Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Lukas999 napisał:

Chciałem się pochwalić że odebrałem suprima..

Wszystko fajnie tylko nie mam jak jej zamontować. Brawo ja ...

https://ibb.co/qL6g4J2

Kurde co Wy tam gotujecie w tych piekarnikach. Nie rozumiem zakupu mikro skrzynek skoro i tak graci miejsce;) Przynajmniej masz pretekst do zakupu jakiejs fajnej budy;)

 

Ps. Jacy wszyscy zyczliwi. Juz chca ulzyc Ci w cierpieniu i brac karte?

Edytowane przez Rafael.PL
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamówione MSI 3060 ti X trio, ale widzę, że jest Inno3D RTX 3070 iCHILL X3 w Proshopie (niby dostawa na ich magazyn 16.12,2020) Zależy mi na cichej karcie. Jak myślicie, warto dołożyć i czy ta grafa będzie faktycznie dość cicha? Może ktoś ma?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się popieści to się zmieści ;) 

Wyjmij zasilacz, tunel zasilacza, zdejmij chłodzenie GPU i upychaj bez wentyli na froncie. Później poskładaj ponownie do kupy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, mr_rzeznik napisał:

Mam pytanie do posiadaczy MSI RTX 3080 Suprim X. Czy cewki piszczą? Jeśli tak to jak głośno i przy ilu fpsach?

Moj jest praktycznie bezglosny. W menu Wiedzmina 3 cewki sa tak ciche, ze musze przykladac glowe do karty, zeby ja slyszec.

Tylko ze u mnie w menu Wieska wyswietla tylko 250fps ;)

W normalnej pracy w windowsie / przegladaniu internetu  / graniu  - karta jest nieslyszalna jesli chodzi o cewki.

Wzor i lux torpeda :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W NR200p nawet wchodzi Suprim ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, kod do Geforce NOW otrzymaliście od sklepu w którym kupowaliście kartę, czy jakaś rejestracja na stronie Nvidii? OleOle twierdzi, że powinienem się zarejestrować bezpośrednio u Nvidii (??)

Edytowane przez damiancd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualna sytuacja - EVGA i notyfikacje na Europę (brakuje niektórych modeli do listy)

Cytat

Name                             SKU                Latest Emailed Date
3090 FTW3 Ultra             3987               9/24/2020 9:33:47 AM PT
3080 XC3 Ultra               3885               9/17/2020 7:18:46 AM PT
3080 FTW3 Ultra             3897               9/17/2020 7:14:00 AM PT
3070 XC3 Black               3751               10/29/2020 6:13:00 AM PT
3070 XC3 Ultra                3755               10/29/2020 6:13:00 AM PT
3070 FTW3 Ultra              3767               10/29/2020 6:12:00 AM PT
3060 Ti XC Gaming          3663               12/5/2020 11:39:37 PM PT

 

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty nie sprzedam, sorry :) 1080 sam mam w tej chwili. Ewidentnie potrzebuje nowej , fajnej obudowy. Jeszcze na to wszystko nie jestem pewny mojego zasilacza 650W. Najważniejsze że jest karta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Spl97 napisał:

Aktualna sytuacja - EVGA i notyfikacje na Europę (brakuje niektórych modeli do listy)

 

Dostalem dzis email, juz mialem was alarmowac, ze wysylaja.. a to byl na Hydro AIO Kit do FTW3 z USA. Nawet nie mam jak tego kupic, a w EU poki co tego nie ma. :(

Edytowane przez wincyjognia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wincyjognia napisał:

a to byl na Hydro AIO Kit do FTW3 z USA.

Widziałem na ich forum,że dzisiaj zaczęli z tym kitem w USA wysyłać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Spl97 napisał:

Widziałem na ich forum,że dzisiaj zaczęli z tym kitem w USA wysyłać

dasz rade podlinkowac jakąś perełke z szybką dostawą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nich nie da rady - zapisujesz się w kolejkę,gdy nadejdzie twoja kolej,dostaniesz maila z zaproszeniem do zamówienia w ciągu 8 godzin od otrzymania maila.
Tyle ci powiem.Jeśli chodziło o ich karty,to widziałem placeholdery na alternate.de - ale i tak nie dostępne

Trochę offtop,ale potrzebuję odpowiedzi - ile dni potrzeba,żeby pieniądze trafiły z konta bankowego do swojego portfela na paypal?

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry z góry za pytanie, ale obecnie mam 500W zasilacz be quiet pure power. Potwierdzono na poniedziałek mi kartę 3060 ti oc pro gigabite i teraz pytanie bo to 500W chyba nie starczy na to żeby uciągnąć ta kartę? Wiem że były pytania odnośnie zasilaczy już wcześniej, ale ciężko jest mi to wyłapać przy takiej ilości wiadomości. 

Moglibyście coś solidnego i sprawdzonego polecić ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Spl97 napisał:

U nich nie da rady - zapisujesz się w kolejkę,gdy nadejdzie twoja kolej,dostaniesz maila z zaproszeniem do zamówienia w ciągu 8 godzin od otrzymania maila.
Tyle ci powiem.Jeśli chodziło o ich karty,to widziałem placeholdery na alternate.de - ale i tak nie dostępne

Trochę offtop,ale potrzebuję odpowiedzi - ile dni potrzeba,żeby pieniądze trafiły z konta bankowego na paypal?

Jak wpłacasz przez tego ich pośrednika to parę minut.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ambasador napisał:

Jak wpłacasz przez tego ich pośrednika to parę minut.

A coś tam się płaci za błyskawiczne przelanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
27 minut temu, damiancd napisał:

Powiedzcie mi, kod do Geforce NOW otrzymaliście od sklepu w którym kupowaliście kartę, czy jakaś rejestracja na stronie Nvidii? OleOle twierdzi, że powinienem się zarejestrować bezpośrednio u Nvidii (??)

Kod dostajesz OD SKLEPU i następnie rejestrujesz go na stronie NVidii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Spl97 napisał:

A coś tam się płaci za błyskawiczne przelanie?

Błyskawiczne doładowanie jest zawsze za darmo odbywa się przez nasz dotplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AvengerGT napisał:

Mam zamówione MSI 3060 ti X trio, ale widzę, że jest Inno3D RTX 3070 iCHILL X3 w Proshopie (niby dostawa na ich magazyn 16.12,2020) Zależy mi na cichej karcie. Jak myślicie, warto dołożyć i czy ta grafa będzie faktycznie dość cicha? Może ktoś ma?

 

U mnie to samo. Szkoda, że nie zdążyłem, bo bym kupił tego Inno3D RTX 3070 iCHILL X3 w Proshopie i anulował 3060TI. Lepiej te 300 zł dopłacić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, naxster napisał:

Mój vision z moreli z 08.12 już dotarł! :D Na razie dopiero ściągam coś do wy testowania ile ma realnej mocy

 

Mam nadzieje, że wszystko będzie ok i będę mógł pożegnać siez odświeżaniem tego tematu XD
A wszystkim super mocno polecam Distill

https://cdn.discordapp.com/attachments/619938401977630740/786685323894718504/IMG_20201210_202854.jpg

Podepnij Pan tę kartę osobnymi kablami z zasilacza.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zainteresuje: odbierałem dziś z komputronika zamówienie na całą resztę komputera i ponieważ to był zakup na raty, to było trochę czasu żeby sobie z miłym panem sprzedawcą pogawędzić. Powiedziałem, że kartę już mam zamówioną i jest w pakowaniu (wczorajszy 3080 suprim) i dowiedziałem się, że jak 3080, to nawet nie mógłby mi pomóc, ale jakbym chciał od ręki 3060Ti albo 3070, to oni w sklepie aktualnie takie mają specjalnie odłożone dla klientów stacjonarnych. Więc jeśli nie przerażają Was komputronikowe sklepy, to próbujcie. Ten konkretny salon był w Warszawie na Młocinach. Niestety nie zapytałem jakie konkretnie modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Spl97 napisał:

Aktualna sytuacja - EVGA i notyfikacje na Europę (brakuje niektórych modeli do listy)

 

To są notyfikacje zrealizowane jako ostatnie z tych godzin czy cóż to jest? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Muszę wam powiedzieć że ten 3060 ti Gigabyte OC pro z silent bios bez nawet UV jest zajebisty. Jak ktoś się zastanawia między gaming oc a pro to polecam pro. Trochę więcej miedzi jednak robi robotę

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po znalezieniu tutaj info o tym ze x-kom wreszcie udostepnia informacje o kolejce postanowilem przydzwonić do nich.


3080 TUF (bez OC) z 17 września 15:53 i 190 miejsce w kolejce. Czas sie uzbroic w resztki cierpliwosci

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W związku z niezgodnością z regulaminem działu Sprzedam, wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika.
    • Owszem ,ale wszystko do czasu   ,podróżować możesz bez dokumentu ,ale w pewnym momencie sytuacji  owy dokument będziesz musiał pokazać  . Jak obecne działania  nie przyniosą  efektu  ,a na razie  chodzi o to aby tych co przebywają za granicą zarejestrować w komisjach wojskowych  to pewnie będzie dokręcanie śruby .Myslę ze wyłapywanie i odsyłanie   na UA  to kwestia  kilku miesięcy
    • Cześć, mam na sprzedaż nowy laptop Dell G15 5530. Laptop dostałem w prezencie od rodziny, niestety nie jest mi potrzebny bo kupiłem niedawno komputer stacjonarny. Dokument zakupu z marca tego roku. Laptop wyciągnięty z pudełka w celu zrobienia zdjęć. Laptop uruchomiony raz w celu sprawdzenia czy działa. Dokładna specyfikacja sprzętu poniżej: Procesor - Intel® Core™ i7-13650HX (14 rdzeni, 20 wątków, 3.60-4.90 GHz, 24 MB cache) Pamięć - RAM 16 GB (DDR5, 4800 MHz) Dysk - SSD M.2 PCIe 1TB Rozdzielczość ekranu 1920 x 1080 (Full HD) Częstotliwość odświeżania ekranu 340 Hz Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4060 System operacyjny Microsoft Windows 11 Home Zasilacz 330 W Zdjęcia mogę podesłać na priv. Cena 6500zł + ewentualne koszta wysyłki. Odbiór osobisty na terenie Olsztyna. Pozdrawiam.
    • Ale bez problemu sobie podróżujesz po UE. No i jakoś te miliony nielegalnych imigrantów też sobie są i podróżują po całej UE. Nikt ich specjalnie nie sprawdza i nie zatrzymuje. Na pewno są lub będą fundacje które w tym pomogą.
    • Witam. Komputer z obudową BQ 500DX w której siedzi na stock ustawieniach Ryzen 5700X na którym zamontowane jest chłodzenie Noctua UH-14S z 2 wentylatorami w push-pull Arctic P12 PWM PST. Temperatury są bardzo spoko jednak przy każdym grzebaniu w budzie, czyszczeniu czy też wymianie pasty raz na 6-12msc to już mnie krew zalewa od tych zapinek i demontażu tejże wieży. Buda dość mała więc AIO na górę to można zapomnieć o ALF'ie, a z przodu by nie pasowało estetycznie... Zresztą to komp żony więc "trochę" to utrudnia (wizualnie musi się podobać, a AIO jej się nie podoba...). 1. W oko wpadł mi ostatnio Arctic 36 ARGB - montaż wentylatorów wydaje się znacznie bardziej komfortowy niż te zapinki, wieża niższa, wydajność na papierze wydaje się OK. Jedyne czego się obawiam to 4 heatpipow i czy ram Corsair Vengeance  LPX wejdzie/zmieści się pod spód (obecnie 2 używane kanały pamięci są pod Noctua/jej wentylatorem). Co sądzicie o tym? 2. Coś innego sensownego jeszcze znajdę gdy stawiamy na komfort montażu/demontażu/czyszczenia, cisza, chłód i wincyj światełek jak na choince...?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...