Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

RTX 3060Ti X Trio godz zamówienia 15:16/18, miejsce w kolejce 210-220, jest bardzo słaba dostępność kart MSI, więc nie będzie dostępna przez wiele tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Doamdor napisał:

RTX 3060Ti X Trio godz zamówienia 15:16/18, miejsce w kolejce 210-220, jest bardzo słaba dostępność kart MSI, więc nie będzie dostępna przez wiele tygodni.

15:08, miejsce 21-31.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rtx 3070 gaming x trio z xkomu i 210, jakieś 5 dni temu byłem 249 wiec powoli do przodu... Szybciej niż 10 miejsce w komputroniku od kilkunastu dni xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i będzie trzeba weksle in blanco podpisywać, żeby dostać rtxa. Wtedy kierownik danego sklepu by sobie zgodnie ze swoją aktualną fantazją ustalał cenę dla szczęśliwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja z X-Kom na temat zamówień premierowych RTX 3080.

Zapytałem, czy ludzie, którzy zamówili karty w cenach premierowych będą musieli dopłacić, żeby karty otrzymać.

Cytat

na chwile obecną, nie mam takich informacji lecz faktycznie są planowane jakieś decyzje na ten temat

 

3 minuty temu, mckarmi napisał:

15:08, miejsce 21-31.

 

Dostaniesz w styczniu, a jak nie to luty.

Ja swoją pewnie na wiosnę. :szczerbaty:

Edytowane przez Doamdor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no myślę, że to co napisał @Doamdor może okazać się prawdą. Dlaczego? Ja sobie to tłumaczę tym, iż sklep będzie musiał zapłacić więcej za kartę niż nasze ceny początkowe. Więc albo anulują zamówienia jak leci (nie zrobią tego) lub zaproponują rozwiązanie o którym napisałeś. Wątpię, że sklep zdecyduje się na tak ogromną stratę. Tym bardziej polski sklep. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak tam TUF-y po 3200? Aż mi tych ludzi szkoda, naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Cytat

 

Natychmiastowa wymiana w przypadku awarii 1 rok od zakupu szczegóły 284 zł
więcej gwarancji
Test stabilności karty graficznej szczegóły -6% 50,00 zł
więcej usług
U Ciebie już pojutrze!
 1 1

 

Została tylko 1 sztuka!
2 839 zł
 
 
Natychmiastowa wymiana w przypadku awarii 1 rok od zakupu szczegóły 298 zł
więcej gwarancji
Test stabilności karty graficznej szczegóły -6% 50,00 zł
więcej usług
U Ciebie już pojutrze!
 
  • Zostały tylko 4 sztuki!
2 979

 

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Doamdor napisał:

Informacja z X-Kom na temat zamówień premierowych RTX 3080.

Zapytałem, czy ludzie, którzy zamówili karty w cenach premierowych będą musieli dopłacić, żeby karty otrzymać.

 

Przestan siac ferment. Bawi Cie to?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, JDM napisał:

No to jak tam TUF-y po 3200? Aż mi tych ludzi szkoda, naprawdę.

Póki co to za 5k+ schodzą w przeciągu minuty jako złoty strzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kacketon napisał:

Przestan siac ferment. Bawi Cie to?

 

Napisz zażalenie do X-Kom, że ich pracownik tak napisał. ?

5 minut temu, kowallosu napisał:

no myślę, że to co napisał @Doamdor może okazać się prawdą. Dlaczego? Ja sobie to tłumaczę tym, iż sklep będzie musiał zapłacić więcej za kartę niż nasze ceny początkowe. Więc albo anulują zamówienia jak leci (nie zrobią tego) lub zaproponują rozwiązanie o którym napisałeś. Wątpię, że sklep zdecyduje się na tak ogromną stratę. Tym bardziej polski sklep. 

Komputronik w tej sprawie napisał jasno, kupujesz Pan drożej, albo spadaj Pan. :szczerbaty:

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Doamdor napisał:

Napisz zażalenie do X-Kom, że ich pracownik tak napisał. ?

Napisalem do Xkom pytanie czy uzytkownik Doamdor dostanie bana na zakup u nich karty.

Cytat

Rozważamy taką możliwość. Doamdor sieje ferment i jakoś go będziemy chcieli ukarać.

Takze ten...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Doamdor napisał:

Napisz zażalenie do X-Kom, że ich pracownik tak napisał. ?

Komputronik w tej sprawie napisał jasno, kupujesz Pan drożej, albo spadaj Pan. :szczerbaty:

Znikłyby wtedy tufy 3080 za 3200 zł problem rozwiązany.

Czy mi się wydaje czy morele wrzuciło ceny podobne do proline :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, hopes napisał:

Póki co to za 5k+ schodzą w przeciągu minuty jako złoty strzał.

Ja nie o tym, pisałem o ludziach, którzy płacili 3200zł za TUF-a 3080 i nadal czekają, teraz trzeba będzie dopłacić, A pisałem o tym z miesiąc temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nvidia i AMD musza wydać specjalna wersje GPU pod koparki albo zablokować kopanie na kartach graficznych ale tego nie zrobią mają złoty interes na górnikach.

Kicha trzeba czekać do 2022 roku na lepsze czasy a i fajnych gier na horyzoncie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie do grania to lepiej obecnie kupić konsolę niż przepłacać za kartę gruby hajs. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, JDM napisał:

No to jak tam TUF-y po 3200? Aż mi tych ludzi szkoda, naprawdę.

Czego Ci szkoda, że nie kupiłem przepłaconych kart po 5000? To nie kupie. No i? Świat się zawali, jak posiedzę 2 lata dłużej na 1080Ti? Łolaboga, w jakiejś gierce będę musiał detale zmniejszyć? straszne. :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kaiketsu napisał:

Czego Ci szkoda, że nie kupiłem przepłaconych kart po 5000? To nie kupie. No i? Świat się zawali, jak posiedzę 2 lata dłużej na 1080Ti? Łolaboga, w jakiejś gierce będę musiał detale zmniejszyć? straszne. :E

Nie, szkoda mi ludzi, którzy byli mamieni wizją otrzymania tej karty najpierw w październiku, potem w listopadzie, potem tuz przed światami itd., a teraz jest wysoce prawdopodobne, że będą musieli dopłacić różnicę w cenie do obecnego poziomu ~ 5.5 kafla żeby w ogóle ja otrzymać, gdzie jeszcze w grudniu można było mieć Suprim X za 3800zł.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, slawinho napisał:

Nvidia i AMD musza wydać specjalna wersje GPU pod koparki .. ale tego nie zrobią mają złoty interes na górnikach.

..

Zrobią, bez licencji za HDMI 2.1 i DP karta zawsze będzie tańsza w produkcji. Do tego można dodać najtańsze chłodzenie i tak górnik kupi, im mniejsza karta tym lepiej. 

Ostatecznie cena w sklepach będzie taka sama jak za zwykłe karty. Dzięki temu posunięciu Górnicy będą bili sie o pewną pulę kart jedynie między sobą. A zwykli gracze będą bili się ze skalperami i z górnikami o jeszcze słabsze resztki :D Tak już było i tak wyglądał ten schemat. 

NIE BYŁO KART DEDYKOWANYCH DLA GRACZY! BYŁY KARTY DEDYKOWANE DLA GÓRNIKÓW, ŻEBY GRACZE NIE MOGLI ICH PODKUPIĆ :P A GRACZE MIELI CZEKAC NA SWOJĄ KOLEJ GRZECZNIE PRZEZ KILKA MIESIĘCY. GÓRNICY SKUPYWALI KARTY NIE UŻYTECZNE DLA GRACZY, BO AKURAT BYŁ NA TO SEZON. Żeby nie stracić klienta zarezerwowano karty dla nich. :P Po sezonie gracze i tak kupili karty. A górnicy im je ewentualnie odsprzedali lub nie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, hopes napisał:

Znikłyby wtedy tufy 3080 za 3200 zł problem rozwiązany.

Czy mi się wydaje czy morele wrzuciło ceny podobne do proline :D ?

Po dzisiejszym doświadczeniu ze sklepem Komputronik, to już mnie nic nie zdziwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...