Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Jesus jak chcecie to kupujcie w tym "Techlordzie" nie dość że karty po 3 tysiące to jeszcze pełne stany magazynowe ? Jedyny taki sklep w CAŁEJ EUROPIE. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, setronius napisał:

Do mnie babka zadzwoniła, że ostatnia szuka była uszkodzona (rog 3060) i nie nadaje się do wysyłki i czy robimy zwrot środków czy czekamy jednocześnie nie była w stanie podać przybliżonej dostępności towaru xd to sobie poczekam

heheheh identyczna gadka że jedną z ostatnich sztuk Pan zamówił i coś z kartą :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, mam konto w ING, przelew sepa sobie trochę liczą. Czym najtaniej zapłacić za zakup w niemcowni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, setronius napisał:

Do mnie babka zadzwoniła, że ostatnia szuka była uszkodzona (rog 3060) i nie nadaje się do wysyłki i czy robimy zwrot środków czy czekamy jednocześnie nie była w stanie podać przybliżonej dostępności towaru xd to sobie poczekam

Bo tam jest taki magazynier co mu się strasznie ręce trzęsą. widocznie wrócił z urlopu :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Techland widzę dobry sklep, widać że prowadzony przez  totalnychJanuszy biznesu - dwóch byłych pracowników X-Kom'u się zgadało i obaj zgrywają prezesów.

A najgorsze w tym jest że 6 osób kupiło te karty w takich cenach. Przerażające. 

 

 

 

Zrzut ekranu 2021-02-26 112816.jpg

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro agd mi zaproponowało 50 zeta na zakup w dziale "karty graficzne" za usunięcie negatywnego komentarza na ceneo?

  • Haha 5
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zakupiłem GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12G OC, 12288 MB GDDR6  za około 2600 PLN. Ile to kosztowało w ME wczoraj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Ten Techland widzę dobry sklep, widać że prowadzony przez Januszy biznesu.

A najgorsze w tym jest że 6 osób kupiło te karty w takich cenach. Przerażające. 

 

 

 

Zrzut ekranu 2021-02-26 112816.jpg

A czemu najgorsze ???? bo ktoś ma kawałek tych piniądzów :-)  tak to jest i zawsze tak było masz łeb i chu... to kombinuj ,już nawet i na polandie 10tyś to nie taki duży piniądz :-) kumpel krupier mawiał  że jak wypadnie z jednej kielni zawsze w drugiej jest  :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, setronius napisał:

Do mnie babka zadzwoniła, że ostatnia szuka była uszkodzona (rog 3060) i nie nadaje się do wysyłki i czy robimy zwrot środków czy czekamy jednocześnie nie była w stanie podać przybliżonej dostępności towaru xd to sobie poczekam

ufff.. miałeś szczęście, że Cię nie oszukali i nie wysłali takiej uszkodzonej karty. A pomyśleć, że nie tak dawno to bite 2 tyg. by to rozpatrywali. Naprawdę zadbali o Ciebie, taka weryfikacja od ręki, szanuje :lol2:

Uszkodzenie potwierdził kierownik sklepu we swojej prywatnej koparce.  

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, krzysiak napisał:

Euro agd mi zaproponowało 50 zeta na zakup w dziale "karty graficzne" za usunięcie negatywnego komentarza na ceneo?

Ja bym brał, będziesz mógł kupić kartę za tylko 199% msrp zamiast 200% ;) 

1 minutę temu, Krzkra napisał:

ufff.. miałeś szczęście, że Cię nie oszukali i nie wysłali takiej uszkodzonej karty. A pomyśleć, że nie tak dawno to bite 2 tyg. by to rozpatrywali. Naprawdę zadbali o Ciebie, taka weryfikacja od ręki, szanuje :lol2:

Uszkodzenie potwierdził kierownik sklepu we swojej prywatnej koparce.  

Zobaczył, że kopie tylko 50% eth to stwierdził, że coś nie tak z kartą xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, unadarek napisał:

A czemu najgorsze ???? bo ktoś ma kawałek tych piniądzów :-)  tak to jest i zawsze tak było masz łeb i chu... to kombinuj ,już nawet i na polandie 10tyś to nie taki duży piniądz :-) kumpel krupier mawiał  że jak wypadnie z jednej kielni zawsze w drugiej jest  :-)

Janusze zawsze były, są i będą ale mnie dziwi kto kupuje te karty w tych cenach. Serio karta graficzna za 10 tysięcy złotych ? Gdyby dokładali voucher na 2-tygodniowe wczasy w Dubaju to może...

  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach rekompensaty chcemy zaproponować kod rabatowy na następne zakupy w kategorii kart graficznych do wykorzystania w koszyku na stronie www.euro.com.pl. Wartość kuponu wynosi 50 zł. Będzie aktywny do dnia 2022-12-31 do godziny 23:45. Prosimy o informację, czy przypisać go do Konta Klienta? Pozdrawiamy, Zespół RTVeuroAGD

 

jadą hurtem. to jak z tym przelewem eurasów do de, czym najtaniej wyjdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, unadarek napisał:

A czemu najgorsze ???? bo ktoś ma kawałek tych piniądzów :-)  tak to jest i zawsze tak było masz łeb i chu... to kombinuj ,już nawet i na polandie 10tyś to nie taki duży piniądz :-) kumpel krupier mawiał  że jak wypadnie z jednej kielni zawsze w drugiej jest  :-)

Ja bym się długo nie zastanawiał. Nówka z fakturą. Nic tylko brać póki są. Myślę że musisz kupić.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Janusze zawsze były, są i będą ale mnie dziwi kto kupuje te karty w tych cenach. Serio karta graficzna za 10 tysięcy złotych ? Gdyby dokładali voucher na 2-tygodniowe wczasy w Dubaju to może...

On się wśród rodziny ochrzcił Biznesmenem, nie Januszem. 

Wielu ludzi stać, chcą mieć naj. Spójrz na drogi, ile osób jeździ samochodami za 300k +, to czemu ma sobie GPU od ręki nie kupić za 10k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jackq napisał:

W ramach rekompensaty chcemy zaproponować kod rabatowy na następne zakupy w kategorii kart graficznych do wykorzystania w koszyku na stronie www.euro.com.pl. Wartość kuponu wynosi 50 zł. Będzie aktywny do dnia 2022-12-31 do godziny 23:45. Prosimy o informację, czy przypisać go do Konta Klienta? Pozdrawiamy, Zespół RTVeuroAGD

 

jadą hurtem. to jak z tym przelewem eurasów do de, czym najtaniej wyjdzie?

Revolut?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Konradox napisał:

Ja bym się długo nie zastanawiał. Nówka z fakturą. Nic tylko brać póki są. Myślę że musisz kupić.

A ja myślę że masz ostra sieczkę we dyńce i się obawiam że to może być wrodzone nie nabyte :(

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Krzkra napisał:

On się wśród rodziny ochrzcił Biznesmenem, nie Januszem. 

Wielu ludzi stać, chcą mieć naj. Spójrz na drogi, ile osób jeździ samochodami za 300k +, to czemu ma sobie GPU od ręki nie kupić za 10k?

Co innego kupić samochód z salonu za 300k, a co innego kupić samochód za 300k od Janusza który ten kupił 20 minut wcześniej za 100k. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo: Wiadomość od Sklepu:
Szanowny Kliencie, Przepraszamy, że doszło do tej sytuacji. Bardzo nam przykro, jednak produkt obecnie nie jest dostępny w naszym sklepie internetowym i nie znamy terminu, w którym mógłby się pojawić. W ramach rekompensaty chcemy zaproponować kod rabatowy na następne zakupy w kategorii kart graficznych do wykorzystania w koszyku na stronie www.euro.com.pl. Wartość kuponu wynosi 50 zł. Będzie aktywny do dnia 2022-12-31 do godziny 23:45. Prosimy o informację, czy przypisać go do Konta Klienta? Pozdrawiamy, Zespół RTVeuroAGD

 

Ja tam kupon biorę ale komentarza nie zmienię, dopóki nie dostarczą karty w cenie w której zamówiłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się jakiś nowy sklepik który dziwnym przypadkiem posiada tonę kart i zaraz za nim tona randomów kilkupostowców zachwalających sklep XD

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, xtn napisał:

U mnie tak samo: Wiadomość od Sklepu:
Szanowny Kliencie, Przepraszamy, że doszło do tej sytuacji. Bardzo nam przykro, jednak produkt obecnie nie jest dostępny w naszym sklepie internetowym i nie znamy terminu, w którym mógłby się pojawić. W ramach rekompensaty chcemy zaproponować kod rabatowy na następne zakupy w kategorii kart graficznych do wykorzystania w koszyku na stronie www.euro.com.pl. Wartość kuponu wynosi 50 zł. Będzie aktywny do dnia 2022-12-31 do godziny 23:45. Prosimy o informację, czy przypisać go do Konta Klienta? Pozdrawiamy, Zespół RTVeuroAGD

 

Ja tam kupon biorę ale komentarza nie zmienię, dopóki nie dostarczą karty w cenie w której zamówiłem. 

Odbior kuponu = zgoda na susniecie komentarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie potwierdzone. Karta przepłacona GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12G OC po przeliczeniu z dostawą wyjdzie niecałe 2600 PLN. I teraz do tych wszystkich, którzy krzyczą o scalperach i innych - DA SIĘ KUPIĆ - tylko musisz na to poświęcić trochę czasu. Jeśli nie chcesz tego czasu poświęcać, to musisz zapłacić tym, którzy go poświęcają. To prosty układ. 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi odpisali : ""Dzień dobry, bardzo nam przykro, że nie jest Pan zadowolony natomiast opinia oraz numer zamówienia nie dotyczą naszego Sklepu. Prosimy o unieważnienie opinii. Pozdrawiamy, Zespół RTVeuroAGD "  za uja nie usunę swojego komentarza, przecież Oleoleeee i euro ma tego samego właściciela więc niech opinia krąży w necie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DisconnecT napisał:

Pojawił się jakiś nowy sklepik który dziwnym przypadkiem posiada tonę kart i zaraz za nim tona randomów kilkupostowców zachwalających sklep XD

To żaden poważny sklep tylko kolejni Janusze który wystawiają karty warte 1,5k za 3k, karty warte 2,5k za 6k i karty warte 3,5k za 10k. 

1 minutę temu, BladyPL napisał:

Zamówienie potwierdzone. Karta przepłacona GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12G OC po przeliczeniu z dostawą wyjdzie niecałe 2600 PLN. I teraz do tych wszystkich, którzy krzyczą o scalperach i innych - DA SIĘ KUPIĆ - tylko musisz na to poświęcić trochę czasu. Jeśli nie chcesz tego czasu poświęcać, to musisz zapłacić tym, którzy go poświęcają. To prosty układ. 

No tak, bo zrobiłeś mega biznes kupując kartę wartą 1,5k za 2,5k. Well done. Good job !

Edytowane przez Element Wojny
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Element Wojny napisał:

Co innego kupić samochód z salonu za 300k, a co innego kupić samochód za 300k od Janusza który ten kupił 20 minut wcześniej za 100k. 

Nie mówię o rynku, który teraz panuje, tylko o tym, że wielu ludzi stać czego dowodem są chociażby samochody na drogach. 

Też wybudowałem dom, ale zajęło mi to 4 lata. 10k to dla mnie dużo za GPU, chociaż przy kosztach budowy to ułamek. Dla kogoś kto stawia dom bez kredytu i ma się świetnie finansowo to wali go, że Ty nie przepłacisz 100% na GPU. Możesz ich nazwać idiotami, ale duża część to (poza górnikami) ludzie dobrze ustawieni finansowo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

No tak, bo zrobiłeś mega biznes kupując kartę wartą 1,5k za 2,5k. Well done. Good job !

Ale wiesz, że w 5 minut po tym jak ją otrzymam będzie już warta ze 20% więcej?  Jakbym rzucił dzisiaj ogłoszenie za 3k to zapewniam, że nie czekałbym godziny na ofertę. Dlatego raz jeszcze : jak ktoś chce mieć kartę to ją dostanie, potrzeba tylko odrobiny wysiłku. Miałem też w koszyku 3070 Xtrio ale bliżej 4500PLN było a nie potrzebuję obecnie tego modelu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...