Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ZetMcKey94 napisał:

Chodziło mi o rzuty w ME

W ME był jakiś cyrk. Kart dodać się nie dało, wisiały 15 minut, i co chwilę wyświetlał się komunikat, że ktoś właśnie kupił i kończy się dostępność. Wałek jakiś. Parkinsona i pijanego wózkowego zastąpił system - blokuje zewnętrzne wejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Auberon napisał:

winni się tłumacza ;)

czy osobę która przepiła, przepaliła lub prze-ćpała 6 tysięcy nazwał byś "debilem"

nie mniej racjonalne to nie jest ...

Co ty masz problem jakis z uzywkami ze wszystko do nich porownujesz?

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ReevoX napisał:

Jak to skąd? Z NBB jak będzie drop. Wszystko jest już ustawione u mnie, jak się drop pojawi to będę wiedział i sobie przeklikam tylko :>. 

jesteś pewny, że cena będzie bliska MSRP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Valkiria napisał:

W ME był jakiś cyrk. Kart dodać się nie dało, wisiały 15 minut, i co chwilę wyświetlał się komunikat, że ktoś właśnie kupił i kończy się dostępność. Wałek jakiś. Parkinsona i pijanego wózkowego zastąpił system - blokuje zewnętrzne wejścia.

system dwon,  dochodza coraz to kolejne karty w oferte ale kupic się tego nie da.

Komuś się uda napewno anulują.

Na NBB bedzie drop moze w  marcu, średnio  1 na 2 miechy  jest :D to nie ejst 5minut tylko  15 sek :D

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, GraczPierwszy napisał:

jesteś pewny, że cena będzie bliska MSRP?

Aż tak nie jesteś zorientowany w temacie? Przecież to nvidia sprzedaje za pośrednictwem tego sklepu...

Tak jest to cena MRSP... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ReevoX napisał:

Aż tak nie jesteś zorientowany w temacie? Przecież to nvidia sprzedaje za pośrednictwem tego sklepu...

Tak jest to cena MRSP... 

Trzymam kciuki Powodzenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ReevoX napisał:

Aż tak nie jesteś zorientowany w temacie? Przecież to nvidia sprzedaje za pośrednictwem tego sklepu...

Tak jest to cena MRSP... 

no to udanej walki z botami i żebyś nie spał w tym czasie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Summoned napisał:

Co ty masz problem jakis z uzywkami ze wszystko do nich porownujesz?

co tu porównywać skoro wszystko jest identyczne.

nawet odruchy te same.

ja tam żadnego problemu nie mam co najwyżej niektórzy maja problem :( 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu ME...

Teraz, Auberon napisał:

co tu porównywać skoro wszystko jest identyczne.

nawet odruchy te same.

ja tam żadnego problemu nie mam co najwyżej niektórzy maja problem :( 

 

Czyli nie zrobiłeś jeszcze pierwszego kroku. Jak już się przyznasz sam przed sobą i innymi, będzie łatwiej z tego wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, ReevoX napisał:

Cyberport nie wysyła do Polski.

jeszcze trochę a trzeba będzie zamawiać pośrednika jak przy zakupach na taobao ...

w Niemczech nie ma odpowiednika naszych paczkomatow co by dostarczyli przy granicy i odebrać wracając z niemieckiego marketu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Crew 900 napisał:

Ja mam specjalne określenie dla ludzi którzy przepłacają za te karty. Debil.

Takich tak obraźliwie bym nie nazwał,ale chętnie takich nazwałbym jako desperaci lub osoby pozbawione rozumu/rigczu czy jakoś tak.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Auberon napisał:

co tu porównywać skoro wszystko jest identyczne.

nawet odruchy te same.

ja tam żadnego problemu nie mam co najwyżej niektórzy maja problem :( 

Nikt o tele-poradę Pana doktora nie prosił. Z resztą jak to tak, diagnozować bezpłatnie? Ktoś tu pisał niedawno o szacunku do pieniędzy i pracy. Panie doktorze, proszę przestać diagnozować bezpłatnie! Psuje Pan rynek!

Edytowane przez eblvrm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Valkiria napisał:

Czyli nie zrobiłeś jeszcze pierwszego kroku. Jak już się przyznasz sam przed sobą i innymi, będzie łatwiej z tego wyjść.

to samo mogę powiedzieć i Tobie ale mnie jeszcze nikt nie posadziło brak racjonalnego myślenia

obawiam się że jak bym urządził zawody w taplaniu się w <wstaw dowolna substancje> z nagrodą RTX 3080 to ludzie (?) by się pozabijali ...
a to tylko kawałek plastiku (tak samo jak butelka denaturatu)

"to moja godność i niech nikt mi do niej nie zagłada" ;)

inna rzecz że musiałbym to oglądać ...

1 minutę temu, eblvrm napisał:

Nikt o tele-poradę Pana doktora nie prosił. Z resztą jak to tak, diagnozować bezpłatnie? Ktoś tu pisał niedawno o szacunku do pieniędzy i pracy. Panie doktorze, proszę przestać diagnozować bezpłatnie!

doktor Judym nie brał pieniędzy od potrzebujących

coraz bardziej utwierdzacie mnie w przekonaniu że to nic innego jak uzależnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Auberon napisał:

to samo mogę powiedzieć i Tobie ale mnie jeszcze nikt nie posadziło brak racjonalnego myślenia

 

Nie możesz, bo to Ty jesteś klasycznym przykładem wyparcia i projekcji. Przeczytaj raz jeszcze swoje posty, to zrozumiesz, co mam na myśli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Valkiria napisał:

Nie możesz, bo to Ty jesteś klasycznym przykładem wyparcia i projekcji. Przeczytaj raz jeszcze swoje posty, to zrozumiesz, co mam na myśli. 

ale to Ty atakujesz nie ja, zauważyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Auberon napisał:

ale to Ty atakujesz nie ja, zauważyłeś?

Czyli jak Pan doktor diagnozuje i rzuca alkoholikami na lewo i prawo to jest OK, ale w drugą stronę to już jest "atak"? :D

Jak dla mnie wpisujesz się idealnie w stereotyp Polaka-Janusza, który wszystko wie lepiej i wszystko lepiej robi, a przede wszystkim wie lepiej jak inni mają wydawać swoje pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, ZetMcKey94 napisał:

Chodziło mi o rzuty w ME

Da się coś tam kupić?

Jakiego miasta nie wpiszę to brak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, snoopher napisał:

Da się coś tam kupić?

Jakiego miasta nie wpiszę to brak..

Wpisuj województwa,bedzie łatwiej 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dinozaur50 napisał:

Kupiona zapłacona tylko Ventus. Trio jeszcze minutę temu była

Napewno wysyła jak kupisz na firmę. Ktoś kupował na Mailbox.de

Jak będą chcieli anulować to chętnie wezmę na firmę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ReevoX napisał:

Jak to skąd? Z NBB jak będzie drop. Wszystko jest już ustawione u mnie, jak się drop pojawi to będę wiedział i sobie przeklikam tylko :>. 

Tylko sobie ogarnij jakiś adres do odbioru bo:

comment_1613041096x05juWgM5lB4o5GqMgqREZ

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Crew 900, @Spl97 - wy to macie naprawdę coś nie tak w głowie. Ciekaw jestem czy w takich czasach się wychowaliście czy "z domu" to wynieśliście bo to nie jest normalne w tych czasach.

Rozumiem, że boli was, że ludzie kupujący drożej napędzają podwyżki. To normalne. Czyjeś zachowanie negatywnie wpływa na was. Ale nazywać ich debilami, to jest mocne przegięcie i świadczy o was jacy jesteście małostkowi, że tak bardzo was dupa ściska z tego powodu. Wyśmiewacie ludzi, że "przepłacają" bo nie mogą wytrzymać, a sami się zniżacie dużo bardziej poziomem. Gdyby rzeczywiście was to nie obchodziło tak jak piszecie to już od +2 miesięcy by was w tym wątku nie było i wrócilibyście jak ceny wrócą do okolic MSRP. A tu codziennie plujecie tylko jadem na tych co woleli wydać więcej żeby sobie pograć dziś, a nie za rok. Smutne to.

  • Każdy ma prawo robić ze swoimi pieniędzmi co mu się podoba (w obrębie prawa).
  • Przepłacanie to by było, gdyby dało się kupić w MSRP. Nikt w takiej cenie nie sprzedaje teraz. W dodatku nawet nie wiadomo kiedy ceny wrócą chociaż blisko tego poziomu, a co dopiero do MSRP/poniżej.
  • Nie każdy jest taką cebulą jak wy. Jak kogoś stać (bo np. zarabia 15k-20k/msc) i dla niego wydanie 5-6k za GPU to nie jest dużo (a dla was to jakby wydać ostatnie oszczędności...), a po prostu chce sobie pograć albo potrzebuje w innym celu, to ma prawo kupić, zamiast czekać nie wiadomo ile i sobie odmawiać, bo jak kupi to "psuje rynek innym"?
  • Jak w USA na początku pandemii brakowało papieru a ludzie, którzy się obkupili sprzedawali z przebitką 5x czy 10x to też wyzywałbyś "Ty debilu, nie przepłacaj, podcieraj się liśćmi ale nie przepłacaj..."?
    Jak kiedyś brakowało mięsa i kogoś bogatszego stać było, żeby sobie kupić drogie na niedzielny obiad, to też był "debilem"? Powinien pewnie kapustę ciągle jeść na znak protestu i solidarności z tymi, których nie stać było, co?
  • Nie każdy ma RTXa 20x0 albo GTXa 10x0 (lub odpowiednio z AMD) żeby sobie powiedzieć "a walić to, przeczekam rok czy dwa, może do następnej generacji". Niektórzy mają leciwe sprzęty +5 letnie (albo i więcej) i nie chcą kolejnego roku, dwóch czy więcej czekać.
  • W czerwcu mówili, żeby czekać na premierę Ampere.
    We wrześniu, żeby czekać na premierę RDNA2.
    W listopadzie, żeby poczekać do nowego roku na ustabilizowanie się dostaw.
    W Styczniu mówili, że pod koniec Q1 będzie lepiej.
    Pod koniec lutego niektórzy mówią, że za 2-3msc się uspokoi, choć już coraz więcej osób otwarcie wspomina, że tak naprawdę nie wiadomo czy w ogóle w tym roku będzie lepiej...
    Tak, najlepiej siedzieć na dupie w nieskończoność i nie kupować nigdy, bo ktoś mówi, że lepiej poczekać, bo w jego interesie jest żebyś nie kupował to może mu cena troszkę spadnie i sam kupi.

Czytam ten wątek z ciekawości od jakiegoś czasu i jeszcze nie widziałem, żeby kogoś tak bardzo dupa bolała, bo kogoś innego stać a was nie. Nie znam was, ale brzmi to jak jacyś frustraci życiowi, co ledwo odłożyli co do złotówki na MSRP i teraz płacz, że sobie nie pograją jeszcze pół roku, rok czy dwa. Inni też niech nie grają. Najlepiej niech wszyscy poczekają aż wy kupicie po MSRP, a później to kto chce to niech kupuje.

P.S.: ja bym nie kupił 3080 za 8k/3070 za 6k/3060ti za 5k lub więcej. Ale jak kogoś stać bez problemu i nie chce czekać nie wiadomo ile to niech kupuje i korzysta do woli. W dodatku kto wie - może uda mu się sporo z tego odkopać i wcale tak dużo ponad MSRP nie zapłaci...

  • Like 5
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Piotrek2409 napisał:

Witam, ktos w tym roku otrzymal 3060ti ventus 3x z jakiegokolwiek sklepu? Moje miejsce w kolejce się nie zmienilo od 22grudnia w xkom. 

Drop komputronik chyba styczeń 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie 30 dniowa średnia ocen poleciała w euro. Rano było cos 78%, a teraz jest 74%. Mam nadzieję, że się czegos naucza i nie będą sprzedawali czegos, czego nie mają.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...