Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Summoned napisał:

Sam fakt, ze NV zrzuca NDA 3h przed premiera oznacza dla mnei ze to jest totalny syf

albo, ze po 12 godzinach sie okaze, ze jednak mozna kopac :) a ze syf to fakt

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Janusz_75 napisał:

albo, ze po 12 godzinach sie okaze, ze jednak mozna kopac :) a ze syf to fakt

I przypadkiem przed premiera 3060 nagle pojawily sie magazynowe resztki po 2060 ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, ZiomeX napisał:

Nie wiem czy to dokładnie to, ale powodów na to może być więcej, a nie tylko celowe zagranie Nvidi.

Jak juz wklejasz to poczytaj komentarze.Gry i kopanie zwolniło w stosunku do ówczesnej amd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Ufo188 napisał:

a nei anulują mi zamówienia drugiego na MSI RTX 3060 ti  x trio za 2299zł z powodu tzw. 1 zamówienia na konto?

W cenach premierowych zamówiłem w x-kom w sumie 4 x 3060 Ti, 2 odebrałem (Eagle, Gaming OC Pro), 1 sam anulowałem bo zbierała kiepskie opinie (Ventux X3), a 4 (Gaming X Trio) sobie nadal wisi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://allegrolokalnie.pl/oferta/karta-graficzna-gigabyte-rtx-3080-gaming-oc-10gb-tub
 

Uwaga!!! Sprzedaje tylko i wyłącznie plik.jpg który zawiera zdjęcie tej oto karty!

Jeśli jesteś człowiekiem, nie kupuj tego!!!
Ta aukcja to Lep na $BOTY$ które masowo wykupują karty graficzne z rynku! dzięki temu normalni gracze nie mają możliwości kupna takowych własnie kart lub muszą kupować je kilka razy drożej! ZNAJDZMY SPOSÓB NA $BOTY$
***W TYM MIEJSCU POWINNA BYĆ TWOJA ULUBIONA KARTA***
#GRACZE BEZ WYBORU

karta.jpg :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, jurekk napisał:

Jak juz wklejasz to poczytaj komentarze.Gry i kopanie zwolniło w stosunku do ówczesnej amd.

Ale zwolniło w sensie że jak karta miała starsze sterowniki to w grze X było 100fpsów, a z nowszymi sterami było 60fps czy "zwolniła" w sensie, że w grach z okolicy premiery GTXy były szybsze, ale w grach, które wyszły jakiś czas po premierze AMD było szybsze/zrównały się? Bo to 2 to nie znaczy, że zwolniły tylko gorzej się starzeją, co może wynikać z ich architektury i sterowniki nie mają tu nic do rzeczy.

1 minutę temu, dawidoxx napisał:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/karta-graficzna-gigabyte-rtx-3080-gaming-oc-10gb-tub
 


Uwaga!!! Sprzedaje tylko i wyłącznie plik.jpg który zawiera zdjęcie tej oto karty!

Jeśli jesteś człowiekiem, nie kupuj tego!!!
Ta aukcja to Lep na $BOTY$ które masowo wykupują karty graficzne z rynku! dzięki temu normalni gracze nie mają możliwości kupna takowych własnie kart lub muszą kupować je kilka razy drożej! ZNAJDZMY SPOSÓB NA $BOTY$
***W TYM MIEJSCU POWINNA BYĆ TWOJA ULUBIONA KARTA***
#GRACZE BEZ WYBORU

karta.jpg :E 

to już się smutne robi :( "zamach na graczy na całym świecie, jak żyć????" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ODIN85 napisał:

Głównie Ci co zamawiali 3080 w xkomie 17.09?

Tej, to nie jest śmieszne :D Gdyby nie szczęśliw drop 3070 z Proshopu to też bym się teraz zastanawiał ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
42 minuty temu, jurekk napisał:

Co ma rbar do kopania

Musi być wgrany nowy bios - rozumiesz już?:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, dawidoxx napisał:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/karta-graficzna-gigabyte-rtx-3080-gaming-oc-10gb-tub
 


Uwaga!!! Sprzedaje tylko i wyłącznie plik.jpg który zawiera zdjęcie tej oto karty!

Jeśli jesteś człowiekiem, nie kupuj tego!!!
Ta aukcja to Lep na $BOTY$ które masowo wykupują karty graficzne z rynku! dzięki temu normalni gracze nie mają możliwości kupna takowych własnie kart lub muszą kupować je kilka razy drożej! ZNAJDZMY SPOSÓB NA $BOTY$
***W TYM MIEJSCU POWINNA BYĆ TWOJA ULUBIONA KARTA***
#GRACZE BEZ WYBORU

karta.jpg :E 

Poruszane pierdyliard razy... 

 

10 minut temu, ZetMcKey94 napisał:

dodałem do obserwowanych, ciekawe ile osób sie skusi

Miliony... 

Czytanie na tym forum nie istnieje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Fjubens napisał:

Emmm..to mówicie, że o której startuje ta sprzedaż RTXów 3060? XD

https://allegro.pl/oferta/graficzna-zotac-geforce-rtx3060-12gb-twin-edge-oc-10433506493

"od ręki już na stanie ;)"

Za niedługo okaże się, że żeby kupić jakiekolwiek GPU trzeba będzie wywalić min 5 koła. Póki co mam to gdzieś bo wogóle nie wsiadłem to tego pociągu natomiast bardziej mnie ciekawi jak spie***li się rynek PC w dłuższej perspektywie ? Normalnie idealny temat na magisterkę?

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Janusz_75 napisał:

albo, ze po 12 godzinach sie okaze, ze jednak mozna kopac :) a ze syf to fakt

To mowisz ze jednak brac ze trzy? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wątek obserwuję od niemal 2 miesięcy, ale właśnie dopiero teraz postanowiłem założyć konto na pclab. Jestem na liście oczekujących na kartę MSI RTX 3080 X trio zamówiona 21.09 ~7:00 w morele.net. Dnia 10.11 byłem 170 w kolejce by 29.01.2021 być 33. Niestety obecnie nie udzielają informacji więc nie wiem czy się przesunąłem czy nie choć zapewne to drugie. Niestety sklep morele nie jest do końca uczciwy, ponieważ osoby które składały zamówienia później po wyższej cenie karty otrzymały - przykład z nagraniem rozmowy z Januszem, który kupował w morele karty i odsprzedawał. Dziś postanowiłem sprawdzić link czy w ostatnim okresie morele sprzedało choćby jedną sztukę bo w końcu od połowy stycznia zablokowali możliwość zakupu.

https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-rtx-3080-gaming-x-trio-10gb-gddr6x-rtx-3080-gaming-x-trio-10g-5943771/

Mi...ki 2021-02-23 11:24:41

Wnioski nasuwają się same, jak się coś pojawi to wystawiają jedną sztukę i sprzedają. Myślicie, że można coś z tym zrobić?

Edytowane przez numer1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, aureumchaos napisał:

To mowisz ze jednak brac ze trzy?

Wszytek pińćset na Polskę brać, pewnie zaraz będą po 4000 w sklepach

Edytowane przez wrobel_krk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś o której godzinie sklepy wrzucają karty żeby zobaczyć januszowskie ceny, można się spodziewać coś przed premierą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, AndrzejTrg napisał:

Poruszane pierdyliard razy... 

 

 

No i co? ja nie widziałem - to że Ty masz ogarnięte 2550 stron to bardzo mnie cieszy.

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Fjubens napisał:

Chyba się skuszą tylko ci, którzy koniecznie muszą mieć nówkę.

Jak za 2800 zł można dostać używaną wydajniejszą kartę: https://www.olx.pl/oferta/pny-rtx-2070-super-CID99-IDIvfNu.html#173752e0a9

to RTX 3060 nowa nie jest warta więcej, jak 3000zł. I to przy obecnych realiach rynkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rogu14 przed 18 powinny być ceny kart w sklepach.

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bourne2008 napisał:

Za niedługo okaże się, że żeby kupić jakiekolwiek GPU trzeba będzie wywalić min 5 koła. Póki co mam to gdzieś bo wogóle nie wsiadłem to tego pociągu natomiast bardziej mnie ciekawi jak spie***li się rynek PC w dłuższej perspektywie ? Normalnie idealny temat na magisterkę?

W dłuższej perspektywie będzie jak w 2017/2018. Tzn teraz ceny są w kosmos, jak coiny padną/przestaną być atrakcyjne to powoli będzie spadać aż do w miarę ok cen i tam się pewne zatrzyma. Z tym że to powoli to kilka miesięcy minimum.

Koniec końców, jak się rynek nasyci a krypto nie będzie już takie atrakcyjne to mało kto będzie tyle płacił, ludziom zaczną karty leżeć w magazynach i powoli będą schodzić z cen. Ja bym strzelał, że coś koło końca 2021? Ale na ten moment to nikt nie wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby 500 sztuk w Polsce na premierę. Skoro są wystawiana na lewo to ile realnie będzie w sklepach poza Allegro, OLX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, rogu14 napisał:

Wie ktoś o której godzinie sklepy wrzucają karty żeby zobaczyć januszowskie ceny, można się spodziewać coś przed premierą?

W proshopie już są

https://www.proshop.pl/?s=rtx+3060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Pioneer83 napisał:

Musi być wgrany nowy bios - rozumiesz już?

To juz jest wasz wymysł jak uwalą tym kpanie i po prostu jest to mało prawdopodobne.Tym bardziej ze było juz gadane ze tylko będą dwie wersje 3060 tki a nic o wyższych kartach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...