Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, G3MB0Y napisał:

Na mind czy caseking, czy gdzie? xD 
Pytam z ciekawości, raczej i tak nic nie kupię, bo mój absolutny limit to był 2200zł, lol. 

Z case - oni ostatnio mają ciut drożej niż mind, za to wysyłają do PL bez problemów. Oczywiście doliczając różnicę w VAT.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Saren7 napisał:

Ja zmieniam na generację n+1, ale tylko pod warunkiem niewielkiej dopłaty. Ostatecznie przejście z RX 5700 z kończącą się gwarancją na 3060 Ti wyszło 599, więc korzystnie.

Ja zmieniłem 970 na 1070 Ti z dopłatą 450zł. Wcześniej zmieniłem 660 na 970 także za niewielką dopłatą.

Można to zrobić tanio i z sensem tylko trzeba wykazać się odrobiną cierpliwości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, DrastiC napisał:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd-7950-3gb-ddr5-h4v ciekawe za ile pójdzie HD 7950 aktualnie już mam 18 ofert :D

ooo zmieniłeś grafę na 6800xt. najs, Za ile i gdzie wychaczyłeś? Ciekawe za ile ci ten sztrucel pójdzie, ja kupowałem hd7970 dla znajomego za 200zł we wrześniu. 

Następne dropy 3060 za tydzień? Raczej nie liczę na to, że w atrakcyjnej cenie kupię, lubię po prostu obserwować te igrzyska xD

Edytowane przez G3MB0Y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, sebol1488 napisał:

Sklep ustosunkował się do tej opinii dnia 2021-02-26.
Wiadomość od Sklepu:
Szanowny Kliencie, Przepraszamy, że doszło do tej sytuacji. Bardzo nam przykro, jednak produkt obecnie nie jest dostępny w naszym sklepie internetowym i nie znamy terminu, w którym mógłby się pojawić. W ramach rekompensaty chcemy zaproponować kod rabatowy na następne zakupy w kategorii kart graficznych do wykorzystania w koszyku na stronie www.euro.com.pl. Wartość kuponu wynosi 50 zł. Będzie aktywny do dnia 2022-12-31 do godziny 23:45. Prosimy o informację, czy przypisać go do Konta Klienta? Pozdrawiamy, Zespół RTVeuroAGD

 

:D hahahaha

 

I mnie próbują przekupić

to samo dostałem. ja odmawiam tej rekompensaty, niech se wezmą te pisiont złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, G3MB0Y napisał:

ooo zmieniłeś grafę na 6800xt. najs, Za ile i gdzie wychaczyłeś? Ciekawe za ile ci ten sztrucel pójdzie, ja kupowałem hd7970 dla znajomego za 200zł we wrześniu. 

Już 18 osób licytuje. Taka moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, GraczPierwszy napisał:

to samo dostałem. ja odmawiam tej rekompensaty, niech se wezmą te pisiont złotych.

W ogóle to jest absurd. Dostajesz rabat na kategorię produktów, których praktycznie nie ma, albo mogą ci anulować po raz kolejny. Jaja jak berety.

  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei próby zmiany z GTX 970 skończyły się tak:
- GTX 1070 - wkręciłem się w wałek
- GTX 1660 Super - zrezygnowałem w ostatniej chwili
- RTX 3060 Ti/3070 - ludzie oszaleli,sklepy podwyższają cenę,szał na krypto

Co do GPU,to muszę mieć jakiegoś pecha,nie umiem wytłumaczyć inaczej.Do reszty podzespołów to miałem często farta.
Ale jestem pewny,że któregoś dnia los mi odda,co mi zabrał :D
Karma zawsze wraca :E

Edytowane przez Spl97
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Element Wojny napisał:

Ja zmieniłem 970 na 1070 Ti z dopłatą 450zł. Wcześniej zmieniłem 660 na 970 także za niewielką dopłatą.

Można to zrobić tanio i z sensem tylko trzeba wykazać się odrobiną cierpliwości. 

W sumie wyszło nawet taniej bo jeszcze sprzedałem Borderlands 3 + Xbox Pass za ok 150, więc dopłata to było ok 449.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, sebol1488 napisał:

Sklep ustosunkował się do tej opinii dnia 2021-02-26.
Wiadomość od Sklepu:
Szanowny Kliencie, Przepraszamy, że doszło do tej sytuacji. Bardzo nam przykro, jednak produkt obecnie nie jest dostępny w naszym sklepie internetowym i nie znamy terminu, w którym mógłby się pojawić. W ramach rekompensaty chcemy zaproponować kod rabatowy na następne zakupy w kategorii kart graficznych do wykorzystania w koszyku na stronie www.euro.com.pl. Wartość kuponu wynosi 50 zł. Będzie aktywny do dnia 2022-12-31 do godziny 23:45. Prosimy o informację, czy przypisać go do Konta Klienta? Pozdrawiamy, Zespół RTVeuroAGD

 

:D hahahaha

 

I mnie próbują przekupić

Też to dostałem, brzmi to jak obraza a nie rekompensata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, G3MB0Y napisał:

W ogóle to jest absurd. Dostajesz rabat na kategorię produktów, których praktycznie nie ma, albo mogą ci anulować po raz kolejny. Jaja jak berety.

tym bardziej, że ta karta X-Trio 3080 https://www.euro.com.pl/karty-graficzne/msi-karta-gragiczna-msi-rtx-3080-gaming-x-tr.bhtml

ma możliwość powiadomienia o dostępności, czyli nie ma trwałego braku prduktów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, G3MB0Y napisał:

ooo zmieniłeś grafę na 6800xt. najs, Za ile i gdzie wychaczyłeś? Ciekawe za ile ci ten sztrucel pójdzie, ja kupowałem hd7970 dla znajomego za 200zł we wrześniu. 

Następne dropy 3060 za tydzień? Raczej nie liczę na to, że w atrakcyjnej cenie kupię, lubię po prostu obserwować te igrzyska xD

4900zł ASROCK i SAPPHIRE, jedną oddałem tj. ASROCK za flaszkę innemu forumowiczowi. Taki ze mnie Janusz biznesu (pomijam że RTX 3090 STRIX sprzedałem przez OLX ;) )

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, poszło 12 negatywnych opinii do każdego anulowanego zamówienia w EURO :)

  • Like 3
  • Haha 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Krzkra napisał:

ufff.. miałeś szczęście, że Cię nie oszukali i nie wysłali takiej uszkodzonej karty. A pomyśleć, że nie tak dawno to bite 2 tyg. by to rozpatrywali. Naprawdę zadbali o Ciebie, taka weryfikacja od ręki, szanuje :lol2:

Uszkodzenie potwierdził kierownik sklepu we swojej prywatnej koparce.  

I po czym stwierdzili, że jest uszkodzona? Niech podeślą zdjęcia uszkodzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, solaris557 napisał:

Dobra, poszło 12 negatywnych opinii do każdego anulowanego zamówienia w EURO :)

Nie każdy bohater nosi pelerynę. Chociaż tyle można w tej sytuacji zrobić. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, solaris557 napisał:

Dobra, poszło 12 negatywnych opinii do każdego anulowanego zamówienia w EURO :)

to tych kuponow gdzies na 3K dostaniesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Spl97 napisał:

U mnie z kolei próby zmiany z GTX 970 skończyły się tak:
- GTX 1070 - wkręciłem się w wałek
- GTX 1660 Super - zrezygnowałem w ostatniej chwili
- RTX 3060 Ti/3070 - ludzie oszaleli,sklepy podwyższają cenę,szał na krypto

Co do GPU,to muszę mieć jakiegoś pecha,nie umiem wytłumaczyć inaczej.Do reszty podzespołów to miałem często farta.
Ale jestem pewny,że któregoś dnia los mi odda,co mi zabrał :D

 

U mnie większość kumpli powtapiała z pokoparkowymi kartami i niektóre z nich padły kilka miesięcy po zakupie.

Ja miałem farta bo kupiłem od kolesia który jako powód podał "karta za długa do jego obudowy" , niby leżała na półce rok i się kurzyła co brzmiało śmiesznie ale koleś wydawał się szczery i okazało się to prawdą - mi po zakupie też nie wchodziła do obudowy (!!!) więc musiałem legalnie wyciąć kawałek kieszeni do HDD i dopiero wtedy weszła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Spl97 napisał:

Karma zawsze wraca :E

Też tak myślę, jeśli ceny kart spadną, a w końcu spadną, to sklepy będą miały problem ze zwrotem środków.:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Janusz_75 napisał:

to tych kuponow gdzies na 3K dostaniesz :)

Wezmę jeden, reszta niech wisi. Trzeba cos zrobić z tym sklepem :)

 

Zresztą chciałem od nich jakąś rekompenstę za 4 miesięcznego anulowanego 3080 to tylko potrafili regulamin wklejać.

Edytowane przez solaris557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, solaris557 napisał:

Dobra, poszło 12 negatywnych opinii do każdego anulowanego zamówienia w EURO :)

Popieram. Każdy jakby machnął tak samo to by już ilość zrobiła większe może wrażenie.

Do czego to w ogóle doszło, że duże (i małe) sklepy/sprzedawcy robią sobie z przepisów prawa Polskiego (a jednym z nich jest ustawa o ochronie konsumenta) nawet nie chusteczkę do smarkania a żywcem papier toaletowy - to jeszcze świadectwa takiego postępowania wiszą online publicznie dostępne i nikogo to nie rusza, a najmniej tych, których ochrona konsumentów, jako stojących na pozycji słabszego, jest/powinna być naczelną dyrektywą działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

U mnie większość kumpli powtapiała z pokoparkowymi kartami i niektóre z nich padły kilka miesięcy po zakupie.

Ja miałem farta bo kupiłem od kolesia który jako powód podał "karta za długa do jego obudowy" , niby leżała na półce rok i się kurzyła co brzmiało śmiesznie ale koleś wydawał się szczery i okazało się to prawdą - mi po zakupie też nie wchodziła do obudowy (!!!) więc musiałem legalnie wyciąć kawałek kieszeni do HDD i dopiero wtedy weszła. 

Ja mam na kartach szczęście. Każdą którą kupiłem sprzedałem bez straty i po normalnej cenie nabyłem. RX470/RX480/GTX1060/GTX1050Ti/RX5700.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caseking podniosl ceny wiec powoli dochodzimy do polskich stawek juz w calej europie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xtn napisał:

Zlikwidowali palceholdery na RTXy i nie było wczoraj widać tam żadnych ofert na RTX 3060, więc reakcja znacząca. 

Przywrócą za dwa/trzy tygodnie może później jak zaczną napływać karty. W końcu przecież się pojawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...