Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Skitter napisał:

Jeszcze z miesiąc takiego kopania i bańka pęknie, i będzie płacz zobaczycie hehe, będą się wysprzedawać.

nic nie pęknie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Targaryen napisał:

nic nie pęknie 

Pęknie. d00pa z rozpaczy ?

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, pietrrokov napisał:

Moderator kupi z chęcią jedną kartę RTX3060 do swojego własnego użytku na potrzeby grania, jeśli ktoś chce sprzedać mi karcioche w normalnej cene to proszę o wiadomość na priv.

Po RTX 3060 niech się Pan Moderator zgłosi w październiku. Może wyjdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Skitter napisał:

Jeszcze z miesiąc takiego kopania i bańka pęknie, i będzie płacz zobaczycie hehe, będą się wysprzedawać.

nadzieja umiera ostatnia.....

Od września tylko zaraz będą dostawy, zaraz będzie cena MSRP, zaraz przestaną kopać - tak pięknie to nie me niestety.

w poprzednim szale kopania tak sie łudziłem ponad rok, jadąc na pożyczonej grafie.
Teraz sam kopie -  a co ?
 

Edytowane przez Tomcat
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro już wszystkie 3080 powyżej 6k, auć ale to boli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kowallosu napisał:

2000 RPM. Powiem Ci że całkiem nieźle ta karta kopała, temperatury były ok. Nie mniej szkoda mi sprzętu. Gdybym miał inną kartę w zanadrzu to może i kopałbym. Ale to moja jedyna, padlaby i co wtedy? Brak kompa na kilka miesięcy. 

A bez 2000 RPM jaki był mhs ? Temperatury rdzenia przy ETH nie mają znaczenia. Gwarancja to średnio 30 dni. No ale ta temperatura OK na GPU to 100*C na pamięciach przy 2000rpm tak aby nie throtlowała pamięć. Więc w sumie ryzyko bardzo realne ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Targaryen napisał:

nic nie pęknie 

Ale kiedyś tak. I oby z takim hukiem, żebyśmy mieli spokój z tym gównem chociaż ze dwie-trzy generacje. W sumie krew w piach i zmarnowany prąd to te całe crypto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare godzin temu w xkomie bylem 210, a teraz 207(napisalem jednocześnie na czacie i msg) raczej 3 kart nie wydali wiec podejrzewam, że ludzie anulują zamówienia. Niewiele to pomaga ale zawsze to troszke blizej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, Kelam napisał:

Ale kiedyś tak. I oby z takim hukiem, żebyśmy mieli spokój z tym gównem chociaż ze dwie-trzy generacje. W sumie krew w piach i zmarnowany prąd to te całe crypto.

Prąd się nie marnuje, daje ciepło i dolary ;-D 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, INNO 3060 ti twin X2, po 3999. Coraz ciekawiej.

Edytowane przez Red_October

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Red_October napisał:

Wow, na morelach suprim 3070, już po 4999

Żeś się obudził :E Tak mniej więcej od tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Minciu napisał:

A bez 2000 RPM jaki był mhs ? Temperatury rdzenia przy ETH nie mają znaczenia. Gwarancja to średnio 30 dni. No ale ta temperatura OK na GPU to 100*C na pamięciach przy 2000rpm tak aby nie throtlowała pamięć. Więc w sumie ryzyko bardzo realne ;) 

Wyszedł w końcu jakiś soft, którym można odczytać tempy GDDR6X na 3080?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mazi91 napisał:

Żeś się obudził :E Tak mniej więcej od tygodnia.

Nie śledziłem, aż tak dokładnie cen w morelkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mckarmi napisał:

Wyszedł w końcu jakiś soft, którym można odczytać tempy GDDR6X na 3080?

Raczej te karty nie maja tam czujników, Ale kto ich tam wie :). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3060ti  gaming oc pro (3fan) - zamiana za zotac twin edge 3060ti - jaka bylaby uczciwa doplata do gaming pro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mckarmi napisał:

Wyszedł w końcu jakiś soft, którym można odczytać tempy GDDR6X na 3080?

Nie widziałem, ale na gównie widać od razu jak wentylatory przyspieszają a efektywność kopania leci na pysk. 

Żeby nie było że to tylko przy kopaniu, to chyba przy podkręcaniu pamięci jakiś czas temu ludzie mówili, że np w 3d Marku traci się punkty jak za wysoko podkręci się vRam przez korekcję błędów. Nie jestem pewien czy te straty nie powoduje właśnie ponad 100*C na GDDR6X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, duniek napisał:

3060ti  gaming oc pro (3fan) - zamiana za zotac twin edge 3060ti - jaka bylaby uczciwa doplata do gaming pro?

nie brałbym syfa zotaca-  FE są podobno już lepsze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, zozolek napisał:

Ventusa x3 za 2649zł - miałęm  w koszyku, ale zapomniałęm  się wcześniej zalogować i poszedł....

@novi dobrze prawisz, już kilku Mirków tu jest w temacie, czekają a później leci +1000zł na OLX.

Kurde to rewelacyjna cena była, ktoś się załapał? Mediaexpert

Edytowane przez Skitter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, novi napisał:

Raczej te karty nie maja tam czujników, Ale kto ich tam wie :). 

Mają, ale nie ma do niego wglądu niestety. 

2 minuty temu, duniek napisał:

3060ti  gaming oc pro (3fan) - zamiana za zotac twin edge 3060ti - jaka bylaby uczciwa doplata do gaming pro?

będziesz się później bujał z paździerzem, chyba że dasz Krakena G12 albo full covera ? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Minciu napisał:

A bez 2000 RPM jaki był mhs ? Temperatury rdzenia przy ETH nie mają znaczenia. Gwarancja to średnio 30 dni. No ale ta temperatura OK na GPU to 100*C na pamięciach przy 2000rpm tak aby nie throtlowała pamięć. Więc w sumie ryzyko bardzo realne ;) 

na 2000 czy 2800 był taki sam - 95 MH/s na ustawieniu pamięci na +800 MHz. Większego taktowania nigdy nia zarzucałem. Na 2000 max temp miałem 49 na rdzeniu, a na 90% fan speed miałem 44. Czy to dobrze tego nie wiem bo się nie znam :D

Edytowane przez kowallosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Minciu napisał:

Mają, ale nie ma do niego wglądu niestety. 

będziesz się później bujał z paździerzem, chyba że dasz Krakena G12 albo full covera ? :D 

no wasnie wiem ze 3 fan selne zawsze a 2 fan lipa - ale z sensowną doplata by sie oplacalo, biorąd pod uwage to ze do kopania ten 3060ti ma spieprzeony power limit :/ i karta bierze 20W wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kowallosu napisał:

na 2000 czy 2800 był taki sam - 95 MH/s na ustawieniu pamięci na +800 MHz. Większego taktowania nigdy nia zarzucałem. Na 2000 max temp miałem 49 na rdzeniu, a na 90% fan speed miałem 44. Czy to dobrze tego nie wiem bo się nie znam :D

Bez 2000rpm czyli miałem na myśli 1500rpm np. I w ogrzewanym pomieszeniu a nie na strychu lub w piwnicy albo na balkonie przy -20*C :D 

3 minuty temu, duniek napisał:

no wasnie wiem ze 3 fan selne zawsze a 2 fan lipa - ale z sensowną doplata by sie oplacalo, biorąd pod uwage to ze do kopania ten 3060ti ma spieprzeony power limit :/ i karta bierze 20W wiecej

tam była jakaś wiertara w stylu 2800rpm na stock. Może 2200-2400 po UV. Karta pod wymianę chłodzenia. Accelero może być albo Morpheus jak nie woda. Ale na pewno nie seria w domu ;D 

 

Generalnie rewelacyjne GPU z 5 latami gwarancji jak zarejestruje się w ciągu miesiąca od zakupu na papierze. Ale trzeba doliczyć 200-400zl na chłodzenie ;) 

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Minciu napisał:

Bez 2000rpm czyli miałem na myśli 1500rpm np. I w ogrzewanym pomieszeniu a nie na strychu lub w piwnicy albo na balkonie przy -20*C :D 

tam była jakaś wiertara w stylu 2800rpm na stock. Może 2200-2400 po UV. Karta pod wymianę chłodzenia. Accelero może być albo Morpheus jak nie woda. Ale na pewno nie seria w domu ;D 

 

Generalnie rewelacyjne GPU z 5 latami gwarancji jak zarejestruje się w ciągu miesiąca od zakupu na papierze. Ale trzeba doliczyć 200-400zl na chłodzenie ;) 

dobrze ze mi przypomniales o tej rejestracji bo chyba pojutrze termin mija :E
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę nie przechodzi też na kolejnego posiadacza, trzeba później pośredniczyć. Ale to pewno łatwo obejść podając inny adres do odesłania towaru ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...