Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, eblvrm napisał:

No na pewno będzie sprawdzona, ale niekoniecznie kupiec dostanie najlepszą sztukę xD

Ubogie życie czy macanie sprzętu to takie hobby?? ? Stąd właśnie problem żeby nie trafić na taki zwrócik/zakup. Ten wątek zszedł jakieś 1000stron poniżej logiki a szczytem lansu jest odbieranie kart, lewa sprzedaż i zabawy  ? gimbaza się kłania a co najciekawsze kącik adoracji ? ps. Jakbym nastolatków o testowaniu komuś przyszłej żony słuchał ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-kom

Zamówienie karty z dostawa  na pojutrze. :E

 

Pierwsza wiadomość, Niedziela po 18

 

Zamówienie nr 7000XXXXXXXX

z wczoraj o 18:23

 

Druga wiadomość, Poniedziałek  6 rano

Dzień dobry,

co najmniej jeden produkt z Twojego zamówienia nie jest jeszcze gotowy do wysłania.
Planujemy wysłać Twoje zamówienie 07.12.2020.

 

Trzecia wiadomość, Poniedziałek godz 18

Dzień dobry,

przyjęliśmy Twoje zamówienie numer 70000XXXXXX. Poinformujemy Cię, kiedy będzie ono gotowe do wysłania.

 

Budują napięcie, przed środą. :lol2:

 

Edytowane przez Doamdor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, PACIK19 napisał:

Jak coś to już preloady są na gogu i steamie

3080 zamontowany - CHECK...Status OK.

CP 2077 sciagniety - CHECK... Status OK.

Nic tylko czekac na premiere. Chociaz ponoc recki ma przecietne CP....

 

Jesli CP okaze sie przecietny to ciekawe ile osob bedzie sie cielo z powodu zakupu komputera konkrtenie pod ta gre, a gra do ogrania od czasu do czasu tylko... nic co by leb urywalo i zrywalo czapki z glow... :o

Edytowane przez zachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu się burza rozpętała o to kto ile ma RTX"ów Spokojnie starczy dla wszystkich tylko w przyszłym roku ?

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zhao napisał:

Ale tu się burza rozpętała o to kto ile ma RTX"ów Spokojnie starczy dla wszystkich tylko w przyszłym roku ?

Oj tam zaraz burza.. Poprostu nazłaziło sie troche frustratów w przyciasnych rajtkach i jecza :):)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Inclouds napisał:

Są ludzie, którzy przychodzą na świat po to, żeby odkrywać nowe pierwiastki, dokonywać rewolucyjnych wynalazków, posyłać ludzi na księżyc, jeszcze inni działają w instytucjach charytatywnych, w instytucjach ratujących planetę przed zniszczeniem przez człowieka, a jeszcze inni po prostu działają na rzecz dobra ogółu, wykonując zwyczajną pracę. I na końcu jest jeszcze jedna podkategoria ludzi - kopacze. Ludzie, którzy marnotrawią energię na spekulację, która nie ma żadnej wartości(i nie mówię tu wcale o blockchainie, który jest genialny). Gratuluję, należysz do tego grona :) 

aha, czyli jak rozumiem jak kopie to nie mam innej pracy?

energia idzie na ogrzewanie domu - w tym sezonie nie właczylem pieca wiec smog mniejszy/powietrze czystsze - do tego prad z paneli bedzie nadwyzki nie strace ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale wrzucajcie tu oferty z kartami, jak coś znajdziecie, oraz informacje o swoim zamówieniu.

Bo do tego ten wątek został stworzony, na temat testów swoich kart, macie temat główny, a gry mają swoje własne tematy w innym dziale.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje 3 grosze do dyskusji - może komuś to pomoże.

Dzisiaj dowiedziałem się w X-KUR..., że moje zamówienie na MSI TRIO 3060ti z 02.12.2020 15:45 to pozycja pomiędzy 530 a 550 w kolejce.
Przed i po kupnie była informacja, że towar dostępny.

2 dni przed premierą MSI SUPRIM pytanie do sklepu kiedy będzie ta karta w ofercie. Odpowiedź:

Cytat

Dzień dobry,
nie mam jeszcze dokładnej informacji, kiedy wskazana przez Pana wersja SUPRIM pojawi się w naszej ofercie. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszej strony.
Pozdrawiam

Niedługo później czytam, że karta SUPRIM w x-kur wyprzedana. WTF?

No to podziękowałem xom i poszedłem do konkurencji (Komputronik, których omijałem nie raz za wyższe ceny) a tam ASUS TUF OC 3060ti za 2599 - dostępna, no to kupiony, dostawa 2 dni później, szczęśliwy koniec historii. 

Nie wiem czy x-kom jest świadomy tego jak bardzo zaszkodził sobie taką polityką i podejściem do klienta jak w przypadku sprzedaży kart z serii 3000. Od jakiegoś czasu, jeżeli mam tylko możliwość - kupuję w EURO RTV i omijam x-kom. Teraz udało się w komputroniku, nidawno laptop w Media Expert. Coś jest nie tak z tym x-komem. 

Ostania sprawa: 

UWAŻAJCIE NA OSZUSTÓW NA OLX!!! WYMIANA TYLKO Z RĘKI DO RĘKI I ZA TOWAR KTÓRY WYDZICIE I NAJLEPIEJ SPRAWDZILIŚCIE! OSZUŚCI WYSTAWIAJĄ OFERTY KART NP RTX 3080 ZA 3600zł, CHĘTNYCH NIE BRAKUJE. TYLKO WYMIANA Z RĘKI DO RĘKI! Sam dałem się orżnąć za GTXa 1080ti, który rzekomo był za 900zł, bo dałem się namówić na wysyłkę i przedpłatę. Przez telefon gadka szmatka wszystko ok, ładne gadanie, zwodzenie, a po wysłaniu kasy brak kontaktu, karta SIM w krzakach gdzieś leży. Nie bądźcie tak głupi jak ja. TYLKO Z RĘKI DO RĘKI - LOKALNIE. Sam zgłaszałem ostatnio na OLX podejrzane oferty i szybko zostają skasowane przez moderatorów. 

c

Edytowane przez KM5
  • Sad 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KM5 napisał:

 

UWAŻAJCIE NA OSZUSTÓW NA OLX!!! WYMIANA TYLKO Z RĘKI DO RĘKI I ZA TOWAR KTÓRY WYDZICIE I NAJLEPIEJ SPRAWDZILIŚCIE! OSZUŚCI WYSTAWIAJĄ OFERTY KART NP RTX 3080 ZA 3600zł, CHĘTNYCH NIE BRAKUJE. TYLKO WYMIANA Z RĘKI DO RĘKI! Sam dałem się orżnąć za GTXa 1080ti, który rzekomo był za 900zł, bo dałem się namówić na wysyłkę i przedpłatę. Przez telefon gadka szmatka wszystko ok, ładne gadanie, zwodzenie, a po wysłaniu kasy brak kontaktu, karta SIM w krzakach gdzieś leży. Nie bądźcie tak głupi jak ja. TYLKO Z RĘKI DO RĘKI - LOKALNIE. Sam zgłaszałem ostatnio na OLX podejrzane oferty i szybko zostają skasowane przez moderatorów. 

c

Wybitna z ciebie jednostka xDDDD jakim to trza byc typem.. najpierw sie zlapac na niska cene co juz zwiastuje szwindel a jescze pozniej dac komus salate w ciemno... MISZCZ.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KM5 napisał:

Ostania sprawa: 

UWAŻAJCIE NA OSZUSTÓW NA OLX!!! WYMIANA TYLKO Z RĘKI DO RĘKI I ZA TOWAR KTÓRY WYDZICIE I NAJLEPIEJ SPRAWDZILIŚCIE! OSZUŚCI WYSTAWIAJĄ OFERTY KART NP RTX 3080 ZA 3600zł, CHĘTNYCH NIE BRAKUJE. TYLKO WYMIANA Z RĘKI DO RĘKI! Sam dałem się orżnąć za GTXa 1080ti, który rzekomo był za 900zł, bo dałem się namówić na wysyłkę i przedpłatę. Przez telefon gadka szmatka wszystko ok, ładne gadanie, zwodzenie, a po wysłaniu kasy brak kontaktu, karta SIM w krzakach gdzieś leży. Nie bądźcie tak głupi jak ja. TYLKO Z RĘKI DO RĘKI - LOKALNIE. Sam zgłaszałem ostatnio na OLX podejrzane oferty i szybko zostają skasowane przez moderatorów. 

c

tkolega zrobił experyment i wystawił karte wlasnie w tej cenie - po paru godzinach 5 osob chciało kase wpłacac (nr konta podany był za krotki) wiec ludzie jeszcze z pretensjami pisali ze bledny numer :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, duniek napisał:

aha, czyli jak rozumiem jak kopie to nie mam innej pracy?

energia idzie na ogrzewanie domu - w tym sezonie nie właczylem pieca wiec smog mniejszy/powietrze czystsze - do tego prad z paneli bedzie nadwyzki nie strace ;)

 

Niektórym po prostu nie wytłumaczysz bo jak dupa nie boli to dziwnie się czują. Ja nie wiem ale chyba za dużo wolnego mają albo żadnych zainteresowań że wiecznie patrzą czy tam drugiemu nie za dobrze się wiedzie. A wtedy grymasy i żale że jakim prawem i dlaczego ? A sprawiedliwości jeszcze brak w tym handlu całym, jeszcze teraz jak trudne czasy i kryzys globalny ;) IMHO nie ma sensu zawracać sobie głowy takimi Januszami - myślicielami tylko trzeba dalej iść do przodu i realizować swoje własne cele ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

2.5% miesięcznie na kopaniu to jest zajebiscie jak amber gold ale czy ktoś mi powie jakie są czynniki ryzyka ? 1. Wypuszczą od cholery kart i ceny spadną zjadając zyski przy sprzedaży. 2. Cena Bitcoin spadnie? Czy dobrze myślę? Coś jeszcze? 

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, KM5 napisał:

UWAŻAJCIE NA OSZUSTÓW NA OLX!!! WYMIANA TYLKO Z RĘKI DO RĘKI I ZA TOWAR KTÓRY WYDZICIE I NAJLEPIEJ SPRAWDZILIŚCIE! OSZUŚCI WYSTAWIAJĄ OFERTY KART NP RTX 3080 ZA 3600zł, CHĘTNYCH NIE BRAKUJE. TYLKO WYMIANA Z RĘKI DO RĘKI! Sam dałem się orżnąć za GTXa 1080ti, który rzekomo był za 900zł, bo dałem się namówić na wysyłkę i przedpłatę. Przez telefon gadka szmatka wszystko ok, ładne gadanie, zwodzenie, a po wysłaniu kasy brak kontaktu, karta SIM w krzakach gdzieś leży. Nie bądźcie tak głupi jak ja. TYLKO Z RĘKI DO RĘKI - LOKALNIE. Sam zgłaszałem ostatnio na OLX podejrzane oferty i szybko zostają skasowane przez moderatorów. 

XDDDD JA MYŚLAŁEM ŻE ON ISTNIEJE NAPRAWDĘ, A TO TYLKO LEGENDA XDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie zdań z x-komem zmienili mi zamówienie na Asusa OC bo będzie szybciej. Miał być dzisiaj, pytałem kiedy mogę wpaść po niego (xD) bo oczywiście zero informacji. Odpisali mi popołudniu, że karta będzie jutro w salonie, bo dostawą się opóźniła. Ciekawe ile w tym prawdy, okaże się jutro xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, luki368 napisał:

Po wymianie zdań z x-komem zmienili mi zamówienie na Asusa OC bo będzie szybciej. Miał być dzisiaj, pytałem kiedy mogę wpaść po niego (xD) bo oczywiście zero informacji. Odpisali mi popołudniu, że karta będzie jutro w salonie, bo dostawą się opóźniła. Ciekawe ile w tym prawdy, okaże się jutro xd

A co miałeś wcześniej na zamówieniu?

Edytowane przez PACIK19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, robson241 napisał:

Wybitna z ciebie jednostka xDDDD jakim to trza byc typem.. najpierw sie zlapac na niska cene co juz zwiastuje szwindel a jescze pozniej dac komus salate w ciemno... MISZCZ.

Przekonałem się, że dobry złodziej wie dokładnie co robi i jest przygotowany na ofiarę. Rozmawialiśmy przez telefon 2 razy przed kupnem, gadka typu, że się nie zna, że syn sprzedaje, że się mu śpieszy itd. Nalegał na odbiór osobisty - wiedział już, że dzwonię z 2 końca polski. Allegro nie wchodziło w grę, bo nie ma konta, miał 2 dni na sprzedaż. I najlepsze, że TO JA go namówiłem na wysłanie karty z przedpłatą - prosił tylko grzecznie o potwierdzenie przelewu - zależało mu na czasie. Wszystkie lampki alarmowe paliły się u mnie jak latarnie - ale stwierdziłem, że ZARYZYKUJĘ, że gość gada sensownie, jest z nim kontakt itd itd. 

Paczkę wysłał. Specjalnie na zły adres - trafiła do wydziału przesyłek niedoręczalnych poczty polskiej. Twierdził, że wszystko jest ok, niedługo później kontakt się urwał. Karta sim pewnie w krzakach.  Po wielu bojach i dniach odzyskałem paczkę, okazało się, że w środku jest puszka Liptona i ubranko dziecięce. Sprytnie przygotowane, przemyślane, wzorowa gra na czas. 

To w skrócie opowiedziana historia. Świadomie zaryzykowałem i straciłem. Teraz już wiem - tylko z reki do ręli i lokalnie. TYLKO. Gość nie był amatorem takich ogłoszeń widziałem już kilkanaście na olx. Ostatnio nawet blisko mnie jedno - ASUS RTX 3080 OC za 3600zł, ogłoszenie szybko skasowane. Później ta sama oferta z tą samą treścią w innej miejscowości polski. 

 

Edytowane przez KM5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, PACIK19 napisał:

A co miałeś wcześniej na zamówieniu?

3060ti Ventus dual, zamówiony 15:29 w dniu premiery

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, luki368 napisał:

3060ti Ventus dual, zamówiony 15:29 w dniu premiery

I zaproponowali ci RTX 3060ti Dual ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, luki368 napisał:

3060ti Ventus dual, zamówiony 15:29 w dniu premiery

Może jestem naiwny ale raczej nie w cenie ventusa co nie ?

Normalny sklep to chociaż jakiś rabat by dał albo coś extra żeby wynagrodzić tę *hujnie

?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet boję się prosić o rabat, bo mnie jeszcze na koniec kolejki wrzuci xD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu wysiadam z pociągu, dziękuje pięknie za przyjemną podróż Miał być STRIX OC ale trudno, niech będzie i ten gruz. X-Kom. :)

a35ffabcd4c67940med.jpg

 

Edytowane przez Shamman
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Doamdor napisał:

I zaproponowali ci RTX 3060ti Dual ?

 

16 minut temu, madrala napisał:

Może jestem naiwny ale raczej nie w cenie ventusa co nie ?

Normalny sklep to chociaż jakiś rabat by dał albo coś extra żeby wynagrodzić tę *hujnie

?

Dokładnie ten: https://www.x-kom.pl/p/609943-karta-graficzna-nvidia-asus-geforce-rtx-3060-ti-dual-8gb-gddr6.html

Nie no, za dużo oczekujecie od nich ? oczywiście muszę dopłacić różnicę. Stwierdziłem, że tyle wolę dopłacić, mam nadzieję, że warto za tego Asusa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewierze

xkom wysłał mi 3060ti

problem taki ze w poludnie napisalem do nich maila zeby zmienili pobranie na odbior w salonie bo i tak bede w miescie i tak mi wygodniej

do tego zmienic paragon na fakture, na infolinii 31 w kolejce :E

 

Edytowane przez duniek
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...