Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy prezydent USA, Joe Biden, podpisał rozporządzenie wykonawcze, co ma skutkować śledztwem mającym wyjaśnić niedobory chipów do produkcji m.in. PS5, Xbox Series X/S czy kart graficznych GeForce RTX 3000.

No no niezłe jaja.
 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, borrden napisał:

zamawiał ktoś u nich? legitny sklep? nigdzie nie ma o nim żadnych opinii

Kupiłem za pobraniem. Zamówienia ma status przyjęte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Element Wojny napisał:

Nowy prezydent USA, Joe Biden, podpisał rozporządzenie wykonawcze, co ma skutkować śledztwem mającym wyjaśnić niedobory chipów do produkcji m.in. PS5, Xbox Series X/S czy kart graficznych GeForce RTX 3000.

No no niezłe jaja.
 

Tak naprawdę chodzi o przemysł samochodowy i przerwy w produkcji z tego powodu, jak by to nie dotyczyło motoryzacji pewnie by się tym nie interesowali

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wrobel_krk napisał:

Tak naprawdę chodzi o przemysł samochodowy i przerwy w produkcji z tego powodu, jak by to nie dotyczyło motoryzacji pewnie by się tym nie interesowali

Oczywiście że tak ale problem zaczyna dotykać wielu branż a ceny zaczynają świrować i ktoś musi się temu przyjrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Element Wojny napisał:

To żaden poważny sklep tylko kolejni Janusze który wystawiają karty warte 1,5k za 3k, karty warte 2,5k za 6k i karty warte 3,5k za 10k. 

No tak, bo zrobiłeś mega biznes kupując kartę wartą 1,5k za 2,5k. Well done. Good job !

Karta jest warta dokladnie tyle za ile sie sprzeda na OLX, czy Allegro. Ale Twoj wklad w wycene kard zostal doceniony :P

  • Thanks 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, BladyPL napisał:

Zamówienie potwierdzone. Karta przepłacona GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12G OC po przeliczeniu z dostawą wyjdzie niecałe 2600 PLN. I teraz do tych wszystkich, którzy krzyczą o scalperach i innych - DA SIĘ KUPIĆ - tylko musisz na to poświęcić trochę czasu. Jeśli nie chcesz tego czasu poświęcać, to musisz zapłacić tym, którzy go poświęcają. To prosty układ. 

Z wczorajszego dropu czy dzisiaj coś ogarnąłeś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12G OC przecież to wydajnościowy parch jest. NV fajnie przycięła. Żeby to miało chociaż wydajność rtx 2080, a to ledwo przegania 2060 super.... wg polskich testów. ta karta mrsp powinna mieć 1000zł a nie 1600zł, pomijam zakup tego urządzenia za 2,6 tys zł

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Element Wojny napisał:

Nowy prezydent USA, Joe Biden, podpisał rozporządzenie wykonawcze, co ma skutkować śledztwem mającym wyjaśnić niedobory chipów do produkcji m.in. PS5, Xbox Series X/S czy kart graficznych GeForce RTX 3000.

No no niezłe jaja.
 

bidet-jak-ty-mnie-zaimponowae-w-tej-chwi

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, monero napisał:

I cyk rtx 3070 z outletu za 3779 zł

j1qtSu2.png

Ładnie, gdzie się udało i co było z nią nie tak w opisie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Janusz_75 napisał:

Karta jest warta dokladnie tyle za ile sie sprzeda na OLX, czy Allegro. Ale Twoj wklad w wycene kard zostal doceniony :P

Wiesz ja nie czuję presji że muszę DZIŚ muszę TERAZ. Po prostu sobie obserwują temat i tyle. Najważniejsze to być normalnym i nie dać się zrobić w bambuko. Oczywiście że w końcu przytulę jakiegoś 3060/3060 Ti ale na moich warunkach w normalnej cenie. Dziwi mnie tylko taka nagła potrzeba u ludzi że ja chcę ja muszę teraz - gdyby gry nagle zaczęły wymagać RTX'ów żeby w ogóle je odpalić to co innego, ale z tego co kojarzę na GTX'ach nadal wszystko działa :) 

Teraz, DrastiC napisał:

Ładnie, gdzie się udało i co było z nią nie tak w opisie?

W pudełku nie ma karty, jest za to ładny wydruk ?

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, G3MB0Y napisał:

Z wczorajszego dropu czy dzisiaj coś ogarnąłeś? 

Dzisiaj na niemieckich sklepach. Były też do wyczesania 3070 ale bliżej 4500 PLN

Teraz, adam1004a napisał:

GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12G OC przecież to wydajnościowy parch jest. NV fajnie przycięła. Żeby to miało chociaż wydajność rtx 2080, a to ledwo przegania 2060 super.... wg polskich testów. ta karta mrsp powinna mieć 1000zł a nie 1600zł, pomijam zakup tego urządzenia za 2,6 tys zł

To są wszystko parchy ale co z tego, jak ich nie ma. Wszedłem na OLX i Alledrogo i się za głowę złapałem ile ludzie to wyceniają i po ile to się sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DrastiC wszystko sprawne karta ze zwrotu pełna gwarancja 36m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep ustosunkował się do tej opinii dnia 2021-02-26.
Wiadomość od Sklepu:
Szanowny Kliencie, Przepraszamy, że doszło do tej sytuacji. Bardzo nam przykro, jednak produkt obecnie nie jest dostępny w naszym sklepie internetowym i nie znamy terminu, w którym mógłby się pojawić. W ramach rekompensaty chcemy zaproponować kod rabatowy na następne zakupy w kategorii kart graficznych do wykorzystania w koszyku na stronie www.euro.com.pl. Wartość kuponu wynosi 50 zł. Będzie aktywny do dnia 2022-12-31 do godziny 23:45. Prosimy o informację, czy przypisać go do Konta Klienta? Pozdrawiamy, Zespół RTVeuroAGD

 

:D hahahaha

 

I mnie próbują przekupić

Edytowane przez sebol1488

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, sebol1488 napisał:

Sklep ustosunkował się do tej opinii dnia 2021-02-26.
Wiadomość od Sklepu:
Szanowny Kliencie, Przepraszamy, że doszło do tej sytuacji. Bardzo nam przykro, jednak produkt obecnie nie jest dostępny w naszym sklepie internetowym i nie znamy terminu, w którym mógłby się pojawić. W ramach rekompensaty chcemy zaproponować kod rabatowy na następne zakupy w kategorii kart graficznych do wykorzystania w koszyku na stronie www.euro.com.pl. Wartość kuponu wynosi 50 zł. Będzie aktywny do dnia 2022-12-31 do godziny 23:45. Prosimy o informację, czy przypisać go do Konta Klienta? Pozdrawiamy, Zespół RTVeuroAGD

 

:D hahahaha

Powiedz że chcesz ten kupon rabatowy na 3000 zł co wczoraj w jakimś sklepie rozdawali. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebol1488 napisał:

Sklep ustosunkował się do tej opinii dnia 2021-02-26.
Wiadomość od Sklepu:
Szanowny Kliencie, Przepraszamy, że doszło do tej sytuacji. Bardzo nam przykro, jednak produkt obecnie nie jest dostępny w naszym sklepie internetowym i nie znamy terminu, w którym mógłby się pojawić. W ramach rekompensaty chcemy zaproponować kod rabatowy na następne zakupy w kategorii kart graficznych do wykorzystania w koszyku na stronie www.euro.com.pl. Wartość kuponu wynosi 50 zł. Będzie aktywny do dnia 2022-12-31 do godziny 23:45. Prosimy o informację, czy przypisać go do Konta Klienta? Pozdrawiamy, Zespół RTVeuroAGD

 

:D hahahaha

 

I mnie próbują przekupić

Za 500zł z wykorzystaniem do końca roku na wszystko bez kwoty minimalnej może bym się zastanowił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe z jakich kart przesiadają się osoby, które kupują  po chorych cenach RTX 3000. Pewnie większość pogoniło swoje poprzednie karty za równie chorą kasę więc ostatecznie wygląda to tylko 'źle'.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sebol1488 napisał:

Sklep ustosunkował się do tej opinii dnia 2021-02-26.
Wiadomość od Sklepu:
Szanowny Kliencie, Przepraszamy, że doszło do tej sytuacji. Bardzo nam przykro, jednak produkt obecnie nie jest dostępny w naszym sklepie internetowym i nie znamy terminu, w którym mógłby się pojawić. W ramach rekompensaty chcemy zaproponować kod rabatowy na następne zakupy w kategorii kart graficznych do wykorzystania w koszyku na stronie www.euro.com.pl. Wartość kuponu wynosi 50 zł. Będzie aktywny do dnia 2022-12-31 do godziny 23:45. Prosimy o informację, czy przypisać go do Konta Klienta? Pozdrawiamy, Zespół RTVeuroAGD

 

:D hahahaha

 

I mnie próbują przekupić

A weź tak komuś np. na Policji czy w jakimś urzędzie daj - powiedzmy na bogato - 5dyszek żeby zmienił co tu i tam wpisał... Argumentować można że chcesz wspierać chore dzieci które już dorosły jak się nie boisz.

Odpisz do AGD z pytaniem, czy będziesz musiał rozliczyć te 50 zł w picie jako darowiznę bo masz w toku dochodzenie skarbowe.

Edytowane przez Permanenta_Invigilacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, Saren7 napisał:

Ciekawe z jakich kart przesiadają się osoby, które kupują  po chorych cenach RTX 3000. Pewnie większość pogoniło swoje poprzednie karty za równie chorą kasę więc ostatecznie wygląda to tylko 'źle'.

Ja się przesiadałem z HD 7950, RTX którego udało mi się kupić sprzedałem i za różnice kupiłem RX 6800 XT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Saren7 napisał:

Ciekawe z jakich kart przesiadają się osoby, które kupują  po chorych cenach RTX 3000. Pewnie większość pogoniło swoje poprzednie karty za równie chorą kasę więc ostatecznie wygląda to tylko 'źle'.

Logika mówi że to powinny być osoby które utknęły na Maxwellach (lub innych układach z podobnego okresu), ale niestety sam widziałem przypadku wielu osób które przesiadają się na serię 3000 z serii... 2000.  Wiesz sporo teraz tych co zawsze muszą mieć wszystko co najnowsze bo przecież bez tego komputer im się spali. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, BladyPL napisał:

Dzisiaj na niemieckich sklepach. Były też do wyczesania 3070 ale bliżej 4500 PLN

To są wszystko parchy ale co z tego, jak ich nie ma. Wszedłem na OLX i Alledrogo i się za głowę złapałem ile ludzie to wyceniają i po ile to się sprzedaje.

Na mind czy caseking, czy gdzie? xD 
Pytam z ciekawości, raczej i tak nic nie kupię, bo mój absolutny limit to był 2200zł, lol. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj anulowałem zamówienie z proshopu bo wczoraj już głowa nie myślała i kupiłem tego kastrata 3060 za 3600 PLN !!!! ?

  • Like 1
  • Haha 3
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Permanenta_Invigilacja napisał:

A weź tak komuś np. na Policji czy w jakimś urzędzie daj - powiedzmy na bogato - 5dyszek żeby zmienił co tu i tam wpisał... Argumentować można że chcesz wspierać chore dzieci które już dorosły jak się nie boisz. Odpisz do AGD z pytaniem, czy będziesz musiał rozliczyć te 50 zł w picie jako darowiznę bo masz w toku dochodzenie skarbowe.

kody rabatowe są wyłączone z rozliczenia, bo nie są same w sobie żadną wartością. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DrastiC napisał:

 

Ja się przesiadałem z HD 7950, RTX którego udało mi się kupić sprzedałem i za różnice kupiłem RX 6800 XT

I przy takich cenach taka przesiadka jest jakoś uzasadniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Logika mówi że to powinny być osoby które utknęły na Maxwellach, ale niestety sam widziałem przypadku wielu osób które przesiadają się na serię 3000 z serii... 2000. 

Wiesz sporo teraz tych co zawsze muszą mieć wszystko co najnowsze bo przecież bez tego komputer im się spali. 

Ja zmieniam na generację n+1, ale tylko pod warunkiem niewielkiej dopłaty. Ostatecznie przejście z RX 5700 z kończącą się gwarancją na 3060 Ti wyszło 599, więc korzystnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...