Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Sebo49 napisał:

Coś za długo wisi. Niby zaklepałem (jak zobaczyłem, że na allegro jest już za taką samą ale używaną przebitka 1k zł) ale cudów się nie spodziewam. Pewnie jeszcze dzisiaj anulują. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, IceMan75 napisał:

OleOle wprowadza chyba nowy standart obsługi - anulowali mi opłacone zamówienie z listopada, nie informując mnie nawet o tym i nie zwracając kasy !

Zapytałem ich grzecznie co się stanęło ...

Czekam na odp.

 

Miałem to samo też czekam na odp. Dzwoniąc do nich przez 15 min czekania dowiedziałem się żeby skontaktować się z nimi poprzez formularz na ich stronie i tyle.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, BladyPL napisał:

Co chwila pojawia się i znika. Nauczony doświadczeniem tym razem zapłaciłem z góry i czekam co powiedzą.  Nie wiem jaki był poziom MSRP na ten model, ale 3700 to chyba niezła cena

Cena jest bardzo dobra. Zamowienie tej samej karty za ta sama sume wisi u nich od wtorku, na wszelki wypadek dzis zamowilem ponownie, tym razem przez telefon. Najwyzej 2 karty przyjda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Janusz_75 napisał:

Cena jest bardzo dobra. Zamowienie tej samej karty za ta sama sume wisi u nich od wtorku, na wszelki wypadek dzis zamowilem ponownie, tym razem przez telefon. Najwyzej 2 karty przyjda :)

Może nawet trzecią Ci wyślą pomyłkowo, no zobaczymy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MadeThug napisał:

Może nawet trzecią Ci wyślą pomyłkowo, no zobaczymy. 

Najprawdopodniej zadnej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zozolek napisał:

zjadłem, takich u nas nie ma :D

Porównuje kulturę pracy  do suprima 3070 i  ta karta daje radę ....

https://webshop.asus.com/de/rog-gaming/rog-republic-of-gamers/grafikkarten/3025/asus-rog-strix-rtx3070-o8g-white

dobre 5 sekund była, 824 Euro good price bo  rogi można reklamowac bezpośrednio  w asus -  tylko  wysyłka na Niemcy musi  być, mailboź nie przejdzie.

Czy wiesz może co znaczy status loading w statusie zamówienia na asus shop de?

Edytowane przez McKay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu im się pewnie system zwiesił. Przypomina mi się sytuacja u nich na 3060 ti Eagle OC za 2069 zł niedługo po premierze. Wisiało tak ze 2h, potem wszystkim albo prawie wszystkim anulowali. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dario+ napisał:

Anulowali moje zamówienie z grudnia z euro agd ?. Komuś jeszcze anulowali dzis ?

Moja 3080 dalej wisi Suprim X, trochę mam obawy. :/ 

Godzinę temu, BladyPL napisał:

Lepiej, przed sekundą był https://www.euro.com.pl/karty-graficzne/gigabyte-karta-graficzna-gigabyte-3070-gam-oc-8g.bhtml za 3700 PLN. Zamówienie opłacone, zobaczymy czy zrealizują

 

Niby zamówiłem, bo dalej wisi ale błąd systemu zapewne i będą losowo anulować.


https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-3070-gaming-oc-8gb-gddr6-gv-n3070gaming-oc-8gd-5944660/ - 10 sztuk tylko zostało, ale ładnie schodzi. :E

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do RTV przed chwilą, oni nawet nie mają tego RTX'3070 na magazynie, podobno jutro ma byc dostawa ale w niewiadomej ilości sztuk ?

Edytowane przez ZetMcKey94
  • Haha 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złożyłem rezerwacje w rtv w gdańsku za 3600, dla beki, bo docelowo jednak chcę 3080, ale w x-comie to pewno jeszcze z pół roku czekania :{

a te 3070 to pewno i tak anulują, w szczególności że wiozłem z płatnością przy odbiorze :{

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz 3 dni nie będę spał:

Cytat

Szanowny Kliencie,

dziękujemy za złożenie Zamówienia.

Przystępujemy do weryfikacji możliwości sprowadzenia produktu.

Zwykle realizacja tego typu Zamówień zajmuje nam około 3 dni roboczych.

Po skompletowaniu Zamówienia wyślemy:
- link z możliwością wyboru terminu dostawy lub skontaktuje się z Tobą konsultant


Jeśli wystąpią trudności w realizacji, powiadomimy Cię o tym w celu ustalenia dalszych działań.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, GraczPierwszy napisał:

To teraz 3 dni nie będę spał:

 

Trzymajmy kciuki, moze w tym roku gwiazdka będzie już w lutym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka sama bajeczka była z 3060ti a po 1.5 miesiąca anulacja :D

największe szanse mają Ci którzy jako pierwsi zamówili i opłacili z góry

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja codziennie znajduje okazje w MediaExpert i na drugi dzień mam zawsze kartę. Mowie to nie ironicznie :D Dziś odebrałem 3090 za 9499, jutro odbieram dwie 3070 za 4499. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem, nie łudzę się , ale jakby wypaliło to miłe zaskoczenie i faktycznie święta wyjdą z poślizgiem :D

Wymieniłem wszystko, co mogłem i zostało GPU do wymiany.

Zaznaczam, że nie jestem kopaczem i chciałbym najzwyczajniej w świecie móc przyzwoicie pograć ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, HaslaMGK napisał:

Ja codziennie znajduje okazje w MediaExpert i na drugi dzień mam zawsze kartę. Mowie to nie ironicznie :D Dziś odebrałem 3090 za 9499, jutro odbieram dwie 3070 za 4499. 

za to właśnie lubię ME

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DisconnecT napisał:

Nawet jeżeli, to ich podwykonawca, klient, ktokolwiek, ważne że puszczają towar bokiem i jeszcze się tym szczycą, od strony marketingowej to totalny strzał między oczy.

Ależ oczywiście, że to był fail, zresztą jako pierwszy w ogóle o tym wspomniałem, wrzucają tweeta, nim pojawiły się linki do tekstu PurePC, którego autor nie wie nawet co dokładnie napisał :E Zaznaczam tylko, że czym innym jest reklamowanie swoich produktów jako idealne dla górników fotką farmy z Dubaju wziętą z fejsa, a czym innym mówienie, że to Zotac kopie. Tak potem fejk newsy się kręcą i bazujące na nich gównoburze. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna takim tempem to jak uzywka 3080 dobije do 10 tys(ja pitole co to za abstrakcja )  zacznie mnie lekko korcic  ....szkoda ze mam ryzena 3600 bez integry.

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kubaś_30 napisał:

kurna takim tempem to jak uzywka 3080 dobije do 10 tys(ja pitole )  zacznie mnie lekko korcic  ....szkoda ze mam ryzena 3600 bez integry.

Na co czekasz, sprzedaj łopatę, która wykopie więcej. :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kubaś_30 napisał:

kurna takim tempem to jak uzywka 3080 dobije do 10 tys  zacznie mnie lekko korcic  ....szkoda ze mam ryzena 3600 bez integry...

Przy 10k od razu sprzedaje a kasę wrzucam na giełdę krypto. Przy bardzo bezpiecznej grze można więcej naciułać niż przy kopaniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny premierowe dla nowych RTX 3xxx ujrzymy nie prędzej jak przy premierze RTX 4xxx.

Lecz taniej niż w sklepach, będzie u górników, po tym całym szale na kryptowaluty.

Sklepy za wystawianie fałszywych ofert powinny zostać zgłoszone, szczególnie za oszukiwanie klientów i anulowania zamówień kilkumiesięcznych. 

Edytowane przez Doamdor
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...