Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

nie zdążysz odwieżyć strony i już nie ma. 

3080 zniknłęa w kilka sekund. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, assire napisał:

Produkt niedostępny 

jak wkleiłem to się sprzedała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi sie dzisiaj wyrwać w xkom tego białego strixa 3080 za 5100, teraz pytanie czy go opylić i czekać na Suprima za 3999. Ogólnie co bd lepsze suprim vs strix????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Krzychu85 napisał:

Co jest nie tak? Zastanawiam się nad kupnem jako alternatywę na przeczekanie kilku miesięcy.

Nie to że jest nie tak z konsolą coś. Jest cicha, szybko wczytuje gierki itd. Ale nie ma nic czego bym nie ograł już na kompie taniej. Ten game pass moze robi wrazenie na osobach ktore nie graja lub nie graly na kompie. Ale ktos kto ma steam lub teraz zgarnia te darmowe gierki od epic, nie ma tam nic ciekawego.

U mnie to wygladało tak kupiłem sobie konsolę xsx mając kompa i7 10700k + rtx 3080. Wydałem na dzień dobry jeszcze kasę na Call of Duty Cold War ponad 300 zł. Po kilku dniach postanowiłem sobie ze dokupię Elite Pad 2 za 750 zł, bo jednak te lopatki dodatkowe i skrocenie skoku spustów daje sporo w takich gierkach. Po czasie odpaliłem kompa i też na nim Call of Duty. Przyjemnośc ze strzelania przy uzyciu myszki i klawiatury jest duzo wieksza niz przy uzyciu pada. I nie chodzi tutaj o skilla bo do padów jestem przyzwyczajony od czasów psx, ps2, ps3, xbox 360, ps4, ps4 pro, xbox one, xbox one s, xbox one x bo na wszystkich gralem, tylko o ogolną wygode podczas grania :) 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Minciu napisał:

Im mniej osób jest przed Tobą, tym wolniej będziesz pioł się w górę.

Bo prawdopodobieństwo, że zrezygnuje przed Toba tyle sam o osób co teraz, będzie spadać. 

Prawda, chociaż liczyłem trochę na szybsze tempo realizacji. No i podejrzewam, że osoby "za pobraniem" bezczelnie przenieśli na koniec kolejki w danym dniu (co najmniej), bo nie sądzę, by 200 osób przede mną kliknęło zamówienie na jakiegoś słabego Ventusa pięć minut po premierze, nawet uwzględniając, że można było dokonać zakupu już wcześniej w niektórych przypadkach. W Morele kupiłem 3 minuty później Gigabyte'a i zamówienie zostało zrealizowane dawno temu, a jak były jeszcze dostępne na stronie internetowej dane dot. zakupów, to dopiero bodajże po paru dniach zamówień na Gigabyte było jakieś 200 właśnie. Tak więc nie wierzę w zapewnienia X-kom co do realizacji według kolejności, chociaż faktycznie nie piszą wprost, że ktoś jest 200-tny czy 160-ty, ale piszą, że klient jest w pierwszej 200-tce czy pierwszej 160-tce, co może oznaczać wszystko i nic, czyli pierwsze miejsce w kolejce lub też ostatnie z tego przedziału. 

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Creati2k napisał:

Nie to że jest nie tak z konsolą coś. Jest cicha, szybko wczytuje gierki itd. Ale nie ma nic czego bym nie ograł już na kompie taniej. Ten game pass moze robi wrazenie na osobach ktore nie graja lub nie graly na kompie. Ale ktos kto ma steam lub teraz zgarnia te darmowe gierki od epic, nie ma tam nic ciekawego.

U mnie to wygladało tak kupiłem sobie konsolę xsx mając kompa i7 10700k + rtx 3080. Wydałem na dzień dobry jeszcze kasę na Call of Duty Cold War ponad 300 zł. Po kilku dniach postanowiłem sobie ze dokupię Elite Pad 2 za 750 zł, bo jednak te lopatki dodatkowe i skrocenie skoku spustów daje sporo w takich gierkach. Po czasie odpaliłem kompa i też na nim Call of Duty. Przyjemnośc ze strzelania przy uzyciu myszki i klawiatury jest duzo wieksza niz przy uzyciu pada. I nie chodzi tutaj o skilla bo do padów jestem przyzwyczajony od czasów psx, ps2, ps3, xbox 360, ps4, ps4 pro, xbox one, xbox one s, xbox one x bo na wszystkich gralem, tylko o ogolną wygode podczas grania :) 

Z takim PC zrozumiałbym zakup PS5 bo exclusivy ale XSX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad sprzedażą strixa 3070. Kupiony w listopadzie w komputroniku. Skończyły się kwarantanny na mojej uczelni i nie mam czasu na granie. Używana około 20h. Wiem dokładnie bo patrzę na czas w grze, a do normalnych rzeczy mam laptopa. Za ile mógłbym ją wystawiać? Dałem 3500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, fakeeus napisał:

Z takim PC zrozumiałbym zakup PS5 bo exclusivy ale XSX?

Zadaję sobie teraz to samo pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem X-box series S do ogrywania  klasyków takich jak Ninja Gaiden, seria Gears, na PC jest chyba piątka tylko, RDR 1 i jeszcze kilka innych gier, których na PC nie ma. Taki throwback.

Edytowane przez Dżony Bi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, uncatchble napisał:

Zastanawiam się nad sprzedażą strixa 3070. Kupiony w listopadzie w komputroniku. Skończyły się kwarantanny na mojej uczelni i nie mam czasu na granie. Używana około 20h. Wiem dokładnie bo patrzę na czas w grze, a do normalnych rzeczy mam laptopa. Za ile mógłbym ją wystawiać? Dałem 3500.

Przejrzyj oferty na olxie i zakończone/aktualne oferty na allegro.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, uncatchble napisał:

Zastanawiam się nad sprzedażą strixa 3070. Kupiony w listopadzie w komputroniku. Skończyły się kwarantanny na mojej uczelni i nie mam czasu na granie. Używana około 20h. Wiem dokładnie bo patrzę na czas w grze, a do normalnych rzeczy mam laptopa. Za ile mógłbym ją wystawiać? Dałem 3500.

Allegro i olx. poczekaj jeszcze chwilę bo ceny leca w kosmos 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, uncatchble napisał:

Zastanawiam się nad sprzedażą strixa 3070. Kupiony w listopadzie w komputroniku. Skończyły się kwarantanny na mojej uczelni i nie mam czasu na granie. Używana około 20h. Wiem dokładnie bo patrzę na czas w grze, a do normalnych rzeczy mam laptopa. Za ile mógłbym ją wystawiać? Dałem 3500.

Daj 5,5-6 koła. Jak nie zejdzie teraz to zejdzie za 2-4 tygodnie jak ceny pojda do gory :P  A tak serio to po januszersku 4300-4700 ? 

Edytowane przez Creati2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, uncatchble napisał:

Zastanawiam się nad sprzedażą strixa 3070. Kupiony w listopadzie w komputroniku. Skończyły się kwarantanny na mojej uczelni i nie mam czasu na granie. Używana około 20h. Wiem dokładnie bo patrzę na czas w grze, a do normalnych rzeczy mam laptopa. Za ile mógłbym ją wystawiać? Dałem 3500.

Za 3800 na Allegro jest nowa, wiec za 3500 na Allegro powinna spokojnie pojsc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sxgn napisał:

Za 3800 na Allegro jest nowa, wiec za 3500 na Allegro powinna spokojnie pojsc. 

No ale jak to tak, sprzedać i nic nie zarobić?!?! W ŻYCIU!!! Jak odliczy prowizję to jeszcze będzie w plecy xD

Trio x 3060ti za 3.35k https://www.komputronik.pl/product/707361/msi-geforce-rtx-3060-ti-gaming-x-trio-8gb-oc.html

Edytowane przez eblvrm
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3400 palit 3060ti w licytacji i jeszcze nie koniec

3070 wrzuc na olx-a za 4200-4500 - bedziesz miał 10 ofert odrazu - czesc smieszna pewnie po 3500 wlasnie, ale niektorzy sie targowac nie bedą albo 50-100zł moze - niekiedy moga zaproponowac wiecej

3060ti sam wystawilem za 3300 to dwie osoby pisaly ze 3400 dadzą :E

ETH 1400 USD - takze tego :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, uncatchble napisał:

Zastanawiam się nad sprzedażą strixa 3070. Kupiony w listopadzie w komputroniku. Skończyły się kwarantanny na mojej uczelni i nie mam czasu na granie. Używana około 20h. Wiem dokładnie bo patrzę na czas w grze, a do normalnych rzeczy mam laptopa. Za ile mógłbym ją wystawiać? Dałem 3500.

Lepiej nie pisz więcej niż 2500zł bo Cie tu zjedzą jako janusza biznesu...

A tak na serio, ja wolałbym kupić nówkę za ~4k niż używkę za ~3.3k więc pewnie coś trochę poniżej tego? za ~3-3.2k to już bym się zastanawiał pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak tam na olx, coś ciekawego może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba będzie kolejny drop na Komputroniku, podnieśli ceny 3060 Ti :E 

Poprawka, ceny 3070 oraz 3060Ti zostały przez nich niedawno zaktualizowane, także kolejne 100-200zł do góry,

Edytowane przez mazi91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sxgn Pan Hilary chyba zgubił okulary, bo napisał jak byk na samym końcu. "Dałem 3500" ;)

15 minut temu, uncatchble napisał:

Zastanawiam się nad sprzedażą strixa 3070. Kupiony w listopadzie w komputroniku. Skończyły się kwarantanny na mojej uczelni i nie mam czasu na granie. Używana około 20h. Wiem dokładnie bo patrzę na czas w grze, a do normalnych rzeczy mam laptopa. Za ile mógłbym ją wystawiać? Dałem 3500.

 

Edytowane przez eblvrm
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, duniek napisał:


3070 wrzuc na olx-a za 4200-4500 - bedziesz miał 10 ofert odrazu - czesc smieszna pewnie po 3500 wlasnie, ale niektorzy sie targowac nie bedą albo 50-100zł moze - niekiedy moga zaproponowac wiecej
 

Nowe po 4k to chyba uzywki za tyle nie sprzeda

1 minutę temu, eblvrm napisał:

@sxgn Pan Hilary chyba zgubił okulary, bo napisał jak byk na samym końcu. "Dałem 3500" ;)

@sxgn

Zwracam honor, gdzieś mi to umknęło. 

Nowe po 4k, to ciężko będzie na używce zarobić, chyba że na OLX jal ktos nie pprówna cen.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sxgn napisał:

Nowe po 4k to chyba uzywki za tyle nie sprzeda

Jak wrzuci za 6k i zbije cenę na 4k to może ktoś się skusi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje sie ze w komputroniku pojawia się i znika co chwile rtx360ti trio x za ok 3300zl i rtx 3080 strix za ok 5500zl.  Dzisiaj już chyba 3 razy wyskakiwaly.  Ciekawe czy błąd i anulują komus i wpada spowrotem czy legitne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...