Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

@Szczota Zaraz, zaraz bo czegoś nie rozumiem. Położyliście okrągłą bańkę (liczac 480 kart x 2K PLN średnio jak pisałeś)

11 minut temu, Szczota napisał:

Ja robie prosty deal. Bierzemy ceny z allegro czesci co jest potrzebne i ja za robote biore 1000zl netto

Żebyś kasował 1000PLN za złożenie koparki pod zamówienie z 6ciu RTX'ów ?? 

A tydzień temu czy dwa jak tutaj za kartami miauczałeś na forum to pewnie plan był jeszcze w powijakach ? Ważne, że szybko i sprawnie wszystko zorganizowaliście ;) W razie jakby ktoś był zainteresowany to dla forumowiczów jest jakiś rabat ? :Up_to_s:

 

  • Haha 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Szczota napisał:

Ja dostalem dwa sample i z tego packu 480szt tylko albo az 10szt jest dla mnie.

Bedzie 12 kart to i koparka. Dla mnie to bedzie koniec w inwestycje. No i takiego gotowca walnie sie na allegro.

Jak bedzie kupiec to bedzie zarobek, jak nie bedzie chetnego to sobie bedzie kopac :)

Płatność z góry czy za pobraniem? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Szczota napisał:

Kolejny od teorii spiskowych. Ja po prostu jestem szczery i nie sciemniam.

Przy obecnych cenach ktore sa napompowane niczym BTC w 2017 nie bede kupowac kart.

...............................

Fajnie się czyta, ale wstawaj zesrałeś się :E

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szczota Kolego to ja mam taką propozycję. Jak już dajecie radę takie ilości kart załatwić to czemu nie ściągnąć ich dla forumowiczów ? Robimy listę, składacie zamówienie, żebyście nie robili tego za free to jakaś prowizja dla was i ściągnijcie nam np 200 RTXów 3080, 300 RTXów 3070 i niech będzie 500 RTXów 3060Ti. Od każdej karty weźcie rozsądny procent tak, żeby nikt nie czuł się okradziony i jedziemy z tematem. Wy będziecie mieć łatwy hajs, my karty graficzne, win win.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rafik7 napisał:

@Szczota Kolego to ja mam taką propozycję. Jak już dajecie radę takie ilości kart załatwić to czemu nie ściągnąć ich dla forumowiczów ? Robimy listę, składacie zamówienie, żebyście nie robili tego za free to jakaś prowizja dla was...

Po stówce od karty...?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Valkiria napisał:

Po stówce od karty...?

Wszyscy tu ciśniecie z niego, a mnie ciekawi z kim mam do czynienia. Jak uczciwie chce zarobić to możemy temat ogarniać. Jak bajkopisarz czy inny cwaniak to niech admin banuje i do widzenia.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szczota Musicie nagrać poradnik "spryciarze.pl" jak zamawiać w dużych ilościach kart graficznych od producenta.
Jak widać duże sklepy mają z tym problem, ale nie no-name dwóch/trzech typów. Taki poradnik by się przydał, więc nagrajcie.  

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko - czy bez problemu mogę sprzedać swój kod do Call of Duty? Gdzieś czytałem, że niby działa tylko na kartach RTX :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu nie cisnąć skoro czytasz takie dyrdymały. Żaden producent nie będzie sobie głowy zawracał zamówieniami na takie kwoty bez zabezpieczeń, poręczeń czy wadium. Nie mówiąc już o pozwoleniach i kwestiach celnych. Szkoda dalej wyliczać bo o takich rzeczach wiedzą nawet amatorzy kwaśnych jabłek jak zaczynają buszować po ogrodzie. Czytałem tutaj sporo różnych przypowieści ale takiego kosmonauty jeszcze chyba na labie nie widziałem ;)

@Danio Tak, do aktywacji gry wymagana jest karta RTX 3080/3090.

Edytowane przez Fenrir_14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Danio napisał:

Szybkie pytanko - czy bez problemu mogę sprzedać swój kod do Call of Duty? Gdzieś czytałem, że niby działa tylko na kartach RTX :P

Możesz sprzedać, ale musisz dać info że aktywacja tylko na rtx 3080/90, ew sam komuś aktywować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Rafik7 napisał:

Wszyscy tu ciśniecie z niego, a mnie ciekawi z kim mam do czynienia. Jak uczciwie chce zarobić to możemy temat ogarniać. Jak bajkopisarz czy inny cwaniak to niech admin banuje i do widzenia.

Akurat Azję mam trochę ogarniętą, więc dla mnie to ściema. Dwie rzeczy są ze sobą mało spójne. PIerwsza - ilość i czas zamówienia. Druga - gwarancja. Jeśli producent decyduje się na sprzedaż takiej partii towaru z pominięciem łańcucha dostaw, to znaczy, że jest to towar, który nie przeszedł kontroli jakości, i są to odrzuty produkcyjne. Druga sprawa, to że ten tak wyśmiewany przez graczy Zotac, jest najlepszą kartą do kopania. Ze względu na pięcioletnią gwarancję, masz kartę na kolejną górkę. Ale to musi być towar z oficjalnej dystrybucji z zachowanym reżimem jakości i gwarancjami dystrybutorów oraz producenta. Panowie wywalają bańkę, ale bez największej zalety karty. Myślisz, że Ukraińcy, gdzie prąd jest o połowę tańszy, nie ściągali by kart z Azji, gdyby to było takie oczywiste?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Garru napisał:

Możesz sprzedać, ale musisz dać info że aktywacja tylko na rtx 3080/90, ew sam komuś aktywować. 

Możesz napisać coś więcej? To nie jest tak, że po aktywacji w GeForce Experience pojawi się normalny klucz do Steama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTX 3060 Ti gaming x zamówiony na morelach 10.01 za 2599PLN Z tego, co mi wiadomo około 600 osób w kolejce.
Ja jestem około 525 w kolejce.
Jak myślicie uda mi się dostać kartę do końca lutego?
 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Danio napisał:

Możesz napisać coś więcej? To nie jest tak, że po aktywacji w GeForce Experience pojawi się normalny klucz do Steama?

Ja dopiero na ten kod czekam, więc nie wiem jak to działa. Instrukcje masz tu: https://kody.komputronik.pl/ 
Na pewno nie steam, a battlenet*. 
 

  

2 minuty temu, xKielonek napisał:

RTX 3060 Ti gaming x zamówiony na morelach 10.01 za 2599PLN Z tego, co mi wiadomo około 600 osób w kolejce.
Ja jestem około 525 w kolejce.
Jak myślicie uda mi się dostać kartę do końca lutego?
 

do końca roku tak

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, xKielonek napisał:

RTX 3060 Ti gaming x zamówiony na morelach 10.01 za 2599PLN Z tego, co mi wiadomo około 600 osób w kolejce.
Ja jestem około 525 w kolejce.
Jak myślicie uda mi się dostać kartę do końca lutego?
 

Wątpliwe, ludzie z zamówieniami z 15.12 jeszcze nie dostali. Sam mam zamówienie z 29.12 za niecałe 2,5k i czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Garru napisał:

Dlatego te dropy to kabaret i nie wierzę, że nie mają więcej kart. Dzielą te karty na kilka dropów dziennie, aby ludzie ciągle siedzieli na stronie. 

tenor.gif

:rotfl: 

W używkach coraz większy sajgon, np: 2080 coraz częściej przebijają +/-3100-3200zł, średnia +/- 2900zł.

  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, xKielonek napisał:

RTX 3060 Ti gaming x zamówiony na morelach 10.01 za 2599PLN Z tego, co mi wiadomo około 600 osób w kolejce.
Ja jestem około 525 w kolejce.
Jak myślicie uda mi się dostać kartę do końca lutego?
 

Oczywiście, kolega szczota z ulicy dostał 500 kart więc taki wielki sklep jak Morele bez problemu zrealizuje 600 zamówień do lutego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem zobaczyć jak kwestia dostępności wśród kart z rodziny Ampere, ale takich hitów, jak zamawianie hurtowo kart z Chin to tutaj jeszcze nie widziałem :E:E:E

Dzieje się widzę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam na lokalnie to ktos caly czas sobie jaja robi z licytowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, robson241 napisał:

Tam na lokalnie to ktos caly czas sobie jaja robi z licytowaniem.

Na lokalnie są jakieś inne zasady że na normalnym allegro to się nie dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, RyszardGTS napisał:

W używkach coraz większy sajgon, np: 2080 coraz częściej przebijają +/-3100-3200zł, średnia +/- 2900zł.

Ja w tym wszystkim to tylko żałuję jednego, tj. że jak odebrałem wtedy kilka dni po premierze TUFa RTX 3080 za 3399 zł, to sprzedałem swojego poprzedniego 2070S za 1750 zł. Mogłem wrzucić starą kartę do szafy na te 3-4 miesiące i sprzedać dopiero teraz za 2600 zł. Całość wymiany GPU wtedy zmieściłaby się w dołożeniu 800 zł, no ale kto by we wrześniu wtedy przewidział, że jakiś czas później kart nie będzie faktycznie. :D 

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...