Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, B@nita napisał:

Nowe konto.....:rotfl: pracownik sklepu sobie wysłał za pobraniem?

Odebrał  osobiście od siebie. 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, B@nita napisał:

A to nie twoje sub konto?:E

W życiu - jak pisze mądrze, czy mniej mądrze, to nigdy nie ukrywam się za innymi nickami ;)

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

że wysłali z tym zagiętym narożnikiem, ktoś musiał przeoczyć. Takie sztuki ZAWSZE wracają do producenta. Ile dają gwarancji na karton?

Edytowane przez Saren7
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@BaniTa @Griszah wszędzie szukacie spisku ? byłem po prostu biernym obserwatorem forum, w distilu miałem oberwowane wyszukiwanie frazy 3060 i wyskoczyło od razu kilkanaście kart i kliknąłem pierwszą od góry

Edytowane przez bialy132
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze są ? nikt nie che utopić 4Kpln na 2 miesiące czekania ? :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili z ME. Oczywiście anulują zamówienie z powodu braku produktu oraz braku możliwości określenia terminu kolejnych dostaw. Przyciśnięty przeze mnie facet powiedział, że boty karty wykupiły. Jak widać boty ważniejsze niż stali klienci. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, addept napisał:

Dzwonili z ME. Oczywiście anulują zamówienie z powodu braku produktu oraz braku możliwości określenia terminu kolejnych dostaw. Przyciśnięty przeze mnie facet powiedział, że boty karty wykupiły. Jak widać boty ważniejsze niż stali klienci. 

Wcale mnie to nie dziwi, niech zaczną się za nie brać. Taki newegg czy best buy walczą z botami, a u nas mają wywalone, ważne, że sprzedane. 
Ale to może być równie dobrze farmazon. 

Edytowane przez G3MB0Y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, addept napisał:

Przyciśnięty przeze mnie facet powiedział, że boty karty wykupiły. Jak widać boty ważniejsze niż stali klienci. 

Boty = pracownicy Media Expert, którzy opowiadają na maile formułkami kopiuj-wklej. 

Najnowsze modele z serii HUM4N potrafią także wystawić fakturę oraz wysłać kartę za pobraniem na adres swój lub swojej rodziny. 

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bialy132 napisał:

@BaniTa @Griszah wszędzie szukacie spisku ? byłem po prostu biernym obserwatorem forum, w distilu miałem oberwowane wyszukiwanie frazy 3060 i wyskoczyło od razu kilkanaście kart i kliknąłem pierwszą od góry

No cóż, pracownik sklepu też człowiek, też siedzi na forum i czyta...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem 3 karty z ME, do dziś dostałem już 3 telefony, że nie mają ich na stanie i trzeba anulować zamówienie, 3 razy odmówiłem i nie anulowali jeszcze żadnego mojego zamówienia.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
7 minut temu, BladyPL napisał:

@addept ile siana sobie winszowali za kartę?

2649 złotych za Gigabyte RTX 3060 Gaming OC. Widocznie zorientowali się, że za tanio sprzedali. Gdyby było min. 3000 złotych to pewnie by nie anulowali. 

Edytowane przez addept
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.02.2021 o 23:38, arcticfox napisał:

Z tą fotowoltaiką to nie taka prosta sprawa, w zależności od zużycia prądu przez ostatni okres rozliczeniowy (6 miesięcy) to takiej maksymalnej mocy możesz mieć fotowoltaikę, czyli w uproszczeniu jak ktoś ma małe zużycie prądu (500zł za pół roku) to o 6kw to może zapomnieć, bo zakład energetyczny nie podpisze umowy na sprzedaż prądu do sieci, za każdy 1kw sprzedany do sieci, możesz odkupić od nich 1kw ze zniżką 80% do jednego roku, poza tym jak mieszkasz za blisko transformatora to lipa, bo energii nie sprzedaż ponieważ jest zbyt mała różnica napięć pomiędzy produkowaną energią z fotowoltaiki a energią pobieraną z sieci

Dawno takich bzdetów nie czytałem. Prądu do sieci się nie sprzedaje i nie odkupuje to nie Niemcy. Jest to po prostu rozliczane przez bilansowanie 80%. Zakład energetyczny ma to w pompce czy zużywasz 100% swojej produkcji czy 10%. Prąd przepływa zawsze ze źródła o wyższym potencjale. Jeśli sieć ma napięcia w normie nie ma siły żeby nie dało się wysłać energii.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy tydz. nowe ceny, oczywiście wyzsze. Dropy w zeszłym tyg. w komputroniku Rtx 3070 średnio po 4500, dzisiaj po 5000

  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze raz sąsiedzi z zachodu, mindfactory-city jest chyba 7 rodzajów kart.  

Coś oszukują, przy ponownym wyszukiwaniu wyświetla brak towaru. 

Edytowane przez pikkuspl
Błęd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, B@nita napisał:

No cóż, pracownik sklepu też człowiek, też siedzi na forum i czyta...

Nie człowiek tylko kawał uja, sam bierze innemu nie da ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie anulowali 4 zamówienia na RTX 3060 z Proshopu. Niby ktoś przede mną wykupił... Chciałem siostrze kartę sprawić, ale widzę, że w najbliższym czasie nie będzie szans. Jeszcze sam się muszę dowiadywać co z wpłatą i co z zamówieniem. Sami łaska nawet nie napiszą. Porażka sklep.

  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jackq napisał:

Nie człowiek tylko kawał uja, sam bierze innemu nie da ?

 

Dać może i nie da, ale sprzeda na OLX lub allegro, bo nie jest taką świnią, żeby wszystkie czterdzieści kart zatrzymać dla siebie...?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, King Arthas napisał:

U mnie anulowali 4 zamówienia na RTX 3060 z Proshopu. Niby ktoś przede mną wykupił... Chciałem siostrze kartę sprawić, ale widzę, że w najbliższym czasie nie będzie szans. Jeszcze sam się muszę dowiadywać co z wpłatą i co z zamówieniem. Sami łaska nawet nie napiszą. Porażka sklep.

Widzę, że do kompletu przeliczania euro po 6zł doszło sprzedawanie wirtualnych kart, którego też nigdy wcześniej nie robili... nie ładnie. Dostosowują się do obsługi klienta polskich sklepów. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, xtn napisał:

Widzę, że do kompletu przeliczania euro po 6zł doszło sprzedawanie wirtualnych kart, którego też nigdy wcześniej nie robili... nie ładnie. Dostosowują się do obsługi klienta polskich sklepów. 

Mam czas. W końcu powystawiam opinie takim sklepom jak Euro, Proshop czy Komputronik. Takie konkretne opinie ze screenami, to może ich troszkę zaboli. Wszędzie same anulacje i jeszcze wciskają kity, że napisali maila przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Proshop ma w Europie ceną za RTX2060 Asus dual 499euro, w PL 3000zł :D

Edytowane przez xtn
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Shamman napisał:

Pewnie wałek, bo typ mieszka aż w Sopocie :) Zazwyczaj wałkarze dają mieściny gdzieś daleko, albo jakieś kto nikt nie zna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jak ARGB to https://proline.pl/koszyk/6c75512a   Jak bez ARGB to zmieniłbym jedynie budę na ZENPC Z3 Mesh 4x120 mm - ProLine
    • po części masz rację, qd oledy mają w teorii mniej bandingu i rzadko mają tinting, więc pod tym względem są na pewno lepsze niż woledy, ale wystarczy wejść na forum avs forums i zobaczyć, że banding w qd oledach jednak występuje i 2 generacja tych paneli do TV zaliczyła mały krok wstecz pod tym względem w porównaniu do pierwszej generacji poza tym Samsung ma gorszą quality control niż LG Sony w tym roku to już w ógole ma dość oledów i w topce stawia na mini ledy 😄
    • Najnowsze sterowniki chipsetu AMD to aktualnie V6.03.19.217 i pobierasz je stąd ROG CROSSHAIR X670E HERO | Gaming motherboards|ROG - Republic of Gamers|ROG Global (asus.com) https://drive.google.com/file/d/15Zd-70Im0NCVtWUR04aqrGrzJwsEs-Cm/view?usp=sharing Najnowsze sterowniki do kart sieciowych Realtek pod Windows 11 64 bit ze wsparciem dla Power Saving Mode (nie pobieram tych bez wsparcia tej funkcji którą i tak wyłączam) Realtek BIOS do MOBO ściągasz maksymalnie najnowszą wersję dla swojego modelu danego producenta. Najnowsze sterowniki do dźwiękówki znajdziesz tu Realtek Sterowniki graficzne najnowsze pobierasz w wersji Game Ready ze strony NVIDII jak karta NVIDII.      
    • Nie, ale poprzeglądaj reddit i na pewno na taki temat trafisz jeśli grasz w większości w gry online bierz 27 cali, jak zalezy ci na 4k, robiącym lepsze wrażenie hdr i grasz w większosci w gry single player to kupuj C3 42  - zrobi większe wrażenie i zapewni większa immersję, na C3 nawet ultrawide dobrze wygląda (custom rozdziałka), zastanów się tylko czy masz miejsce i dobrą odległość od ekranu jak myślisz o 42 calach na biurko, bo moim zdaniem minimalna odległość od jego ekranu do komfortowej pracy to 80cm  ja tez mam za słabe gpu do 4k obecnie (4080), ale niedługo wyjdą nowe karty i 4k (dlss) i 120fps będą bardziej realne jeśli chodzi o rozdzielczość to jest róznica w ostrości miedzy 4k (dlss q), a 3440x1440 (dlss q) w grach (mam oba ekrany w domu)
    • Myślałem, że będzie gorzej. Okazuje się, że w tych wymagających tytułach zapewnia cinematic experience 30+ fps, a w niektórych tytułach 60+ fps.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...