Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, robson241 napisał:

Zeby sprzedac pierwej kupic trzeba XD

Nie do końca... Niektórzy jeszcze nie kupili, nie odebrali i nie zapłacili, a już sprzedają. Takie spryciarze ?

Edytowane przez Valkiria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Valkiria napisał:

Nie do końca... Niektórzy jeszcze nie kupili, nie odebrali i nie zapłacili, a już sprzedają. Takie spryciarze ?

Za to powinno się karać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem zalogowany na proshopie, aż mnie wywaliło, i wyskoczył taki komunikat:

ff3796ce38355a93.jpg

Ktos probował mi wejsc na konto? I pewnie chciał sobie przekierować 3070tke. A tak serio to nie wiem co sie stało, ustawilem nowe hasło jak zobaczyłem ten komunikat i nie mogę się zalogować, "konto zablokowane" wyskakuje. Poczekam pare minut i będę próbował dalej sie logować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, novi napisał:

Bylem zalogowany na proshopie, aż mnie wywaliło, i wyskoczył taki komunikat:

Ktos probował mi wejsc na konto? I pewnie chciał sobie przekierować 3070tke. A tak serio to nie wiem co sie stało, ustawilem nowe hasło jak zobaczyłem ten komunikat i nie mogę się zalogować, "konto zablokowane" wyskakuje. Poczekam pare minut i będę próbował dalej sie logować 

Co nas obchodzi włam na Twoje konto? Ty pisz tutaj szybko, co chciałeś kupić, nie mówiąc nikomu...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciał kupić, tylko sprawdza, czy my tą 3070-tkę za 2800zł z dropu wysłali. Wysłali, w niedzielę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, novi napisał:

Bylem zalogowany na proshopie, aż mnie wywaliło, i wyskoczył taki komunikat:

 

Ktos probował mi wejsc na konto? I pewnie chciał sobie przekierować 3070tke. A tak serio to nie wiem co sie stało, ustawilem nowe hasło jak zobaczyłem ten komunikat i nie mogę się zalogować, "konto zablokowane" wyskakuje. Poczekam pare minut i będę próbował dalej sie logować 

Novi kufa.. ale ten obrazek to juz mogles mniejszy dac. Cos ostatnio masz problemy z Proshopom. Juz drugi raz Cie wywala i nie mozesz sie zalogowac :::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palit 3060 Ti Gaming Pro OC używany.. Poszedł przed chwilą za uwaga.. 3800zł

Nie moja aukcja, ale widać jak niektórzy są zdesperowani żeby mieć kartę, gdzie przy odrobinie sprytu można mieć nową w tej cenie, w tym momencie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Valkiria napisał:

Co nas obchodzi włam na Twoje konto? Ty pisz tutaj szybko, co chciałeś kupić, nie mówiąc nikomu...?

Musze wydrukować dowod zakupu od ex karty. Nic ciekawego nie maja, bo obserwuje cały czas, czy jakas 3080 się nie pojawi do 4tys zł :p. 

nie mam pojęcia o co chodzi, wychodzi na to ze mialem nieudane próby logowania, ale jakim cudem, skoro siedziałem zalgowoany i mam zapamiętane hasło nawet. Odczekam jakis czas i sprobuje ponownie. Jak wysla karte to zmienię mail/login i chyba będzie z bani. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, paweuku napisał:

Palit 3060 Ti Gaming Pro OC używany.. Poszedł przed chwilą za uwaga.. 3800zł

Nie moja aukcja, ale widać jak niektórzy są zdesperowani żeby mieć kartę, gdzie przy odrobinie sprytu można mieć nową w tej cenie, w tym momencie. 

niektórzy robią koparki na zamówienie jak brakuje im kart to zapłacą więcej, żeby zrealizować w terminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, novi napisał:

Musze wydrukować dowod zakupu od ex karty. Nic ciekawego nie maja, bo obserwuje cały czas, czy jakas 3080 się nie pojawi do 4tys zł :p. 

RTX 3080 do 4 tysięcy? Chyba bez chłodzenia...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Valkiria napisał:

RTX 3080 do 4 tysięcy? Chyba bez chłodzenia...?

I bys zobaczyl jak szybko by zeszła xDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, paweuku napisał:

Palit 3060 Ti Gaming Pro OC używany.. Poszedł przed chwilą za uwaga.. 3800zł

Nie moja aukcja, ale widać jak niektórzy są zdesperowani żeby mieć kartę, gdzie przy odrobinie sprytu można mieć nową w tej cenie, w tym momencie. 

Od wczoraj posucha, niektórym puszczają nerwy...

1 minutę temu, robson241 napisał:

I bys zobaczyl jak szybko by zeszła xDDD

Za 5 tys...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro są nówki po 3.8k, a ktoś kupuje gorszą kartę za tyle samo? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet chce za moją 3070 od MSI 2X dać ASrock Radeon RX 6800 Challenger Pro OC. Niby dał za nią 4k. Ciekawe :D

 

Wystawiłem dziś kilka kart i już mega spam. Wszystko w opisie dokładnie jest, a facet zadaje pytania o gwarancję, gdzie zakupiona, etc. Masakraaaaa ?

Edytowane przez King Arthas
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, King Arthas napisał:

Na Allegro są nówki po 3.8k, a ktoś kupuje gorszą kartę za tyle samo? :D

3,8k od osób prywatnych tylko, od firm chodzą w cenie premium bo jak coś to możesz zwrot za pełną kwotę zrobić a od skalpera tylko tyle ile jest na fakturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, novi napisał:

Bylem zalogowany na proshopie, aż mnie wywaliło, i wyskoczył taki komunikat:

Ktos probował mi wejsc na konto? I pewnie chciał sobie przekierować 3070tke. A tak serio to nie wiem co sie stało, ustawilem nowe hasło jak zobaczyłem ten komunikat i nie mogę się zalogować, "konto zablokowane" wyskakuje. Poczekam pare minut i będę próbował dalej sie logować 

Ja miałem w piątek też dziwne przeboje z proshopem, resetowałem hasło...

Zamówieni nadal przetwarzane eh kiedy oni tego Ventusa 3x wyślą ? Moje 2700 kiszą od 8-go

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego 3060ti z xkom, kt i morele są pobranie albo odbiór w salonie. 
Wystarczyła by mi serio 1 karta skądkolwiek ale szanse na wysyłkę w cenie 2099-2399 z tych zamówień to raczej jakiś promil i to bliżej lata ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Tomcat napisał:

Dlatego 3060ti z xkom, kt i morele są pobranie albo odbiór w salonie. 
Wystarczyła by mi serio 1 karta skądkolwiek ale szanse na wysyłkę w cenie 2099-2399 z tych zamówień to raczej jakiś promil i to bliżej lata ?

Zostaw dla innych .Widzisz co sie dzieje.. czekajom a ty burzuju tylko karty wykupujesz XDD Gornictwo jest niemodne.. Trza byc eko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapłaciłem za 2 sztuki 2300zł w Komputronik po 2300zł. Asus Dual 3060TI. Mają być za 3 tygodnie do odbioru. Jedna dla siostry, druga na sell. Jak nie zrealizują, to trudno się mówi, ale 5k nie będę płacił za taką kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zamówień z proshopu. Mam taką sytuację, że odblokowały mi się środki na karcie za zamówienie z proshopu z dnia 08.01.2021. Czy to jest normalna sytuacja? Czy może oznaka, że będzie anulowane. Bank to mbank i transakcja nie widnieje na liście zrealizowanych. Karta to 3x Ventus w cenie jeszcze 2700 z samego początku dropa. Czy ktoś jest w podobnej sytuacji?

 

Edytowane przez Lurdyfeld
uzupełnienie info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@robson241

Mam 1 kartę , kupiona przed erą kopania. 
Jedna być może dojdzie z Danii.
Co ja komu wykupuję ?
Lepiej niech się inni przyznają ile już kart kupili i puścili z zyskiem na olx/allegro  ?
 

Edytowane przez Tomcat
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...