Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, samsungs6 napisał:

Moge odsprzedać za 3700 :)

Okazja :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, King Arthas napisał:

Widzę, że karty zielonych schodzą na pniu :D

A AMD coś warte w czasach kopaczy? Do mnie idzie i sam potestuję.

ASrock Radeon RX 6800 Challenger Pro OC

Tu nie chodzi o moc, tylko o dostępność. Złóż sobie koparkę z 6 radeonów, powodzenia. Do ok. połowy grudnia łatwiej było złozyć 3 koparki z 6cioma  RTX-ami niż kupić dowolna kartę Radeona. Teraz Radków troszkę więcej, ale stosunek moc/cena hm..., i zostaje jeszcze ryzyko, że nikt nie będzie chciał ich kupić jak bańka walnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, krzysiak napisał:

Nie jest źle, rzekłbym że jest nawet dobrze...choć przed nim miałem MSI 5700XT mech OC, więc po niej wszystko jest ciche :E

Zrobisz UV i nie będzie powodu do narzekań. Mam takie samo chłodzenie tylko na 3060 Ti czy pewnie będę mieć 20-30 W mniejszy pobór mocy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to za bzdury ktos o evga wypisuje? dwa razy robilem u nich rma, podsylali mi na moj adres mimo ze dawalem im dziwne fv gdzie jak byk stalo ze ktos kupowal koparki. tydzien i zamiennik u mnie

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rafik7 Niestety, na dzień dzisiejszy jak nie masz porobionej dużej ilości preorderów z zeszłego roku to najlepszym rozwiązaniem jest bot i koszenie za pobraniem ;/ Później selekcja i na pewno wpadnie karta jaką chciałeś ewentualnie porządna wersja jakaś.

Edytowane przez Fenrir_14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Fenrir_14 napisał:

@Rafik7 Niestety, na dzień dzisiejszy jak nie masz porobionej dużej ilości preorderów z zeszłego roku to najlepszym rozwiązaniem jest bot i koszenie za pobraniem ;/

Teraz to nawet za pobraniem nie zamówisz. X kom zasłania się covidem. Odbiór w salonie możesz wybrać ale płatność z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem kartę w Morele w połowie października i opłaciłem całość. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem produktu bo go "ponoć nie ma", tymczasem na ich stronie:

Bez-tytu-u.jpg

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi x-kom chyba tydzień temu normalnie za pobraniem przysłał sprzęt. Nie było problemu ani z zamówieniem ani z odbiorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, emil3223 napisał:

Zamówiłem kartę w Morele w połowie października i opłaciłem całość. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem produktu bo go "ponoć nie ma", tymczasem na ich stronie:

Bez-tytu-u.jpg

 

Takoe cos bym zgłosił do rzecznika praw konsumenta 

 

Sam czekam jeszcze na 3070 eagle z 29 pazdziernika z xkomu, jak bym zobaczyl ze w międzyczasie sprzedają od ręki to ich pozywam xd

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, emil3223 napisał:

Zamówiłem kartę w Morele w połowie października i opłaciłem całość. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem produktu bo go "ponoć nie ma", tymczasem na ich stronie:

Zgłaszaj do rzecznika. Jak ludzie nie będą reagować to jeszcze większe wałki będą kręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, samsungs6 napisał:

Takoe cos bym zgłosił do rzecznika praw konsumenta

A najlepiej zamów to jeszcze za pobraniem i jak będziesz miał kartę to dzwoń do nich żeby się ustosunkowali do tematu. Albo niech już wtedy rzecznik dzwoni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wysyłajcie nawet jak jest 1 sztuka, bo tego się nie da kupić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Summoned napisał:

a co to za bzdury ktos o evga wypisuje? dwa razy robilem u nich rma, podsylali mi na moj adres mimo ze dawalem im dziwne fv gdzie jak byk stalo ze ktos kupowal koparki. tydzien i zamiennik u mnie

 

Kiedyś pisałem prosto do supportu i taką dostałem odpowiedź - imię na fakturze nie ma znaczenia, ważny jest adres. Z resztą jak ci uznali gwarę to się powinieneś cieszyć, bo wszędzie piszą, że ma być potwierdzenie zakupu od oficjalnego resellera, rejestracja gpu i w przypadku karty z drugiej ręki potwierdzenie sprzedaży pierwszy -> drugi owner. Jakoś bardziej ufam supportowi i oficjalnemu FAQ niż jakiemuś anonowi z neta. Warunki gwarancji zmieniły się 25 maja 2018 roku - jak reklamowałeś gpu kupione przed tą datą to miałeś inne warunki.

 

Edytowane przez eblvrm
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, eblvrm napisał:

Kiedyś pisałem prosto do supportu i taką dostałem odpowiedź - imię na fakturze nie ma znaczenia, ważny jest adres. Z resztą jak ci uznali gwarę to się powinieneś cieszyć, bo wszędzie piszą, że ma być potwierdzenie zakupu od oficjalnego resellera, rejestracja gpu i w przypadku karty z drugiej ręki potwierdzenie sprzedaży pierwszy -> drugi owner. Jakoś bardziej ufam supportowi i oficjalnemu FAQ niż jakiemuś anonowi z neta. Warunki gwarancji zmieniły się 25 maja 2018 roku - jak reklamowałeś gpu kupione przed tą datą to miałeś inne warunki.

 

tak sobie podyskutuje bo mi sie nudzi.. Chcesz mi powiedziec, ze kupujac karte Evga jestem przywiazany do obencego adresu? przeca to jakas patola jest. Juz ma dzwonic do Lanlorda, ze teraz to ja tu 5 lat musze bo mam gware w Evga? xDDD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Rafik7 napisał:

Zgłaszaj do rzecznika. Jak ludzie nie będą reagować to jeszcze większe wałki będą kręcić.

Czekam do tego pierwszego-drugiego lutego bo ponoć dopiero wtedy mają mieć karty fizycznie u siebie. Jak nie będzie aktualizacji statusu zamówienia to tak zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, eblvrm napisał:

Kiedyś pisałem prosto do supportu i taką dostałem odpowiedź - imię na fakturze nie ma znaczenia, ważny jest adres. Z resztą jak ci uznali gwarę to się powinieneś cieszyć, bo wszędzie piszą, że ma być potwierdzenie zakupu od oficjalnego resellera, rejestracja gpu i w przypadku karty z drugiej ręki potwierdzenie sprzedaży pierwszy -> drugi owner. Jakoś bardziej ufam supportowi i oficjalnemu FAQ niż jakiemuś anonowi z neta. Warunki gwarancji zmieniły się 25 maja 2018 roku - jak reklamowałeś gpu kupione przed tą datą to miałeś inne warunki.

 

reklamacja ostatnia z 10 lutego 2020, karta wyslana do mnie 12 lutego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, filip955 napisał:

Ja akurat dzisiaj śledzę i spore dostawy 3070 były. Co chwilę pojawia się sklep gdzie są karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kjubb napisał:

znowu po 1 sztuce, nie da sie tego dodac nawet jakbys kliknal sekundę po dodaniu na stronę

Dlatego te dropy to kabaret i nie wierzę, że nie mają więcej kart. Dzielą te karty na kilka dropów dziennie, aby ludzie ciągle siedzieli na stronie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...