Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, manio666 napisał:

Myślicie, że jak napiszę do osoby, której sprzedałem swojego rtx 2080 to mi ją zwróci? :E

Pewnie za dopłatą xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Subman napisał:

Jak ktoś jest odpowiedzialny to powinien wtedy unikać kontaktów,  więc pozostaje takiej osobie właściwie jedynie siedzieć w domu. A wtedy ta lista innych zajęć staje się bardzo wąska. 

O chryste panie, Ty tak na serio? 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Spidzior09 napisał:

Tymczasem drop na Wish - 116K okazja:

 image.thumb.png.8b4e18720f61172fc78bfd1bfe888b6b.png

 

Po kiego wklejasz placeholdery? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Janusz_75 napisał:

A z tego wszystkiego to nawet EuroRTV sie na nas obrazilo. Nawet nie wystawili na sprzedaz RTX 3060, ktore sobie wyobrazali, ze moga miec.

Ktoś tu pisał, ze nasze komentarze na ceneo nie zrobia na nich żadnego wrażenia, a jednak zrobiły. Tym razem ME leci w kulki i ciekawe, czy jakoś ściągną karty, czy w przyszłym tygodniu zaczna serie anulacji...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ślą emile z treścią  " realizacja Twojego zamówienia może się wydłużyć ze względu na ograniczoną dostępność "  :-P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, xtn napisał:

Ktoś tu pisał, ze nasze komentarze na ceneo nie zrobia na nich żadnego wrażenia, a jednak zrobiły. Tym razem ME leci w kulki i ciekawe, czy jakoś ściągną karty, czy w przyszłym tygodniu zaczna serie anulacji...

No zobaczymy, na RTVEUROAGD już zrobiły bo nie rzucili nic z 3060 na premierę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, @lek napisał:

Chyba nie wiesz o czym piszesz ? Będąc dzisiaj o 7:30 w sklepie zrezygnowałem z zakupów jak zobaczyłem kolejkę mocherów do stoiska z mięsem i wędlinami. Ci sami starzy mają gdzieś pandemię, liczy się rzut świeżego mięsa do gabloty i tyle.

Jest nawet lepiej. Całą tą pandemię autobusy miejskie pozajmowane zawsze przez emerytów jeżdżących całe dnie po sklepach aby w każdym coś innego w promocji kupić. Mam przy domu Dino które niedawno postawili to zawsze przy gablocie mięsnej pełno emerytów a obok jest jeszcze szafka z bułkami/pączkami tam też zawsze ścisk i oczywiście obmacywanie przed zakupem. :D Te godziny seniora to było najlepsze co zrobił rząd, legenda głosi, że któryś emeryt z tego korzystał. :D Miasto miało wolontariuszy co mieli robić emerytom zakupy to niewielu z tego korzystało i to w marcu/.kwietniu 2020, szybko ci wolontariusze zajęli się robieniem zakupów ale tym co są w karantannie/izolacji a emeryci przy okazji bo i tak zainteresowanie naszych seniorów było słabe. Wiadomo wolontariusz kupi w pierwszym markecie a nie obskoczy kilka aby w każdym zaoszczędzić 50 groszy. 

Edytowane przez Mareek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, McKay napisał:

No zobaczymy, na RTVEUROAGD już zrobiły bo nie rzucili nic z 3060 na premierę ?

Były na premierę, ale nie wyszukiwało po nazwie w głównym widoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Saren7 napisał:

Były na premierę, ale nie wyszukiwało po nazwie w głównym widoku.

Ja szukałem i po kategorii i nie widziałem. Nie widziałem tez by ktoś inny widział/kupił. Ktoś może potwierdzić, że były i w jakiej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Saren7 napisał:

Były na premierę, ale nie wyszukiwało po nazwie w głównym widoku.

szukałem na różne sposoby i nie było, czyli zrobili taki myk jak ME tylko w ME znalazłem a w RTV nie 

Kupił ktoś STRIX 3060?

A jeśli tak to za ile i gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, xtn napisał:

Ktoś tu pisał, ze nasze komentarze na ceneo nie zrobia na nich żadnego wrażenia, a jednak zrobiły. Tym razem ME leci w kulki i ciekawe, czy jakoś ściągną karty, czy w przyszłym tygodniu zaczna serie anulacji...

Raczej już to olewają, mi np. nic nie zaproponowali.

Swoją drogą, może warto atakować szefostwo sieciówek(euro rtv/oleole. media expert) że ich pracownicy podbierają towar zamówiony i opłacony przez klientów. W końcu takie praktyki psują wizerunek firmy a szefostwo zwyczajnie nie wie, co się dzieje na dole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z informacji jakie mam dzisiaj ruszyła lawina i sklepy anulują olbrzymią ilość zamówień na 3060. 

Ciekawe ilu Januszy się przejechało i zanim dostali anulowanie zamówienia sprzedali karty na allegro ?

  • Haha 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, B@nita napisał:

Raczej już to olewają, mi np. nic nie zaproponowali.

Swoją drogą, może warto atakować szefostwo sieciówek(euro rtv/oleole. media expert) że ich pracownicy podbierają towar zamówiony i opłacony przez klientów. W końcu takie praktyki psują wizerunek firmy a szefostwo zwyczajnie nie wie, co się dzieje na dole.

Zlikwidowali palceholdery na RTXy i nie było wczoraj widać tam żadnych ofert na RTX 3060, więc reakcja znacząca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, xtn napisał:

Zlikwidowali palceholdery na RTXy i nie było wczoraj widać tam żadnych ofert na RTX 3060, więc reakcja znacząca. 

Podobno dział reklamacji jest zarzucony skargami a każda korpo nie lubi, jak się wokół biznesu robi negatywny szum. Myślę, że jakąś lekcję z tego wszystkiego wyciągnęli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał się pobawić to sklep nówka nie śmigana  techlord.pl   :-P  niby posiada karty ,w rozmowie telefonicznej kobieta twierdzi że na 100% mają karciochy na magazynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, xtn napisał:

może warto atakować szefostwo sieciówek(euro rtv/oleole. media expert) że ich pracownicy podbierają towar zamówiony i opłacony przez klientów. W końcu takie praktyki psują wizerunek firmy a szefostwo zwyczajnie nie wie, co się dzieje na dole.

Oni mają to wpisane w benefitach pracy w sieciówce ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, borrden napisał:

zamawiał ktoś u nich? legitny sklep? nigdzie nie ma o nim żadnych opinii

Bo istnieje całe 8 dni. To taki sklep który może jest a może go nie ma :) 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Griszah napisał:

Oni mają to wpisane w benefitach pracy w sieciówce

W Tesco jak był błąd cenowy na opony (coś w stylu 200zł zamiast 1000zł za komplet) to i dyrektor poszedł kupować, było na kamerze to go zwolnili, bo w końcu to angielska firma była, więc taki mamy naród:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, borrden napisał:

zamawiał ktoś u nich? legitny sklep? nigdzie nie ma o nim żadnych opinii

Sklep niby teoretycznie istnieje, ale kasę możną utopić praktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wrobel_krk napisał:

W Tesco jak był błąd cenowy na opony (coś w stylu 200zł zamiast 1000zł za komplet) to i dyrektor poszedł kupować, było na kamerze to go zwolnili, bo w końcu to angielska firma była, więc taki mamy naród:)

W UK honorują błędy cenowe w sklepach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Starygrzyp napisał:

MI ME już anulował 

Sytuacja z Ampere nauczyła mnie, że dopóki nie karty w łapie to nie masz żadnej pewności że kupiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, borrden napisał:

zamawiał ktoś u nich? legitny sklep? nigdzie nie ma o nim żadnych opinii

 

4 minuty temu, unadarek napisał:

Jakby ktoś chciał się pobawić to sklep nówka nie śmigana  techlord.pl   :-P  niby posiada karty ,w rozmowie telefonicznej kobieta twierdzi że na 100% mają karciochy na magazynie

Może być sklepem na słupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...