Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, koniu22 napisał:

Ile Proshopowi zajęło pakowanie i wysyłka i ile będzie szła paczka?

Dzisiaj trafił na magazyn mój ASUS 3070 TUF OC i na razie mam status "W trakcie pakowania"

Jak towar jest dostępny to bardzo szybko pakują, chociaż teraz przed świętami mogą być zawaleni. Dostawa w ciągu 4-5 dni roboczych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Valkiria napisał:

Dzięki, zrobiłem zamówienie, ale zakupem tego jeszcze nie nazwę bo wydaje się zbyt piękne by było prawdziwe (3070 z porządnym chłodzeniem we w miarę znośnej cenie i z dostawą na czwartek). 

Jakby co dostałem maila z informacją, że otrzymali moje zamówienie, a przed chwilą kolejnego: "Zarezerwowaliśmy dla Ciebie produkty z zamówienia nr....Damy Ci znać mailowo, gdy rozpoczniemy realizować zamówienie."

Miałem kupić 3060 ti do 2500 tysia, ale jakby się udało z tym Tufem przed świętami to chyba odżałuję...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Smoku123 napisał:

Na razie nie. Jest tylko informacja w "Moje zamówienia"

Też zamówiłem i dostałem od razu maila: "Sferis.pl: Otrzymaliśmy Twoje zamówienie XXX."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Smoku123 napisał:

Dzięki wielkie. Właśnie zamówiłem :-)

Już wykupili :-( Tylko czy aby Sferis nie "sprzedał" więcej kart niż mieli na stanie ?

Edytowane przez Smoku123
Aktualizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AvengerGT napisał:

Dzięki, zrobiłem zamówienie, ale zakupem tego jeszcze nie nazwę bo wydaje się zbyt piękne by było prawdziwe (3070 z porządnym chłodzeniem we w miarę znośnej cenie i z dostawą na czwartek). 

Jakby co dostałem maila z informacją, że otrzymali moje zamówienie, a przed chwilą kolejnego: "Zarezerwowaliśmy dla Ciebie produkty z zamówienia nr....Damy Ci znać mailowo, gdy rozpoczniemy realizować zamówienie."

Miałem kupić 3060 ti do 2500 tysia, ale jakby się udało z tym Tufem przed świętami to chyba odżałuję...

Też właśnie miałem kupić dla kumpla, ale w momencie wypełniania jego danych i chęci przejścia dalej pokazał mi się błąd, że mam pusty koszyk, nie zdążyłem ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DemeDiX napisał:

Też zamówiłem i dostałem od razu maila: "Sferis.pl: Otrzymaliśmy Twoje zamówienie XXX."

martwi nieco ten komunikat "zarezerwowano". Kojarzy się bardziej z tym, że wyślą gdy przyjdzie dostawa, no chyba, że to taki sferisowy żargon. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, blazejowski145 napisał:

Zamówiłem 20.11 3080 aorus w xkom. Dostałem e-mail że jestem 125 w kolejce. Ile mniej więcej muszę czekać?

16 październik 30 w kolejce i jak zamawiałem to mieli coś 120-150 zamówień. Trzeba liczyć półtora miesiąca co najmniej więc będzie w lutym według mnie. Wiele zależy od dostaw. Mogą dostać 50 sztuk w jednej dostawie po tygodniu, a później drugie tyle przez 2 miesiące i nic z tym nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, jeśli złożyliście zamówienia i produkt został dla Was zarezerwowany, to kupicie te karty. Z reguły sprzedają tylko to, co mają na stanie, a jak się kończy, to nie ma możliwości składania zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ile był ten tufik w sferisie?
Szkoda zę wyszły ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Tomcat napisał:

Po ile był ten tufik w sferisie?
Szkoda zę wyszły ;-)

3070 za 2950 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Valkiria napisał:

Z tego co mi wiadomo, jeśli złożyliście zamówienia i produkt został dla Was zarezerwowany, to kupicie te karty. Z reguły sprzedają tylko to, co mają na stanie, a jak się kończy, to nie ma możliwości składania zamówienia.

x-kom też pisze w mailu że zarezerwowaliśmy dla Ciebie kartę w przyszłej dostawie :D Ogólnie nie wiem czy sferis jako sklep jest godny uwagi. Wielu użytkowników narzekało na sklep za czasu pascala. U nich sam kupowałem parę razy ale to zazwyczaj oprogramowanie jakieś typu BOX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Valkiria napisał:

Z tego co mi wiadomo, jeśli złożyliście zamówienia i produkt został dla Was zarezerwowany, to kupicie te karty. Z reguły sprzedają tylko to, co mają na stanie, a jak się kończy, to nie ma możliwości składania zamówienia.

Nie. Ja zamowilem 3090 w salonie (calego blaszaka z 5950x), gdzie sprzedawca mnie zapewnial, ze jest wszystko i zaraz bedzie, tylko moze SSD nie byc. SSD nie dostali w terminie, ale nie zadzwonili (sam zadzwonilem i zmienilem na inny). Po kolejnych paru dniach zadzwonili, ze CPU teraz nie ma... podejrzewam, ze dalej by byla zabawa w kotka i myszke do lutego... wiec zamowienie anulowalem. Mam nadzieje, ze chociaz zaliczke oddadza.

(ofc negatywna opinia z ich strony "znikla")

 

edit: powyzsze o xkom. jesli zle sie wtracilem, to sorry.

Edytowane przez bbn777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bbn777 napisał:

Nie. Ja zamowilem 3090 w salonie (calego blaszaka z 5950x), gdzie sprzedawca mnie zapewnial, ze jest wszystko i zaraz bedzie, tylko moze SSD nie byc. SSD nie dostali w terminie, ale nie zadzwonili (sam zadzwonilem i zmienilem na inny). Po kolejnych paru dniach zadzwonili, ze CPU teraz nie ma... podejrzewam, ze dalej by byla zabawa w kotka i myszke do lutego... wiec zamowienie anulowalem. Mam nadzieje, ze chociaz zaliczke oddadza.

(ofc negatywna opinia z ich strony "znikla")

Ty nie opisywałeś już tej historii, z tym że to było w x-kom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bbn777 napisał:

Nie. Ja zamowilem 3090 w salonie (calego blaszaka z 5950x), gdzie sprzedawca mnie zapewnial, ze jest wszystko i zaraz bedzie, tylko moze SSD nie byc. SSD nie dostali w terminie, ale nie zadzwonili (sam zadzwonilem i zmienilem na inny). Po kolejnych paru dniach zadzwonili, ze CPU teraz nie ma... podejrzewam, ze dalej by byla zabawa w kotka i myszke do lutego... wiec zamowienie anulowalem. Mam nadzieje, ze chociaz zaliczke oddadza.

(ofc negatywna opinia z ich strony "znikla")

W opisie było, że dostawa 17.12. Jak będą kręcić, to też anuluję. Zobaczymy jutro jak sytuacja będzie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Valkiria napisał:

Ty nie opisywałeś już tej historii, z tym że to było w x-kom?

Tak, o x-komie pisze powyzej. Jak tam bylo nie o x-kom, to sorry za zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał to za pare dni będę miał do odsprzedania kod na COD'a dodawany do RTX 3080/3090

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, sprawa dotyczy dzisiejszych zamówień Asus TUF RTX 3070 OC za 2950 pln w sklepie Sferis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W x-kom termin dostawy jest bardziej informacyjny i rzadko pokrywa się z rzeczywistością. Jeśli chcecie GPU na teraz z pewnością to najlepszy jest media expert według mnie teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Valkiria napisał:

Nie, sprawa dotyczy dzisiejszych zamówień Asus TUF RTX 3070 OC za 2950 pln w sklepie Sferis.

A, cool. Zrobiłem edit. Trzymam kciuki za szybką realizację. 

Teraz, hopes napisał:

W x-kom termin dostawy jest bardziej informacyjny i rzadko pokrywa się z rzeczywistością. Jeśli chcecie GPU na teraz z pewnością to najlepszy jest media expert według mnie teraz.

Niestety na to wygląda. Chociaż nie spodziewałem się, że w salonie stacjonarnym sprzedawca, który sprawdza co mają na magazynie może nie mieć prawidłowych danych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Valeri napisał:

Gdyby ktoś chciał to za pare dni będę miał do odsprzedania kod na COD'a dodawany do RTX 3080/3090

Też mam i nikt nie chce kupić, nawet na alledrogo :D 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Pavel87 napisał:

Też mam i nikt nie chce kupić, nawet na alledrogo :D 

Za ile je sprzedawałeś? Moje 2 zestawy kodów zeszły za 150 zł za parę (razem z geforce now)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Smoku123 napisał:

Na razie nie. Jest tylko informacja w "Moje zamówienia"

Jednak okazało się że Sferis przysłał potwierdzenie złożenia zamówienia na Asusa 3070. Tylko ta wiadomość trafiła u mnie do katalogu SPAM (to Onet zadecydował za mnie - mam tam konto mailowe). Ale ją odnalazłem i jestem już trochę spokojniejszy :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Smoku123 napisał:

Jednak okazało się że Sferis przysłał potwierdzenie złożenia zamówienia na Asusa 3070. Tylko ta wiadomość trafiła u mnie do katalogu SPAM (to Onet zadecydował za mnie - mam tam konto mailowe). Ale ją odnalazłem i jestem już trochę spokojniejszy :-)

Wszystko zależy od tego jaki oni tam mają system informatyczny, bo jeśli taki jak w większości cytowanych ostatnio sklepów w tym wątku to ja tam raczej jestem sceptyczny. Jeśli się uda to super, pogonię swojego RX 570 za 7 stówek i coś tam się kasy odzyska, a teraz lecę czytać jak bardzo mój 10400f jest wąskim gardłem dla 3070'ki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...