Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Sebo49 napisał:

przeszedlem przez checkout i dostalem maila ze juz nie ma :(

1 minutę temu, human_2010 napisał:

mailboxa anulują

Amazon generalnie mailbox anuluje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź Euro w sprawie negatywnej opinii na ceneo i w sprawie kuponu rabatowego na 50 złotych (xD):

Dzień dobry, raz jeszcze przepraszamy za zaistniałą sytuację. Przykro nam, że nie jest Pan zadowolony oraz, że nie udało nam się dojść do porozumienia. Jeśli zmieni Pan zdanie w kwestii kodu rabatowego prosimy o kontakt. Pozdrawiamy, Zespół RTVeuroAGD

We mnie na pewno stracili klienta i choćby tylko u nich była jakakolwiek rzecz dostępna, nie kupię u nich.

  • Haha 2
  • Sad 1
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, GraczPierwszy napisał:

Odpowiedź Euro w sprawie negatywnej opinii na ceneo i w sprawie kuponu rabatowego na 50 złotych (xD):

Dzień dobry, raz jeszcze przepraszamy za zaistniałą sytuację. Przykro nam, że nie jest Pan zadowolony oraz, że nie udało nam się dojść do porozumienia. Jeśli zmieni Pan zdanie w kwestii kodu rabatowego prosimy o kontakt. Pozdrawiamy, Zespół RTVeuroAGD

We mnie na pewno stracili klienta i choćby tylko u nich była jakakolwiek rzecz dostępna, nie kupię u nich.

Tez to dostalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 minut temu, Griszah napisał:

i ja też.
image.thumb.png.dde4039e2458d8da91319a5dd75f9dfa.png

Ja im napisałem, że przymuje kod ale komentarz zmienię jak zrealizuja mi zamówienie :) Ciekawe czy odpiszą to samo...

edit: Jest odpowiedź ale inna :)

Dzień dobry, raz jeszcze przepraszamy za zaistniałą sytuację, zamówienie niestety nie zostanie wznowione. Kod rabatowy zostanie przypisany do Pana Konta Klienta w ciągu 1 dnia roboczego. W podsumowaniu zamówienia w "Polu na kupon promocyjny" proszę dodać:

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, xtn napisał:

Ja im napisałem, że przymuje kod ale komentarz zmienię jak zrealizuja mi zamówienie :) Ciekawe czy odpiszą to samo...

edit: Jest odpowiedź ale inna :)

Dzień dobry, raz jeszcze przepraszamy za zaistniałą sytuację, zamówienie niestety nie zostanie wznowione. Kod rabatowy zostanie przypisany do Pana Konta Klienta w ciągu 1 dnia roboczego. W podsumowaniu zamówienia w "Polu na kupon promocyjny" proszę dodać:

sprzedałeś się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, GraczPierwszy napisał:

sprzedałeś się?

Nie zmieniłem opinii.

Napisałem, że zmienię jak mi zrealizuja zamówienie, a oni i tak dali kod rabatowy.

Oferta dla desperatów 4000zł za RTX 3060 :) https://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-rtx-3060-twin-edge-oc-12gb-gddr6-zt-a30600h-10m-7951870/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media expert chce mi anulować 3060 za 2500zł . Nie wiem czy płakać czy się cieszyć :P 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, War_MachinE napisał:

Media expert chce mi anulować 3060 za 2500zł . Nie wiem czy płakać czy się cieszyć :P 

Raczej płakać nie pohandlujesz na Allegro ?

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Gdzie wystawiacie te negatywne komentarze dla Euro ? 

Ceneo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee  i tak mała kasa by była :P  Chciałem bardziej sie chwile pobawić jak to działa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i media anulowały mi już wszystkie zamówienia. 4 negatywy poszły ale co to da...

Euro poza 50zl za 2 anulowane zamówienia nie poczuwa się do odpowiedzialności hehehe

Przydałby się bojkot obu sklepów, nie robić zakupów wcale u nich ale to by większa ilość ludzi, a nie garstka rtxowych zakupowiczów musiałaby być. Jakby obrót dobrze spadł to wtedy zainteresowanie by było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie koleś oferował na gumtree 2 karty Gigabyte 3060 Ti po 3000 za sztukę - zeszły w 3 minuty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jackq napisał:

No i media anulowały mi już wszystkie zamówienia. 4 negatywy poszły ale co to da...

Euro poza 50zl za 2 anulowane zamówienia nie poczuwa się do odpowiedzialności hehehe

Przydałby się bojkot obu sklepów, nie robić zakupów wcale u nich ale to by większa ilość ludzi, a nie garstka rtxowych zakupowiczów musiałaby być. Jakby obrót dobrze spadł to wtedy zainteresowanie by było.

Po ostatnim pokazie, jak sklepy traktuja konsumentow podczas zakupu deficytowego produktu (moze oprocz X komu) to chyba elektronike musielibysmy sobie sami kleic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

euro/rtv 3060 vision za jedyne 3089zł..i ponownie brak opcji za pobraniem...czyli mrożenie kasy klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, B@nita napisał:

euro/rtv 3060 vision za jedyne 3089zł..i ponownie brak opcji za pobraniem.

Można wybrać odbiór i płatność w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, wamak napisał:

Można wybrać odbiór i płatność w sklepie.

Bo wszyscy mają ich sklepy w pobliżu...:E.

Jakoś przy innych produktach jest opcja za pobraniem, ale nie na karty graficzne...ciekawe...

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam Media Expert wysyłał, zamówienie z 18:19 - 2499 zł płatne przy odbiorze.

 

IMG_20210301_131509.jpg

  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że na magazynie uszkodzili prawy górny róg opakowania. Ale miałeś farta, że nie rozjechali tego wózkiem widłowym

  • Haha 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bialy132 napisał:

Coś tam Media Expert wysyłał, zamówienie z 18:19 - 2499 zł płatne przy odbiorze.

 

IMG_20210301_131509.jpg

Nowe konto.....:rotfl: pracownik sklepu sobie wysłał za pobraniem?

3 minuty temu, BladyPL napisał:

Widać, że na magazynie uszkodzili prawy górny róg opakowania. Ale miałeś farta, że nie rozjechali tego wózkiem widłowym

A to nie twoje sub konto?:E

  • Thanks 4
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...