Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka cena za 3070 jest w miarę akceptowalna obecnie? Mówię o modelach pokroju gigabyte gaming oc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pitt_34 napisał:

Nasz Xkom zaczyna się sypać od tych problemów globalnych, wczoraj dzwoniłem do nich i byłem 2 w kolejce, po 2/3 min udało mi się porozmawiać z konsultantem, także te ich bajki o przeciążeniu łączy itp. to bzdura.

Albo maja coraz mniej pracowników po ostatnich zwolnieniach i odejściach na własną prośbę albo dzieje się tam jeszcze gorzej niż myślimy.

A w salonach kolejki po produkty, więc myślę że się nie kończą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jjjablosss napisał:

Jaka cena za 3070 jest w miarę akceptowalna obecnie? Mówię o modelach pokroju gigabyte gaming oc.

Ale przez kogo ?

"Stara zasada mówi, że towar jest wart tyle ile ktoś zechce zapłacić."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ketiw555 napisał:

A w salonach kolejki po produkty, więc myślę że się nie kończą :E

Kolejki kolejkami, ale tutaj myślę chodzi o coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem 3060 ti z firmy Tryton. Pięknie zapakowali w ogromny karton, w którym były inne kartony i worki z powietrzem.

Zamawiałem tez gogle HP Reverb G2 i byłem pewien, że to gogle, a to jednak karta w takim pudle;) Solidne pakowanie.

Karta niby 3060 ti, ale potwór wielki. Ogromna. Większa od mojej 2080 RTX od MSI co miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czemu tak sie tu wszyscy uparliście na X-koma skoro tak na nich narzekacie? Co z morele?

Ja złożyłem zamówienia w obu tych sklepach 17 listopada na 3070 X trio i tak:

- X-kom mi tydzien temu odpisał na maila, że "Pragnę powiadomić, że nie mamy możliwości uzyskania informacji na temat kolejki zamówień na kartę graficzną. Zajmuje się tym nasz system sprzedażowy, na który bezpośrednio nie mamy wpływu."

- natomiast morele na czacie tydzień temu poinformowało, że jestem 51, a dzisiaj że 18 więc idą chyba zgodnie z dostawami

Edytowane przez s100dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chciałby odebrać już teraz z media expert w Warszawie GIGABYTE GeForce RTX 3060 Ti Eagle 8GB za cene 2199zł, jak nie to wróci do nich na magazyn 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten komunikat Proshopa też jest ciekawy i trochę pokazuje obecną sytuację z dostawami:

Cytat

In terms of deliveries, we're experiencing better availablity on specific series, these are RTX 3060 Ti, 3070 and 3090. We're seeing bigger shipments incoming, and have from time to time cards available in stock and ready to ship. However the RTX 3080 remains a challenge, and you should expect additional waiting time on your orders.

https://www.proshop.pl/RTX-30series-overview

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, s100dnia napisał:

Powiedzcie mi czemu tak sie tu wszyscy uczepiliście X-koma skoro tak na nich narzekacie? Co z morele?

Ja złożyłem zamówienia w obu tych sklepach 17 listopada na 3070 X trio i tak:

- X-kom mi tydzien temu odpisał na maila, że "Pragnę powiadomić, że nie mamy możliwości uzyskania informacji na temat kolejki zamówień na kartę graficzną. Zajmuje się tym nasz system sprzedażowy, na który bezpośrednio nie mamy wpływu."

- natomiast morele na czacie tydzień temu poinformowało, że jestem 51, a dzisiaj że 18 więc idą chyba zgodnie z dostawami

Złożyłem 12 sierpnia w xkomie zamówienie na akcesorium do obudowy które niby było dostępne. Później przyszedł mail że trzeba czekać bo dostawa za tydzień, następnie konsultant zadzwonił że dostaw się opóźni. I tak do 30 września kiedy anulowałem zamówienie, 

Xkom stał się bardzo kiepskim sklepem. Nawet jeśli na stronie przy towarze pisze że dostępny to ostatecznie nic to nie znaczy. 

Edytowane przez mark2468

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, mark2468 napisał:

Pewnie dzisiaj znowu "sprzedali" więcej 3060 ti trio niż ma przyjść. Teraz tylko czekać na anulowanie/zmianę terminu wysyłki.? 

Bardzo długo się ta oferta otrzymywała, więc pewnie tak będzie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ambasador  aaa, dopiero o 11:17, więc masz sporą przewagę, ale może się uda, ponoć dużo sztuk było. Zadzwonię i zapytam potem bo infolinia bardzo przyjemna i otwarta na pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, s100dnia napisał:

Powiedzcie mi czemu tak sie tu wszyscy uczepiliście X-koma skoro tak na nich narzekacie? Co z morele?

Ma być krytyka? Proszę bardzo : Morele od 5 dni nie potwierdziło mi jeszcze zamówienia na RTX 3060Ti Gigabyte OC, dlatego  nie wiem na ile skutecznie, ale kupiłem w Komputroniku ten model za cenę niższą, niż M mają dzisiaj ( podnieśli ją do 2329 PLN ). Teoretycznie za 2 dni robocze ma być przesłana do salonu sprzedażowego w moim mieście

Niefajnie, że zamówienie złożone a oni ani me ani be ani kukuryku. Dobrze, że wybrałem płatność za pobraniem a nie przedpłatę ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam x-kom szanuję!

dzownił do mnie dopiero co konsultant i się pyta co z tą kartą, no to mówię czy nie ma możliwości żeby odebrać ją tak jak było to pierwotnie zaplanowane - czyli w salonie za pobraniem... Po chwili namysłu i rozmowy z kimś tam stwierdziłł, że jest to towar na tyle deficytowy że nie ryzykowałby wysyłania go do salonu i zaleca wysłanie kuriera prosto do domu xD po jakichś dziwnych akcjach już chyba nawet nie ufają "swoim" albo nie wiem o co chodzi :P

  • Haha 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 3060 ti gaming pro oc do odbioru w media expert.  Czekać na 3060 ti trio z proshopu?

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurierzy będą mieli łydy jak atleci od tego noszenia RTXów w tą i z powrotem ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem maila od morele.net, że zamówienie zostało zatwierdzone (MSI 3060 TI x-Trio) i na morele mam Status zamówienia: Skompletowane do wysłania (kurierem), czy to jest możliwe jeśli zamówiłem 5 grudnia i czy to oznacza, że wyślą czy jakiś wałek?

Edytowane przez kinket123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kinket123 napisał:

Ja dzisiaj dostałem maila od morele.net, że zamówienie zostało zatwierdzone i na morele mam Status zamówienia: Skompletowane do wysłania (kurierem), czy to jest możliwe jeśli zamówiłem 5 grudnia i czy to oznacza, że wyślą czy jakiś wałek?

Jak jest skompletowane to znaczy, że do wysyłki pójdzie raczej na 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, landskyp3 napisał:

Morele zatwierdziło mi zamówienie na eagle oc 3070 z 22 listopada, a 2 dni temu pytałem się co z zamówieniem i nie wiedzieli kiedy dostaną te karty. Planowane dostarczenie na 11 grudnia. No nic, jak rzeczywiście wyślą to pewnie anuluję tego xtrio 3060.

Ja od 11 listopada czekam na Eagla 3070 i niestety twierdzą, że nic nie wiedzą. Ale takie posty dają nadzieję, że któregoś dnia się obudze i na mailu zobaczę wiadomość, że już jest i czeka na mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...