Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, koniu22 napisał:

Dlatego wczoraj jak zamówiłem kartę w Proshopie to nie przelałem im kasy od razu tylko czekałem na aktualizację info o dostawach. Jak dzisiaj zaktualizowali  i okazało się ze jedzie więcej kart niż mieli zamówień to ze spokojem mogę zapłacić

Nie udała mi się płatność i poprosiłem o linka do kolejnej. Nie wiem czy jest sens im to opłacać, jeśli faktycznie mi tej 3060 ti X trio nie wyślą przed świętami. Zakup z 12:26. Możliwe, że sobie niepotrzebnie kasę zamrożę. 

Ogólnie mam wrażenie, że wrzuciłem ostatnią dostępną kartę do koszyka bo chwilę po tym już nie mogłem jej znaleźć w sklepie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distill ustawiony na 20 sekund dopiero zareagował na mastera 3080 jak już był wykupiony. hehe Ogólnie odświeżyłem dla jajec więc zaraz wam dałem info jak była możliwość dodania do koszyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, hopes napisał:

distill ustawiony na 20 sekund dopiero zareagował na mastera 3080 jak już był wykupiony. hehe Ogólnie odświeżyłem dla jajec więc zaraz wam dałem info jak była możliwość dodania do koszyka.

distill ustawiony na 10 sekund w ogole nie zareagowal xDDD, najlepsze ze odsiwezylem doslownie chyba sekubnde po tym jak dales posta i poszedlem na strone i udalo mi sie dodac do koszyka zeby wyrzucilo mi ze koszyk pusty przy probie zaplaty

Edytowane przez anatolek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hopes napisał:

distill ustawiony na 20 sekund dopiero zareagował na mastera 3080 jak już był wykupiony. hehe Ogólnie odświeżyłem dla jajec więc zaraz wam dałem info jak była możliwość dodania do koszyka.

Mi distill nie dał powiadomienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Wam o tym pisałem, że czasem czas odpowiedzi serwera jest dłuższy niż czas odświeżenia i wrzucacie się w pętle bez faktycznego odświeżenia na - w najgorszym przypadku kilka minut. :) 20-30s to dobry czas, pech że ktoś był szybszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Smoli8 napisał:

O której godzinie ją zamówiłeś? Mi zamówienie z 12:48 utknęło jako "Nowe" i do zrealizowania dopiero przy kolejnej dostawie mimo że potem pod wieczór karta w sklepie znowu była dostępna ?

Około 12 z minutami. Potwierdzili zamówienie bardzo szybko jak na obecne standardy

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób o tym nie wiedziało więc pewnie mało sztuk było. A dlatego że trzeba było przewinąć stronę, ponieważ nie przestawiło na początek strony. Trochę dziwne albo jakiś błąd strony. Chyba że ktoś miał otwartą stronę z tym konkretnym modelem.

Edytowane przez hopes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie z x komu że jestem jednym ze szczesliwcow i jutro będę miał w salonie do odbioru 3080 suprime. Szok. Szkoda że jedzie do mnie vision z moreli :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna przyczynę czemu x-kom nie oferuje już rtx 3080?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lukas999 napisał:

Dzwonili do mnie z x komu że jestem jednym ze szczesliwcow i jutro będę miał w salonie do odbioru 3080 suprime. Szok. Szkoda że jedzie do mnie vision z moreli :)

Poswiecisz Suprim dla Visiona? Nie uwierze poki bym tych dwoch kart obok siebie nie zobaczyl. :D

BTW z kiedy, ktorej godziny i jaki nr zamowienia miales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, hopes napisał:

Ktoś zna przyczynę czemu x-kom nie oferuje już rtx 3080?

Chcą zrealizować w końcu te zamówienia, które nabrali i które cierpliwi kupujący trzymają od 17 września :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, aetern napisał:

Chcą zrealizować w końcu te zamówienia, które nabrali i które cierpliwi kupujący trzymają od 17 września :D

Co to ma wspólnego z istniejącą kolejką :D Chyba że zmienili politykę i będą robić jak inne sklepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hopes napisał:

Co to ma wspólnego z istniejącą kolejką :D Chyba że zmienili politykę i będą robić jak inne sklepy.

No właśnie zakładam, że zmienili, co widać chociażby po tym jak szybko po włączeniu możliwości zamawiania 3060 ti wyłączyli tę możliwość. Zebrali tyle, ile założyli że są w stanie zrealizować w określonym okresie czasu i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, BladyPL napisał:

Wczoraj zamówiona w Komputroniku a dzisiaj dostarczona do punktu. Karta i jej nowy dom na jakiś czas ;)  

7GCfmfn.jpg

Jutro montaż i ustawianie UV oraz krzywej wentyli

Na razie się wypisuję z kolejek i czekam na "normalną" dostępność 3070 Eagle ( jedyny model, który wejdzie i będzie miał 1cm miejsca do oddychania )

 

Hmm...

Możesz mieć problem z pracą 3060Ti w takich warunkach, o 3070 nie wspominając.

Jak w ogóle działał Ci ten Sapphire przy takim prześwicie?

Są jakieś otwory w tej osłonie zasilacza czy możliwość jej zdemontowania?

Tak to wygląda u mnie (Fractal Nano S, zasilacz w formacie SFX-L):

d8ab4b37953e.jpg

Na stock przy zamkniętej obudowie i po wygrzaniu (kilka pętli w Unigine Heaven) mój Gigabyte RTX3060Ti Gaming OC wbija 72C/2460rpm.

Po UV na 0.9V jest 65C przy ~2100rpm.

Po otwarciu obudowy temperatury w obu przypadkach spadają o 5-6C (i co za tym idzie obroty również).

Z tym że u mnie jakiś dostęp do powietrza karta jednak ma.

Edytowane przez Paw79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Lukas999 napisał:

Dzwonili do mnie z x komu że jestem jednym ze szczesliwcow i jutro będę miał w salonie do odbioru 3080 suprime. Szok. Szkoda że jedzie do mnie vision z moreli :)

Ten z piątku z xkuma ? Pozazdrościć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paw79 napisał:

Na stock przy zamkniętej obudowie i po wygrzaniu (kilka pętli w Unigine Heaven) mój Gigabyte RTX3060Ti Gaming OC wbija 72C/2460rpm.

Po UV na 0.9V jest 65C przy ~2100rpm.

Po otwarciu obudowy temperatury w obu przypadkach spadają o 5-6C.

Z tym że u mnie jakiś dostęp do powietrza karta jednak ma.

Ile masz wentyli?  Kiepsko widać na zdjęciu. Chyba tylko dwa więc niewiele, ale jeśli obudowa nie pozwala na więcej to się nie dziw że po otwarciu spadają temperatury. To taki mały piekarnik. UV na pewno zalecany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Spl97 napisał:

Zachciało mu się 500+.

 

7 godzin temu, dari555 napisał:

wczoraj przyjechał do mnie RTX3080 Ventus  zamówiony 4 minuty po premierze w X-kom, karta jak za cenę 3279 zł jest bardzo ok, ASUS TUF już sprzedany. 

Jak odczucie po przesiadce
Duża jest różnica pomiędzy tymi kartami przy stock ustawieniu i po UV ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty doszly, mamy brzydala cukierkowego Palita 3080 z ME zamowienie zeszly czwartek, przyszla wczoraj, kuriery zawalily. Oraz mamy 6800 XT Phantom z X-Kom (wysylka byla w Piatek ale tutaj tez zawalil kurier i dopiero dzisiaj doszla. Ciekawostka 6800 tx jest MASYWNA, 3 sloty + jakies 3 cm dluzsza do 3080. 

 

 

Nie moge dodac zdjecia pojawia mi sie jakis komunikat ze tylko 100kb ? gdzie ja tak skompresuje jpg.

Link do zdjecia :)

http://prntscr.com/vz611o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Spl97 napisał:

Z olx widzę że schodzą rtx 3060 ti ludzie skupują, ale 2800 zł to już za dużo +500 zł hehe

2 minuty temu, PapaYaroo napisał:

Nie moge dodac zdjecia pojawia mi sie jakis komunikat ze tylko 100kb ? gdzie ja tak skompresuje jpg.

Skorzystaj z fotosik albo czegoś podobnego i wstaw na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, PapaYaroo napisał:

6800 XT Phantom z X-Kom

Nawet ladny ten AsRock...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, hopes napisał:

Ile masz wentyli?  Kiepsko widać na zdjęciu. Chyba tylko dwa więc niewiele, ale jeśli obudowa nie pozwala na więcej to się nie dziw że po otwarciu spadają temperatury. To taki mały piekarnik. UV na pewno zalecany.

1x140mm z przodu, 1x120mm z tyłu.

Mam możliwość dołożenia z przodu kolejnego 1x140mm.

Jak mi się uda zsynchronizować wentylatory na obudowie z temperaturą GPU to powinno być lepiej. :)

W ostateczności mogę zdjąć osłonę z góry odsłaniając niemal cały top.

Ale wówczas nie mam gdzie postawić kwiatka. :D

a972fb119d77.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, hopes napisał:

Co to ma wspólnego z istniejącą kolejką :D Chyba że zmienili politykę i będą robić jak inne sklepy.

Bo tacy klienci w kolejce którzy będą czekać 3 miesiące będą po pierwsze: mega wkurzeni że np. wpłacili pieniądze a karty nie ma, po drugie często będą odwoływać zamówienie, a to dla sklepu tylko strata czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...