Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Lurdyfeld napisał:

Odnośnie zamówień z proshopu. Mam taką sytuację, że odblokowały mi się środki na karcie za zamówienie z proshopu z dnia 08.01.2021. Czy to jest normalna sytuacja? Czy może oznaka, że będzie anulowane. Bank to mbank i transakcja nie widnieje na liście zrealizowanych. 

 

Co masz w historii przelewów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka dni temu nikt sie nie chwalił ile to ma karta, za ile kupił i ile sprzedaje. Od weekendu olewka, jak widać połowa osób śledzi temat dla okazji, które można puścic dalej ;) 10% osób nadal szuka karty do siebie a pozostali do koparek ;)

Edytowane przez sxgn
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JDM napisał:

Co masz w historii przelewów?

Pustka, transakcje wywiało z listy. Mam tylko potwierdzenie autoryzacji mobilnej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz anulację. Nie licz na kartę. Proshop sprzeda ją za 1,5k więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

18 minut temu, Lurdyfeld napisał:

Odnośnie zamówień z proshopu. Mam taką sytuację, że odblokowały mi się środki na karcie za zamówienie z proshopu z dnia 08.01.2021. Czy to jest normalna sytuacja? Czy może oznaka, że będzie anulowane. Bank to mbank i transakcja nie widnieje na liście zrealizowanych. Karta to 3x Ventus w cenie jeszcze 2700 z samego początku dropa. Czy ktoś jest w podobnej sytuacji?

 

nie strasz ja płaciłem blikiem  za 3x i ale ciągle przetwarzają. Oby nie wywinęli numeru i nie anulowali zamówień, żeby sprzedać po 4k ?

Istnieje spora szansa że bank cofnął kasę z karty, bo już sporo czasu upłynęło, a nadal zamówienie nie zrealizowali.
Tutaj chyba przelewy, bliki itp są bezpieczniejsze na takie kilkutygodniowe preordery.

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Tomcat napisał:

@robson241

Mam 1 kartę , kupiona przed erą kopania. 
Jedna być może dojdzie z Danii.
Co ja komu wykupuję ?
Lepiej niech się inni przyznają ile już kart kupili i puścili z zyskiem na olx/allegro  ?
 

Tomcat ja to tylko sie drocze.. Kupuj ile chcesz i rob z tym co chcesz.. Mi to gila :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyt sie droczysz a ja frustruje że nawet jakbym chciał januszyć czy kopać  to nikt nic nie wysyła :kwasny:

ps. btc regularnie od 2 tyg osuwa się powoli w otchłań i brak tego mitycznego odbicia na 100k :( 
Jak życ jak żyć...


nie wiem scam czy powoli co poniektórzy tracą złudzenia :

https://www.olx.pl/oferta/karta-graficzna-msi-geforce-rtx-3070-ventus-2x-CID99-IDIcf6Y.html#06088c61ab

 

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sxgn napisał:

Jeszcze kilka dni temu nikt sie nie chwalił ile to ma karta, za ile kupił i ile sprzedaje. Od weekendu olewka, jak widać połowa osób śledzi temat dla okazji, które można puścic dalej ;) 10% osób nadal szuka karty do siebie a pozostali do koparek ;)

Raczej kto miał kupić to kupił, teraz  z czystym sumieniem można opylać resztę górnikom.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad. Proshop W Mbanku kasa wraca na konto  po dwóch tygodniach blokady jak transakcja będzie niezrealizowana ( płatność kartą).  Może komuś się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JDM napisał:

Nikt nie bierze, bo pewnie nie wystawiasz F-Vat

W niedzielę nie wyślą, dopiero w poniedziałek, dlatego przesunęli termin dostawy o jeden dzień. Mi też jeszcze nie wysłali choć konsultant twierdził, że powinna wyjść w piątek wieczorem. Widocznie się nie wyrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście wybrali 3070 Tuf Gaming OC czy MSI Ventus 3X? Załóżmy, ze są w takiej samej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lurdyfeld napisał:

Ad. Proshop W Mbanku kasa wraca na konto  po dwóch tygodniach blokady jak transakcja będzie niezrealizowana ( płatność kartą).  Może komuś się przyda.

napisz do Proshopu, może pozwolą ci puścić przelew bez anulowania zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Koniował napisał:

Raczej kto miał kupić to kupił, teraz  z czystym sumieniem można opylać resztę górnikom.

Ale ja to wiem, i lotto mi co kto robi z kartami ktore kupuje. Mi chodzi o podejsci jak sie zmieniło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JDM napisał:

Co byście wybrali 3070 Tuf Gaming OC czy MSI Ventus 3X? Załóżmy, ze są w takiej samej cenie :)

Toc 99% powie ze TUF. Co to za pytanie wgle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JDM napisał:

Co byście wybrali 3070 Tuf Gaming OC czy MSI Ventus 3X? Załóżmy, ze są w takiej samej cenie :)

Pewnie tuf lepsze chłodzenie. Albo to co pierwsze przyjdzie. bo drugie zamówienie dojdzie za pół roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Lurdyfeld napisał:

Odnośnie zamówień z proshopu. Mam taką sytuację, że odblokowały mi się środki na karcie za zamówienie z proshopu z dnia 08.01.2021. Czy to jest normalna sytuacja? Czy może oznaka, że będzie anulowane. Bank to mbank i transakcja nie widnieje na liście zrealizowanych. Karta to 3x Ventus w cenie jeszcze 2700 z samego początku dropa. Czy ktoś jest w podobnej sytuacji?

 

Normalna sytuacja, to jest oznaka, że zaraz karta będzie wysłana.

Edytowane przez Red_October

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Red_October napisał:

W niedzielę nie wyślą, dopiero w poniedziałek, dlatego przesunęli termin dostawy o jeden dzień. Mi też jeszcze nie wysłali choć konsultant twierdził, że powinna wyjść w piątek wieczorem. Widocznie się nie wyrobili.

jak im doszło pond 100 kart z dropa (x2, x3 i xtrio), to fakt mogli nie obrobić tego w piątek. Tej wersji się trzymam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, sxgn napisał:

Jeszcze kilka dni temu nikt sie nie chwalił ile to ma karta, za ile kupił i ile sprzedaje. Od weekendu olewka, jak widać połowa osób śledzi temat dla okazji, które można puścic dalej ;) 10% osób nadal szuka karty do siebie a pozostali do koparek ;)

Dziwisz się? Tutaj ostatnio ktoś się chwalił, że dostał 3080 Suprim z x-komu za 4k, a na drugi dzień karta poszła na allegro za +6k PLN. Nawet nick na forum i na allegro taki sam :D

EDIT: O, widzę, że kolega też flipuje na allegro xDDD 

23 minuty temu, King Arthas napisał:

Odblokowane, czyli sklep nie pobrał kasy. Będzie anulowane.

Proshop na początku mrozi kasę na chyba tydzień. Jak nie wyślą do tego czasu zamówienia to robią zwrot, ale zamówienie dalej jest aktywne. Mam dwa zamówienia; jedno z grudnia na 5900x, drugie ze stycznia na 5600x i mam taką samą sytuację. Dostałem zwrot, ale przed wysyłka znowu pobiorą kasę. Wołam @Lurdyfeld

Edytowane przez eblvrm
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, King Arthas napisał:

To masz anulację. Nie licz na kartę. Proshop sprzeda ją za 1,5k więcej :D

Nie ma żadnej anulacji, karta gotowa do wysyłki. Miałem tak samo jak płaciłem kartą.

 

Edit.

Ja to miałem nawet tak, że dostałem już kartę, a kasa wciąż była niepobrana. Dopiero 2 dni później, obciążyli moje konto.

Edytowane przez Red_October
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hopes napisał:

Pewnie tuf lepsze chłodzenie. Albo to co pierwsze przyjdzie. bo drugie zamówienie dojdzie za pół roku :D

Chyba nie ma o czym dyskutować że Tuf znacznie lepszy.
W normalnej sytuacja ta karta była 300-500zł droższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, JDM napisał:

Co byście wybrali 3070 Tuf Gaming OC czy MSI Ventus 3X? Załóżmy, ze są w takiej samej cenie :)

TUF jest lepszy.

W sumie tak myślę dzisiaj o tym wszystkim i jeśli z EVGA 3060 Ti FTW3 Ultra nie wypali,a w międzyczasie będzie nowy 3070 TUF/TUF OC za maks.3000 zł w pewnym sklepie,to wtedy wezmę jednak 3070.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kartki powinni wprowadzić na te karty. Raz, że kolejka jak za mięsem w latach 80tych a dwa reglamentacja...

Może jak crypto zrobią jak w 2017/2018 roku -90% znowu to sytuacja cała się rozluźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Proshopie w historii zakupów doszła kwota jaką zapłaciłem za kartę, wcześniej nic tam nie było. Zamówienie również ma dalej opis "w trakcie przetwarzania". Płaciłem blikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak, w historii zakupów nic nie ma :/
5a03e85a42594.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, _File_ napisał:

Jeszcze kartki powinni wprowadzić na te karty. Raz, że kolejka jak za mięsem w latach 80tych a dwa reglamentacja...

Może jak crypto zrobią jak w 2017/2018 roku -90% znowu to sytuacja cała się rozluźni.

Na więcej niż -40% obecnie bym nie liczył. Ogólnie kolejne dwa lata wzrostu.

Żeby nie było sensu kopania to by ETH musiało być po około 500$ a i tak na koszta by bylo. Pewnie nawet przy 350$ byłby sens kopania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...