Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Konradox napisał:

Oczywiście. A ty będziesz liczył sobie kapuchę. 4000 zł przebitki na karcie. Moralność Kalego. Nick zobowiązuje.

Recznie juz nie licze. Poprzecinalem sobie palce :(

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mają działające karty graficzne obecna sytuacja może być co najwyżej uciążliwa, ale co z tymi ludźmi którym karty padły lub się zaczynają wysypywać ? Na rynku nie ma nic, na wtórnym ceny są z kosmosu a żaden gracz nie będzie inwestował w jakieś 1030. Chore. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, beenbee napisał:

To te wczorajsze po 2500?

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Konradox napisał:

Oczywiście. A ty będziesz liczył sobie kapuchę. 4000 zł przebitki na karcie. 

I bardzo dobrze, bo polowanie karty jest obarczone długim ślęczeniem przed komputerem i szukaniu okazji po CAŁEJ Europie. Czy Tobie się wydaje, że to takie proste kupić teraz coś z nowej serii RTX? Idź kup, kto broni. #MASZ WYBÓR GRACZU - albo polować sam, albo zapłacić tym, którzy polowali za ciebie. Ja pede - ludziom wypominać, że kupili taniej a sprzedają drożej. Do Biedronki idź i się oflaguj - oni robią dokładnie to samo ;)

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten wczorajszy po 2500 z ME już wysłany, mimo że brałem za pobraniem. Ale zamawiałem chyba jako jeden z pierwszych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BladyPL napisał:

I bardzo dobrze, bo polowanie karty jest obarczone długim ślęczeniem przed komputerem i szukaniu okazji po CAŁEJ Europie. Czy Tobie się wydaje, że to takie proste kupić teraz coś z nowej serii RTX? Idź kup, kto broni. #MASZ WYBÓR GRACZU - albo polować sam, albo zapłacić tym, którzy polowali za ciebie. Ja pede - ludziom wypominać, że kupili taniej a sprzedają drożej. Do Biedronki idź i się oflaguj - oni robią dokładnie to samo ;)

 

Kolejny Janusz Biznesu. Pamiętaj żebyś zysk do Pitu wpisał przy rozliczeniu. Oszukując na podatkach okradasz całe społeczeństwo. EOT

Edytowane przez Konradox
  • Haha 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomnóż takich Januszy razy X tysięcy i już wiesz czemu taki problem z kartami. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Konradox napisał:

Kolejny Janusz Biznesu. Pamiętaj żebyś zysk do Pitu wpisał przy rozliczeniu. Oszukując na podatkach okradasz całe społeczeństwo. EOT

O moje pity się martwi ksiegowa a nie ty, leszczu. Z takim poziomem wypowiedzi nie zasługujesz nawet na to, aby cię pies olał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Konradox napisał:

Oszukując na podatkach okradasz całe społeczeństwo. EOT

Zostawiając już temat scalpowania, to to zdanie w kontekście zarobku na kartach mnie zabiło xD

Socjalizm w narodzie silny. Przekręty na miliony w rządzie? Eee nie. Jakiś typ zarobił kilka k na kartach? REAL SHIT.

Zostawiam ten wątek bo coraz lepiej się tu dzieje.

Edytowane przez konkuter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dużo szczęścia. Sprzedałem Navi10, i po 2 dniach szuka nowej karty, kupiłem spokojnie bez ciśnienia 3060 Ti Gaming OC Pro za 2299. Jeszcze się wahałem czy to nie jest frajerstwo tyle płacić. Jak czytam, że niektórzy kilka miesięcy czekają/polują to już siedziałbym na konsoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Konradox napisał:

Kolejny Janusz Biznesu.

Taniej kupić, drożej sprzedać - flipping jest znany od czasów handlu, czyli od starożytności. Najlepiej komentować czyjś zarobek, idź do szefa, powiedz mu że czemu on jeździ mercedesem, a ty 10 letnim audi skoro to Ty za niego robote odpierdalasz. 

PS. Nie sprzedałem żadnej karty, mam 1080Ti i musi mi starczyć. Nie zamierzam też sprzedawać, ale gdyby taka sytuacja miała miejsce to na pewno nie sprzedałbym jej za 1300 zł bo jakiś Konrad ma żale do świata.. 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Krzkra napisał:

Taniej kupić, drożej sprzedać - flipping jest znany od czasów handlu, czyli od starożytności. Najlepiej komentować czyjś zarobek, idź do szefa, powiedz mu że czemu on jeździ mercedesem, a ty 10 letnim audi skoro to Ty za niego robote odpierdalasz. 

PS. Nie sprzedałem żadnej karty, mam 1080Ti i musi mi starczyć. Nie zamierzam też sprzedawać, ale gdyby taka sytuacja miała miejsce to na pewno nie sprzedałbym jej za 1300 zł bo jakiś Konrad ma żale do świata.. 

Taki 'Konrad' to kupiłbym za 1300, a za 5 min wystawiłby za 3K.

Edytowane przez Saren7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, BladyPL napisał:

O moje pity się martwi ksiegowa a nie ty, leszczu. Z takim poziomem wypowiedzi nie zasługujesz nawet na to, aby cię pies olał.

Uderz w s stół na nożyce się odezwą. Szczerze to wątpię że masz jakiekolwiek pojęcie o księgowości - mając firmę byś nie siedział nw zagranicznych sklepach a kontaktował się z hurtownią.  Z jakim poziomem wypowiedzi drogi kolego? Że się wzburzyłeś jak wspomniałem że oszukując na podatkach okradasz społeczeństwo? Prawda w oczy kole? A poziom Twojej wypowiedzi każdy może ocenić na podstawie Twojej "poezji" w zacytowanym tutaj zdaniu. Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że jest jakaś appka do monitorowania dropów w sklepach. Prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, beenbee napisał:

Słyszałem, że jest jakaś appka do monitorowania dropów w sklepach. Prawda to?

Tak "Waldex -Virualny Magazynier" ale jest tylko na zaproszenia. 

  • Haha 2
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, konkuter napisał:

Zostawiam ten wątek bo coraz lepiej się tu dzieje.

Oj,będzie się nadal działo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Konradox napisał:

Uderz w s stół na nożyce się odezwą. Szczerze to wątpię że masz jakiekolwiek pojęcie o księgowości - mając firmę byś nie siedział nw zagranicznych sklepach a kontaktował się z hurtownią.  Z jakim poziomem wypowiedzi drogi kolego? Że się wzburzyłeś jak wspomniałem że oszukując na podatkach okradasz społeczeństwo? Prawda w oczy kole? A poziom Twojej wypowiedzi każdy może ocenić na podstawie Twojej "poezji" w zacytowanym tutaj zdaniu. Miłego dnia.

Mało mnie interesuje twoje zdanie. To jak je zaprezentowałeś w zasadzie dyskwalifikuje cie z jakiejkolwiek dalszej dyskusji ze mną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Saren7 napisał:

Taki 'Konrad' to kupiłbym za 1300, a za 5 min wystawiłby za 3K.

I w ten czas już by mu nie przeszkadzało brak rozliczenia za wzbogacenie, a i z byciem Januszem Biznesu by się pogodził :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz media przytuli sporo negatywów na Ceneo. To samo dziadostwo co euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, konkuter napisał:

Zostawiając już temat scalpowania, to to zdanie w kontekście zarobku na kartach mnie zabiło xD

Socjalizm w narodzie silny. Przekręty na miliony w rządzie? Eee nie. Jakiś typ zarobił kilka k na kartach? REAL SHIT.

Zostawiam ten wątek bo coraz lepiej się tu dzieje.

To stąd to poparcie Pissssuu ??

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MadeThug napisał:

Tak "Waldex -Virualny Magazynier" ale jest tylko na zaproszenia. 

30 sekund reakcji ma a taki lag ją dyskwalifikuje. Obecnie od czasu zapalenia lampki o dostępności mija do 10 sekund i już jest po temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jackq napisał:

No to teraz media przytuli sporo negatywów na Ceneo. To samo dziadostwo co euro.

Oni leją na te opinie, będzie jak z X-Cumem, spadnie średnia za miesiąc, a potem znowu podskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, aureumchaos napisał:

To stąd to poparcie Pissssuu ??

Idea biednego społeczeństwa mówi:

"Państwo może kraść miliony, szef też i mafia, ale SONSIAD?!!?! ZAROBIŁ 2 TYSIONCE NA KARCIE GRAFICZNEJ ??!!?!?! DO SKARBÓWKI GO ZGŁOSIĆ, W WIĘZIENIU POSADZIĆ!!

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że sąsiad kupił sobie kartę za 2k a sprzedał za 4k wisi mnie i powiewa - gratulacje że znalazł takiego jelenia.

Jeśli jednak sąsiad wykupuje 30 takich kart na handel a 29 osób stojących za nim nie może nic kupić, no to mamy problem. 

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wamak napisał:

Tu nie o mnie chodzi. Sam miałem niedawno GTX 1070 i dało się grać w FHD. Chodzi mi o ludzi, którzy twierdzą, że już nigdy nie wrócą do FHD, bo dla nich FHD daje niby wielką pikselozę.

Na tym forum to się masy głupich rzeczy można dowiedzieć.
Nie da się grać w fhd, nie da się grać na gpu poniżej rtx3080, nie da się grać na radeonach. Koniecznie trzeba kupować dysku ssd nvme z transferami +2000, nie da się grach na ryzenach 1/2/3 gen, nie da się grać na tv poniżej oledow. Nie da grać na monitorach 60hz, nie da się grać na ramie 2666mhz... można te mądrości wymieniać bez końca. 

  • Haha 1
  • Sad 1
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...