Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

ja się nie doczekam 3070 suprima za 3500, a właśnie opyliłem 1060 6 gb za 1100 zł (3 chętnych miałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Doamdor napisał:

No i 4 karty Strix poszybowały do niewolniczej pracy https://www.komputronik.pl/product/709673/asus-geforce-rtx-3070-strix-white-8gb-oc.html

 

Ale że biali do niewolniczej pracy? :Crash:

W x-komie chyba można, ale kij wie jak z ich cenami jest. Mają obecnie najniższe ustawione, ale czy faktycznie takie będą, gdy coś wrzucą? 
Proshop też miał dziś poniżej 4k, ale tam nie ma opcji za pobraniem, więc trzeba kasę zamrozić na parę tygodni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Garru napisał:

Ale że biali do niewolniczej pracy? :Crash:

 

8d628ba2fbedef9ef5763079e3f343ac.gif

 

Wczoraj przeszukałem kilkadziesiąt sklepów internetowych, jedynie co zastałem to ceny premierowe i brak towaru.

Pozostaje czekać na karty zamówione w premierowej cenie. ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Doamdor napisał:

Pozostaje czekać na karty zamówione w premierowej cenie. ?

Jak tak dalej pójdzie do będziesz miał prezent na gwiazdkę.... 2023 ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadnych rtx 3080 tylko przepłacone 3070 i 3060ti.Co za czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały dzień wisi już :E https://www.komputronik.pl/product/702501/palit-geforce-rtx-3090-gamingpro-oc-24gb.html (1 sztuka) 10 490zł lel 

rx 6900 xt przy okazji - https://www.komputronik.pl/product/709364/gigabyte-radeon-6900-xt-16gb.html

i w miarę "przystępna" cena na gtx 1650 (4 sztuki) https://www.komputronik.pl/product/703551/asus-geforce-gtx-1650-phoenix-4gb-gddr6-oc.html

Edytowane przez Ahc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, RyszardGTS napisał:

Jak tak dalej pójdzie do będziesz miał prezent na gwiazdkę.... 2023 ;) 

Tak zapewne będzie z tymi co zamówili RTX 3080 TUF za 3279zł.

Mnie to nie dotyczy. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Doamdor napisał:

Też mnie dziwi trzymanie się kurczowo jednego producenta np typu Evga.

Patrzyłem na ich oferty RTX 3060Ti/ 3070, cena wysoka, a systemy chłodzenia przeciętne.

 

Jak z kulturą pracy i temperaturami w Gainward ?

Bardzo dobrze wspominam GTX 1080 Phoenix.

evga ma rewelacyjny sytem gwarancyjny. ma fajne rozwiazania. jestem fanboytem - tak, ale nigdy niczego nie zalowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te evga z x komu i tak mają tylko te 3 lata GW a nie 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tre napisał:

Te evga z x komu i tak mają tylko te 3 lata GW a nie 5.

ale masz gware producenta, odsylasz karte do DE i ci daja nowa. proste, z msi sie meczylem okrutnie nie mowiac o innych markach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Summoned napisał:

evga ma rewelacyjny sytem gwarancyjny. ma fajne rozwiazania. jestem fanboytem - tak, ale nigdy niczego nie zalowalem

 

Teraz, Summoned napisał:

ale masz gware producenta, odsylasz karte do DE i ci daja nowa. proste, z msi sie meczylem okrutnie nie mowiac o innych markach

Naprawdę ? często korzystałeś ? ?

 

 

Ci ludzie wszystko kupują, nawet to o 1 w nocy

https://allegro.pl/oferta/karta-gigabyte-geforce-rtx-3060-ti-eagle-oc-odreki-10119128840

Niepotrzebnie w grudniu anulowałem zamówienie na RTX 3060Ti Dual OC za 2399zł

https://allegro.pl/oferta/karta-asus-geforce-rtx-3060-ti-dual-od-reki-10141011185

:szczerbaty:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Summoned napisał:

ale masz gware producenta, odsylasz karte do DE i ci daja nowa. proste, z msi sie meczylem okrutnie nie mowiac o innych markach

W Polsce każdy woli Zotaca/Gigaszrota, bo dają 5/4 lata gwarancji. U nas nikt za wyjątkiem entuzjastów nie kojarzy marki EVGA. Dobry support ma też Corsair - jak trafiłem psu sf750 z felernego batcha to wystarczyło kilka maili i za dwa tygodnie miałem nowe psu, beż żadnej opłaty/kaucji itp. Stare psu odesłałem dopiero jak przyszła nowa sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Doamdor napisał:

 

Naprawdę ? często korzystałeś ? ?

 

 

 

:szczerbaty:

 

tak, kupowalem karty pokoparkowe i je dobijalem, wymienialem na nowki 1080ti

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Doamdor napisał:

Niepotrzebnie w grudniu anulowałem zamówienie na RTX 3060Ti Dual OC za 2399zł

https://allegro.pl/oferta/karta-asus-geforce-rtx-3060-ti-dual-od-reki-10141011185

:szczerbaty:

Najtańsze Pality po 2299zł potrafiły dojść w zeszłym tygodniu do 3300-3400zł i były w paru miejscach, dziś praktycznie wyparowały, a jak już gdzieś jest to od 3600-3700 w górę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Summoned napisał:

ale masz gware producenta, odsylasz karte do DE i ci daja nowa. proste, z msi sie meczylem okrutnie nie mowiac o innych markach

Właśnie nie masz tej extended w X kom. Nie każdy sklep ma podpisaną umowę z evga o tę gwarę extended.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Koniował napisał:

W sumie jest to opłacalniejsze i bezpieczniejsze niż kupowanie od randoma.

Nie jest. Jak kupujesz za 200zł na allegro to tyle masz ochrony. Może Ci cegły wysłać w pudełku za pobraniem 3400zł  i nic mu nie zrobisz ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, RyszardGTS napisał:

Najtańsze Pality po 2299zł potrafiły dojść w zeszłym tygodniu do 3300-3400zł i były w paru miejscach, dziś praktycznie wyparowały, a jak już gdzieś jest to od 3600-3700 w górę ;) 

Będzie coraz drożej, ale ściana gdzieś tam na pewno jest. :lol2:  Może pod koniec lutego uda się coś upolować. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, tre napisał:

Właśnie nie masz tej extended w X kom. Nie każdy sklep ma podpisaną umowę z evga o tę gwarę extended.

Evga daje wydłużoną gwarancję za dodatkową opłatą i tylko dla pierwszego właściciela. Tzn. po kupnie karty od "partnera" - w Polsce; x-kom, morele i komputronik, rejestrujesz kartę na swoim koncie EVGA i potem chyba przez 90 dni masz możliwość odpłatnego wydłużenia gwarancji. Jak nie przedłużysz to masz standardowo 3 lata i wszystkie RMA zgłaszasz bezpośrednio do Evga. Nie wiem skąd masz takie dziwne informacje o jakichś umowach itp., ale nie siej fermentu, bo wszystko jest opisane na stronie https://eu.evga.com/warranty/extended/ i na oficjalnym forum m.in. tutaj https://forums.evga.com/Original-and-Secondhand-Warranty-FAQ-m2848860.aspx

EDIT: Karty nie musisz kupować nawet w Polsce, jedynym warunkiem uznania/rejestracji karty są twoje dane na fakturze i zakup od oficjalnego resellera z dowolnego kraju w Europie. Możesz kupić na amazonie, w proshopie, nawet w Rumunii -  ma być oficjalny reseller i twoje dane na fakturze, szczególnie adres. Na adres z faktury Evga wysyła nowe GPU. W przypadku kupna z drugiej ręki trzeba kartę "przerejestrować" na nowego właściciela na stronie.

Edytowane przez eblvrm
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o to mi chodzi. Za dodatkową opłatą. Niektóre sklepy sprzedają już z opłaconą extended.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, tre napisał:

Właśnie nie masz tej extended w X kom. Nie każdy sklep ma podpisaną umowę z evga o tę gwarę extended.

extended 1 year jest jak zarejestrujesz karte na ich stronie w ciagu 30 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, RENMEi napisał:

Ja pewnie będę miał Suprimka na odpsrzedaż jak X-kom wyśle. Bo już jeden u mnie siedzi z proshopu w kompie :D 

Jak ciagle w cenie proshopowej to przyjme XD chociaz pewnie juz zdanie zmieniles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Minciu napisał:

Jak ciagle w cenie proshopowej to przyjme XD chociaz pewnie juz zdanie zmieniles.

Jak odbierzesz osobiście, że nie będę musiał bawić się w wysyłanie i szukanie chętnego (akurat pewnie nie trudno), tylko teraz pewnie jak bym chciał sprzedać w ludzkiej cenie to mnie za oszusta wezmą :E. Ale zostawiam tą co się lepiej kręci :P. Mam od 15 grudnia niby jednego chętnego z forum, zobaczę czy nadal zainteresowany najpierw :)

EDIT: Dostałem już list przewozowy z x-komu więc karciocha będzie dzisiaj wysłana :D

Edytowane przez RENMEi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leci do kompa czy puszczasz dalej? 

Czekamy na dzisiejsze wrzuty , bo z zakupowego zrobił się tutaj watek offtopowy i to nawet bez górników ;-)

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...