Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem że ludzie biorą dofinansowanie z Urzędu Pracy na kupno koparek krypto? Co najlepsze są osoby którzy oferują pomoc w napisaniu takiego wniosku ?

Edytowane przez ZetMcKey94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZetMcKey94 napisał:

Słyszałem że ludzie biorą dofinansowanie z Urzędu Pracy na kupno koparek krypto? Co najlepsze są osoby którzy oferują pomoc w napisaniu takiego wniosku ?

Ciekawe pod jakie PKD to podpinają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że nawet kupowanie na firme RTX3070 za ponad 4000 po doliczeniu podatku to abstrakcja. Co teraz sobie myślą Ci wszyscy w kolejce co maja zamówieniowego RTX-a 3070 w cenie premierowej? Sa jawnie dymani aż miło.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro anulowalo wszystkie zamówienia, a teraz sprzeda ponownie karty i rezerwacje bez kart na kolejne 2 miesiące. 

  • Like 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Doamdor napisał:

Na co czekasz, sprzedaj łopatę, która wykopie więcej. :szczerbaty:

No ja jutro odbieram nową nieużywana łopatę rtx 3080 Aurorus Master ? Jest ktoś chętny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Czarny_PLone napisał:

No ja jutro odbieram nową nieużywana łopatę rtx 3080 Aurorus Master ? Jest ktoś chętny ?

Fajny "grubas" a choć osobiście chętny nie jestem ale z ciekawości ile będziesz sobie życzył jak to nie tajemnica ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie tak żle jak malują na Alegro czy Olx ? ale w cenie na pewno leciutko wyżej jak sklepowe rtx 3070 czy też konkurecyjnej do ofert OLX ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwanie Radków ciąg dalszy. Chyba za bardzo wybrzydzam w tych trudnych czasach.

Udało mi się dorwać, na ME  6800 PG D za 4300zł - ostatecznie nie odebrałem, ponieważ nie pasuje mi kolorystycznie do obudowy. Jako że Asrock robi od niedawna grafy to podchodziłem mocno sceptycznie do jakości tego modelu, a w necie nigdzie nie ma recenzji tego modelu.

Na alternate.de  wisiał przez kilka dni XFX MERC -  trochę nie chciało mi się kombinować z wysyłaniem na znajomego do Niemiec. Dodatkowo musiałbym zmieniać obudowę - do Define C jest za duża , a z kolei gdybym wymienił na Define 7 Compact to weszłaby na styk ?. Oprócz tego cena cały czas szła do góry z początkowych bodajże 949euro  na ostatecznie 999.

Na casekingu był referent za 900 euro - trochę poczytałem i się okazało, że jest głośny i potrafią cewki piszczeć w referentach.

Są jakieś szanse/widział ktoś dropy  w normalnych cenach  nitro+/tuf/strix?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wątek zakupowy Radeonów. Ić stond. 

Edytowane przez addept
  • Like 1
  • Haha 5
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 6800 i 6800 XT to polecam Strixa, TUF, XFX MERC, Red Devil, Nitro+, Taichi

Ceny idą prawie codziennie w górę. Niedawno miałem 6800 XT poniżej 5 tys. Dziś okazem jest cena poniżej 6 tys.

Mam 2 szt. 6800 XT TUF. Karta jest 2 cm dłuższa od 3080 TUF i mierzy 32cm. Chłodzenie, temp. jakość wykonania 1 klasa.

Karta w cenie obecnych 3070 RTX. Do kopania, to pewnie lepiej 3070 RTX mniej prądu żre. Do grania 6800 XT wolę.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, VincentMontana napisał:

Poszukiwanie Radków ciąg dalszy. Chyba za bardzo wybrzydzam w tych trudnych czasach.

Udało mi się dorwać, na ME  6800 PG D za 4300zł - ostatecznie nie odebrałem, ponieważ nie pasuje mi kolorystycznie do obudowy. Jako że Asrock robi od niedawna grafy to podchodziłem mocno sceptycznie do jakości tego modelu, a w necie nigdzie nie ma recenzji tego modelu.

Na alternate.de  wisiał przez kilka dni XFX MERC -  trochę nie chciało mi się kombinować z wysyłaniem na znajomego do Niemiec. Dodatkowo musiałbym zmieniać obudowę - do Define C jest za duża , a z kolei gdybym wymienił na Define 7 Compact to weszłaby na styk ?. Oprócz tego cena cały czas szła do góry z początkowych bodajże 949euro  na ostatecznie 999.

Na casekingu był referent za 900 euro - trochę poczytałem i się okazało, że jest głośny i potrafią cewki piszczeć w referentach.

Są jakieś szanse/widział ktoś dropy  w normalnych cenach  nitro+/tuf/strix?

 

Polecam Merca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, addept napisał:

To nie jest wątek zakupowy Radeonów. Ić stond. 

Albo... Janusz to nie ta sprawa jest :) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był zdesperowany i chciał kupić coś tylko do grania to przy obecnych cenach wziął bym jednak coś od czerownych. W obecnych czasach cena 7k za 6900 to bardzo uczciwa i kusząca propozycja :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć ze jeszcze 2 miechy temu ludzie wybrzydzali jak na aukcjach latały 3080 za 4k pln :E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W xkum były albo są 6900XT po 5500zł / 6500zł / A topowy model AIO asus strix za ok 7300zł . Ceny zaraz dogonią RTX ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że warto kupić jakąś kartę pokoju rx 470 na przeczekanie? Aktualnie jestem bez karty, mam monitor 1440p i na integrze, to nawet w gothicu są problemy :E

Pytanie jak długo ten cyrk będzie trwać.

Wpadają co jakiś czas rtx 3080 w normalnej cenie? - normalnej mam na myśli do 4000? A jeśli tak, to są szansę dorwać to przed cwelami z botem?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, manio666 napisał:

Myślicie, że warto kupić jakąś kartę pokoju rx 470 na przeczekanie? Aktualnie jestem bez karty, mam monitor 1440p i na integrze, to nawet w gothicu są problemy :E

Pytanie jak długo ten cyrk będzie trwać.

Wpadają co jakiś czas rtx 3080 w normalnej cenie? - normalnej mam na myśli do 4000? A jeśli tak, to są szansę dorwać to przed cwelami z botem?

mozna kupic pokoparkowe RX470/570 4Gb za niewielka cene. a 3080 ponizej 7k zapomnij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, manio666 napisał:

Myślicie, że warto kupić jakąś kartę pokoju rx 470 na przeczekanie? Aktualnie jestem bez karty, mam monitor 1440p i na integrze, to nawet w gothicu są problemy :E

Pytanie jak długo ten cyrk będzie trwać.

Wpadają co jakiś czas rtx 3080 w normalnej cenie? - normalnej mam na myśli do 4000? A jeśli tak, to są szansę dorwać to przed cwelami z botem?

Nikt ci nie powie ile to może trwać, wstępnie sklepy przedłużają realizację zamówień o kolejne pół roku. Nie masz co liczyć do tego czasu na jakąś poprawę. Sytuacja może trwać do 2022, a nawet do nowej generacji kart graficznych, a nawet się nie poprawić zbytnio, bo znów uznają że np 4080 na start 5k to odpowiednia kwota. :E
Nvidia ustaliła zbyt niskie ceny MSRP i nigdy one nie wrócą, bo nie były dostosowane do dzisiejszych czasów. Chcieli po prostu zrobić dobre wrażenie na kliencie i warto już o tych 3.2k za 3080 zapomnieć. :P 
Kwota 4k? Ostro przespałeś, za tyle to mogłeś kupić w grudniu lub na początku stycznia, teraz to za tą kwotę kupisz 3070 i to będzie serio super okazja. :E
Rób co uważasz za słuszne, jeżeli ci się nie śpieszy i możesz czekać nie wiadomo ile, bo to wróżenie z kuli i granie w lotto to kup RX'a, bo one jakoś mocno jeszcze nie poszły w górę. 

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli sprzedaż rtx 2080 to był duży błąd :EZostaje jeszcze kupić rtx 3060 zaraz na premierę, ale ona raczej za słaba będzie do 1440p chociaż z drugiej strony jak uda się ją kupić w dzień premiery za normalną kwotę, to chyba warto...

 

Edytowane przez manio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, manio666 napisał:

Czyli sprzedaż rtx 2080 to był duży błąd :EZostaje jeszcze kupić rtx 3060 zaraz na premierę, ale ona raczej za słaba będzie do 1440p chociaż z drugiej strony jak uda się ją kupić w dzień premiery za normalną kwotę, to chyba warto...

 

taaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, GraczPierwszy napisał:

To teraz 3 dni nie będę spał:

 

Za tydzień dostaniesz maila, że jednak nie mają i podejmujesz decyzję: anulowanie teraz lub za 2 miesiące. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, manio666 napisał:

Czyli sprzedaż rtx 2080 to był duży błąd :EZostaje jeszcze kupić rtx 3060 zaraz na premierę, ale ona raczej za słaba będzie do 1440p chociaż z drugiej strony jak uda się ją kupić w dzień premiery za normalną kwotę, to chyba warto...

 

albo kup 1060 3gb, w grach lepsza niż 570 cena podobna

Edytowane przez filip955

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, filip955 napisał:

albo kup 3060 3gb, w grach lepsza niż 570 cena podobna

1060 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...