Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wklejajcie takich ofert.. to niezgodne z linia partii.. ceny mialy spadac nie rosnac XD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz kopanie sie skończy i karty będa za paczke chrupek

serio

serio tak tutaj kilka osób myśli  :rotfl:

 

Edytowane przez Tomcat
  • Haha 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tomcat napisał:

zaraz kopanie sie skończy i karty będa za paczke chrupek
serio
serio tak tutaj kilka sob myśli  :rotfl:

Szklana kula mi mówi, że takie rzeczy to najwcześniej w styczniu 2022.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Tomcat napisał:

zaraz kopanie sie skończy i karty będa za paczke chrupek

serio

serio tak tutaj kilka osób myśli  :rotfl:

 

Będą tak czekać aż wyjdzie kolejna generacja kart i wtedy z dumą powiedzą, że kupili ampere za cenę MSRP ?

Edytowane przez Adinor
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w takiej kasie te 3080 - bliżej 4000 pln i biorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, dan254 napisał:

https://www.proshop.pl/Komputer-konfiguracje-Dutzo-Gamer/DUTZO-Gaming-Monster/8031027

Zestaw z i5 10400 i tuf 3060 ti za 5200.Chyba wezmę bo niedługo sama karta za tyle pójdzie.

Jak potrzebujesz kompa to cena wydaje się b.dobra. Samo 3060TI teraz wydasz z ~3.5k powiedzmy, procek 800zł i już dobijasz powoli do ceny, a gdzie dysk, ram, obudowa itd.

3 minuty temu, Adinor napisał:

Będą tak czekać aż wyjdzie kolejna generacja kart i wtedy z dumą powiedzą, że kupili ampere za cenę MSRP ?

Dokładnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden plus obecnych cen, karty nie znikają w 5 sekund, a w 5minut. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wincyjognia napisał:

Nie wierze, ze do normalnego uzytku ludzie tak to lykaja :D

Sporo osób prowadzi jednoosobową działalność/firmę i wrzucają sobie w koszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wincyjognia napisał:

Nie wierze, ze do normalnego uzytku ludzie tak to lykaja :D

też myślę, że teraz to już czysta spekulacja idzie, 5800 to okazja jak sprzedasz za 6500 tydzień później, i tak dalej i się "biznes kręci" 

a pomyśleć, że ta sama ekipa w listopadzie darła szaty że im "janusztronki" i inni bandyci ich karty kradną i zamiast w MSRP to wołają ponad 4k, taka kurde negocjowana moralność, do 4k to nie dam ale za 6k to nóżki rozkładam szeroko i zapraszam towarzystwo ;)

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Adinor napisał:

Sporo osób prowadzi jednoosobową działalność/firmę i wrzucają sobie w koszta.

To fakt, pomijam ten odlamek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wincyjognia napisał:

To fakt, pomijam ten odlamek :)

Jeszcze masz ludzi, którzy nie sprzedali tanio karty, a najpierw kupili nową i dopiero swoje będą opylać. Więc jakoś źle na tym nie wyjdą, a jak mają jeszcze jakąś kolejkę, lub przypadkowo coś upolowali dobrej cenie. To tym bardziej martwić się nie muszą. 

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Adinor napisał:

Sporo osób prowadzi jednoosobową działalność/firmę i wrzucają sobie w koszta.

No i po odliczeniu tych 23% VAT i wrzuceniu zakupu w koszty ciągle wydali więcej gotówki niż powinni a z tym w dzisiejszych czasach w micro firmach jakoś turbo nie jest. O ile ta ta jednoosobowa działalność to nie "import, export, drobne kradzieże" to nie ma wielkiego znaczenia, ot sposób na powetowanie sobie części kosztów. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, piotrek00 napisał:

nie żebym komuś źle życzył, ale nowa sekretarz skarbu Bidena powiedziała, że kryptowaluty pomagają finansować terroryzm :)

Już wieloryby inwestujące ostatnio coraz większe środki BTC przekonają ją że to nie prawda :D

Jeśli chodzi temat wątku to widać, że sklepy obecnie ustalają ceny pod kopaczy, bo dla większości graczy są one nie do przełknięcia.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, dan254 napisał:

https://www.proshop.pl/Komputer-konfiguracje-Dutzo-Gamer/DUTZO-Gaming-Monster/8031027

Zestaw z i5 10400 i tuf 3060 ti za 5200.Chyba wezmę bo niedługo sama karta za tyle pójdzie.

Przydałaby mi się tylko karta, gdybym podmienił tego 3060ti na mojego 2070 super to bym puścił dalej za te same pieniądze? ???

Edit: zapomniałem, że gwarancja na cały komputer, więc lipa :crash2:

Edytowane przez jask1eR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Griszah napisał:

Już wieloryby inwestujące ostatnio coraz większe środki BTC przekonają ją że to nie prawda :D

Jeśli chodzi temat wątku to widać, że sklepy obecnie ustalają ceny pod kopaczy, bo dla większości graczy są one nie do przełknięcia.

a ja jednak myślę, że pod spekulantów. Kopacz kupi, używa rok/dwa, sprzeda jak mu się zysk na godzinę przestanie z ceną prądu i roboczogodziny kalukalować, te ceny są efektem tego, że tyle osób obecnie postanowiło zarobić na tym, że brakuje różnych towarów. Grafiki, Lego, maseczki, środki dezynfekujące, w 2020 falami zaczęły się sytuacje, że przy ograniczonej pandemią podaży i zwiększonym popycie, co i rusz ktoś siedzący na górce deficytowego dobra mógł się stać "królem allegro" ludzie potrafią wykupić cały rzut Lego na premierę nowego modelu bo wiedzą, że ludzie to kupią, bo siedzą w domu i się nudzą. 

Edytowane przez Alyjen
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jask1eR napisał:

Przydałaby mi się tylko karta, gdybym podmienił tego 3060ti na mojego 2070 super to bym puścił dalej za te same pieniądze? ???

za 2070 super to w porywach dostaniesz niewiele mniej niż 3060ti :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja sobie tak piszę do tych królów allegro/olx i wcale im tak te karty nie schodzą. W każdym razie nie 3070 za 4k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Alyjen napisał:

. Grafiki, Lego, maseczki, środki dezynwefkujące, w 2021 falami zaczęły się sytuacje, że przy ograniczonej pandemią podaży i zwiększonym popycie, co i rusz ktoś siedzący na górce deficytowego dobra mógł się stać "królem allegro" ludzie potrafią wykupić cały rzut Lego na premierę nowego modelu bo wiedzą, że ludzie to kupią, bo siedzą w domu i się nudzą. 

Oj tak, trzeba sobie przypomnieć jak masowo ludzie kupowali maski na początku 2020, maska warta kilka groszy a ci płacili kilkadziesiąt złoty. Więc takie przepłacenie za karty to pikuś. :E:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ceny tak szybko rosną, że czasem zapominam za ile kupowałem te karty. Czy za 3900, czy za 4900 ? W obecnych czasach jedno i drugie to mega promocja :D 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...