Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ziomekaqq napisał:

"Produkt niedostępny".

Była, ale nie wiem czy z 5 minut wisiała, zaraz zdjęli.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, sxgn napisał:

Jak chcesz kupic karte po powiadomieniu mailowym to nigdy jej nie kupisz ;) karty wczesniej sie wyprzedadza niz powiadomienie zostanie wyalane ;)

Po prostu zdziwił mnie fakt, że to pierwsze powiadomienie, które dostałem o dostępności od końcówki września :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, wincyjognia napisał:

Ha, specjalnie wywolalem. Czulem, czulem. Piekne swieta to beda ??

Ale powiem ci jedno.. To potwierdza jedno żaden pracownik z infolinii czy obsługi klienta nie ma bladego pojęcia co się odwala na magazynie - Jeszcze dziś pracownik zarzekał się ze da mi znać kiedy będzie kolejna dostawa kart...... po tym jak odmówiłem Gigabyte Gaming Oc...:lol2: Te ich kolejki czy to w Xcum/owocowym są uja warte:lol2: Jest Pan 10/30/300 :lol2:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Zhao napisał:

Not exactly

@BiSmart@maras2574

Moja również wysłana ;D Miła chociaż trochę spóźniona niespodzianka na święta ? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Minciu napisał:

Przesiadka z CLC na Air sprawia, że gówno jest nie do przełknięcia.

Nawet jak dla innych to czekoladka. 

Już jeden palit na forum też znalazł się trafny, a miał być sprawny. Tylko jak nie ma się porównania to można się pogubić.

I idę o zakład że nie jedna karta na forum pozostawia wiele do życzenia, tylko nie każdy odróżnia kał od czekoladki widocznie.

 

nie bardzo rozumiem twój płacz i zgrzytanie zębami na gigusia. Ludzie piszą prawdę iż nie mają problemów z tymi kartami a ty swoje. Ja mam swojego od 26 listopada a wcześniej 3070 od gigabyte. Z obydwoma nie było ŻADNYCH problemów. Może ty jesteś po prostu fanboyem tufa albo suprima a może po prostu lubisz użalać się nad sobą. Skoro karta jest walnięta to czemu jej nie wymienisz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Zhao napisał:

Ale powiem ci jedno.. To potwierdza jedno żaden pracownik z infolinii czy obsługi klienta nie ma bladego pojęcia co się odwala na magazynie - Jeszcze dziś pracownik zarzekał się ze da mi znać kiedy będzie kolejna dostawa kart...... po tym jak odmówiłem Gigabyte Gaming Oc...:lol2: Te ich kolejki czy to w Xcum/owocowym są uja warte:lol2: Jest Pan 10/30/300 :lol2:

Dokladnie, ignor tych pierdol i czekac. Oni nie maja zielonego pojecia co i jak tam dziala. No chyba ze sprzezone powietrzko trzeba. :) Po premierze tych kart to statusy na sklepie lepiej klienci ogarniaja niz obsluga xD

Edytowane przez wincyjognia
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suprim X 3080 zamówiony w morelach w środę 9.12 wieczorem, przyszedł do mnie kurierem pocztexu w sobotę 12.12. Kiedy powinienem dostać kody na CoD i GeForce Now?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, oxcros napisał:

mi media expert wysłał maila ,ze karta uległa uszkodzeniu w trakcje dostarczania do pkt odbioru i tyle...

Mii też tak napisali. Trzeba polować dalej na dropy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rafik7 napisał:

Ja sobie postawiłem limit 3700. Nie ma opcji, że zapłacę więcej.

Spoko, na 3070 może jeszcze się załapiesz ;) O ile już tyle nie kosztują 3070

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Rafik7 napisał:

Zobaczymy po nowym roku jak będzie z dostawami. Jeżeli będą regularne to ceny szybko polecą.

 

59 minut temu, JDM napisał:

No właśnie.

Z tego co słychać,to najszybciej marzec/kwiecień dopiero
Wesołych Świąt życzę szczęśliwcom i tym,co czekają nadal na karty :D

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, tajfunikpol napisał:

3080 Ventus w ME za 4699 złotych. A jak kupowałem 3 tygodnie temu w komputroniku Ventusa za 4299, to płakałem, że przepłacam o 0,5-1k, ale okazuje się, że karta wręcz zyskała na wartości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, prosiacek napisał:

Dzięki Panowie. Jeżeli będzie macana, a komuś to nie przeszkadza, to może mi dać na priv nr tel. Jeżeli zrezygnuję, to wyślę mu smsa z danymi zamówienia.

Poznań, ME, przepłacony zwykły TUF 3080 za 4450 zł.

Karta okazała się wersją OC i prosto z magazynu (zapakowana podwójnie jak opisaliście i plomby gdzie się da). W ME nie ma reguł jak widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Quelgoth napisał:

Wspaniale. Nie mogłem uzyskać informacji od owocowych, kiedy mój MSI 3080 Suprim X zostanie wysłany, więc poirytowany kupiłem za 1,1k więcej z innego sklepu i odebrałem osobiście. Tego samego dnia wieczorem dostałem info od owocowych, że przesyłka została nadana. :)

I jeszcze rękojmia obcieta. Na FV zawsze lipa. Ale kasa i koszta kuszą;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedl Ventus z ME ?

Ciekawe jaka jest gorna granica ktora ludzie sa gotowi zaplacic za te karte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Valeri napisał:

Poszedl Ventus z ME ?

Ciekawe jaka jest gorna granica ktora ludzie sa gotowi zaplacic za te karte.

u mnie jeszcze dostępny

 

9 minut temu, Minciu napisał:

I jeszcze rękojmia obcieta. Na FV zawsze lipa. Ale kasa i koszta kuszą;P

jak obcięta rękojmia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pff, czy to przypadkiem nie pierwszy kwietnia? Bo tu widzę same niesmaczne żarty dzisiejszego dnia, patrząc na ceny 3080tek :E . Jak ogłosiłem za 3200 trio 3070 tu na forum to mialem juz jedno pw, ze karta jest warta 2700zl i nic więcej :E . I zebym miał czyste sumienie to za tyle powinienem ja sprzedac :p. 

a tu taki rozbój w bialy dzien i nikt do sklepu nie napisał, ,ze nie maja sumienia za takie ceny wystawiać tych kart :p. 

Ale to tak jest, jak chce cos kupic to mi ktoś 20-30 zl opusci i gra i buczy, a cena wyjściowa nie jest jakas mega, ja cos oglosze w calkiem uczciwej cenie to ludzie chcą negocjować nawet i 30% ceny wyjściowej :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, novi napisał:

Pff, czy to przypadkiem nie pierwszy kwietnia? Bo tu widzę same niesmaczne żarty dzisiejszego dnia, patrząc na ceny 3080tek :E . Jak ogłosiłem za 3200 trio 3070 tu na forum to mialem juz jedno pw, ze karta jest warta 2700zl i nic więcej :E . I zebym miał czyste sumienie to za tyle powinienem ja sprzedac :p. 

a tu taki rozbój w bialy dzien i nikt do sklepu nie napisał, ,ze nie maja sumienia za takie ceny wystawiać tych kart :p. 

Ale to tak jest, jak chce cos kupic to mi ktoś 20-30 zl opusci i gra i buczy, a cena wyjściowa nie jest jakas mega, ja cos oglosze w calkiem uczciwej cenie to ludzie chcą negocjować nawet i 30% ceny wyjściowej :E

Wczoraj sie urodziles czy jak ?:):):) Wystaw na OLX a nie sie bedziesz z pastuchami uzeral. Tu jak cos sprzedac to ceny wyzsze jak w sklepie ale jak chca kpic to za darmo najlepiej.

  • Haha 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle robisz. Najlepiej ogłosić, że sprzedasz kartę z dobrego serca za 5 tysięcy i wówczas dostaniesz takie same PW z wyrzutami jak teraz i propozycjami obniżki cen. Wspaniałomyślnie obniżysz cenę do 3200 złotych i wszyscy będą szczęśliwi. Magia rabatów. :P

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, novi napisał:

Pff, czy to przypadkiem nie pierwszy kwietnia? Bo tu widzę same niesmaczne żarty dzisiejszego dnia, patrząc na ceny 3080tek :E . Jak ogłosiłem za 3200 trio 3070 tu na forum to mialem juz jedno pw, ze karta jest warta 2700zl i nic więcej :E . I zebym miał czyste sumienie to za tyle powinienem ja sprzedac :p. 

a tu taki rozbój w bialy dzien i nikt do sklepu nie napisał, ,ze nie maja sumienia za takie ceny wystawiać tych kart :p. 

Ale to tak jest, jak chce cos kupic to mi ktoś 20-30 zl opusci i gra i buczy, a cena wyjściowa nie jest jakas mega, ja cos oglosze w calkiem uczciwej cenie to ludzie chcą negocjować nawet i 30% ceny wyjściowej :E

this

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olx staram się omijać, na forum panuje wieksza kultura. Na olx wystawiłem, z odbiorem osobistym, to w sumie slabe zainteresowanie bylo, potem wyłożyłem już na suprima to nie mialem stresu i dodałem możliwość wysyłki. Mialem sporo wiadomości o negocjacje ceny, w sumie z 2 konkretnych sie pojawiło, żebym wystawił na alledrogo, juz w sumie mialem to zrobić, ale pogadałem z kolegą i mu ja trzymam do połowy stycznia.. jak mam za grosze oddać jakiemuś obcemu z zuelixa,  to wole taniej puścić koledze. W sumie nie ma pewnego czy się wyrobi finansowo, ale postanowilem mu zatrzymać ta karte do tego czasu. Po świętach pomogę mu kompa rozsprzedac, to mi za połowę karty zaplaci , reszta potem najwyżej. 

 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...