Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że proshop tez popłynął z cenami 3070 xD kupilem u nich suprima za 2950

A teraz ventus za 4300xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę i widzę, że ktoś się zdecydował na 3070 Aurous z Proline za bagatela 4.2k :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, mazi91 napisał:

Tak patrzę i widzę, że ktoś się zdecydował na 3070 Aurous z Proline za bagatela 4.2k :E 

Bo  e k r a n  l c d 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, madrala napisał:

Bo  e k r a n  l c d 

Ano :E Zapomniałem, że na tym można oglądać mecz o Puchar Polski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę to nie jest tak źle z tą dostępnością bo wydaje się, że w tym wątku każdy już coś ma, większość nawet po kilka. Zostali Ci, którzy kupują do koparek, kupują na odsprzedaż i tacy, którzy już dawno mają ale polowanie tak im się wryło w banię, że i tak siedzą i klikają na wyścigi - taki odruch bezwarunkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kociol21 napisał:

Jak tak patrzę to nie jest tak źle z tą dostępnością bo wydaje się, że w tym wątku każdy już coś ma, większość nawet po kilka. Zostali Ci, którzy kupują do koparek, kupują na odsprzedaż i tacy, którzy już dawno mają ale polowanie tak im się wryło w banię, że i tak siedzą i klikają na wyścigi - taki odruch bezwarunkowy.

spokojnie, zaraz zacznie sie polowanie na 3060, potem na 3080ti, potem na wersje super itd az wyjdzie 4xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje spostrzeżenia  dotyczące obecnych cen:

RTX 3060ti - cena od 2,7 do 3tys. w zależności od wersji, to dobra cena

RTX 3070 - do 3,5tys.  praktycznie wszystko jest ok. (nawet biały Zotac ? )

RTX 3080 - wszystko do 5,5 będzie dobrym zakupem.

Powtórzę jak mantrę - trzeba zresetować sobie pamięć i zapomnieć o cenach z premiery.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Valkiria napisał:

Moje spostrzeżenia  dotyczące obecnych cen:

RTX 3060ti - cena od 2,7 do 3tys. w zależności od wersji, to dobra cena

RTX 3070 - do 3,5tys.  praktycznie wszystko jest ok. (nawet biały Zotac ? )

RTX 3080 - wszystko do 5,5 będzie dobrym zakupem.

Powtórzę jak mantrę - trzeba zresetować sobie pamięć i zapomnieć o cenach z premiery.

Przez noc ceny krypto mocno wzrosły i wbiły w nowy rekord. Chciał bym się mylić, ale obawiam się że ceny lada moment znowu mocno wzrosną. 
W nocy zeszło kilkaset sztuk 3060ti Zotac za 3050zł, generalnie karty schodzą na pniu. 
Paradoksalnie najmniej bym się bał o mocne modele 3070. Dla kopaczy różnica między 3060ti a 3070 jest niewielka, stąd często zacierające się różnice między tymi modelami. 

A z innej beczki: czy MSI RTX 3070 VENTUS 3X jest dużo "gorszy" od ASUS 3070 ROG STRIX OC? Mam na myśli zastosowania użytkowe, nie do górnictwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11.12.20 Wpadły Visiony 3080 na Euro Agd to pomyslalem ze sobie klikne plus Sony KD-55XH9096 i wezme na ratki 0%. Oczywiscie karty juz nie było. Zlecenia nie anulowalem.. az tu pare dni temu, ze skompletowane i zeby wniosek wypelnic. Fiku miku i bede mial w czwartek 3080 za 4k :)

 

A z innej beczki: czy MSI RTX 3070 VENTUS 3X jest dużo "gorszy" od ASUS 3070 ROG STRIX OC? Mam na myśli zastosowania użytkowe, nie do górnictwa. 

Ventus ma kiepski PowerLimit.. ale podatny na zmiane biosu :)

Edytowane przez robson241
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, robson241 napisał:

11.12.20 Wpadły Visiony 3080 na Euro Agd to pomyslalem ze sobie klikne plus Sony KD-55XH9096 i wezme na ratki 0%. Oczywiscie karty juz nie było. Zlecenia nie anulowalem.. az tu pare dni temu, ze skompletowane i zeby wniosek wypelnic. Fiku miku i bede mial w czwartek 3080 za 4k :)

Też mam z tego dnia zamówienie na Visiona. Też na raty, wciąż czekam na wniosek :P Wiem, że ktoś z forum też pisał, że dostał kartę z tego rzutu. Mógłbyś sprawdzić o której godzinie dokładnie zamówiłeś (Email z potwierdzeniem wpłynięcia zamówienia)?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bartii_mario napisał:

Też mam z tego dnia zamówienie na Visiona. Też na raty, wciąż czekam na wniosek :P Wiem, że ktoś z forum też pisał, że dostał kartę z tego rzutu. Mógłbyś sprawdzić o której godzinie dokładnie zamówiłeś (Email z potwierdzeniem wpłynięcia zamówienia)?

 

maila o wplynieciu dostalem o 9:20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, robson241 napisał:

maila o wplynieciu dostalem o 9:20

Ja mam z 9:28. Więc pewnie jeszcze poczekam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bartii_mario napisał:

Ja mam z 9:28. Więc pewnie jeszcze poczekam :D

Nooo to jezce troche tak.. Pewnie do nastepnej dostawy. Mi to zaakceptowali chyba z tydzien temu ale czailem sie z wnioskem.. Wiesz.. taka wewnetrzan walka czy chce czy nie :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiecie jak to jest z mediamarkt.de ? Czy normalnie idzie do Polski? Bo jest taka opcja Poland przy zamawianiu tylko podejrzane bo wysyłka za free nadal jest przy jej wybraniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, madrala napisał:

Wiecie jak to jest z mediamarkt.de ? Czy normalnie idzie do Polski? Bo jest taka opcja Poland przy zamawianiu tylko podejrzane bo wysyłka za free nadal jest przy jej wybraniu.

nie wysyłają do pl, nie robią problemu z mailboxem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, filip955 napisał:

nie wysyłają do pl, nie robią problemu z mailboxem

Due to the current number of shipments, we have suspended the registration of new customers.

Mailboxde.com lol
 
W każdym razie w mediamarkt.de jakieś karty asusa się pojawiają 3070 w okolicach 3k - 3.5 k
Wcześniej strix był za 3.5k 
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za późno zdecydowałem się na zakup 3080 i tak sobie szukam i szukam i czekam :) karta zamówiona z morele.net za ~ 4,3k przy 400-tnym miejscu w kolejce chyba się nie doczekam co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...