Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

@andrzej1971 mnie też drażni taka postawą roszczeniowa ,Nie chcesz nie potrzebujesz nie kupuj proste. Tyczy się całościowo rtx 3000x.

Ja w porównaniu do ludzi z taką podstawą , nie wysuwam daleko idących roszczeń. Miałem kupić 3080 suprima x ale zdecydowałem się dołożyć i obecne jest Porządny Strix 3090[notabene kolega dostał wersje bez znaczka Oc ?].

Nie rozpaczam jak co poniektórzy że musiałem niemało wydać, Mój zakup był przemyślany oraz przed podwyżkami, dodatkowo Nie jestem osobą zarabiająca miliony lub jak kto woli "Rodzice mi zafundują". Wystarczy pracować, i systematycznie odkładać co miesiąc.

I takim sposobem każdy kto potrzebuje wydajności takiej karty jak 3090 się jej dorobi prędzej czy później. A ceny są jakie są i Tu na forum tego nie zmienimy wiec proszę skończyć z Postawą Roszczeniową Bo mi się należy i czemu tak drogo.
 

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć coś z głową żeby płacić za takiego rtx 3070 ,4k i więcej .Ludzie sami sobie robią cenę przez takie zachłanne kupowanie po zawyżonych cenach.  

Edytowane przez Sebastiansbk
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Sebastiansbk napisał:

Trzeba mieć coś z głową żeby płacić za takiego rtx 3070 ,4k i więcej .Ludzie sami sobie robią cenę przez takie zachłanne kupowanie po zawyżonych cenach.  

Myślenie rodem z przedszkola, coś na wzór "na złość babci odmrożę sobie uszy", czyt. nie kupię karty.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Griszah napisał:

Myślenie rodem z przedszkola, coś na wzór "na złość babci odmrożę sobie uszy", czyt. nie kupię karty.

Koluniu posiadam Rtx 3070 msi gaming trio za którego zapłaciłem 2899zl ,wiec daruj sobie swoje docinki, Jak lubisz byc dymany to droga wolna :) 

  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Sebastiansbk napisał:

Koluniu posiadam Rtx 3070 msi gaming trio za którego zapłaciłem 2899zl ,wiec daruj sobie swoje docinki, Jak lubisz byc dymany to droga wolna :) 

Hehe, rozumiem że kwota 2899 podbudowuje ego cebularza :D, któremu w głowie się nie mieści fakt, że kogos może być stać na 3070 nawet w cenie 5k.

Edytowane przez Griszah
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Griszah napisał:

Hehe, rozumiem że kwota 2899 podbudowuje ego cebularza :D, któremu w głowie się nie mieści fakt, że kogos może być stać na 3070 nawet w cenie 5k.

Tu nie chodzi czy kogoś stać czy też nie po prostu lubisz płacić więcej to już wiemy "MYLIONERZE" xD 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sebastiansbk napisał:

Tu nie chodzi czy kogoś stać czy też nie po prostu lubisz płacić więcej to już wiemy "MYLIONERZE" xD 

49 minut temu, Sebastiansbk napisał:

Trzeba mieć coś z głową żeby płacić za takiego rtx 3070 ,4k i więcej

i kto to ma coś z głową.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Griszah napisał:

Hehe, rozumiem że kwota 2899 podbudowuje ego cebularza :D, któremu w głowie się nie mieści fakt, że kogos może być stać na 3070 nawet w cenie 5k.

Panie Kolego, na prawdę to trzeba z wyzwiskami jechać?

Temat nie dotyczy bólu tyłka o to , na co kogo stać, tylko faktu, że karty mają chore ceny przez globalną sytuację.

I każdy ma prawo być z tego niezadowolony.

A Ty robisz cnotę z wywalenia 5K za 3070.

Owszem, jak stać to czemu nie. Tylko zazwyczaj Ci co mają kasę, mają ją nie dlatego że przepłacają prawie 100% za jakieś dobro III rzędu.

Jakbym  nie wyrwał w listopadzie swojej 3070 to bym do tej pory siedział na 5700XT i tyle.

Moja granica jest ustawiona i bez względu na zasobność portfela jej nie przekroczę.

A co inni robią z kasą to nie moja sprawa.

 

  • Upvote 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Griszah napisał:

i kto to ma coś z głową.

Trzeba myśleć "Mylionerze"  :D 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MarcoSimone napisał:

Panie Kolego, na prawdę to trzeba z wyzwiskami jechać?

Jakbyś nie zauważył, to "cebularz" posadza tych co kupują za 4k 3070, że mają coś z głową.

Osobiście nie kupiłbym 3070 za 4k, ale jeśli ktoś ma ochotę tyle wydać to proszę bardzo. Z głową u niego pewnie wszystko ok, skoro zarobił te 4k i jest w stanie wydać to na "zabawkę" jaką jest GPU.

2 minuty temu, Sebastiansbk napisał:

Trzeba myśleć "Mylionerze"  :D 

Przed wszystkim, nie trzeba mierzyć wszystkich swoją miarą.

Edytowane przez Griszah
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sebastiansbk napisał:

Trzeba mieć coś z głową żeby płacić za takiego rtx 3070 ,4k i więcej .Ludzie sami sobie robią cenę przez takie zachłanne kupowanie po zawyżonych cenach.  

Ty tak serio czy coś między uszami przestało stykać? ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jackq napisał:

Ty tak serio czy coś między uszami przestało stykać? ?

ale ma rację, średni segment za 4k to przesada. Ja tyle nie dam chociaż już trochę kart przez moje ręce przeszło. Ciężko zostawić chociaż jedną dla siebie skoro ktoś tyle jest w stanie zapłacić.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, duniek napisał:

w gigabyte wystarczylo 2mm 80x40mm kupic i spokojnie starczyło - 47zł i mam drop ze 108 na 72

Gelid gp-extreme?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, dinozaur50 napisał:

A ponieważ pracuję na specjalistycznych obrazach i filmach to potrzebuję dość szybkich kart ze sporą ilością pamięci.  Co do ceny 7,5 pln nie odstrasza :)     

Jeżeli chcesz używać tyle co fabryka dała to niestety powietrze ma swoje wady bo żadna z kart które miałem nie robiła szału jeżeli o ciszę chodzi zakładając jakieś przyjemne temperatury do 60 stopni. Żeby nie było za różowo to aorus na wodzie mimo że trzyma max 40 stopni na gpu to z kolei gotuje pamięci na 100+ stopni.

Na razie wymieniam termopady ale gdyby nie ogólna słaba dostępność kart to pewnie bawiłbym się w wodne chłodzenie backplate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, mckarmi napisał:

O siet. Nieźle. Ciekawe jak tam moja za 2299 ?

Pewnie tak samo jak moje z grudnia za 2159 i 2299 z rtv euro agd?

  • Haha 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, krzysiak napisał:

Pewnie tak samo jak moje z grudnia za 2159 i 2299 z rtv euro agd?

Za tyle to Ci za chwilę 2060 zaproponują ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że żywność lub prąd nie idą w górę w takim tempie. 
Wówczas przeszacowane kawałki elektroniki, byłyby naszym najmniejszym zmartwieniem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MarcoSimone napisał:

Dobrze, że żywność lub prąd nie idą w górę w takim tempie. 

To akurat już się rozpędza, pełnej prędkości nabierze z początkiem 2022r.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie zaczynamy nowy tydzień z nowymi dostawami i cenami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupno Asusa 3060TI za 2350 w Xkom kilka dni po premierze (i z zamówieniem gdzie tylko 1 dzień czekałem) widzę że jak bym w Totka wygrał. 

Żałuję że sprzedałem 960 4 giga. I tak mało gram to teraz bym opylił 3060 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, BlindObserver napisał:

Temat powinien w założeniu dotyczyć rozmów o tym, gdzie użytkownik szukający karty może ją znaleźć. Nie tego, ile kto tych kart kupił i co z nimi zrobił. Jeśli ktoś ma chęć pochwalenia się, to niech sobie bloga założy. Wątek jest luźny i będzie luźny, ale jednak prosiłbym o jakąś logikę w tym, co tu się pojawia. Bo było już wszystko, włącznie z tym ziomkiem od skarbówki, który teraz odpoczywa. 

Posty, szczególnie w takim temacie, powinny być pomocne, a nie widzę, by były. 

Sam widzisz,że ten wątek to jedno wielkie śmietnisko,ale czy cokolwiek z tym robisz? Szczerze nie widać,że coś robisz tu,panie moderatorze :D
Nie piszę tego wcale złośliwie ;)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...