bon na samochód. Niby kupujesz, ale cieszysz się i zbierasz gratulacje bo w sumie to taka wygrana :D 

Btw ktoś gdzieś widział porównanie takiej najtańszej rtx 3060ti pokroju eagle do czegoś droższego jak gaming oc pro? Warto dopłacać? 
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, zachy napisał:

Wysłane

Wysłaliśmy paczkę. Możesz śledzić swoją przesyłkę.

 

!!! Idzie moj Suprim !!! :)

Jakby ci w sledzeniu paczki pisalo "anulowano przesylke" to nie panikuj. Ja tak mialem 2 dni temu jak mi inne czesci z x-koma przyjezdzaly. Mialem do nich dzownic, ale dzien pozniej przyszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, wielkig napisał:

Który miałeś numer zamówienia/czas zamówienia (ze strony) jak można spytać :)

Zamówienie nr xxxxxxxx6105

z wczoraj o 15:41

7 minut temu, Kitsune2431 napisał:

Jakby ci w sledzeniu paczki pisalo "anulowano przesylke" to nie panikuj. Ja tak mialem 2 dni temu jak mi inne czesci z x-koma przyjezdzaly. Mialem do nich dzownic, ale dzien pozniej przyszlo.

A takiego efektu to nigdy nie mialem przy zamowieniach online. Ale czlowiek sie uczy cale zycie :)

9 minut temu, Minciu napisał:

No i gratki. Czyli jesteś tutaj jedyny :D 

Reszta będzie trzymać szereg. 

Kurde na pewno nie bylem pierwszy. Ale przeklikalem zamowienie rowno 2 minuty po tym, jak ktos tu wrzucil informacje o tej promocji na Suprim... :)

 

BTW jakiegos laga ma x-kom.

W apce InPost widnieje 0:44 "Przyjeta w Sortowni".

Natomiast w mailu od x-kom z 0:54:

Dzień dobry,

spakowaliśmy Twoje zamówienie i czekamy, aż odbierze je od nas kurier InPost. :D 

troche duzy rozrzut w informacjach podawanych miedzy tymi systemami.

Edytowane przez zachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, zachy napisał:

Zamówienie nr xxxxxxxx6105

z wczoraj o 15:41

A takiego efektu to nigdy nie mialem przy zamowieniach online. Ale czlowiek sie uczy cale zycie :)

Kurde na pewno nie bylem pierwszy. Ale przeklikalem zamowienie rowno 2 minuty po tym, jak ktos tu wrzucil informacje o tej promocji na Suprim... :)

 

Musiałeś troszkę później, ja mam z 15:37 (też z informacji z forum) i ponad 50 zamówień wcześniej, a nie wygląda, żebym dostał.

Fajnie, że jednak ktoś z forum dostanie (szkoda, że nie ja ?).

 

Nie mniej zastanawia mnie ich system kolejkowania (mam też zamówioną kartę z 23 września, której do dzisiaj nie dostałem).

Edytowane przez wielkig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @Spl97 to znaczy że jak mam rachunki prognozowane a już zapłaciłem po starej wyższej cenie to teraz elektrownia odda mi pieniądze  Co to za państwo z kartonu gdzie z dnia na dzień takie rzeczy się dzieją  @Camis nie ma czegoś takiego jak lewy podpis Są jakieś konkrety co podpisali ? Jakie polecenia wydawali ? Bo np policja bez wymaganej ustawy nakładała mandaty karne na ludzi chodzących bez maski to za takie coś powinien wylecieć komendant główny i wszyscy wojewódzcy i powiatowi
    • Też doszedłem do takiego wniosku. 5950x i Fortis 3 😀 Tryb Turbo Boost daje duże skoki CPU V oraz MHz i podbija na chwile temperaturę. Czyli sposobem na skoki temperatury CPU (przyspieszanie i zwalnianie wentylatora podczas jakiegoś małego procesu)  jest tylko ustawienie opóźnienia w Fan control ?  Mówisz o max rpm ale na czym? ja mam tylko max RPM na obudowie, będę to zmieniał. Wentylatorem od CPU steruje płyta główna, tylko, że na opcji auto.... Nigdy nie korzystałem z Turbo Boosta, zawsze miałem wyłączony na innych CPU, bo korzystałem z OC a teraz OC na CPU już nie ma sensu. No tak, wykrywa wszystkie, ukryłem nieaktywne, zostawiłem tylko jeden i przypisałem do niego GPU. W sekcji speeds są dwa CPU i GPU wiec przypisałem GPU do tego o góry i ustawiłem krzywą, ale to już już dawno.  Na froncie mam jeden wentylator oraz jeden z tyłu tak jak jest oryginalnie w R5. Kiedyś myślałem nad dodaniem drugiego wentylatora na front tylko miałem wątpliwości bo skoro 2 wentyle wpuszczą tyle powietrza do budy to w jaki sposób ten na tyle ma to wszystko w tym samym czasie wyciągnąć, nie będzie się robił nadmiar ciepła w środku ? Ja nie wiedziałem, że 3 pinowe wentylatory można podłączyć pod 4 pinowe wejście na płycie głównej. podłączyłem teraz na chwilę ten frontowy Dynamic GP-14 140 mm. W zakładce speeds się nie pojawił, ale można było go dodać przez "No calibration" chciałem zobaczyć sterowanie manualne, to zaczęło sterować wentylatorem CPU zamiast Fun4. 3 pinowy wentyl daję możliwość regulacji obrotów ? Jeśli kupie 4 pinowy, to jest jakaś przejściówka, żeby podłączyć, się pod kontroler Fractala? bo tam jest mniejsze gniazdo na max 3 pin (2).  
    • Jeżeli zaczną wchodzić strefy czystego transportu, to ludzie poruszający się starszymi autami sami będą chcieli udowodnić, że auto EURO 5 czy 6 też może syfić bardziej niż ich EURO 4 (czemu nie zaprzeczam, bo tak może być jak właśnie jest coś pokombinowane) więc sami mogą przypadkiem wymusić szybszą zmianę przepisów  
    • Odpowiednikiem dla RX 6600 jest RTX 2070 przynajmniej w 1080P  https://www.techpowerup.com/review/powercolor-radeon-rx-6600-fighter/31.html Ja sam siedzie na RX 6700 i daje radę swego czasu chodziły 750zł w wersji GPRO X080 od Sapphire
    • Silnik 8tys zł + rozrząd ORI + płyny + robocizna = 13tys zł  Tyle zapłacił znajomy za wymianę silnika w 5 letnim MK5. Robił mu miejscowy mechanik.  Skrzynia automat PS kompletny remont części+ robocizna ~14tys zł. DPF jest niezniszczalne w tym aucie. Wypala się nawet na biegu jałowym.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...